Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2007 o 00:05, AQ22 napisał:

Ja zaraz idę spać bo jakoś nie mam co robić. Marki "trochę" ucichły po postach Budo.


No nie wiem czy ucichly, bo przecież chrapanie jest dośc donośne zazwyczaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 23:52, patrYX93 napisał:

Czyli rozumiem, że jeśli tata dostanie mandat za NFSowanie (czytaj: ściganie się :P)

Etam, raczej nie NFSuje, to już stateczny facet :P Jedyne co, to zestawu słuchawkowego nie zakłada po mieście, tylko na dłuższe trasy.

Dnia 28.04.2007 o 23:52, patrYX93 napisał:

to tobie też zabiorą prawo jazdy?

A niby za co? Ja tylko siedzę obok i się przyglądam.

Dnia 28.04.2007 o 23:52, patrYX93 napisał:

Ale co to za sztuka w końcu, wystarczy opanować samochód, poznać kilka znaków i:
Kluczyki, sprzęgło, jedynka i gaz ^^

Jeszcze pasy i światła !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2007 o 00:14, Klimos napisał:


> Ale co to za sztuka w końcu, wystarczy opanować samochód, poznać kilka znaków i:
> Kluczyki, sprzęgło, jedynka i gaz ^^
Jeszcze pasy i światła !!!


i kkniecznie lusterka i siedzenie ;f przynajmniej jak ja zdawałem, to było ważne ;]

BTW dobry wieczór. zajrzałem na chwile i zaraz ucuekam grać w GW:F. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 01:52, DarkCloud napisał:

i kkniecznie lusterka i siedzenie ;f przynajmniej jak ja zdawałem, to było ważne ;]

A tego to nigdy nie ustawiam. Mamy z tatą mniej więcej te same preferencje co do siedzenia i lusterek.

Dnia 29.04.2007 o 01:52, DarkCloud napisał:

BTW dobry wieczór. zajrzałem na chwile i zaraz ucuekam grać w GW:F. ;]

Ja, Graffis i Kafar gramy w Prophecies :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 03:23, Kafar napisał:

Dobry :P my jak zawsze od paru godzin w GW sesje nocnych marków prowadzimy :P:P:P


Właśnie, jak zawsze... Wy sobie gracie i jakąś rozrywkę macie, a ja co? Ja tu się kiszę i czekam aż jakiś nocny marek się zakręci w pobliżu, a jak jakiegoś przyuważę, to "hyc" go złapię i do tematu wrzucę :D Swoją drogą poczekam sobie może ktoś będzie chciał ze mną porozmawiać, jakby co to będę do samego końca, czyli do 6:00 - pisać śmiało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 23:36, Klimos napisał:

Do zmiany biegów lewą ręką też się już zdążyłem przyzwyczaić. Jak czasem jadę z tatą i akurat
on prowadzi a przy okazji gada przez telefon (no zdarza się :P ), to biegi zmieniam ja, on
tylko sprzęgło wciska :]


O Boże! To aż strach się bać!
A tak na serio - to rzeczywiście boję się wyjeżdżać na ulicę jak dowiaduję się po raz kolejny że są tacy co tak prowadzą. :-P
Ja się naoglądałem skutków wypadków. Jeden taki nawet próbował przychodzić z prezentami do swojej ofiary, która na szczęście przeżyła. Ale parę miesięcy w szpitalu zaliczyła. Też - "coś odwróciło jego uwagę".

Dnia 28.04.2007 o 23:36, Klimos napisał:

patrYX93
Ale co to za sztuka w końcu, wystarczy opanować samochód, poznać kilka znaków i:
Kluczyki, sprzęgło, jedynka i gaz ^^


Mam nadzieję że żartujesz i nie sądzisz że to wystarczy do wyjechania na ulicę...

Zresztą - od jakiegoś czasu dojeżdżam do pracy ponad 30Km i z tego co obserwuję na naszych drogach to przydałoby się chyba wprowadzić obowiązkową elektroniczną blokadę prędkości tak do ~90Km/h dla wszystkich poniżej 25 roku życia.
Nawet dziś jakiś gówniarz (nie da się inaczej napisać) w starym BMW (a jakże ;-) ) jak zobaczył że wyprzedziła go moja żona to wziął się "na ambicję" i zaczął się ścigać. A że nieszczególnie mu to szło (strasznie cienki był ten wóz pomimo wyglądu - bo jak już wolniejszy od mojego kochanego starocia...) to po chamsku zablokował lewy pas jadąc przez dłuższy czas równiutko z samochodem na prawym pasie. No horror po prostu.
Bynajmniej nie wyjątek niestety, podobne hece przeżywam dość często.
Ciekawe że najwięcej "zgrzytów" miałem z młodocianymi kierowcami Golfów (głównie czarnych) i BMW. Dlatego mam już alergię na te marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 03:58, igorinho napisał:

Właśnie, jak zawsze... Wy sobie gracie i jakąś rozrywkę macie, a ja co? Ja tu się kiszę i czekam
aż jakiś nocny marek się zakręci w pobliżu, a jak jakiegoś przyuważę, to "hyc" go złapię i
do tematu wrzucę :D Swoją drogą poczekam sobie może ktoś będzie chciał ze mną porozmawiać,
jakby co to będę do samego końca, czyli do 6:00 - pisać śmiało!


Czasem się zakręci - jak akurat będzie kończył sesję GW. Tak wpadł Kafar i tak teraz wpadam ja. Może jeszcze Graffis się nawinie :P
Bo Mudra chyba rzadko pisał w Nocnych Markach, ale trzeba go będzie wkręcić jak takie sesje będziemy robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 04:16, Klimos napisał:

Czasem się zakręci - jak akurat będzie kończył sesję GW. Tak wpadł Kafar i tak teraz wpadam
ja. Może jeszcze Graffis się nawinie :P
Bo Mudra chyba rzadko pisał w Nocnych Markach, ale trzeba go będzie wkręcić jak takie sesje
będziemy robić ;)


Czasem się zakręci, ale nie zawsze... Nieraz pisałem, ale mój post do końca sesji pozostał bez odpowiedzi... Wątpię, aby Graffis dzisiaj wpadł - jeśli się teraz nie pojawił, to chyba da sobie tej nocy spokój... Dzisiaj naprawdę się nie popisaliśmy, ale mamy jeszcze czas do 6:00 czyli ok. półtorej godziny... Wpadłeś i się zwinąłeś - też mi aktywność nocna :D Co prawda, to prawda - GW robi swoje... W końcu niedawno przyszła przesyłka, więc czemu się dziwię?

Amistan ===> Witaj, widzę Cię pierwszy raz, więc warto byłoby się poznać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 04:16, Klimos napisał:

Czasem się zakręci - jak akurat będzie kończył sesję GW. Tak wpadł Kafar i tak teraz wpadam
ja. Może jeszcze Graffis się nawinie :P
Bo Mudra chyba rzadko pisał w Nocnych Markach, ale trzeba go będzie wkręcić jak takie sesje
będziemy robić ;)


Stalym bywalcem z pewnosciá nazwac mnie nie mozna, ale cos tam pare razy skrobnálem. Uff, wreszcie udalo mi sie (nawet nie wiem jak!) uruchomic Ventrilo. Sukces na miare zdobycia Mont Blanc ;D.
Tak ... cos mi sie wydaje, ze teraz bede zagládal tu znacznie czesciej ... ;-)

Wybacz igorinho, ze nie posiedze dluzej, ale wyzynanie róznej masci plugastwa potrafi dac srogo w kosc ;-)

/Ziewajác strasznie szeroko oddalam sie w strone swego legowiska/

Dobranoc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto ja zamykam posiedzenie tej weekendowej urodzinowej dla Guild Wars sesji nocnych Marków. I lecę do Lion''s Arch podziwiać fajerwerki przed snem :) Dobrej nocy, miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ave, Nocne Marki :D
Heh...o 20:16 awansowałem sobie normalnie na brygadzistę :D
No a zaraz sobie puszczę kolejny odcinek Włatców móch na youtube :D
P.S. Dalej u siebie na kompie nie mma neta :/ Kurde, normalnie dlaczego ten pii router nie chce zadziałać? Już go normalnie znajomy (co jest informatykiem czy tam pracuje w czymś tam komputerowym :D) wziął go, żeby spradzić :/ Oby dziłał, bo mam zamiar sobie przez długi weekend zagrać w Guild Warsa :D
No więc jeszcze raz witam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Nocne Marki.
Grałem dziś na multi w STALKERa z kolesiami z gram.Było całkiem fajnie. Graliśmy w trybie deatchmatch. Był tylko jeden mały kłopot- lagi.
Może ktoś ma chęć z nami zagrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja bez neta u siebie nie mógłbym wytrzymać:D Gratulacje z awansu:) Ja właśnie zamierzam kupić sobie GW:Factions. Potem jeszcze na pewno załatwię sobie podstawke i będzie git;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 22:09, Oskar24 napisał:

Ave, Nocne Marki :D
Heh...o 20:16 awansowałem sobie normalnie na brygadzistę :D
No a zaraz sobie puszczę kolejny odcinek Włatców móch na youtube :D
P.S. Dalej u siebie na kompie nie mma neta :/ Kurde, normalnie dlaczego ten pii router nie
chce zadziałać? Już go normalnie znajomy (co jest informatykiem czy tam pracuje w czymś tam
komputerowym :D) wziął go, żeby spradzić :/ Oby dziłał, bo mam zamiar sobie przez długi weekend
zagrać w Guild Warsa :D
No więc jeszcze raz witam :P


Witam cię bracie imperium:) Gratuluję awansu mam nadzieję że też dziś jeszcze awansuje bo nie zasypywałem gruszek w popiele^^ Na swoim gs''sie mam parodię Władców pierścieni i kabarety, zapraszam, i chętnie obejrzę ''Włatcuw móch'' xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja się dzisiaj przywitam odpowiedzią na pytanie, którego wczoraj nie zauważyłem - przepraszam ;)

Dnia 28.04.2007 o 23:11, Manieklbl napisał:

od 16 lat?Czyli to jest zaliczone jako motorower tak?

Nie, Yamaha TZR125 to 125cc, podczas gdy motorowej jest pojazdem o pojemności do 50cc. Motorowerem, z punktu widzenia prawa, może kierować każdy pełnoletni - na dowód osobisty, lub osoba powyżej 13 roku życia - ale tylko za okazaniem karty motorowerowej. 125cc jest na prawo jazdy kat. A1, na które możesz zdawać od lat właśnie 16. Od ok. 18 lat możesz iść po A, co upoważnia do prowadzenia wszystkich dwuśladów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 22:09, Oskar24 napisał:

Ave, Nocne Marki :D

Ave i Tobie xD

Dnia 29.04.2007 o 22:09, Oskar24 napisał:

Heh...o 20:16 awansowałem sobie normalnie na brygadzistę :D

No, no... szacunek stary ;D i pomyśleć, że jeszcze dwie godziny temu byliśmy na tym samym poziomie ;) gratki

Dnia 29.04.2007 o 22:09, Oskar24 napisał:

No a zaraz sobie puszczę kolejny odcinek Włatców móch na youtube :D

Władcy móch... hehe to ja chyba będe całą noc oglądać xDxDxD

Dnia 29.04.2007 o 22:09, Oskar24 napisał:

P.S. Dalej u siebie na kompie nie mma neta :/

Coooo?! Jak można żyć bez neta na swoim kompie... ja raz nie miałam w ogóle neta przez tydzień i świrowałam =/ akurat wypadła przerwa świąteczna..

BTW: Yo wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować