Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2007 o 01:08, sodolis napisał:

Jakiś rok temu dorwałem się do DOOM-a tego pierwszego i najlepszego ;-P też zajmował 10MB,
teraz to nawet patche do gier są większe xD

Dzisiaj mnie wzieło na wspominki z Willisem była już Szklanka (Polsat) teraz będą "Łzy Słońca"
(komp) ;-) polecam


spróbój sobie crimsona :D - troszkę inne od dooma :)

a co do dooma - to jak pierwszy raz w niego grałem na 386 - to później na czarno biały monito i bez dzwięku do pracy do ojca jako 10-cio latek chodziłem :D pracownikom z tego co pamietam tez sie gierka podobała ...

a orginalne levele z dooma 1 (i część z 2) dorwałem w modzie (cały pakiet) do Dooma 3 :D ale przyjemnie było zwiedzic znajome lokacje.

A widziałeś może "projekt" J_Doom - potrzebujesz gre doom lub doom2 (orginały ;p) i za pomoca tego pakietu progsów zamieniasz to na wersje wykorzystującą biblioteki GL ! czyli pełne 3D otrzymujesz - wypasik !!

a Die Hard tez oglądałem - pierwsza najlepsza część, i wiadomo dlaczego przetłumaczono na polski jako "szklana Pułapka" - do reszty z tej serii ten tytuł juz nie pasował choc konsekwentnie go używano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co do łeż słońca - nie znam, muszę nadrobic te lukę

PS: podajcie Hi Score w Crimson Land. Wiecie że można we 2 osoby grac w to na 1 compie? dosłownie multiplayer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 23:38, bitelz90 napisał:

A to gdzie się uczysz, ze tak dziwnie masz te lekcje ?


Podobno w najlepszym liceum w województwie:P

Dnia 08.01.2007 o 23:38, bitelz90 napisał:

Na 7:05 klasówa, potem jesteś nagle w domu bo ryjesz do Olimpiady Biologicznej ?


Na 7:05 klasy biologiczno chemiczne mają sprawdziany z chemii:P Mamy napiętą siatkę godzin. Ale dzięki temu już w tym miesiacu kończymy program nauczania.

Dnia 08.01.2007 o 23:38, bitelz90 napisał:

I ja nie wiem jak Ty możesz potem się uczyć po nieprzespanej nocy,


Nieprzespana noc, jeszcze tak mi się nie zdarzyło. Teraz jest 2. Wstaje o 8. 6 h snu to dla mnie wystarczająca ilość czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2007 o 02:08, shinian napisał:


Podobno w najlepszym liceum w województwie:P

A w jakim województwie ? :>

Dnia 09.01.2007 o 02:08, shinian napisał:


Na 7:05 klasy biologiczno chemiczne mają sprawdziany z chemii:P Mamy napiętą siatkę godzin.
Ale dzięki temu już w tym miesiacu kończymy program nauczania.

To rozumiem, że jesteś w 3 klasie tak ? I co skończyliście program, i co będziecie robili przez prawie 3 miesiące ?

Dnia 09.01.2007 o 02:08, shinian napisał:


Nieprzespana noc, jeszcze tak mi się nie zdarzyło. Teraz jest 2. Wstaje o 8. 6 h snu to dla
mnie wystarczająca ilość czasu:)


Ja też spie teraz po ok. 6 godzin, ale nie jest to dla wystarczająco dużo. W dodatku po południu ma treningi i to chyba przez to potem jestem taki zrąbany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 16:36, bitelz90 napisał:

A w jakim województwie ? :>


A to już ochrona danych osobwych^^

Dnia 09.01.2007 o 16:36, bitelz90 napisał:

> Ale dzięki temu już w tym miesiacu kończymy program nauczania.
>
To rozumiem, że jesteś w 3 klasie tak ? I co skończyliście program, i co będziecie robili przez
prawie 3 miesiące ?


Jak to co: powtarzać, powtarzać i jeszcze raz powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2007 o 16:38, shinian napisał:

Jak to co: powtarzać, powtarzać i jeszcze raz powtarzać.


No to, szczerze, muszę powiedzieć, że nieźle tam mkniecie z tym programem, 3 miesiące na powtórki to naprawdę dużo czasu macie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marki co jest? 0 frekwencja? Ja się właśnie zastanawiam czy czekać do pokazu CES (zaczyna się za 54 minuty) czy iść już spać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 01:06, shinian napisał:

Marki co jest? 0 frekwencja? Ja się właśnie zastanawiam czy czekać do pokazu CES (zaczyna się
za 54 minuty) czy iść już spać:P

Ja standartowo o tej porze filmik zapuszczem, i znowu mam dylemat "FFVII Advent Children" czy "Szklanka 2" oba fajne dużo akcji i lekki klimat ;-) szkoda, że noc taka któtka ;-P

A ty nie miałeś przypadkiem "powtarzać, powtarzać i jeszcze raz powtarzać." ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no! co do tego, że noc taka krótka to fakt - mógłbym siedzieć do 6 (o ile tylko okazałoby się, że to tak naprawdę 1:30 :P )

ja jednak już czuje przymus pójścia spać, bo znów w pracy ok 14 będę miał kryzys i twarz mi na klawiaturę padać będzie

dobranocka zaraz poleci i zasnę ;)

nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 03:01, CermatoX napisał:

Wątek śpi więc idę grać na kurnik:)
w bridzia:P

--
Cerm


Z kurami będziesz grał w tego bridzia??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 01:14, sodolis napisał:

A ty nie miałeś przypadkiem "powtarzać, powtarzać i jeszcze raz powtarzać." ;-P


To dopiero jak materiał skończymy, jeszcze z 2 lekcje zostały. Niah dzisiaj Olimpiada z Ekologii, nauczyciele myślą, że osoby piszące Olimpiadę z Biologii coś zdziałają. Wczoraj zobaczyłem przykładowe pytania z takiej olimpiady biologicznej. To praktycznie 2 różne działki:P Np. Inwentaryzacja czynnych wulkanów podwnodnych na globie ziemskim została przeprowadzona w: a) bieżącym roku b)nigdy nie przeprowadzona c) zakończono w XIX w. Przecież takim pytaniom to bliżej do geografii niż biologii:P Rzeź niewiniątek się dzisiaj szykuje. Na szczęście jest tylko 50 pytań i 3 możliwości odpowiedzi. Czyli szansa wystrzelania wszystkiego całkiem spora- jak 1: 3do 50. Z Biologiczną jest już gorzej 1: 4 do 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 20:03, Martimat napisał:

hehe - wam też tak "po nowemu" przyciski "URL" i "Opowiedz" się wyświetlają, czy coś zabardzo
zooptymalizowałem firefoksa ? :)

Mnie też, ale też ostatnio nowego FF instalowałem.

Hmm... Nie podoba mi się to. Niewygodne jest strasznie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 10.01.2007 o 20:05, Monastor napisał:

Hmm... Nie podoba mi się to. Niewygodne jest strasznie :/

Chciałem Ci odpisać "Kwestia przyzwyczajenia", po czym kliknąłem w puste miejsce pod Twoim avatarem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować