Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2007 o 23:32, Pablo Querte napisał:

Rzeczywiście ta stronka świetna :> greg_f Co takiego z tym filmem ?


Nic konkretnego, tylko pytałem czy ktoś widział, bo ja przed chwilką skończyłem oglądać i nawet mi się podobał
Cze Kafciu:) ja nie mam GW i na forum tez dzisiaj nie pobaluje, bo po wczorajszej przepitej, tzn nieprzespanej nocy :P nie nadaję się do życia... trzeba było opić zdanie 2 zalek i egazminu :) tak do 3 rano oblewałem, a o 6 jak wstałem, maiłem jeszcze kapę :[ czułem się strasznie... już więcej nie piję!!! (do następnego weekendu) ;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 23:41, Lesz3yk napisał:

Do następnego weekendu :D


Przypominam koledzy że takich rzeczy się tu nie mówi bo wpadnie tu Budo i będzie ciekawie:) A poza tym to ja dziś zrobiłem coś niesamowitego! Nie byłem w sieci ani wogóle przy komputrze aż do 16:00! Aż mi się powoli w glowie zaczynało krecic xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 23:40, Deathblade napisał:

Ja zacząłem grać w GW:N ^^ dopiero 4 level derwisza ale już gildie mam :P


Odezwij się najlepiej teraz Tora Kong bo pod tym nickiem jestem. Mogłeś do naszej gildi przejsc bo to gildia nocnych marków będzie :P Ja gram w nightfalla teraz właśnie. Ba moim nekromanta moge ci pomoc bo zaczałem od poczatku nightfalla przechodzić więc bede mial z kim grać nim bo samemu go mi się robić nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 23:39, Sith66 napisał:

Ja już widziałem. Nie chce mi się komentować. Jazda po Żydach na całego, zresztą nie tylko po nich.

No i chyba o to chodziło? Cohen jest niepoprawny politycznie i to jest to co ludzie mogą lubić albo nienawidzić, bo obojętnym pozostać nie sposób...
Poza tym mnie bardziej wbiło mi się w pamięć zbijanie się z amerykanizmu i populizmu niż z Żydów, nawet jak parodiował Polaków to można się było pośmiać, trzeba po prostu podejść do tego z dystansem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 23:51, greg_f napisał:

> Ja już widziałem. Nie chce mi się komentować. Jazda po Żydach na całego, zresztą nie tylko
po nich.
No i chyba o to chodziło? Cohen jest niepoprawny politycznie i to jest to co ludzie mogą lubić
albo nienawidzić, bo obojętnym pozostać nie sposób...
Poza tym mnie bardziej wbiło mi się w pamięć zbijanie się z amerykanizmu i populizmu niż z
Żydów, nawet jak parodiował Polaków to można się było pośmiać, trzeba po prostu podejść do
tego z dystansem.


Z jego filmów to wolę Ali G. Teraz Cohen wciela się podobno w rolę jakiegoś skina. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 23:53, Sith66 napisał:

Z jego filmów to wolę Ali G. Teraz Cohen wciela się podobno w rolę jakiegoś skina. heh


Tak? Żeby tylko nie przedobrzył :) Ale trzeba przyznać, ze koleś ma conajmniej DZIWNE poczucie humoru :)

W ramach odstresowania się polecam dość dobry felieton http://www.facet.wp.pl/kat,1007819,wid,8798250,wiadomosc.html?ticaid=13a7f

Idę oglądać moje kochane anime, będę później, jak może wrócą z gildii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 23:31, Kafar napisał:

el0.. kto dziś działa z nocnych marków w GW? i kto z nocnych czuwa na forum ?:)

Ja oczywiście w GW, ale w przerwach między questami będę tu wpadał.

Dnia 29.04.2007 o 23:31, Kafar napisał:

Ja oczywiście zaraz w GW całą noc może dam rade :P

Ja zamierzam przynajmniej do tej godziny co wczoraj. Zobaczymy co z tych planów wyjdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam GW - grałem w triala z CDA i stwierdziłem, że mam za słabego neta (neo 512), bo pierwszą lokację wczytywało mi ponad godzinę i się trochę zraziłem. Ale co do samej rozgrywki to całkiem, całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 00:20, awesome napisał:

Hej ludzie. Oj pozostało mi tylko 4 dni do tej qrcze matury całej. Juz w ten piątek polski. Trzymajcie kciuki. :)


No to życzymy powodzenia! Pewnie zdasz wszystko na 100% :]
ps. masz już biegunkę? :PPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 00:20, awesome napisał:

Hej ludzie. Oj pozostało mi tylko 4 dni do tej qrcze matury całej. Juz w ten piątek polski.
Trzymajcie kciuki. :)

3mam kciuki i życze powodzenia :) A za rok wy 3majcie za mnie :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 00:20, Lesz3yk napisał:

Ja nie mam GW - grałem w triala z CDA i stwierdziłem, że mam za słabego neta (neo 512), bo
pierwszą lokację wczytywało mi ponad godzinę i się trochę zraziłem. Ale co do samej rozgrywki
to całkiem, całkiem.


Wniosek: Neo - prawie jak internet ;)
Mnie na 512 kilobitowym łączu przez TV kablową śmiga aż miło. Ewentualne lagi i przycięcia wynikają tylko i wyłącznie z powodu sprzętu na którym gram. Poza tym pamiętam, że z półtora roku temu dostałem jakiegoś triala i gra też chodziła bez problemów mimo że miałem wtedy łącze 128kbps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 00:09, Klimos napisał:

> Ja oczywiście zaraz w GW całą noc może dam rade :P


A znajdzie sie miejsce dla bezrobotnego Rangera? ;-) Wlasnie próbuje zlapac jakis kontakt, ale jestescie bodajze na jakims innym kanale. A Graffis''a jak nie bylo tak nie ma ;-) ... zadekowal sie pewnie w jakiejs pizzeri ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 00:38, Mudra napisał:

A znajdzie sie miejsce dla bezrobotnego Rangera? ;-) Wlasnie próbuje zlapac jakis kontakt,
ale jestescie bodajze na jakims innym kanale.

Jesteś na kanale "Mella''s Love Central", przejdź do "DwS PvE (...)" i się odezwij. My z Kafarem na tym właśnie siedzimy. Kafar zdaje się komuś pomaga coś w Nightfallu, a ja właśnie w trakcie questa jestem. Jak go skończę to możemy gdzieś razem się wybrać.

Dnia 30.04.2007 o 00:38, Mudra napisał:

A Graffis''a jak nie bylo tak nie ma ;-) ...
zadekowal sie pewnie w jakiejs pizzeri ;-)

Pewnie niedługo wróci. W końcu północ mu jeszcze nie minęła. Swoją drogą to się z Kafarem już zastanawialiśmy, co on za pizzerię wyczaił, bo ja kojarzę otwarte max do 22 i to w dni robocze a nie w niedzielę. Chyba że pizzerii nie mógł znaleźć i skończyło się na kebabie od Turka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 01:00, Sephirath napisał:

Ja właśnie dokupiłem Nightfalla i Factions do mego Proph, też mnie znów wzięło ;)


No to wyrobiłeś się jeszce w cenie 59 :P Niestety, mój mocno ograniczony budżet (70 zł) pozwolił mi na zakup tylko jednej części, ale tak może za pół roku będę mógł się pochwalić, iż posiadam Factions bądź Nightfalla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować