Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2007 o 22:10, PREDATOR X napisał:

Ja grałem. Niedawno u kolegi :P A czemu pytasz?

A tak tylko... ostetnio se ściągnąłem z neta i pogrywam
ps: legalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem na TVn jest krótka przerwa. Trwa Fast and Fourious, jeden z moich ulubionych filmów, bo o szybkich samochodach (a i tak najlepszy jest Nissan Skyline i kropka) a potem nastąpi (no wcale nie taka) krótka przerwa na reklamę. Następnie po raz kolejny (tak jak ten wyżej) obejrzę film Blade, wieczny łowca, do późna (czytaj. do 3 w nocy) i jak na 13 latka będzie to jedna z fajniejszych nocy :) Pozdro, koniec przerwy więc ja kończe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest ?! Marki trzeba odświeżać ? Świat schodzi na psy :D Oglądam Szybkich... po raz ęty. Nawet fajne :/
A po filmie "horror" Blade. Masakra. Jak można nakręcić taki słaby film (Blade) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 22:43, PREDATOR X napisał:

Co jest ?! Marki trzeba odświeżać ? Świat schodzi na psy :D Oglądam Szybkich... po raz ęty.
Nawet fajne :/
A po filmie "horror" Blade. Masakra. Jak można nakręcić taki słaby film (Blade) ?

Człowieku, twój post jest jakby napisany w innym języku. Piszesz, że film jest nawet fajny, po czym dajesz buźkę ":/" . Nie wiem czy używasz gg, ale chyba nie znasz znaczenia tejże buźki. Podobnie jest gdy piszesz- "odwiedźcie mojego gramsjata: po czym strzelasz identyczną o smutnym raczej charakterze buźkę. Ale mniejsza z tym. Szybcy mają swój urok, dla fana jest cała seria "szybkich" prawdziwą gratką. A nie wiem czemu się czepiasz blade''a, bo wydaje mi się, że on również jest bardzo fajny i ciekawy. Po za tym spójrz na filmy uwe bolla, choćby taki Bloodrayne. To dopiero jest słaby film. POzdro, koniec przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Blade nie był nawet taki zły, jedynka oczywiście. Potem sie zrobiło gorzej, ale to zawsze tak jest z sequelami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Marki, ave.
Straciłem całą moją mocność wraz z powrotem do normalnego łącza neo. Teraz mam kijowy net, na słabym i zapchanym różnym śmieciem laptopie... Dobra strona bycia w Anglii to łącze i to, ze tam jest mój desktop. Ale nie o tym.
Co dziś lideruje jako temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 23:23, Budo napisał:

Blade nie był nawet taki zły, jedynka oczywiście. Potem sie zrobiło gorzej, ale to zawsze tak
jest z sequelami...

Jedynka owszem nie najgorsza, choć arcydzieło to nie było. Potem to już komercha, nabijanie kasy etc. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do neostrady ( swoją drogą heh najgorsza rzeczy jaką w życiu swoim krótkim spotkałem ;] ) dzisiaj była mała awaria ale to zdarza się często już zdążyłem do tego przywyknąć. Mam zamiar zmienić na internet osiedlowy ( ale to dopiero w czerwcu ) lub na sieć UPC chociaż ta nie jest o dziwo dostępna w moim mieście. Jeszcze taka jedna historia na temat chamskości telekomunikacji. Mianowicie kiedyś chciałem skorzystać z promocji ale powiedziano mi , że jeśli korzystam już z takiej opcji jaką mam teraz to ta promocja mnie nie obowiązuje. Heh teraz rachunki są dosyć drogie no ale cóż kto powiedział , że życie jest łatwe ;). Swoją drogą to nie ja płacę tylko moi rodzice więc najwyżej może się to odbić na tym , że nie będę miał na nowego CDA ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam neo 512 od 3 lat nie nie narzekam. A dzisiaj żadnej awarii nie zauważyłem. Mnie się neo podoba. Teraz jak nie ma limitów ściagania to już jest dobrze. Za 512mb płace 32zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ajj zaraz idę się umyć pod prysznicem i spaććććć, ale mi się chce... jestem wyczerpany całym dniem xD

PS. Byłem u kolegi na urodzinkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie w tym jest problem. Ja też mam 512mb ale płace 99zł bo nie mogłem skorzystać z tej głupiej promocji. Więc nie wiem czy moja przyjaźń z neostradą jest taka fajna. Jakbym mógł to zaraz bym z niej zrezygnował ale tak jak już wspominałem UPC nie ma w moim mieście a o łączę osiedlowe musiałbym się popytać. Zmieńmy temat bo ten jest jakiś dziwny ;P. O na przykład o sporcie. Czy Małysz jutro wygra i czy nasza reprezentacja pokona Armenię? ;) Co do Małysza to oglądałem dzisiaj drugą serię w Saturnie ( takie coś jak Media Markt ) i to nie sam tylko z około 30 kilkoma osobami ;]. Emocji co nie miara prawie jakbyś tam był :P. Dzisiejszy mecz wygraliśmy w pięknym stylu mam nadzieję , że z Armenią będzie tak samo i wreszcie po tylu latach uda nam się dołączyć do europejskiej czołówki ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaś u dziewczyny, od 19 do 22. Na szczęście mieszka parę przecznic (z kilometr będzie ale ładniej brzmi:P) dalej ode mnie więc się nie bałem hulać sam po Warszawce o tej porze. A propos, skończyli się szybcy, zaraz się zacznie nasz chyba główny temat, czyli Pół-wampir, jednocześnie ich pogromca, BLADE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 23:54, awesome napisał:

>>>>......
A kiedy ten mecz z Armenią?


Mecz z Armenią - w Środę.
Małysz na pewno utrzyma 1 miejsce w klasyfikacji i 4 już kryształowa kula dla niego:)
Armenia może już wracać do domu. To, co nasi pokazali z Azerami uspokoiło mnei i nie martwię się już o wynik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2007 o 23:54, awesome napisał:

A kiedy ten mecz z Armenią?

No więc mecz jest w tą środę . Życzę miłego oglądania. Hmm a co do meczu to mam nadzieję , że spokojnie wygramy i obejmiemy prowadzenie bo jak na razie po naszym meczu z Azerbejdżanem byliśmy pierwsi ale Finlandia nie grała jednego meczu więc raczej tera to oni przewodzą w tabeli. Chociaż na drugim miejscu też możemy być i chyba też awansujemy ;]. Ale pewien nie jestem.

Dnia 24.03.2007 o 23:54, awesome napisał:

Co do Małysza to jutro wygra, a jak nie to i tak zachowa 1 msce w ogólnej.

Miejmy nadzieję 3 zwycięstwo z rzędu to nie lada wyczyn . Zresztą po raz pierwszy wczoraj wygrał na tej skoczni a dzisiaj ledwo , ledwo co dobił do najwyższego stopnia podium. Jutro a w zasadzie dzisiaj może być różnie i to dzisiaj się wszystko rozstrzygnie. Więc czekamy na konkurs i wtedy będziemy komentować ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować