Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2007 o 02:13, sodolis napisał:

Strzelali obrońcy powiadasz :-) coś mi to przypomina MŚ w Berlinie ;-)


No troszkę przypomina:) Tylko z dwoma róznicami: z Estonią grali sami piłkarze z Ekstraklasy (oprócz Matusiaka) i ten mecz nie odbywał się w Berlinie:)

P.S. Jeden tekst komentatora mnie zwalił z nóg : "Na stadionie jest ok. 10 kibiców z Estoni. Mamy przewagę, Polaków jest ok. 25":D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha pamiętam to :D W sumie tak duży stadion i 35 kibiców. Tylko ''krzyki'' piłkarzy było słychać.
Ja powoli chyba będę się kładł, bo nie ma niczego twórczego do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 02:17, paweldomar1 napisał:

P.S. Jeden tekst komentatora mnie zwalił z nóg : "Na stadionie jest ok. 10 kibiców z Estoni.
Mamy przewagę, Polaków jest ok. 25":D:D

Co by nie mówić mamy przewagę w postaci dwunastego zawodnika ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy sobie pierdu pierdu o meczu:) A ja wracam z uniwerka z zaliczenia które uszło:) Byłem też u kobity która mnie wykończyła, wymiziała itp;-))) A teraz ide spać bo ledwo piszę.. A miałem nadzieje zę sobie poklepie tutaj, ale jednak nie mam już sił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś naprawdę niedobrego się ze mną dzieje. Normalnie w niedzielę nigdy nie wstaję dobrowolnie przed 9, a dzisiaj? Chyba rzeczywiście zaczynam się powolutku starzeć. :) Ale przynajmniej staty już mam :D
A kawy nie piję - na razie. Staram się jej unikać, ale powoli godzę się z myślą, że już niedługo będę ją pił hektolitrami - zbliżająca się matura, później studia (jeśli zdam :))
I mam nadzieję, że nie zostanę zlinczowany za to, że piszę w dzień - jak zamknę oczy to jest ciemno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde nigdy nie mogę wstać na tyle wcześnie by napisać w tym temacie o porze która jest podana w nazwie tematu. Raz mi się udało o 23 ale po północy już jednak nie wytrzymałem i musiałem iść spać. Niestety taka praca ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma również poczucie, że nocne marki są dyskryminowane?:P Już 3 noc z rzędu (1-2:30) nie mogę się dostać na gram.pl Czy ktoś jeszcze ma takie problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 01:19, kamiln napisał:

> Ale ja nie jestem nocnym markiem. Dla mnie teraz jest wieczór !!! :P
Aż boję się spytac co nazywasz porankiem ;)



Zgadnij...właśnie wstałem i teraz jest dla mnie wschód słońca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 09:38, shinian napisał:

Czy ktoś ma również poczucie, że nocne marki są dyskryminowane?:P Już 3 noc z rzędu (1-2:30)
nie mogę się dostać na gram.pl Czy ktoś jeszcze ma takie problemy?



Ja mam tak samo czasami, nie martw się nie jesteś sam ... Strasznie mnie to denerwuje bo już dwa razy tak miałem, że napisałem posta, chciałem wyjść do innego tematu i już nic mi nie działało, żadna strona potem nie chciała się włączyć (na gram.pl) bo wszystkie inne normalnie mi się wczytywały ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 09:38, shinian napisał:

Czy ktoś ma również poczucie, że nocne marki są dyskryminowane?:P Już 3 noc z rzędu (1-2:30)
nie mogę się dostać na gram.pl Czy ktoś jeszcze ma takie problemy?


Sądzę że ekipa CDP robi nam tak specjalnie. Dla naszego dobra oczywiście :P. Chcą żebyśmy się wysypiali, dzięki czemu do szkoły idziemy wyspani, po szkole wracamy do domu i możemy grać dłużej. Tak to się noce odsypia wtedy kiedy powinno się grać. Tylko nie mówcie że gracie po nocach, bo sami wiecie że w dzień gra się bardziej komfortowo i zdrowiej dla człowieka niż by grał w nocy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 21:51, otc napisał:

Tylko nie mówcie że gracie po nocach, bo sami wiecie że w dzień gra się bardziej komfortowo i zdrowiej dla
człowieka niż by grał w nocy ;P

Ja tam głównie nocami gram. :) Może to i niezdrowo, ale w niktóre gierki najlepiej się gra w nocy, bo to buduje lepszy klimat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NP: w takiego Dooma 3, to już całkiem strach człeka chyta, a jeszcze jak dodasz do tego burze i deszcz który cholernie mocno uderza w twój parapet i po chwili ktoś puka do dzrwi.łeee, aż mi ciarki przeszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 22:57, falloutboy napisał:

Ja po nocy gram w hearts of iron DoomDay wciąga jak diabli

No to mamy podobny gust,ja też nie moge oderwać się od tej gry:) Jakim państwem grasz? Ja jednak uwielbiam walczyć i zniewalać, więc gram niemcami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 22:54, Unreal11 napisał:

NP: w takiego Dooma 3, to już całkiem strach człeka chyta, a jeszcze jak dodasz do tego burze
i deszcz który cholernie mocno uderza w twój parapet i po chwili ktoś puka do dzrwi.łeee, aż
mi ciarki przeszły.



No ja jak grałem W Doom''a 3 to praktycznie tylko w nocy :D Ale także wolę grać w nocy bo wtedy nikt mi nie przerywa grania - mama nie woła mnie abym pozmywał, albo coś zrobił ... Jest cisza i spokój i słońce nie świeci mi na monitor i wszsytko dobrze widzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 09:38, shinian napisał:

Czy ktoś ma również poczucie, że nocne marki są dyskryminowane?:P Już 3 noc z rzędu (1-2:30)
nie mogę się dostać na gram.pl Czy ktoś jeszcze ma takie problemy?


Nie chciałem odpisywać w ciągu dnia ;)
Doświadczyłem dokładnie tego samego: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3979&pid=7222
Jutro ósma rano mam samolot, najpóźniej o siódmej muszę być na lotnisku, w związku z czym powinienem wstać koło piątej. A dzisiaj forum jak na złość działa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie lecisz tym samolotem?


Ja chętnie bym dzis zarwał nockę na forum ale jutro szkoła, ostatni tydzien przed feriami to nei chce sobie splamic ocen. W końcu klasa maturalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 23:36, Klimos napisał:

Zauważyliście, że ostatnio prawie codziennie w późnych godzinach wieczornych wszystkie serwery
gram.pl nie dzialaja? Troche irytuje mnie to, ze po calym dniu nieobecności w domu siadam do
komputera, sprawdzam poczte, potem chce sprawdzić forum i niestety trzeba czekać aż ktoś coś
naprawi. Nie to żeym się czepiał, ale taki serwis jak gram.pl powinien mieć bardziej niezawodne
serwery ;)


Mam tak samo i to nawet w ciągu dnia. Czasem tak muli że nic nie da się napisac i chociaż wczytać obrazek do posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zeszłe wakacje grałem w nocy u kumpla w Silent Hill 2. Właśnie akurat była burza, co chwila się błyskało i grzmiało, cięzki descz tłukł o szyby okna, a rosnące na zewnątrz płaczące wierzby bujały sie na wietrze... Klimat był naprawdę świetny. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować