Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Ja natomiast w ostatnim czasie bardzo często u zaglądałem, z powodu ferii zimowych. Obiecałem sobie że będę tu przesiadywał weekendowe noce, ale dzisiaj widzę że niestety nie ma tutaj stałych bywalców (moich druhów), nie ma jakiejś zażartej dyskusji - więc ja się już pożegnam i mam nadzieję że się jutro tu znów zobaczymy.
Branoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 00:18, balduran2 napisał:

Ja natomiast w ostatnim czasie bardzo często u zaglądałem, z powodu ferii zimowych. Obiecałem
sobie że będę tu przesiadywał weekendowe noce, ale dzisiaj widzę że niestety nie ma tutaj stałych
bywalców (moich druhów), nie ma jakiejś zażartej dyskusji - więc ja się już pożegnam i mam
nadzieję że się jutro tu znów zobaczymy.
Branoc.

Szuka sobie wytłumaczenia i się urywa ;) Mi od 3 dni jakoś jeszcze ciężej zasnąć. Zaraz będę się musiał do tego zmusić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 00:20, Grucha91 napisał:

Szuka sobie wytłumaczenia i się urywa ;) Mi od 3 dni jakoś jeszcze ciężej zasnąć. Zaraz będę
się musiał do tego zmusić.


Widzę że Graffis się zlazł, więc chyba chwilkę zostaną. Przynajmniej do tego czasu jak moja matka nie zacznie marudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 00:21, balduran2 napisał:

Widzę że Graffis się zlazł, więc chyba chwilkę zostaną. Przynajmniej do tego czasu jak
moja matka nie zacznie marudzić.

Ojj, moja to mnie ostatnio już siłowo niemal od kompa wygania. Teraz w weekend to jeszcze nie tak bardzo. Ale w tygodniu to 23 i już przychodzi i chce mi kable od kompa wyjmować... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Echech... a ja sobie spokojnie siedzę w akademiku, dwie noce już pod rząd nieprzespane. Ostatnia spędziłem nad rozkręcona karta, próbując uwolnić wtyczkę zasilania wentylatora z uścisku gniazdka. niemal wyrwałem gniazdko z uścisku karty ale to już szczegół ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pustelnik88 - faktycznie mogli by dodać kilka skinów, ale takie są już od zawsze i pewnie takie już zostaną.

A teraz osobiście, ładnie i legalnie idę kimać już na serio - bo po prostu dziś mam taki dzień że mi się oczy kleją.
Dobranoc wszystkim.
Mam nadzieję że jutro tu wpadnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 00:34, Pustelnik88 napisał:

Zmieniłem w ustawieniach kolorystykę forum na czarną. Nawet fajnie wygląda. :)


No pewnie, że fajnie ;) Mi tam o wiele przyjemniej czyta się czarny skin niż biały zwłaszcza jak sie siedzi w nocy po ciemku, wtedy czarny tak nie razi w oczy jak biały :)

Dnia 03.03.2007 o 00:34, Pustelnik88 napisał:

CDP mogłoby dać jeszcze z kilka kolorków.


Kiedyś (chyba z ponad rok temu) był zorganizowany konkurs na najlepsze skiny na forum, najlepsze miały zostać wprowadzone ponoć na forum, ale jakoś słuch po tym zaginał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej brakuje profili użytkowników, głupio mi jak nie wiem z kim gadam (onym/oną) i druga rzecz, to możliwość zapisywania ustawień wyglądu gramsajta na później. Powiedzmy trzy różne profile, tak, ze wystarczy go wczytać dwoma clickami, a nie trzeba od nowa budować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 00:41, cinus` napisał:

No pewnie, że fajnie ;) Mi tam o wiele przyjemniej czyta się czarny skin niż biały zwłaszcza
jak sie siedzi w nocy po ciemku, wtedy czarny tak nie razi w oczy jak biały :)


No to myślisz dlaczego właśnie skina zmieniłem? :D Żeby się tu ludziska w domu nie łazili i nie gadali, że u mnie w pokoju świeci i że spać trza iść. :)
Apeluję do CDP, aby dodali kilka nowych skinów. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 00:44, Pustelnik88 napisał:

No to myślisz dlaczego właśnie skina zmieniłem? :D Żeby się tu ludziska w domu nie łazili i
nie gadali, że u mnie w pokoju świeci i że spać trza iść. :)
Apeluję do CDP, aby dodali kilka nowych skinów. Dziękuję.

Niestety kwadraciki z oznaczeniem tematyki są troszkę zamazane i nieczytelne w skinie carbonized. Ale za to ładnie się z Vistą komponuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 00:51, Graffis napisał:

Niestety kwadraciki z oznaczeniem tematyki są troszkę zamazane i nieczytelne w skinie carbonized.
Ale za to ładnie się z Vistą komponuje ;]


Czepiasz się o takie tyci kwadraciczki? :D
Jeszcze tło bym zmienił, z szarego na czarny, wtedy już w ogóle nie biłoby po oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 00:52, Pustelnik88 napisał:

Czepiasz się o takie tyci kwadraciczki? :D
Jeszcze tło bym zmienił, z szarego na czarny, wtedy już w ogóle nie biłoby po oczach.

Wszystko by się zlało. Ciemno szary, ok, ale czarny imho nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym ogołnie architekture froum zmienił, bo ta jest imho niewygodna do kwadratu. Nie można zrobić zwykłej budowy "drzewkowej" jak choćby w phpbb? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 01:00, thaven napisał:

A ja bym ogołnie architekture froum zmienił, bo ta jest imho niewygodna do kwadratu. Nie można
zrobić zwykłej budowy "drzewkowej" jak choćby w phpbb? :/


Weee... Według mnie to najlepiej zorganizowane forum jakie widziałem (a wieeele widziałem). Wszystko przejrzyste, łatwo coś wyszukać, tematy posegregowane, przypinasz to co ważne. Dla mnie the best... Ale te skórki... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 01:02, Pustelnik88 napisał:

Weee... Według mnie to najlepiej zorganizowane forum jakie widziałem (a wieeele widziałem).
Wszystko przejrzyste, łatwo coś wyszukać, tematy posegregowane, przypinasz to co ważne. Dla
mnie the best... Ale te skórki... :P

Tylko te profile i emoty,eh?

<Graffis rusza na Victoria Station>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 01:06, Graffis napisał:

Tylko te profile i emoty,eh?


Znaczy, że lepiej obrazkowe żeby były, tak?
Mi to obojętne. Aha, dobrze by było, gdyby na avatara wrzucić gifa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 01:11, Pustelnik88 napisał:

Znaczy, że lepiej obrazkowe żeby były, tak?
Mi to obojętne. Aha, dobrze by było, gdyby na avatara wrzucić gifa...

Za dużo użytkowników, mogłoby spowolnić działanie forum. Nawet bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ave Graffis, Pustelnik88, balduran, grucha i inni ;)

Rozmowy pełną parą idą widzę ;) To dobrze, ja już brykam spać bo jestem taki zrąbany, ze szok ...


Graffis ---> Twoja wizja sprawdziła się ... ;) ;P --> MOD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować