Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polski Age of Conan dodatkowo wzbogacony!

82 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2008 o 11:22, Zakare napisał:

Ok ale o co będzie powiększona ta CE pol, wszystkie te itemy które wymieniliście posiadała
eng CE. Więc czegoś tu nie rozumiem, jak można coś powiększać co jest w standardzie:D.


Mounta nie ma w angielskich CE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mamut i nosorożec były w angielskiej wersji jeśli dokonałeś zakupu w pre-orderze niezależnie czy to była zwykła wersja czy CE. Więc.

A tą olśniewającą pelerynę posiada każdy kto zapisał się klan conana, sam posiadam 2 kody na tą pelerynkę jeden z CE a drugi z maila za rejestracje na Klan Conana!

Tak naprawdę CE posiada tylko jeden unikalny dodatek niedostępny dla reszty, ring który daje tylko 2% do expa i trochę staminy jednak uwaga działa tylko do 40lvl, po 40lvl radź sobie sam. Gra zbudowana jest tak że do 60lvl można spokojnie robić questy więc exp z mobów nie jest tak ważny, od 60 zwłaszcza od 75lvl to tylko i wyłącznie grind więc wtedy kiedy najbardziej potrzebujesz ringa już nie można z niego korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@bora

"Ja byłem bardzo napalony na AoC i nie słuchałem głosu rozsądku beta testerów. Polecam Wam najpierw poczytać fora gry - na przykład odnośnie znerfienia gemów i wtedy zastanowić się czy warto. Jeśli te 200 na grę i abonament to duża suma dla kogoś to naprawdę poczytajcie i dwa razy się zastanówcie."

A nie sądzisz, że ktoś kto jeszcze nie gra nie jest zainteresowany tym czy gemy są znerfione czy nie?:>
No sam pomyśl, płaczą tylko osoby które wydały mnóstwo golda na gemy...Bywa, nerf się zdarza. Fakt, że radykalny, no ale dzięki temu pojawiła się szansa, że ludzie będą używali czegoś innego niż crafted setów.
Zresztą było od początku zapowiadane, ze AoC będzię grą w któej set nie będzie miał aż tak dużego znaczenia jak w innych MMO.

@Zakare

". Jeśli ktoś przeczyta oferowaną rozrywkę na pudełku z grą niech wcale się na to nie nastawia z tego co tam jest wypisane fucom narazie udostępnił tylko 50% tego"

a to heca :D a wiesz co jest wypisane na pudełku? jak nie to przeczytaj a później kombinuj z % :) Jedyną rzeczą, o której jest napisane na pudełku i jak dotychczas jej nie mam jest DX10. Żeby nie było, specjalnie przed chwilą sprawdziłem :] 100% pewności :D

" Gra zbudowana jest tak że do 60lvl można spokojnie robić questy więc exp z mobów nie jest tak ważny, od 60 zwłaszcza od 75lvl to tylko i wyłącznie grind więc wtedy kiedy najbardziej potrzebujesz ringa już nie można z niego korzystać.
"

Oczywiście mija się to z prawdą. Na lvlu 60 można się spokojnie wybrać do Atzels Approach, gdzie questó jest multum, następnie, na 70 wizyta w Kheshacie i do 72-73 można solo porobić questy, a potem można wykonać jeszcze mnóstwo questów grupowych w instancjach, więc nie ma żadnego problemu z questami do samego końca gry. W sensie fabularnym i lvlowym rzecz jasna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawcia ile ci płaca za pisanie tych wszystkich bredni, a moze adwokatem jesteś??

A więc co do nie działania 50% tego co opisałem:

Zdobywanie BK i masive pvp pomiędzy gildiami to jedno wielkie nieporozumienie, częste crashe na lokacjach gdzie jest usytuowany BK przez co DC całej lokacji, po powrocie bitwa przegrana. Podczas bitwy nawet jak nie wywali serwer nie da się zdobyć BK przez co nie da się przejąć danego spota. Na serwerze fury jest kilka lokacji gdzie całe gildie przestały grać w AoC np Anathema pozostawiając spot niebroniony a pomimo tego nie da się wygrać z pustą lokacją!

O DX10 wspomniałeś

Fantazyjny świat który ma więcej bugów niż ktokolwiek w innym MMO widział, Zabicie niektórych bosów raidowych można zrobić w 3-4 osoby, wystarczy, że znasz miejsca gdzie się wchodzi w ścianę za teksturami podchodzi do bossa i nawala z AOC on ciebie nie trafia a Twoje obszarówki owszem. Przez gra już w tym momencie jest wypaczona bo co niektórzy posiadają całe epickie sety gdzie ta sama czynność powinna zająć kilka miesięcy.

Sety craftowalne i budowa miasta - ogólnie craft jest niedopracowany koleś co weźnie armorsmithing może szyć ubrania(cloth) wykuwać cięzkie zbroje płytowe(full plate) no i tworzyć lethery, czy to nie za duża rozbierzność dla 1 craftera, który tak naprawde potrafi wszystko. A po co budować miasto jak i tak NPC nie atakują Twojego miasta z tego co sobie przypominam było takie założenie a po wybudowaniu KEEP''a 3 można dołączyć do walk PVP o BK które nie działaja!

Na tej podstawie mówię 50% z tego co wypisali nie działa.

Co do EXPA jest dużo questów ale nie zaspokajają pełnego zdobycia lvl, na 64-68(69) trzeba pogrindować WAGON w Atzels na 69-74 Forterest 75-77 East ruins 77-80 DM, I tak jak pisałem są questy ale one nie zaspokoją Twojego lvl up musisz uzupełniać lvl grindem a skoro tak to po co komuś ring który nie działa od 40lvl. Mówisz o questach grupowych po pierwsze grając na serverach pvp trudniej jest wykonywać questy grupowe ze względu na ogólny gank a po drugie trzeba pierw kogoś znaleść aby wykonać questy grupowe onyx i AF instancje teoretycznie mają dużo questów grupowych jednak idzie się tam głównie posiadając już 80lvl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Zakare

"zawcia ile ci płaca za pisanie tych wszystkich bredni, a moze adwokatem jesteś??"

myślę, że jestem po prostu w przeciwnym obozie niż ty :>

Oczywiście wszystko co napisałeś jest prawdą ;) zdziwiony, że się zgadzam?

"jeśli ktoś przeczyta oferowaną rozrywkę na pudełku z grą niech wcale się na to nie nastawia z tego co tam jest wypisane fucom narazie udostępnił tylko 50% tego"

odniosłem się do tego zdania, a na pudełku jedyną rzeczą o której jest wspomniane a nie jest zaimplementowana jest właśnie ów nieszczęsny DX10. Na PUDEŁKU z grą nic nie pisze ani o zdobywaniu BK.
Ale jest napisane, że są siege i faktycznie nie da się ukryć, że są :D

No wiesz można od 40 lvlu jechać na questach w villach i jakbym się uparł to powiem, że questów nie brakuje... ;) Grind w miejscach o ktorych wspomniałeś jest po prostu szybszy niż questowanie, czy jakieś solo farmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drinking Cape dostawal kazdy kto byl zapisany na beta testy. Pozatym zagrywka z brakiem zamiaru wydania latki polonizujacej dla ludzi ktorzy kupili wersje ang jest lekko przegieta i zrobiona specjalnie. Bo czemu niemcy czy francuzi moga miec wybor odrazu przy premierze i to z jednej plyty ?? Ale u nas trza sie nachapac a noz widelec ludzie ktorzy kupili Angielska wersje kupia tez wersje Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kalejdoskop86 jeszcze coś. Mamut to mount typowo do oblężeń a nie do jeżdżenia po świecie gry. Dlaczego? To proste. Jest powolny! Gracz szybciej biega niż mamut. Koń natomiast jest najszybszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2008 o 23:01, Kalejdoskop86 napisał:

A nosorożce? :P


A no chyba, że to miałeś na myśli. ;_)

Niemniej jednak nie są to żadne nowości ani dodatkowe wzbogacenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam juz od dluzszego czasu wszystkie komentarze o Conanie, na roznych forach,stronach i co tam jeszce znajde.Jest mnostwo negatywnych komentarzy ludzi, ktorzy graja juz w angielska wersje gry.Pewnie maja racje,ze jest wiele bledow itd, itp.Ja jednak czekam bardzo na te gre ,bledy usuna z czasem ,a najwieksza zaleta tej gry jest pelna polonizacja,wiem ze zaraz odezwie sie sporo kolesi ktorzy angielski wyssali z mlekiem matki i czytaja szekspira po angielsku jak ja gazete Wyborcza,ale jest mnostwo ludzi ktorzy chca grac w jezyku ojczystym z krajanami takimi jakimi sa z ich slowianska fantazja i wszyskimi ulomnosciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby już zamówiłem EK ale poważnie myślę o rezygnacji z tej pozycji na korzyść wersji podstawowej. Bo po przemyślenie tego tak naprawdę nic szczególnego ta EK nie posiada. A ci co tu pieją z zachwytu to chyba pracują dla cdp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może z racji posiadanego doświadczenia z grą dorzucę swoje 2 grosze;)
Po pierwsze, dla ludzi, którzy zastanawiają się nad kupnem EK- nie marnujcie pieniędzy, chyba, że chcecie "pudełkowe gadżety"- mapkę, koszulkę itd. Drinking Cape jest tylko for fun, można poszpanować zanim dostanie się pierwszy cape z questa na 40lvlu :P Ring of Acheron to absolutny żart, różnica w expie jest tak mała, że praktycznie nie zauważalna, jeszcze przed osiągnięciem 40 lvlu prawdopodobnie zdobędziecie bardziej przydatny ring z random dropa. Mamut podobnie jak DC, zanim naprawili OP szarżę można było pobawić się w zabijanie ludzi na 1 hita :P teraz nie ma żadnego zastosowania, paradoksalnie mamutów/nosorożców nie używa się podczas siegów bo są za mało efektywne :x
Endgame contentu w istocie nie ma, lub jest zbugowany, jak poniekąd zauważył Zakare, więc jeżeli planujecie spędzać po 3-4h+ dziennie na grę to bardzo szybko skończy wam się lista powodów do logowania się :/
Niemniej jeżeli chcecie grać casualowo (jeżeli istnieją casualowi gracze mmo) to kupujcie i możecie się spokojnie cieszyć nową gierką. FC postarał się, żeby na niższych lvlach nie zabrakło questów, a OP klasy, gear czy bugi nie będą wam specjalnie doskwierać w questowaniu czy pvp.
Osobiście porzuciłem grę 2 tygodnie temu. Zalogowałem się dzisiaj, żeby z ciekawości zobaczyć czy mój gemmed gear został znerfowany (nie, kekeke :P) i zaraz po tym wylogowałem się. Mam abonament do końca września bodajże i pewnie zaloguje się raz na tydzień, przynajmniej po każdym patchu, żeby zobaczyć co nowego, bo póki co dokonałem niemożliwego- przeszedłem mmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 09:39, TobiAlex napisał:

Kalejdoskop86 jeszcze coś. Mamut to mount typowo do oblężeń a nie do jeżdżenia po świecie
gry. Dlaczego? To proste. Jest powolny! Gracz szybciej biega niż mamut. Koń natomiast
jest najszybszy.

Nie grałem, więc nie wiem, ale powinien być szybszy od gracza w szarży... ;)
Co do "Ring of Acheron" i "Drinking Cape" to nie wiedziałem, że są w jednym zestawie.

Takie pytanko: czemu na stronie głównej gram.pl jest reklama AoC EK PL, ale nie podaje sztuk, a odsyła na zamówienia Fallout 3 pre-order? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fancom zrobil gre ktoa mam mase bugow, niezbalansowane postacie, malo q na wyzych lvlach. Ja osobiscie gralem conquerem i bylem na 50 lvl i poprostu niebyloq musialem expic na mobach, wiec przez to przestalem grac w AoC. Ale teraz bede chcial na nowo grac bo moim zdaniem wyeliminowali bugi i dodali q. Ale zeby robic gre i dodawac do niej
2Gb patch to tzeba miec tupet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że w angielskiej wersji był do wyboru mamut albo nosorożec, a w polskiej będzie tylko mamut? Chociaż z drugiej strony, nie będzie problemu z decyzją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 13:08, tomas92 napisał:

Wydaje mi się, że w angielskiej wersji był do wyboru mamut albo nosorożec, a w polskiej
będzie tylko mamut? Chociaż z drugiej strony, nie będzie problemu z decyzją ;)


Ponoć mamut był najchętniej wybieranym mountem w AoC i Funcom zdecydowal sie dac nam takiego wierzchowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie z czego się cieszycie. Failcom zamierza zrobić z Polaków płatnych beta testerów. Populacja AoC spada, spada dramatycznie. Tylko krok taki jak niższy abonament są w stanie jakoś pomóc. Niższy abonament to nic innego jak prośba o granie na testive servie. Jeśli ktoś ma na to ochotę proszę bardzo. Będziesz płacił abonament + cena boxa za przywilej jakim jest beta testing gry, która będzie w miarę grywalną za jakieś pół roku. Failcom, go die!
Nawiasem mówiąc AoC oferuje w tej chwili mnie niż F2P mmorpegi, po co więc płacić??
W AoC grają głównie Skandynawowie (jakaś lojalność czy co? ) + naprawdę masa Polaków. Pierwszą grupę rozumiem trochę, druga robi z siebie pośmiewisko. Vanguard i AoC przeszły do historii z powodu releasu.
Tak więc pomyślcie, czy płacicie za grę czy bycie beta -testerem. GL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować