Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Ja drugi raz przez egzamin przechodzić bym nie chcial. Aczkolwiek z uśmiechem na twarzy wspominam tamten dzien. Robienie kursu na prawko to tez wielka frajda. Ja mialem fajnych instruktorów niewiele starszych od siebie więc sie zakolegowaliśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawo jazdy? Hmm, w lipcu stuknie 5 lat jak je mam. Nie miałem żadnego wypadku, stłuczki też nie, jest ok, tylko przeraża mnie czasem jazda innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 23:09, Graffis napisał:

Ave!
Właśnie raduję się ostatnimi chwilami przed egzaminem. Posiedzę z wami tak do północy.



Będę Cię duchowo wspierał ;) Ja dzisiaj też długo nie posiedze, napisze pracę i idę spać bo jestem troche zmęczony ...


awesome ---> ja z chęcią też bym zdawał, ale jeszcze nie mogę ... shit jeden rok, chyba, że wejdzie ta jakas ustawa ... bo tak miałbym bardzo ułatwione życie ... heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 00:08, balduran2 napisał:

Co taka cisza? Od 30 minut nikt nie napisał żadnego posta.


Wszyscy śpią, zbierając siły na ostatni dzień przed weekendem...ja idę w ich ślady i Tobie też radzę to zrobić, bo jutro nie ma zmiłuj - siedzimy online do 3 nad ranem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 00:08, balduran2 napisał:

Co taka cisza? Od 30 minut nikt nie napisał żadnego posta.


Jak nie? A ty? :D
Ja idę w kimę (moja ksywa to Kima; śmieję się, gdy słyszę, kiedy moi znajomi mówią: "idę w kimę", a ja na to: "sorry, teraz nie mam czasu :)"). Jeszcze jutro i weekend. W końcu muszę tą pracę z polaka zrobić na ustną maturę. Cholera żeby tak się chciało, jak się nie chce ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 00:11, wielk napisał:

Siema jestem nowy i jestem nocnym markiem nie umiem zasnac ale wal i zapraszam na mojego gram
sajta http://ja.gram.pl/wielk


Tu reklamuj GSa http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16845&u=7277 . Większe pole do popisu :) Bo tutaj tylko Najwytrwalsi Forumowicze siedzą (czyt. mało osób odwiedza ten temat, bo reszta idzie spać o 21:00) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 00:09, qrczak90 napisał:

Wszyscy śpią, zbierając siły na ostatni dzień przed weekendem...ja idę w ich ślady i Tobie
też radzę to zrobić, bo jutro nie ma zmiłuj - siedzimy online do 3 nad ranem :D


Ja nie muszę zbierać sił, tzn. nie muszę wstawać rano. I tym samym mogę siedzieć zawsze do późna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Czas złapać i schrupać jakiegoś... ee... Pluszaka;-))) I iść spać;) Na dzisiaj mam dość wrażeń..
Markom życzę fajnych dyskusji o Dxxxx i Marynie:) Bawcie się dobrze i "grzecz(sz)nie)";-)))
Dobranoc ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 00:21, balduran2 napisał:

Ja nie muszę zbierać sił, tzn. nie muszę wstawać rano. I tym samym mogę siedzieć zawsze do
późna.


Czekaj, czekaj, kiedyś też będziesz miał na rano do szkoły :P A ja wtedy będę już na studiach (o ile się dostanę - pobożne życzenie...) i będę się opieprzał 10 miesięcy w roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde wczyscy wpadają i mówią dobranoc.Nie tak powinny wyglądać Nocne Marki.

Witam wszystich zgromadzonych.Dziś miałem udany dzień a to za sprawą filmu ''300''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 00:25, vazon napisał:

Kurde wczyscy wpadają i mówią dobranoc.Nie tak powinny wyglądać Nocne Marki.


Oczy wysiadają, nie ma co jeść, nikt nie chce mojego buzi dzisiaj, to ide spać bo do pracy trzeba wstać;-))) Za to jutro będę mógł tutaj zagościć na dłużej;) Cierpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 00:24, qrczak90 napisał:

Czekaj, czekaj, kiedyś też będziesz miał na rano do szkoły :P A ja wtedy będę już na studiach
(o ile się dostanę - pobożne życzenie...) i będę się opieprzał 10 miesięcy w roku :D


No...kiedyś na pewno będę musiał wstawać wcześnie. Ale nie mów że wtedy będziesz już na studiach, bo sądząc po Twoim nicku jesteśmy w podobnym wieku, a po odwiedzeniu Twojego GS''a jestem na 100% pewny że jestem minimalnie od Ciebie starszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 00:29, Stwór napisał:

Oczy wysiadają, nie ma co jeść, nikt nie chce mojego buzi dzisiaj, to ide spać bo do pracy
trzeba wstać;-))) Za to jutro będę mógł tutaj zagościć na dłużej;) Cierpliwości:)


Tym razem zostanie Ci odpuszczone.
Rozumiem, sam miewam takie coś, że nikt nie chce mojego buzi ale trzeba się z tym pogodzić ;)

Ucałuj misia na dobranoc i życzę miłych snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować