Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2007 o 01:58, paweldomar1 napisał:

Jestem. Jest już dwóch. Cieszy Cię moje towarzystwo czy mam już iść spać?:)


Każdy jest dobry do rozmowy ale jak musisz iść spać to ja nie będę Cię zatrzymywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 02:01, paweldomar1 napisał:

Nie, nie muszę, mówiłem że jestem chory i mam spokój, a rodzicom i bratu ne przeszkadzam w
spaniu więc też chętnie pogadam:)


Widzę Cię pierwszy raz na forum...jak długo już tu jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to od początku Gram.pl, tyle że miałem DŁUGĄ przerwę. A tak ostatnio to cały czas siedzę na forum tylko że się nie wypowiadam:) A Ty to brygadzista, więc chyba cały cza aktywny jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 02:05, paweldomar1 napisał:

W sumie to od początku Gram.pl, tyle że miałem DŁUGĄ przerwę. A tak ostatnio to cały czas siedzę
na forum tylko że się nie wypowiadam:) A Ty to brygadzista, więc chyba cały cza aktywny jesteś:)


Staram się odwiedzać regularnie forum.Ale to od niedawna bo miałem przerwe jakieś 4 miechy podzczas wakacji bo wyjechałem z Polski i nie miałem za bardzo dostępu do internetu.Teraz wszystko się zmieniło i jest ja widać.Teraz czekam na Delegata i jakoś doczekać sie nie mogę ale to już chyba niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może do Londynu wyjechałeś??:) Ja czekam teraz właśnie na brygadzistę i doczekać się nie mogę. Gdzie mieszkasz w ogóle? Jakby Cię interesowało to mieszkam w Otwocku pod Wa-wą. Jakie gry Cię intersują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Londynu się nie pchałem tam podobno ciężko z pracą.Teraz siedzę trochę dalej od Londynu, jakieś dwie godziny pociągiem na północ, niedaleko Nottingham.

A co do gier to kocham serię Heroes of Might and Magic i Might and Magic.Czasami lubię poszaleć w NFS ale na to nie mam ostatnio czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heroes... Sam mam wszystkie części (oprócz dodatków do 4 i Kuźni Przeznaczenia... ). Ja oprócz tego lubię serię Settlers, Football Manager, Age of Empires i Civilization. Ja tam raczej gram w to, co mi się podoba i nie ma dla mnie podziału na gatunki, więc mogę grać zarówno w Gothica jak i w Quaki czy Cywilizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie siedząc w Anglii nie mam za dobrego kompa bo mam niestety laptopa.Ale da się grać w Heroes V.Inne, lepsze gry by się raczej trochę cieły.Laptop jest jedynie do małej rozrywki i nauki...

Komp od grania siedzi i czeka w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedy wracasz do Polski? I czy mógłbyś opisać swój sprzęt w Polsce? Mój to : AMD Athlon 2500+ 1,83 Ghz, GEForce 7699GT 256MB, 768 MB RAM, 160 GB HDD... To zgrubsza tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 02:33, paweldomar1 napisał:

A kiedy wracasz do Polski?

Na stałe może za jakieś 3 lata jak skończę tutaj studia.Ale pod koniec marca przyjeżdżam na święta...

>I czy mógłbyś opisać swój sprzęt w Polsce?

Gdybym to ja pamiętam...Intel Celeron 2.7 Ghz, nVidia(nie pamiętam numeru) 128 mb, 512 RAM i 100 Gb twardy.
Może za dobry nie jest ale po powrocie do Polski albo go ulepsze albo kupię nowy, narazie wystarczy bo i tak tylko mój brat z niego korzysta do muzy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to Ty na studiach jesteś... Myślałem że to tylko za robotą a tu proszę...:) Nie no, podziwiam Cię:) Angielski to Ty pewnie znasz na równi z Polskim (trochę chyba przesadzam:P). Dobra, zbieram się do łóżka. Miło się z tobą gawędziło. Pozdrawiam i życzę miłej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Angielski to Ty pewnie znasz na równi z Polskim (trochę chyba przesadzam:P)

Trochę przesadzasz ;)


>Miło się z tobą gawędziło. Pozdrawiam i życzę miłej nocki:)
Nawzajem.Też pozdrawiam i dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas chyba zamknąć dzisiejszą rozmowę w Nocnych Markach, bo nikogo nie widać a sam z sobą to za dużo sobie nie pogadam ;)

Pewnie później zjawi się Graffis więc zostawiam mu klucz do tematu(tam gdzie zawsze pod wycieraczką).

Dobranoc vazon...
Dobranoc...
<vazon zamyka drzwi i oddala się z forum podśpiewując ''Ciemno już,zgasły wszystkie światła...''>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<Graffis pojawia sie na scenie. Chwile szuka klucz pod doniczką. Potem zauważa swój błąd i po chwili grzebania pod wycieraczką otwiera drzwi.>
-"Już" jestem! O czym dzi... o... nikogo nie ma?
<Graffis siada przy stole. Poczeka jeszcze parę minut, potem zostawi klucz pod wycieraczką i znika.>
- A miałem taką fajną historyjkę do opowiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 03:29, Graffis napisał:

- A miałem taką fajną historyjkę do opowiedzenia.

No to opowiadaj, czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Balduran dodaje wpis na GSie, patrzy na zegarek a tu już przed 23 - czas więc na "Nocne Marki..". Wchodzi w temat a tu tylko dwie osoby.]

Bry wieczór, wszystkim (2 osobom).
To o czym dzisiaj pogadamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować