Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2007 o 22:11, AQ22 napisał:

Witajcie Nocne Marki.

Witam również ;)

Dnia 29.04.2007 o 22:11, AQ22 napisał:

Grałem dziś na multi w STALKERa z kolesiami z gram.Było całkiem fajnie. Graliśmy w trybie deatchmatch.
Był tylko jeden mały kłopot- lagi.

Problem z lagami jest też bardzo widoczny w Titan Queście. W większości przypadków po prostu nie da nię grać :/ Jedynym wyjściem jest to, że mój komputer jest serwerem-wtedy u mnie lagi są o wiele mniejsze ale u innych graczy już niestety większe. Dzisiaj grałam z kimś z Polski, szkoda, że tak mało naszych rodaków gra w TQ po sieci (a przynajmniej ja niewielu widziałam ;))

Dnia 29.04.2007 o 22:11, AQ22 napisał:

Może ktoś ma chęć z nami zagrać?

Ktoś na pewno :P Ale nie ja, bo STALKERA nie posiadam :)

Oskar24 ---> gratuluję awansu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 22:19, pretorianie napisał:

Zaczyna się długi weekend, Zamierzam napisać (stworzyć) własną stronę www. Czy ktoś z Was ma
już taką stronę?

Ale stawiasz samemu, czy na bazie jakiegoś gotowego CMSa? Jak coś to służę pomocą, webmastering to moja działka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 22:21, pretorianie napisał:

Zaczyna się długi weekend, Mam zamiar napisać (stworzyć) własną stronę www. Czy ktoś z Was
ma już taką stronę?

Ja mam z kumplem. A tak w ogóle- witam wszystkie nocne marki x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 22:19, pretorianie napisał:

Zaczyna się długi weekend, Zamierzam napisać (stworzyć) własną stronę www. Czy ktoś z Was ma
już taką stronę?

Ja zacząłem już robić stronkę o LotR. Jeżeli chcesz coś wiedzieć to spytaj tych od kolektywu, oni zrobili niezłe stronki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe cały tydzień wolny ja też zamierzam stworzyć w html jakąś stronę bo chciałem się tego nauczyć od wakacji ale jakoś nie było czasu.Również witam marków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 22:31, Manieklbl napisał:

Hehe cały tydzień wolny ja też zamierzam stworzyć w html jakąś stronę bo chciałem się tego
nauczyć od wakacji ale jakoś nie było czasu.Również witam marków.

Ja już nawet ramki zrobiłem. Szkielet strony jest a to dobry początek, Do wtorku muszę zająć się główną częścią strony a później spis treści, galerie itp. Taki mam przynajmniej plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 22:41, Deathblade napisał:

No właśnie nie chcę ściągać bo mój net nie jest zbytnio dobry :P I by mi to się ściągało z tydzień chyba ^^


Tak sobie pomyślałem dzisiaj i wpadły mi do głowy dwa rozwiązania. Po pierwsze, może warto by spróbować ściągnąć. Nie sądzę by ten instalator Guild Wars ze strony pobierał na raz całe kilka gigabajtów danych. Ściągnie to co najbardziej potrzebne, a kolejne lokacje będzie doczytywał podczas przechodzenia z miejsca na miejsce. Zostaw kiedy komputer z włączonym instalaotrem na noc i może rano wszystko będzie gotowe.

Drugie rozwiązanie to skoro płyta jest nieuszkodzona a tylko Twój napęd jej nie widzi, to przejdź się z nią do jakiegoś kolegi/znajomego i zobacz czy w jego napędzie płytka działa. Jeśli tak, to pożycz na chwilę napęd, zamontuj go u siebie i zainstaluj GW. Potem napęd możesz oddać, bo płytka już więcej nie będzie Ci potrzebna. Jeżeli kolega nie będzie chciał rozkręcać swojego kompa, to w Twojej sytuacji wykonanie kopii płyty tak żeby zainstalować sobie grę z DVD-R nie powinno być niezgodne z prawem. Płytę kopiujesz na własny użytek, co jest zgodne z polskim prawem a oprócz tego w Guild Warsach jedyną rzeczą, za którą właściwie się płaci jest klucz produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!!

Jeśli dobrze zrozumiałem, to rozmawiacie o stronach www. Ja mam swoją w html, ale na dysku :D Po prostu nie wiem zbytnio jak ją wstawić na serwer :(

Ta, która strona w namiarach jest zrobiona w CMS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 22:21, pretorianie napisał:

Zaczyna się długi weekend, Mam zamiar napisać (stworzyć) własną stronę www. Czy ktoś z Was
ma już taką stronę?



ja z kolegami ze szkoły mam stronkę o gothicu 2 i jest jakby to powiedzieć przyzwoita:D jak chcesz to sobie na nią wejdż www.gothicpsm.za.pl i oczywiście zapraszam wszystkich na tą stronkę/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2007 o 22:41, Jabolowy napisał:


ja z kolegami ze szkoły mam stronkę o gothicu 2 i jest jakby to powiedzieć przyzwoita:D jak
chcesz to sobie na nią wejdż www.gothicpsm.za.pl i oczywiście zapraszam wszystkich na tą stronkę/
pozdrawiam

W czym robiłeś? Bo rozkład strony jest dokładnie taki sam jak mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 22:44, pretorianie napisał:


>
> ja z kolegami ze szkoły mam stronkę o gothicu 2 i jest jakby to powiedzieć przyzwoita:D
jak
> chcesz to sobie na nią wejdż www.gothicpsm.za.pl i oczywiście zapraszam wszystkich na
tą stronkę/
> pozdrawiam
W czym robiłeś? Bo rozkład strony jest dokładnie taki sam jak mój.


robiliśmy to w "Microsoft Front Page" no i później "wkładaliśmy" na serwer za.pl za pomocą total-a commander-a(nie wiem czy przez jedno czy przez dwa "m"). Do neta wrzucał kolega w domu bo u nas na informatycznej nie chciało a był to niejaki "szymonsen" i jakbyś się z nim skontaktował to by ci dokładniej wytłumaczył. PS jak zrobisz stronkę to prześlij mi linka to sobie wejdę:D moze być na maila (m.jabol@wp.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam przednocne marki, temat html? Jak dla mnie po 2 ciężkich dniach zajęć, w sam raz żeby się odstresować. Ja wczoraj właśnie zaliczałem swoją stronkę o Scarlett Johansson :]
Jeśli zaś chodzi o stronę http://www.gothicpsm.za.pl/ to faktycznie jest przyzwoita, ale można by ją troszkę podrasować :) ten najmniejszy portal o Gothicu :P

ps. właśnie zainstalowałem IE 7.0 i muszę stwierdzić, że Microshit to Microshit - 7 odsłona "jedynej - słusznej" to porażka totalna... takie zerżnięcie pomysłów od konkurencji i połączenie ich w jedną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 22:58, greg_f napisał:

ps. właśnie zainstalowałem IE 7.0 i muszę stwierdzić, że Microshit to Microshit - 7 odsłona
"jedynej - słusznej" to porażka totalna... takie zerżnięcie pomysłów od konkurencji i połączenie ich w jedną...


A do tego nadal nie poprawiona wydajność przeglądarki. Może IE mnie nie lubi, ale wszędzie gdzie tylko korzystam z internetu strony na jedynej słusznej wczytują mi się ze trzy razy dłużej niż na przeglądarkach alternatywnych. I to bez względu czy jest to połączenie przez modem u kolegi, neostrada u innego znajomego, kablówka u mnie w domu, czy kilkunasto- a może i nawet kilkudziesięcio- gigabitowe łącze u taty w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 23:01, Pablo Querte napisał:

Korzystasz dalej czy zmieniłeś na liska ?


LISEK RULEZ! :] od dwóch lat korzystam z Mozilli, na początku z MS a teraz z FF
IE 7 jest przerażający... interfejs z Opery połączonej z Camino, zakładki i czytniki z FF... w sumie się zastanawiałem co nowego można by jeszcze wymyślić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować