Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dzisiaj widzę pustki w temacie, chyba, że ktoś się jeszcze pojawi :P Ale jak narazie jestem ostani. Jednakże też już brykam bo nie wytrzymuje, a jutro klasówka z polskiego (trzymajcie kciuki). No zresztą się nie dziwie jutro poniedziałek ... shit :/


No nic, gaszę światło ---> CYK! =D
Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie miałem powiedzieć, że jeszcze ja jestem. Siedziałem nad pracą z historii na jakiś durny temat (porównanie monarchii absolutystycznej i absolutyzmu oświeconego na wybranych przykładach. No i właśnie tyle co skończyłem. Chyba zaraz pójdę się myć i spać bo jutro na 7.40 do szkoły ;/ Może bardziej się będzie opłacało już nie iść spać? No i to jest ten dylemat, który mam coraz częściej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja jeszcze się dobrze trzymam, a dzisiaj muszę wstać o 6.50 XD Chyba w ogóle nie pójdę spać.... :)
A teraz tłumaczę głupie texty na polski ( z angielskiego)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio mam powazny problem ze snem...
dzisiaj polozylem sie o 2.. lezalem dobre poltorej godziny meczac sie... katujac wrecz aby zasnac...
i nic :|
no i siedze jak ta pipa przed kompem... oj za kilka godzin z pewnoscia zachce mi sie spac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2007 o 05:28, d7 napisał:

no i siedze jak ta pipa przed kompem... oj za kilka godzin z pewnoscia zachce mi sie spac ;/


dokładnie mam to samo.. masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo, nie myslałem że o tej porze kogoś tu uświadczę. A jednak. Sam wstałem godzinke wczesniej niż powinieniem bo mialem sobie dokończyc pisać wypracowanko, no i dokończyłem i mam z racji tego jeszcze t e40min luzu. Ach ta szkoła. 5 dni i ferie. A wy już mieliście ferie czy jak tam u was jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co ty myślisz ze tylko ty jestes rannym markiem xD To chyba nie temat dla nas bo tu pisze nocne marki ale cuż wypowiedzieć się można.Jak wam się podobał wczorajszy mecz sedzia troche nieuczciwy według mnie :)
Chodzi mi i mecz w piłkę reczną. Aha adamek przegrał na punkty też lipa podójna porazka naszych ale jedno zwyciestwo dobrze ze mamy Małysza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 07:45, Phelela napisał:

No co ty myślisz ze tylko ty jestes rannym markiem xD To chyba nie temat dla nas bo tu pisze
nocne marki ale cuż wypowiedzieć się można.Jak wam się podobał wczorajszy mecz sedzia troche
nieuczciwy według mnie :)
Chodzi mi i mecz w piłkę reczną. Aha adamek przegrał na punkty też lipa podójna porazka naszych
ale jedno zwyciestwo dobrze ze mamy Małysza :)


2 zwycięstwa przecie, Małysz x2. A co do meczu to czasem sędziował dla Niemców ale myślałem że będzie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam ferie.
lol... spalem 2h.. obudzilem sie i jestem strasznie zdezeloany - moje cialo to wrak ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 08:32, d7 napisał:

ja mam ferie.
lol... spalem 2h.. obudzilem sie i jestem strasznie zdezeloany - moje cialo to wrak ;p

Ja jeszcze 4dni i bede mial tak samo. Na feriach z reguły długo się nie śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam!

Dzisiaj znowu czeka mnie porcja nauki bo jutro będe pytany z histy, a w środe mam klasówkę z PO i tez muszę się pouczyć troche dzisiaj, bo jutro mam trening i nie będę miał czasu po południu ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Na feriach z reguły długo się nie śpi.
Powiedziałbym że wręcz odwrotnie...chyba że akurat Ty musisz wstać o 5 rano,aby iść łowić ryby,czy coś w tym stylu:)
Ja tam jak mam czas to śpię do 10.00, chyba że mi się po prostu nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było...:) Chyba zaczynam się starzeć, bo coraz mniej wytrzymuję... Albo to sesja mnie tak wykończyła:/ I choć teraz trochę przerwy, to po niej będzie kolejne starcie:/ Ale damy radę:) Żywcem mnie nie wezmą, a już na pewno z listy nie skreślą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 22:30, Rafal G napisał:

Dawno mnie tu nie było...:) Chyba zaczynam się starzeć, bo coraz mniej wytrzymuję... Albo to
sesja mnie tak wykończyła:/ I choć teraz trochę przerwy, to po niej będzie kolejne starcie:/
Ale damy radę:) Żywcem mnie nie wezmą, a już na pewno z listy nie skreślą:)



Eeee ... wydaje mi się, że starzejesz się :P Bo Twój avatar marnie wygląda - chodzi mi, że tak zmęczony. Chyba zmarszczek dostał ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 22:42, bitelz90 napisał:

Eeee ... wydaje mi się, że starzejesz się :P Bo Twój avatar marnie wygląda - chodzi mi, że
tak zmęczony. Chyba zmarszczek dostał ;P


Nie zmęczony, tylko mroczny:) I niech Cię zmarszczki nie zwiodą... Jeszcze potrafię z siebie wykrzesać trochę energii, a zaklęć też parę pamiętam... A z czarną magią lepiej nie zadzierać;) Możesz mi wierzyć;) A moje jedyne 222 lata to i tak młodo w moim gatunku - jedynie dwa stulecia.... Hahahahahahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 22:47, Mudra napisał:

Hjeh ;-), ciekaw jestem co wyczytasz z mojego ;p


Nie wiem jak bitelz, ale ja z tego co widzę po twoim avatarze, to już powinieneś spać. Dobranocka się skończyła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 22:29, Darkstar181 napisał:

>Na feriach z reguły długo się nie śpi.
Powiedziałbym że wręcz odwrotnie...chyba że akurat Ty musisz wstać o 5 rano,aby iść łowić ryby,czy
coś w tym stylu:)
Ja tam jak mam czas to śpię do 10.00, chyba że mi się po prostu nie chce.


Ja np. nie śpię na feriach długo bo nie chce tracić cennego wolnego czasu. Wole sobie coś pożytecznego porobić, czyt. pograc, popisac, poczytać gazety, obejrzec coś dobrego.
Jeszcze 4 dni i ferie YUPIII :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 22:47, Mudra napisał:

Hjeh ;-), ciekaw jestem co wyczytasz z mojego ;p



Hehehehe, otc dobrze mówie ;) =P Widać, że zjadłeś już zdrową kolacyjkę to chyba powinieneś już leżeć w norce i kimać ;) Chyba, że taki z Ciebie nocny marek =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować