Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2006 o 20:25, mrosi napisał:

Koledzy wew tem temacie to killery normalnie. Jak tak czytam niektóre posty z godziny koło
czwartej.... Eeehhhhhh. Już wiek nie ten..... Kiedyś, kiedy byłem młody....... To były czasy.......
;-)


A ty myślisz, że oni jak to robią? Nastawiają sobie budzik na 4, wstają, piszą posta i dalej śpią. Zresztą przed sylwestrem to chyba każdy sie jakoś "hartuje". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 20:37, Wjelky-spam1 napisał:

Śema i pozdro!!!

Nie wjecie co robić w dzisiejszy wjeczur???
Piszcie na moim wontko ktury stwoże o 22.00!!1

Rzegnam i Pozdro!!!



Oszaleje!!!Moderator,pewnie nieprzyjdzie!Al postaram się oto!Wyślę meila żeby dali ci bana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 20:33, rob006 napisał:

A ty myślisz, że oni jak to robią? Nastawiają sobie budzik na 4, wstają, piszą posta i dalej
śpią. Zresztą przed sylwestrem to chyba każdy sie jakoś "hartuje". ;)


Ewentualnie na jednym koncie pisze dwóch czy trzech forumowiczów w systemie zmianowym xD W MMORPGach to się nazywa chinesee farming xD ( dźołk of corz ;] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj temat się aktywował dość wcześnie jak widzę.
Za chwilę wychodzę na imprezę, więc wpadłem tylko życzyć wszystkim Nocnym Markom dobrej zabawy. Obyście do domu o własnych siłach nie wrócili. :D
No i żeby ten przyszły rok był lepszy pod każdym względem od mijającego.

Pozdrawiam sylwestrowo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 20:25, mrosi napisał:

Koledzy wew tem temacie to killery normalnie. Jak tak czytam niektóre posty z godziny koło
czwartej.... Eeehhhhhh. Już wiek nie ten..... Kiedyś, kiedy byłem młody....... To były czasy.......
;-)


Eeee tam, od razu kilery. Jak nie musisz wstawać rano, to co to za różnica czy idziesz spać o 23 i wstajesz o 7, czy kładziesz się o 4 a wstajesz o 12.
Jakiś miesiąc, półtora temu w tym temacie byłem dość aktywny. Ostatnio więcej gram niż przesiaduję na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja z kolei odwrotnie. Tylko nie mów o tym mojej żonie....... ;-P
Więcej na Forum niż na graniu. Chociaż F.E.A.R.a nie zaniedbuję. Jak byłem w dalekim kraju to potrafiłem z braku czasu w ciągu dnia przesiedzieć do 4 rano na Tlenie. A o 8 od nowa do roboty......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że sylwester spędzany w domku i między innymi przy kompie jest znakomitą okazją do wkręcenia się do ekipy Nocnych Marków, czyż nie? :P Bo gdzież indziej na forum można tak poimprezować, jak nie tu? :] Dlatego po raz pierwszy dziś - a na pewno nie ostatni! - życzę wszystkim Markom szczęśliwego Nowego Roku 2007!!!
*nadmuchuje balony i rozrzuca serpentyny*
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również chciałbym swoim zakatarzonym i zachrypniętym głosem życzyć Wszystkim szczęśliwego Nowego Roku, zdrowia, kasy, coraz lepszych i ciekawszych gier i szybszego sprzętu. Do siego roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami czuję, że gry i pecet nie powinien wypełniać naszego wolnego czasu. Popatrzcie tylko, jest sylwester a nie powstrzymaliśmy się od gram.pl. Ale cóź, takie życie gracza... Mi ono odpowiada ;-].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tej nocy gram na kompie, potem o północy przerwa, coś tam porobić a potem znowu grać:))
Szczęśliwego Nowego Roku, więcej gier niż w tym roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 21:17, squeglee napisał:

[...]
Mi ono odpowiada ;-].


Mi także. :D
Najlepsze jest to, że jedyni ludzie z mojej listy gg, którzy są obecnie dostępni do gramowicze. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba też będę siedział w domu i grał... W końcu muszę przejść Splinter Cell: Double Agent jako zły... I jeszcze ukończyć Raymana: Szalone Kórliki...
I nareszcie mam pretekst by napisać w tym temacie... Bo na ogól nocny marek ze mnie nie jest (już bardziej ranny ptaszek :P)

Życzę Wam wszystkim szczęśliwego nowego roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 21:01, mrosi napisał:

Jak byłem w dalekim kraju to potrafiłem z braku czasu w ciągu dnia przesiedzieć do 4 rano na Tlenie.
A o 8 od nowa do roboty......


Też skądś to znam. Mimo że byłem tylko godzinę do przodu (UK), to żyłem wg czasu mniej więcej wschodniego wybrzeża USA. Wg polskiego czasu to chodziłem spać 5-6 a wstawałem koło 13. Tylko zarówno pracę, jak i zajęcia na uczelni miałem wieczorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 21:46, Dead-pl napisał:

HeHe....widze że nie tylko ja spędzam noc przed kompem dziś :] pocieszające xD


Faktycznie, wchodząc na forum myślałem, że będę jednym z niewielu, że większość poszła się bawić do znajomych i klubów. A tu nie małe ździwienie, jak najbardziej pozytywne :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować