Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2007 o 00:45, Kafar napisał:

A w jakim mieście medycyne studiujesz?:)

Londyn.

Dobranoc wszystkim którzy sie odmeldowują. Ja podążę za wami za jakieś 40min ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 00:47, Graffis napisał:

> A w jakim mieście medycyne studiujesz?:)
Londyn.

Dobranoc wszystkim którzy sie odmeldowują. Ja podążę za wami za jakieś 40min ;)


Dzizes to ty w Londynie teraz siedzisz? Jak tyś się znalazł na medycynie w londynie?:) Nawet rymuje bo o tej porze się nie zbyt dobrze czuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 00:45, Kafar napisał:

łe szkoda.. :/ dobranoc ja jeszcze 1h posiedze i spac też idę:)


A kolegi z mafii "CYK" Już nie lubisz?:) Choć niestety też już muszę iść spać bo do pracy trzeba iść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 00:51, Stwór napisał:

> łe szkoda.. :/ dobranoc ja jeszcze 1h posiedze i spac też idę:)

A kolegi z mafii "CYK" Już nie lubisz?:) Choć niestety też już muszę iść spać bo do pracy trzeba
iść..


Lubie lobię :) tylko coś ani notek nie komentujesz ani nic :P to Ty o mnie zapomniałeś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 00:49, Kafar napisał:

Dzizes to ty w Londynie teraz siedzisz? Jak tyś się znalazł na medycynie w londynie?:) Nawet
rymuje bo o tej porze się nie zbyt dobrze czuje:P

Sam się do dziś zastanawiam. I pewnie będę się zastanawiał jeszcze długo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stwór i Kafar ---> To Wy chyba zapomnieliście o swoim bossie z mafi "CYK" ... (o mnie, jakbyście sie nie domyślali :PP)
Jeszcze jeden taki numer i CYK ... i nie będzie was ... ;) ;P


Wczoraj mnie wywaliło z forum znowu i przywiesili mi karteczke ... Przez cały dzień nie mogłem wejść na forum, dopiero niedwano mi się to udało ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 22:32, bitelz90 napisał:

Wczoraj mnie wywaliło z forum znowu i przywiesili mi karteczke ... Przez cały dzień nie mogłem
wejść na forum, dopiero niedwano mi się to udało ... :/


Najgorszy okres to tak między 23:00-1:00, wtedy, czasami, nie mogę wejść na gram.pl. Strona ładuje się 232 lat, ładowanie nigdy nie dobiega końca. Dlatego już wieczorkiem nie wychodzę ze stronki żeby nie trafić na ten problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 23:00, Pustelnik88 napisał:

Najgorszy okres to tak między 23:00-1:00, wtedy, czasami, nie mogę wejść na gram.pl. Strona
ładuje się 232 lat, ładowanie nigdy nie dobiega końca. Dlatego już wieczorkiem nie wychodzę
ze stronki żeby nie trafić na ten problem...


Też mam często ten sam problem. Dzisiaj może to być spotęgowane przez pojawienie się dema C&C. Sam w tej chwili ściągam więc raczej do rana kompa nie wyłączę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 22:32, bitelz90 napisał:

Wczoraj mnie wywaliło z forum znowu i przywiesili mi karteczke ... Przez cały dzień nie mogłem
wejść na forum, dopiero niedwano mi się to udało ... :/


To się ciesz, ja neta przez tydzień nie miałem to i nawet na google wejść nie mogłem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 23:00, Pustelnik88 napisał:

> Wczoraj mnie wywaliło z forum znowu i przywiesili mi karteczke ... Przez cały dzień nie
mogłem
> wejść na forum, dopiero niedwano mi się to udało ... :/

Najgorszy okres to tak między 23:00-1:00, wtedy, czasami, nie mogę wejść na gram.pl. Strona
ładuje się 232 lat, ładowanie nigdy nie dobiega końca. Dlatego już wieczorkiem nie wychodzę
ze stronki żeby nie trafić na ten problem...


Dokładnie, w tych godzinach najczęściej mi siada wszystko ... A potem to już nie wchodze bo juz mi się nie chce, albo nie mam sił, albo śpie :P


otc ---> nie martw się, nie jesteś sam. Ja też tak czasami mam, że w ogóle żadne strony nie chcą mi się otworzyć ...

BTW: Jakbym poszedł bez ostrzeżenia to znaczy, że przylepili mi żółtą karteczkę do monitora ... :P heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 23:49, otc napisał:

> BTW: Jakbym poszedł bez ostrzeżenia to znaczy, że przylepili mi żółtą karteczkę do monitora

> ... :P heh

No, a 2 żółte karteczki i wypadasz z gry...
;P


Hehehehe =D <lol>

Dobra, ja już nie wytrzymie :P i ide walnąć w kime. Jutro czeka mnie klasówka z angola ... :(, a w czwartek z gery ... shit

To dobrej nocki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś, czy nikogo nie ma?

<Graffis rozgląda sie wkoło, oświetlając puste pomieszczenie światłem latarki. Stół, krzywo ustawione krzesła, szkło na stole, bitelz90 śpi pod stołem... wooooot? ;P >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 22:32, bitelz90 napisał:

Stwór i Kafar ---> To Wy chyba zapomnieliście o swoim bossie z mafi "CYK" ... (o mnie, jakbyście
sie nie domyślali :PP)
Jeszcze jeden taki numer i CYK ... i nie będzie was ... ;) ;P


Tak tak pokłony dla kolegi;-))) CYK!:) Mafi sie nie CYK''a :P hehe;) A jak będziesz sie przeciwstawiał mi i Kafarowi to ci pokażemy miejsce za grożenie;P hehe

A co do niedostępności forum.. Cóż sam to mam ostatnio zdecydowanie zbyt często:)

Ps. Pisze bo skończyłem WoW-a na dziś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 01:55, Kafar napisał:

ZIEWWWW staruchy :P co tu plotkujecie:P ja sobie zaraz jakiś film obejrzę i w ogóle:) haj...
lajf :P

Ja właśnie skończyłem 11 odcinek 6 sezonu 24. Kolejny prezydent USofA pożegnał sie z życiem (chyba) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 02:45, Graffis napisał:

> ZIEWWWW staruchy :P co tu plotkujecie:P ja sobie zaraz jakiś film obejrzę i w ogóle:)
haj...
> lajf :P
Ja właśnie skończyłem 11 odcinek 6 sezonu 24. Kolejny prezydent USofA pożegnał sie z życiem
(chyba) ;)


boże to ma to tyle sezonów ????????!?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem najlepszym rozwiazaniem dla nocnych markow jest PSP a przynajmniej na mnie to dziala:D gdy nie chce mi sie spac biore konsolke do lozeczka i po paru przegranych lub po ciezkiej grze zasypiam jak niemowle naprawde polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować