Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2007 o 23:47, Unreal11 napisał:

Ja również mam take głupie sny, tylko śni mi się jakis koszmar i chce otworzyć oczy, ale niemogę
bo są tak jakby przyklejone, ale po jakimś czasie w końcu się udaje xD. Ale ostatnio chyba
już z 1 miesiąc żaden koszmar mi się nie przyśnił, niestety!


Jest jeszcze parę motywów. Chcemy krzyczeć z przerażenia, a tutaj jakby coś nam usta zakleiło i wtedy się budzimy. Ewentualnie równie popularne spadamy jakby z samolotu i widzimy jak ziemia jest z chwilą na chwilę coraz bliżej. Gdy jesteśmy tuż przed zderzeniem to budzimy się.
Wogóle zdarzyło się wam kiedyś abyście widzieli we śnie właśną śmierć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 00:09, Ninja Seba napisał:

Wogóle zdarzyło się wam kiedyś abyście widzieli we śnie właśną śmierć?


Oczywiście. Wiele razy. Tylko to wyglądało tak nietypowo dosyć. Wszystko działo się tak jakby z perspektywy 3 osoby, po prostu widziałem sam siebie jak umieram, jakby patrząc przez kamerę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 23:24, bitelz90 napisał:

tzn. przed jaką maturą ?? Z czego ?? :>


Biologia, potem chemia a na samym końcu "the last but not the least" fizyka. Ale będzie sajgon:P Chociaż z biologią to trochę skłamałem, zostało jeszcze całe 103 dni a nie 100:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za późno się zabrałem za naukę - jak zwykle.
Dziś mam do nauki dwa przedmioty - biologię i fizykę. Razem z chemią tworzą dla mnie te 3 przedmioty Mroczną Trójcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 01:12, Elwro napisał:

Jeszcze rok temu o tej porze kulem do sesji...
...a jutro bede drukowal egzamin dla moich studentow :-)


Z jednej strony to pozazdrościć, a z drugiej.... nie. Bo nie ma to jak lata szkolne, co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 01:12, Elwro napisał:

Jeszcze rok temu o tej porze kulem do sesji...
...a jutro bede drukowal egzamin dla moich studentow :-)

Jak dobrze pójdzie to od września będę miał podobną robotę, tylko pewnie na innym kierunku niż Ty;-)
Mam tylko nadzieję, że żaden student mnie nie zagnie na temacie ;-P poza tym będę uczył swoich znajomych którzy byli na dziekance, będzie trochę dziwnie,przynajmniej na początku ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 15:36, Drogba1 napisał:

ja niestety od miesiąca mam same koszmary :(


Echem, ale pisz o tym w nocy jeśli możesz tak jak wskazuje temat:) TO temat dla nocnych marków i niech tak zostanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 21:17, bitelz90 napisał:

Ty przypadkiem nie dostałes jakieś awansu ?? Czy mi się tylko wydaje, że wcześniej nie byłeś
Przewodniczącym ? :P :D


Masz rację wydaje Ci się :P Oboje teraz czekamy na sekretarza bo przewodniczących mamy już... od września? Troszkę w plecy jesteś, ale nie martw się każdemu się zdarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzieciaczki zbliża się 22 :) juz dobranocka się skończyła a więc pora zacząć rozmowy niekontrolowane:). Może tematem dzisiejszej nocy będzie opis tego co dziś się zdarzyło.. no wiecie dużo się działo tragiczny dzień dla polski premier sobie złamał rękę i jest to najbardziej strzeżona tajemnica 4 RP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 21:56, Kafar napisał:

Dobra dzieciaczki zbliża się 22 :) juz dobranocka się skończyła a więc pora zacząć rozmowy niekontrolowane:).

Brzmi bardzo zachęcająco. Muszę przyznać, że mnie zachęciłeś :D

Dnia 29.01.2007 o 21:56, Kafar napisał:

Może tematem dzisiejszej nocy będzie opis tego co dziś się zdarzyło.. no wiecie dużo się działo tragiczny dzień dla > polski premier sobie złamał rękę

Tak nawiasem mówiąc (pisząc) to chyba wczoraj było :P. Bardzo straszne, ale zastanawiam się czy nie mogli do niego wezwać karetki, żeby mu wstrzykneli...taki środek na P... Dobra, wiem! Niesmaczny żart! Przepraszam pana premiera.

Dnia 29.01.2007 o 21:56, Kafar napisał:

i jest to najbardziej strzeżona tajemnica 4 RP:)

Ale tak naprawdę to wina III RP! Ro wszystko przez łże elity i dawne partyjniackie rządy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam że to zamach był na prezydenta przez wielkich "przyjaciol" SLD i PO :PPP rokita z Marcinkiewiczem czy jak mu tam wylali wodę i czekali aż zamarznie.. mówie wam.. to UKŁAD!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 22:29, TigerXP napisał:

Zaraz kaczyniaki przeprowadzą lustracje wszystkich którzy mieli coś z wypadkiem( napewno z
wypadkiem? mhmmm?) wspólnego.


No myślisz że dlaczego go nikt nie zobaczył a rzecznik powiedział TV ze pan premier czyta dokumenty?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 22:30, Kafar napisał:

No myślisz że dlaczego go nikt nie zobaczył a rzecznik powiedział TV ze pan premier czyta dokumenty?:)



Chociaz nie jest jeszcze tak żle. Gdyby to Bush (sux) coś sobie połamał to pewnie wypowiedział by komus wojne, producentowi butów w których sie posliznoł, albo kafelków na których wywinoł pirłeta. Nasz zrobi to w narodowy sposób, po prostu zlustruje wszystkich. Nawet jak bedo oni mieli 18 lat to i tak udowodni im że współpracowali z SB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować