Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2007 o 23:33, Unreal11 napisał:

Fajny gramsajt, przejrzysty i czytelny. Chyba podoba ci się Liv Tyler ;)


oj, tak. podoba mi sie. a tobie nie? wszędzie jest zdumiewajaco piękna. a w roli Arweny to juz był szczyt szcytów........ :P
za dwie role ją cenie najbardziej.
Arweny w władcy i dziewczyny eigżeja w Armagedonie. ja za pię min niestety będę musiec leciec... takze jutro moze będę w markach, hoc nie sądze bo po jutrze poniedziłek.... i szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobra. na dzisiaj się moja rola w ,,Nocnych Markach" skończyła.
Dziękuje za ten temat... i gdy bedzie więcej czasu.... to wpadne choby i na całą nockę.... t w tedy zrobimy sobie na forum imprezkę :D
no dobra. wywalają mnie z kompa. dobranoc. miłego Markowania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 00:07, HiroshiTakubo napisał:

Kurcze może to troche nie na temat ale naprawde niektóre z ''czołowych'' GS wcale nie są takie
ładne, są znacznie fajniejsze które jednak nie są wysoko.......


Np. jaki GSik? Bo ludzie wchodzą na GSy, ludzi znanych na Gram - pracowników CDP, moderatorów lub ludzi z długim stażem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nocnych marków! jestem do dyspozycji i czekam na jakiś dobry temat do rozmowy....jeżeli będzie z kim rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 00:07, HiroshiTakubo napisał:

Kurcze może to troche nie na temat

A co w Nocnych Markach jest na temat? :D

Dnia 11.03.2007 o 00:07, HiroshiTakubo napisał:

ale naprawde niektóre z ''czołowych'' GS wcale nie są takie
ładne, są znacznie fajniejsze które jednak nie są wysoko.......

Ja tam na razie innych GS-ów nie oglądam, tworzę swój... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 23:19, HiroshiTakubo napisał:

Ponownie witam i dziękuje sheepowi za krótką prezentację.

Welcome ^_^...

Dnia 10.03.2007 o 23:19, HiroshiTakubo napisał:

I niewiem co gorsze ciasteczka z sztucznym dżemem i makiem czy jakieś pseudo-czipsy?

Poruszając wątek niezdrowych, opiekanych płatów ziemniaczanych ^_^... powiem ci, że czasami "pseudo-czipsy" (fajne określenie ^_^) są nierzadko lepsze od ich markowych odpowiedników (Lays itp.). Za przykład mogą służyć czipsy z Tesco, w szczególności te o smaku zielonej cebulki. Nie dość, że prezentują się przednio, zarówno w aspekcie smakowym (wg. mnie niczym nie ustępują Leys''om, a są nawet lepsze!), to przy tym są ok. 2 razy tańsze. Kolejna wada "oryginalnych" czipsów: nadymane paczki, w których najczęściej tylko połowa to właściwa zawartość. Nie raz, z tego powodu obaj się bulwersowaliśmy (i bulwersujemy do dziś ^_^), więc chyba zgodzisz się z moją tezą, że właśnie takie "pseudo-czipsy" są lepsze ^_^...

Poruszane tematy o tej porze są zawsze takie odkrywcze ^_^...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 00:09, balduran2 napisał:

Np. jaki GSik? Bo ludzie wchodzą na GSy, ludzi znanych na Gram - pracowników CDP, moderatorów
lub ludzi z długim stażem.


Np. mój :) Nie nie, to taki żart, nie moge znaleźć czasu na kolejny wpis. A co do popularności - masz rację, jakby głupio to nie zabrzmiało - popularnosć to klucz do reklamy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 00:22, patrYX93 napisał:

Ja tam lubie czipsy, chrunchipsy przede wszystkim :P


Ee, tam, nie ma to jak Hypery. :D Za 1zł paczka wielkości dużych Laysów, ale chipsów w środku znacznie więcej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 00:26, Assasin93 napisał:

> Ja tam lubie czipsy, chrunchipsy przede wszystkim :P

Ee, tam, nie ma to jak Hypery. :D Za 1zł paczka wielkości dużych Laysów, ale chipsów w środku
znacznie więcej. :D

Ale i tak nie ma lepszych niż biesiadne... BIeSIADNE RULZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2007 o 00:32, patrYX93 napisał:

Ale i tak nie ma lepszych niż biesiadne... BIeSIADNE RULZ!


Biesiadne dobre, ale najlepsze są ketchupowe maczugi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadymane paczki to taki pic jak wysyłanie sms-ów do programu "jak oni śpiewają"! Mówie wam, dzisiaj normalnie myślałem że zabije coś!. Jest taka akcja wysyłam sms-a, żeby Marek Siudym śpiewał dalej [^_^]. Po czym dostaje wiadomość, że muszę jeszcze odpowiedzieć na jedno pytanie i to jak najszybciej. Naturalnie w dupie ich miałem i nic nie odpowiadałem. Na koniec programu okazało się że twórcy wyczaili jeszcze jedną okazję do wycyganienia kasy. Widzowie drugi raz mają wybrać kto ma śpiewać dalej z tymże teraz tylko z dwójki kandydatów. To tak jakby wcześniejsze głosowanie służyć miało wyborowi dwójki a dopiero to następne miało wyłonić tego kto odpadnie. Szkoda że niezrobili że najpierw zostaje 10 potem 9 itp. Naprawdę ździeraja kase jak cyganie na centralnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 00:17, gothicsheep napisał:

Kolejna wada "oryginalnych"
czipsów: nadymane paczki, w których najczęściej tylko połowa to właściwa zawartość. Nie raz,
z tego powodu obaj się bulwersowaliśmy (i bulwersujemy do dziś ^_^),


Z tym się zgadzam. Ostatnio u mnie w gimnazjum kupiłem sobie paczkę czipsów. Na ,,okładce" było napisane, że paczka po brzegi wypchana czipsami. Otwieram. Patrzę. Patrzę z niedowierzaniem. W środku było mniej niż 25% tego co powinno tam być. Mogłem nawet policzyć<przy okazji jedząc:P> ile tych czipsów tam było. Wynik= 20. Na szczęście paczka kosztowała 1zł. Jednak jakbym kupił takową za 3 zety to bym sie wrócił żądał zwrotu kasy^_^:P Mam szczęście, że czipsy jem tak raz na ok. 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować