Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2007 o 04:15, Graffis napisał:

Jak nie będę kiedyś tak wykończony na Markach to sie pokuszę ;).


Wszyscy dzisiaj wykończeni...
Ja dopiero co skończyłem dzisiejszą sesyjkę KotoR''a (gram pierwszy raz), awaryjnie wylądowałem na jakiejś planecie, której nie ma, w układzie, który nie istnieje. Domyślam się że najlepsze jeszcze przede mną (chociaż już wcześniej ten fabularny "twist", który napotkałem po drodze tutaj troszkę mnie zaskoczył, podejrzewałem że moja postać jest wyjątkowa... ale żeby aż tak ? :)

Prawdę mówiąc to ja też jestem wykończony, wolę nie mówić ile ostatnio sypiam, chociaż to moja wina, bo głpio robie i chodze spać po 4.. pare razy nawet po 5. A jutro (dzisiaj) na autobus o 14 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Last man standing... po raz kolejny otrzymuję ten zaszczytny tytuł :)
Dzisiejsze likierowo-wspominkowe posiedzenie Mocnych Marków zamknięte, wracamy już dziś wieczorem ;]

<Graffis odkłada "romansową amunicję", chwyta pustą butelkę po likierze i smętnie człapie do łóżka.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 05:48, Larry Laffer napisał:

Widzę, że też cierpiszna bezsenność :) Jakaś imrezka była. Ja właśnie wróciłem i odrabiam zaleglości
na forum...

Jak zawsze. Jeśli chodzi o imprezki to za ścianą był koncert rockowy (serio), a likier to z forumowej imprezy (jakieś 3-4 strony temu).
<Graffis musi się wreszcie zmusić do spania ;) >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 06:14, Graffis napisał:

Jak zawsze. Jeśli chodzi o imprezki to za ścianą był koncert rockowy (serio), a likier to z
forumowej imprezy (jakieś 3-4 strony temu).
<Graffis musi się wreszcie zmusić do spania ;) >


Mam chyba to samo. Jak jest powiedzmy 22.30 i chce spoać to zasypiam dopiero o 3 nad ranem. A zae. chce mi się spać w dzień. Paranoja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie ma 07.00 więc się dopiszę ;) Ostatnio zaniedbuję ten temat bo chorutki jestem i śpię po nocach (wiem, głupie...) Ale niedługo znów do Was dołączę ;) To tak na wszelki wypadek, jakby ktoś się martwił, że mnie nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy rano dorwałem się do kompa, by przeczytac co mnie w tym temacie ominęło, to aż mi szczena opadła ;)) Muszę tu napisac coś na ten temat, a z uwagi na to, iż jutro ferie się kończą i nie bedzie mnie tu wieczorem mam nadzieję, że reszta Marków wybaczy mi profanację pisania o tak wczesnej(późnej) porze.
Vaxinar
Mnie też do tej partii możesz zapisac. Stłamsic się feministkom/sadystkom nie damy
Hubi Koshi
> Dobry Elf to Martwy Elf a Dobra Elfka to Seks Niewolnica
O ile z pierwszą połową mógłbym polemizowac, to z drugą zgadzam się w 100%
Graffis
> Tutaj jest to plaga, prawdziwa plaga. Nie spotkałem jeszcze hardcorowego według naszych standardów gracza.
Może źle szukałeś? Na moich sesjach AD&D zawsze była atmosfera podobna do tej, w dzisiejszych Mocnych Markach. Btw Szykuje nam się zmiana w nazwie tematu ;)
Iosis
> To ja może założę temat "Ranni wstawacze"?
Po co? Przecież dla nas ranek zaczyna się około 22 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 13:06, kamiln napisał:

Mnie też do tej partii możesz zapisac. Stłamsic się feministkom/sadystkom nie damy

<Graffis zauważa, że kamlin nie ma przy sobie "romansowej amunicji" ani "romansowego miniguna" lub choćby "romansowego blasterka". Cichutko wycofuje się, nie chcąc dostać się zasięg furii She''Moda>

Dnia 25.02.2007 o 13:06, kamiln napisał:

O ile z pierwszą połową mógłbym polemizowac, to z drugą zgadzam się w 100%

Ja wiem... jakieś takie wątłe. Ale przynajmniej nie przegryzie łańcucha ;)

Dnia 25.02.2007 o 13:06, kamiln napisał:

Może źle szukałeś? Na moich sesjach AD&D zawsze była atmosfera podobna do tej, w dzisiejszych Mocnych
Markach.

Tutaj znaczy w Londynie.

Dnia 25.02.2007 o 13:06, kamiln napisał:

Btw Szykuje nam się zmiana w nazwie tematu ;)

Miło mi że się podoba. Ale to takie nieoficjalne ;)

Dnia 25.02.2007 o 13:06, kamiln napisał:

Po co? Przecież dla nas ranek zaczyna się około 22 :D

No właśnie do wyra ale już! I do końca ferii szlaban na Markową M(N)oc!!! I czemu ja w ogóle z tobą gadam zamiast spać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ave omnes!
No pobudka, no!!! Halo, no!!! Ej, co jest, no!!!
Marki jesteście tu? To pokażcie że jesteście N(M)ocni i zaczynamy!!!

@Diddle
Witamy po przerwie, jak życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 23:29, Unreal11 napisał:

AVE GRAFFIS, to o czym pogadamy dzis?

O nagłych i niespodziewanych przerwach w działaniu forum? Czy może temat wciąż zbyt świeży, niczym sól do otwartej rany sypana? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołem! Widze, ze ostnaio coś mało ludu tutaj i wczoraj i dzisiaj ... Zresztą nie dziwie się, ferie się juz wszystkim tym co mieli skończyły to teraz siedzą nad ksiązkami, tak jak ja teraz ... W srode klasówka z angola w czwartek z gery i sprawdzian ze niemca jeszcze ... :( Mogłby być już weekend .. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weekend. Ten ma weekend kto sesje zaliczył, a jutro moja ostatnia poprawka z fizyki. Będzie hardkor bo raczej dzisiaj nie pośpie, a zajęcia jutro mam od 12 do 20 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam...
Jeszcze tylko 4 dni i będziesz mógł się cieszyć weekendem...
Ja narazzie mam mały spokój choć w środe za tydzień egzamin ustny z francuza... blehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 23:38, Mistic napisał:

Weekend. Ten ma weekend kto sesje zaliczył, a jutro moja ostatnia poprawka z fizyki. Będzie
hardkor bo raczej dzisiaj nie pośpie, a zajęcia jutro mam od 12 do 20 :-)


Przynajmniej nie musisz wstawać o 6 rano :P Pójdziesz późniejs spać, ale i tak troche pośpisz ;) Ja musze wstać o 6 ... shit :/

vazon ---> Ale do następnej środy jeszcze daleko, to możesz sobie odpoczywać teraz. Przynajmniej kilka dni bo przecież przez całe 7 dni ni będziesz się uczyl do jakgiegoś egzaminu :P :> A tak mi się spać chce, że szok ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO ba prawda... ale w między czasie też trzeba porobić co nieco żeby być na bieżąco a nie później gonić na ostatnią chwilę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 23:47, vazon napisał:

NO ba prawda... ale w między czasie też trzeba porobić co nieco żeby być na bieżąco a nie później
gonić na ostatnią chwilę...



No tak, tak. Nie mówie, że nie trzeba, ale nie ma tego stresu itp. Kurna, ja już nie wytrzymam długo jeszcze z 15, albo 20 min i ide spać, nie wtrzymam ... Najlepiej jakby się wakacje juz zaczęły :D ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 23:36, bitelz90 napisał:

Czołem! Widze, ze ostnaio coś mało ludu tutaj i wczoraj i dzisiaj ... Zresztą nie dziwie się,
ferie się juz wszystkim tym co mieli skończyły to teraz siedzą nad ksiązkami, tak jak ja teraz
... W srode klasówka z angola w czwartek z gery i sprawdzian ze niemca jeszcze ... :( Mogłby
być już weekend .. heh


Ave!
Wczoraj forum padło.Dlatego tak słabo z frekwencją było. A ja dzisiaj niestety choruję (gorączka, kaszel, smarkanie etc). Ale jutro praktyki w przychodni, więc nacharcham na pacjentów i ich pozarażam.
I WILL HAVE MY REVENGE!!!! MUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować