Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2007 o 01:17, bitelz90 napisał:

Graffis ---> Twoja wizja sprawdziła się ... ;) ;P --> MOD

Words of wisdom I speak, so I do. And things that the future belong I see. And this one''s future, clouded it is, mmmhm yes.
^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 01:02, Pustelnik88 napisał:

> A ja bym ogołnie architekture froum zmienił, bo ta jest imho niewygodna do kwadratu. Nie
można
> zrobić zwykłej budowy "drzewkowej" jak choćby w phpbb? :/

Weee... Według mnie to najlepiej zorganizowane forum jakie widziałem (a wieeele widziałem).
Wszystko przejrzyste, łatwo coś wyszukać, tematy posegregowane, przypinasz to co ważne. Dla
mnie the best... Ale te skórki... :P


Jasne, wyszukać łatwo - ale trafić na ciekawy temat trudniej - wszedzie gdzie spojżę kobyły po 300 stron. Jak chce znaleść jakiś temat o grach - musze odznaczyć wszystkie pozostałe opcjie. I ogólnie tak jakoś zbyt tłoczno, taki bigos się z tych tematów robi, przy przeglądaniu tematów tylko jednej kategorii.
Może poprawiłoby coś dodanie więkrzej ilości kategorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otwieram sesje "Nocnych Marków..." w dniu 3/4 marca 2007.
Dziś zaczynam dość wcześnie, gdyż za chwilę w TV leci bardzo ciekawy i fajny film - "Zielona Mila" (TVN godzina 21.45). Więc teraz oglądam film, a po filmie (około 0.30) najprawdopodobniej zjawie się w tym temacie - tak przeze mnie uwielbianym. Cóż...nie mam nic innego do powiedzenia, jak tylko życzyć Wam - Nocne Marki dobrej zabawy do czasu mojego powrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też przyłączam się do tematu. Przy okazji, co tak szybko spac idziecie co? Wpadłem tu wczoraj/dzisiaj między pierwszą a drugą, i już nikogo nie zastałem :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 21:41, balduran2 napisał:

Otwieram sesje "Nocnych Marków..." w dniu 3/4 marca 2007.
Dziś zaczynam dość wcześnie, gdyż za chwilę w TV leci bardzo ciekawy i fajny film - "Zielona
Mila" (TVN godzina 21.45). Więc teraz oglądam film, a po filmie (około 0.30) najprawdopodobniej
zjawie się w tym temacie - tak przeze mnie uwielbianym. Cóż...nie mam nic innego do powiedzenia,
jak tylko życzyć Wam - Nocne Marki dobrej zabawy do czasu mojego powrotu.

Ja również bedę oglądał, bo kill Bill głupi a tajemnice broke back mountain nie moge bo inna kablówka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No koledzy, gdzie jesteście? <kamiln rozgląda się mając nadzieję dostrzec wyłaniających się zza rogu graffisa, bitelza90 i tigerXPa na czele tłumu Marków>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 21:49, kamiln napisał:

No koledzy, gdzie jesteście? <kamiln rozgląda się mając nadzieję dostrzec wyłaniających
się zza rogu graffisa, bitelza90 i tigerXPa na czele tłumu Marków>


Ja jestem ;) były stały bywalec " nocnych marków"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 21:51, Unreal11 napisał:

Ja jestem ;) były stały bywalec " nocnych marków"

Mocnych wujku, mocnych (nieoficjalna zmiana nazwy tematu zainicjowana przez medyka pana G. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 21:54, kamiln napisał:

> Ja jestem ;) były stały bywalec " nocnych marków"
Mocnych wujku, mocnych (nieoficjalna zmiana nazwy tematu zainicjowana przez medyka pana
G. ;))


Troszke mnie nie było na markach, więc niewiedziałem. To o czym pogadamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 22:00, Unreal11 napisał:

Troszke mnie nie było na markach, więc niewiedziałem. To o czym pogadamy?

Nie jestem pewny, tydzień temu wspominałem, iż na N(M)ocnych Markach nie pojawiają się modki. Chyba wykrakałem, bo z tego co widzę było tu nawet dwóch, z tego powodu zasób tematyczny jest trochę zawężony ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę zmęczony ale gotowy po chyba tygodniowej przerwie pojawiam się znowu...ja,ten którego nie wszyscy znają, tylko niektórzy...

Witam i mówię DOBRY WIECZÓR...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 22:18, vazon napisał:

Witam i mówię DOBRY WIECZÓR...

Ranek, jesteś markiem nie zapominaj o tym. Ach... już drugiego muszę dzisiaj upominac, chyba ten podpis ma na mnie zły wpływ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 22:20, haderQ napisał:

Melduję posłusznie, iż jestem nowy nocny marek. Dzień dobry wieczór wszystkim :)

Witamy nowego Marka :)) Zapamiętaj, śpimy od 5-6 do 20, od 20 do 22 jemy śniadanio-obiado-kolację, a od 22 spamujemy w tym temacie prubując jednocześnie umknąc przed goniącymi nas moderatorami ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 22:20, kamiln napisał:

> Witam i mówię DOBRY WIECZÓR...
Ranek, jesteś markiem nie zapominaj o tym. Ach... już drugiego muszę dzisiaj upominac, chyba
ten podpis ma na mnie zły wpływ ;)

Sorki ale coś nie czaję przeciez mamy wieczór a nawet NOC czy cosik się zmieniło jak mnie nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 22:22, kamiln napisał:

> Melduję posłusznie, iż jestem nowy nocny marek. Dzień dobry wieczór wszystkim :)
Witamy nowego Marka :)) Zapamiętaj, śpimy od 5-6 do 20, od 20 do 22 jemy śniadanio-obiado-kolację,
a od 22 spamujemy w tym temacie prubując jednocześnie umknąc przed goniącymi nas moderatorami
;>


Dobrze obywatelu kapitanie :D Tylko ja będę mógł spamować w weekendy (jak większość chyba), gdyż w tygodniu mam szkołę na nocnej zmianie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 22:24, haderQ napisał:

> > Melduję posłusznie, iż jestem nowy nocny marek. Dzień dobry wieczór wszystkim :)

> Witamy nowego Marka :)) Zapamiętaj, śpimy od 5-6 do 20, od 20 do 22 jemy śniadanio-obiado-kolację,

> a od 22 spamujemy w tym temacie prubując jednocześnie umknąc przed goniącymi nas moderatorami

> ;>

Dobrze obywatelu kapitanie :D Tylko ja będę mógł spamować w weekendy (jak większość chyba),
gdyż w tygodniu mam szkołę na nocnej zmianie :D:D

Szkołe na nocnej zmianie ? ciekawe co uczysz sie w nocy czy jak a nauczyciel przysypia z latarka w reku xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 22:26, Marko Pele napisał:

Dziń dybry, a raczej dobry wieczór! ;) Dawno nie pisałem, ale dopiero się skumałem i naprawic
to chciałem :]


Widzę Marko, że znowu tworzymy rymy dla naszej nocnej zmiany Marków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować