Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2007 o 00:54, Monastor napisał:

Gramy w "kto dopisze się ostatni?" :P
Pewnie i tak znowu przegram.


Spoko, ja wytrzymam do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 00:51, Martimat napisał:

więc kto mi stresci ostatnie zajścia na gram pl?


A bo ja wiem... Też sie tu sporadycznie pokazywałem na forum. Ale z tego co czytałem do tyłu to chłopaki dyskutowali na temat masturbacji co by lepiej zasnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 01:00, otc napisał:

A bo ja wiem... Też sie tu sporadycznie pokazywałem na forum. Ale z tego co czytałem do tyłu
to chłopaki dyskutowali na temat masturbacji co by lepiej zasnąć :P

Nie my. bitelz sie przechwalał ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 01:00, otc napisał:

> więc kto mi stresci ostatnie zajścia na gram pl?

A bo ja wiem... Też sie tu sporadycznie pokazywałem na forum. Ale z tego co czytałem do tyłu
to chłopaki dyskutowali na temat masturbacji co by lepiej zasnąć :P

Heheh gostek pytał się jak można przeciwdziałać bezsenności to mu odpowiedziałem że orgazm :]...a potem to już ruszyła lawina :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 01:18, owczar4 napisał:

Heheh gostek pytał się jak można przeciwdziałać bezsenności to mu odpowiedziałem że orgazm


Tego jeszcze nie słyszałem. Hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ogólnie to miałes rację... ale im bardziej się "napracujesz" (i dłużej) przed snem tym lepiej śpisz... najlepiej jak jakieś ciężąry ciebie przygniataja ;]

musiało byc kulturalnie... żaden modek nie wpadł?

a widzieliście występ młodego Sztura u K.Wjewódzkiego gdzie mówili o filmie "Testosteron"... ja na 100% chce to zobaczyć (film)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 01:53, Martimat napisał:

musiało byc kulturalnie... żaden modek nie wpadł?

Heh, ja nawet dla ewentualnego moda notatkę w poście, że jestem "niewinny" ;P A prawda jest taka że Nocne Marki są tak Mocne, że wolno nam... no chyba sporo...

<Graffis sie rozgląda, czy nie powiedział tego w złą godzinę... nocne niebo zasnuwa sie ciężkimi chmurami... "Ups..." - pisnął nim spaliła go błyskawica moderatorskiej sprawiedliwości ;) >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba moderatorskich podejrzeń... nie zawsze sa sprawiedliwi... choć się staraja ile moga (ja przynajm,niej w to WIERZĘ, że sie straraja a nie naduzywaja pozycji :P ... co po niektórzy budo''wicze eee gramowicze ) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<Błyskawica w ostatniej chwili zatrzymuje sie nad głową Graffisa. Na niebie pojawia sie potężna rubinowa maska. Błyskawica zmienia kierunek. Po Martimacie zostają smutnie dymiące buciki>

^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... hle hle hle ... zaśmiały sie buciki :P

spadam tłumaczyć list ojcu - prosił o przysługę... ma byc na rano a o 6:30 wstaje :P więc raczej dzis nie pośpie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 02:50, Martimat napisał:

spadam tłumaczyć list ojcu - prosił o przysługę... ma byc na rano a o 6:30 wstaje :P więc raczej
dzis nie pośpie :/

To jak ja wczoraj. Życze powodzenia, sam za niedługo też sie zwijam.
Nocka wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam za posta o tej godzinie, ale potem może mi umknąć. Chciałbym zauważyć, że nie ma osobnego regulaminu dla nocnych marków, więc proszę o nieprzeginanie, bo komuś stanie sie krzywda i to nie mi ;]
Dodam jeszcze, że poprzedniej nocy komuś sie przegieło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 10:57, Budo napisał:

Przepraszam za posta o tej godzinie, ale potem może mi umknąć. Chciałbym zauważyć, że nie ma
osobnego regulaminu dla nocnych marków, więc proszę o nieprzeginanie, bo komuś stanie sie krzywda
i to nie mi ;]
Dodam jeszcze, że poprzedniej nocy komuś sie przegieło ;]

Wyjątkowo o wyjątkowej porze, bo to ważna sprawa jest. Sorry, poniosło mnie "gópie nocno markowe gadanie". Regulami oczywiście jest jeden i Marków Mocność jest mu podporządkowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh mam nadzieję, że pora jest już odpowiednia aby można było zabrać głos w tym temacie. Od jakiegoś czasu przestawiłem swój tryb z nocnego na dzienny (z czego narazie jestem b. zadowolony). Co z tego wynika nieczęsto tu zaglądam dlatego własnie chciałem zapytać dlaczego każdy mówi o Mocnych Markach a nie nocnych coś przegapiłem przeczytałem kilka stron do tyłu ale jakoś tego nie chwytam. Czy to chodzi o jakieś rzeczy dotyczące tego, iż ten topic jest dosyć liberalny jeśli chodzi o wypowiedzi i tematy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 22:13, NomenNescio napisał:

Heh mam nadzieję, że pora jest już odpowiednia aby można było zabrać głos w tym temacie. Od
jakiegoś czasu przestawiłem swój tryb z nocnego na dzienny (z czego narazie jestem b. zadowolony).
Co z tego wynika nieczęsto tu zaglądam dlatego własnie chciałem zapytać dlaczego każdy mówi
o Mocnych Markach a nie nocnych coś przegapiłem przeczytałem kilka stron do tyłu ale jakoś
tego nie chwytam. Czy to chodzi o jakieś rzeczy dotyczące tego, iż ten topic jest dosyć liberalny
jeśli chodzi o wypowiedzi i tematy?


Mocni może dlatego, że codziennie (conocnie raczej ;D) pełnią wartę te same osoby i to do 6-7 z rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 23:54, Pustelnik88 napisał:

Mocni może dlatego, że codziennie (conocnie raczej ;D) pełnią wartę te same osoby i to do 6-7
z rana :)

Ja ostatnio rzadko tu zaglądałem, ale dziś mam zamiar nadrobić zaległości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i tak, zaczął się oto długo wyczekiwany przeze mnie (przez was pewnie też) weekend!
Uff, wreszcie chwila odsapnięcia od szkoły, od kościoła (wiecie, bierzmowanie i te sprawy :/), od wszystkiego...
Plany na jutro, a właściwie na dziś ^_^... Powrót do korzeni - czas odświeżyć sobie Gothic''a 1, tym razem jako Szkodnik/Najemnik...
Czuję awans w powietrzu, ale wcale mi się do niego nie speszy, ot takie wyznanie, co mi na sercu leży ^_^...
Dziś już raczej długo tu nie zabawie, więc życzę wszystkim udanej nocy. To tyle ode mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<Graffis zataczając sie wpada do pomieszczenia. Pozdrawia wszystkich i siada przy pierwszym stoliku>
Jestem wykończony. 60h na nogach, rozwalony wentylator na karcie graficznej, zaległości z sesjami na forum, widmo egzaminów i dwóch wielkich prezentacji do zrobienia oraz dwie przyjaciółki które są w tu w drodze, aby sie dobrze BAWIĆ!
<Graffis przytula się do wełenki gothicsheepa i smarka w szatę baldurana2>

A poza tym to Ave omnes!!!
Mocni i nocni jesteśmy, bo... no my tacy właśnie jesteśmy, nie? No!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować