Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2007 o 22:47, Deathblade napisał:

Łeee to po kiego dawają dvdka ? :D

Na zapchajdziurę do pudełka xD Mówię całkiem poważnie - nie zauważyłem prawie żadnej różnicy między wersją "pudełkową", a tą z guildwars.com... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 22:48, Graffis napisał:

No znam to uczucie, nieprzeciętne doświadczenie muszę przyznać, niekoniecznie miłe, ale motywuje
do ciężkiej walki i zatłuczenia...

Jedną z zasad było nie strzelanie w głowę. No ale jeżeli jakiś delikwent stoi za jakąś drewnianą przeszkodą i wychyla się tylko główka no to co zrobić??? Wszyscy strzelali w głowę no ale nic nikomu się nie stało, chyba ;P

Dnia 28.04.2007 o 22:48, Graffis napisał:

Nice, samochodzik dobra rzecz.

No ale ja mam do pracy jakieś 20 minut samochodem przez autostradę więc to jest good rzecz a w dużych miastach wiadomo nie aż tak niezbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2007 o 22:33, Klimos napisał:

Dwa lata starszy od Ciebie, więc mam nadzieję, że sie dogadacie. W GW jest niemal kompletnie
zielony, ja już chyba powoli zaczynam zrzucać tę barwę, ale jak na razie bardzo powoli :) On
z GW miał styczność tyle co podpatrzył co nieco ode mnie i trochę pograł postacią na moim koncie.


Eee...skąd Ty wiesz ile mam lat?:D No chyba, że na gramsajcie zobaczyłeś :D Nie no, ja też mam brata starszego o dwa lata :D (rocznikowo trzy, tylko on wrzesień, ja styczeń, więc tak jakby dwa :D) Ale normalnie jak jutro nie będe miał tego neta to chyba się zamknę w osbie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 22:48, Graffis napisał:

Nice, samochodzik dobra rzecz. Niestety tu gdzie mieszkam trzeba doliczyć wszystkie inne opłaty
poza paliwem i serwisem (congestion charge, winiety, parkowanie etc.) - absolutnie się nie
opłaca, lepiej tubę wziąć ;)


Skoro juz emigranci sie wypowiadajá to i ja sie dorzuce ;-). Mam bardzo podobnie. Jedyne wyjscie to skladka ze znajomymi - cóz jednak gdy wszyscy pracujá na inne zmiany ;-/ a kazdy autko chcialby dla siebie ;-) ... w tej sytuacji wciáz pozostaje nam stawiac na najoszczedniejszy z mozliwych transportów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 22:52, vazon napisał:

> Nice, samochodzik dobra rzecz.
No ale ja mam do pracy jakieś 20 minut samochodem przez autostradę więc to jest good rzecz
a w dużych miastach wiadomo nie aż tak niezbędne.

Nic nad motocykl. Szczególnie na taką odległość i teren ;) I nie mówię tu o jakimś "potworze", sam posiadam Yamaha TZR125 (nie jest drogie, wygląda cudnie, 125cc więc od 16 lat można zdawać na prawo jazdy - A1 wystarczy... leciutki 2-suw, do 100-110 na luzie wyciąga.) Dojeżdżam codziennie takim i jestem zachwycony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 23:14, Dark1993 napisał:

Dobra spadam spac bo jutro tez jest dzien Milego pisania wszystkim zycze NaRa


narazie,ja również już lece oglądać the sopranos na dvd :D miłej nocy wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 22:14, DawSolo napisał:

Witajcie Mareczki kochane :)


Tak jak pisałem wcześniej- takie teksty pasują do irca a nie na forum, powoli kończy sie cierpliwość- jakbyś nie wiedział o co chodzi, to powiem że zabrałem sie za porządek w tym temacie, który niedawno przeerodził sie w kupe spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 22:36, Dark1993 napisał:

Siemanko ;) Co tam slychowac Noc dluga ;D albo gramy albo ... ;)


Mówię nie takim postom w tym temacie. Przeczytaj mojego posta powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 23:19, Budo napisał:

> Witajcie Mareczki kochane :)

Tak jak pisałem wcześniej- takie teksty pasują do irca a nie na forum, powoli kończy sie cierpliwość-
jakbyś nie wiedział o co chodzi, to powiem że zabrałem sie za porządek w tym temacie, który
niedawno przeerodził sie w kupe spamu.


A propos IRC mam taki problem ze jak wchodzę (a raczej chcę wejśc) to wyskakują jakieś zabezpieczenia jawy, a potem pisze invalid bytecode. O co chodzi?

P.S Sory ze Ciebie pytam, ale skoro został poruszony temat IRC-a....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 22:47, vazon napisał:

TO jest najlepsze ale muszę powiedzieć, że jadąc pierwszy raz nie miałem żadnych problemów
ze zmianą biegów. Raz tylko chciałem złapać za drzwi ;P W Anglii samochód to naprawdę niezbędna rzecz.


Do zmiany biegów lewą ręką też się już zdążyłem przyzwyczaić. Jak czasem jadę z tatą i akurat on prowadzi a przy okazji gada przez telefon (no zdarza się :P ), to biegi zmieniam ja, on tylko sprzęgło wciska :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć ;)

Co do kierunków biegów - przed chwilą wróciłem ze Scoopa - genialne notabene - tam też jest motyw (zresztą śmiertelny) z dziwnością ruchu w Anglii e.g. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że jeśli tata dostanie mandat za NFSowanie (czytaj: ściganie się :P) to tobie też zabiorą prawo jazdy? Ale co to za sztuka w końcu, wystarczy opanować samochód, poznać kilka znaków i:
Kluczyki, sprzęgło, jedynka i gaz ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

walgierz posta przykleja, Budo bierze się za porządki w tym temacie, zaraz TYHE będzie degradami częstować. Sry, nie mam nic do moderatorki, ale miło było i byłoby miło jak jak by dalej miło było. Ze świadomością rozmów kontrolowanych trochę trudno będzie utrzymać miłą atmosferę. Bo w końcu o czym temat jest? Ciężko tu mówić nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 22:56, Oskar24 napisał:

Eee...skąd Ty wiesz ile mam lat?:D No chyba, że na gramsajcie zobaczyłeś :D

A jakże by inaczej, chyba że jakąś dezinformację stosujesz. :P

Dnia 28.04.2007 o 22:56, Oskar24 napisał:

Nie no, ja też mam brata starszego o dwa lata :D

Ja starszego brata nie mam, chociaż czasami chciałem mieć ;)

Dnia 28.04.2007 o 22:56, Oskar24 napisał:

Ale normalnie jak jutro nie będe miał tego neta to chyba się zamknę w osbie ;p

Do południa i w ciągu dnia najprawdopodobniej będę, nie wiem natomiast jak wieczorem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować