Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

A to można jakoś łączyć wszystkie campanie w jedno ?? Ja mam GW Nightfall przyznam, że całkiem fajna campania jak dla mnie :).

PS. Mam 6,5 lvl ale już nie gram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 01:04, Doreczek napisał:

A to można jakoś łączyć wszystkie campanie w jedno ??
Ja mam GW Nightfall przyznam, że całkiem fajna campania jak dla mnie :).

Dodajesz klucz do istniejącego konta i voila ;)

Dnia 30.04.2007 o 01:04, Doreczek napisał:

PS. Mam 6,5 lvl ale już nie gram :D

To instaluj z powrotem i wracaj do gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom, to ja własnie dziśw dzień dobiłem 20 lev w GW:F a teraz póki co zaliczam wszystkie poboczne questy, a przede mną chyba 3 misja główna, czy jak tam zwał ;f damn, nadal nie moge sie przyzwyczaić, że mam GW po polsku ;]

az sie zastanawiam, zeby sobie czasem podstawki nie ufundowac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz mogę się domyślać, iż posiadasz wszystkie dodatki do GW.
W związku z tym mam pytanie : czy lepiej zacząć od Guild Warsa poprzez Factions kończąc na Nightfallu, czy zacząć od któregoś z tych dodatków? Zamówienie cały czas mogę anulować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 01:11, paweldomar1 napisał:

Z tego co piszesz mogę się domyślać, iż posiadasz wszystkie dodatki do GW.
W związku z tym mam pytanie : czy lepiej zacząć od Guild Warsa poprzez Factions kończąc na
Nightfallu, czy zacząć od któregoś z tych dodatków? Zamówienie cały czas mogę anulować:)


Ja slyszalem, ze najlepiej zaczac od podstawki ;-) ... i potem zabrac sie za kolejne czesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 01:11, paweldomar1 napisał:

Z tego co piszesz mogę się domyślać, iż posiadasz wszystkie dodatki do GW.
W związku z tym mam pytanie : czy lepiej zacząć od Guild Warsa poprzez Factions kończąc na
Nightfallu, czy zacząć od któregoś z tych dodatków? Zamówienie cały czas mogę anulować:)


Nie, nie posiadam obu dodatków. Mam tylko podstawkę i zacząłem grać w ostatnią środę albo czwartek. Jak się aktywuje poszczególną część na koncie wiem, bo brałem udział w przedpremierowym pokazie Nightfalla i w związku z tym konto już miałem. Nie było jednak ono aktywne i nie mogłem w ogóle grać. Po zakupieniu gry wszedłem na istniejące konto i dodałem klucz. Podobnie jak Mudra też słyszałem, że najlepiej zacząć od podstawki i dlatego tak uczyniłem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!!!! zaczynamy rozmowy .
Teraz wreszcie dłuuugi weekend i można sobie posiedzieć na Forum :).
Chodz jutro trzeba o 6 wstać ( zakład z kolegą ) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 22:03, Jojti napisał:

Witam!!!!!! zaczynamy rozmowy .
Teraz wreszcie dłuuugi weekend i można sobie posiedzieć na Forum :).
Chodz jutro trzeba o 6 wstać ( zakład z kolegą ) :).

Też mi zakład, ja tam wstaje o różnych porach czasem, w końcu gram intensywnie w OGame, a tam czas jest przewagą, i kiedy farma śpi ty atakujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wczoraj zamykałem a dziś otwieram sesję Nocnych Marków. Ponieważ w ciągu ostatnich czterech dni w Tyrii spędziłem według xfire 48 godzin, postanowiłem sobie zrobić małą przerwę i dzisiejszy dzień obchodzę uroczyście jako "Dzień bez Guild Wars". Dzięki temu znalazło się trochę czasu na nowy wpis na GramSajcie, który niebawem się pojawi.

PS. Nie mogę doczekać się północy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 22:03, Jojti napisał:

Witam!!!!!! zaczynamy rozmowy .
Teraz wreszcie dłuuugi weekend i można sobie posiedzieć na Forum :).
Chodz jutro trzeba o 6 wstać ( zakład z kolegą ) :).

Ale mi długi weekend. Już w piątek pierwszy egzamin z polskiego... Tak, więcej takich weekendów :(
Jeszcze ktoś może z was szykuje się do maturki nocne marki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ave, Nocne Marki :D
Klimos - oj, coś Ci się nie udało otworzyć :D
HiroshiTakubo - no...awesome piszę, ale on chyba będzie później :P
W ogóle to baldurana nie ma, Klimos i Graffis pożarci przez GW i tak sucho tu otatnimi czasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 22:16, Oskar24 napisał:

Klimos - oj, coś Ci się nie udało otworzyć :D

No niestety. Jak zaczynałem pisać posta to jeszcze było pusto :/

Dnia 30.04.2007 o 22:16, Oskar24 napisał:

W ogóle to baldurana nie ma,

Balduran z siostrą do Krakowa pojechał

Klimos i Graffis pożarci przez GW i tak sucho tu otatnimi czasy :D
Dzisiaj nie! A tak w ogóle bo dłuższych obliczeniach wyszło mi, że te 48h GW xfire naliczył mi w pięć dni a nie w cztery, bo paczkę dostałem w środę. Poza tym trochę bratu też dałem pograć, więc nie wszystko samemu nabiłem. Co do Graffisa, to coś wspominał, że od dzisiaj zaczyna się uczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2007 o 22:20, Klimos napisał:

Balduran z siostrą do Krakowa pojechał

Przecież wiem :D

Dnia 30.04.2007 o 22:20, Klimos napisał:


Dnia 30.04.2007 o 22:20, Klimos napisał:

Dzisiaj nie! A tak w ogóle bo dłuższych obliczeniach wyszło mi, że te 48h GW xfire naliczył
mi w pięć dni a nie w cztery, bo paczkę dostałem w środę. Poza tym trochę bratu też dałem pograć,
więc nie wszystko samemu nabiłem. Co do Graffisa, to coś wspominał, że od dzisiaj zaczyna się
uczyć :P


Tak, tak, oczywiście :D Graffis się będzie dziś uczyć...Chyba angielskiego w GW :D No ale ogólnie to i tak wam kurde zazroszczę..>Bo dalej nie mam tego piii neta na swoim kompie...Ech...co tu począć :/ No ale może i narazie o dobrze, bo muszę gazetkę jakąś porąbaną na polaka robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 22:20, Klimos napisał:

> Klimos - oj, coś Ci się nie udało otworzyć :D
No niestety. Jak zaczynałem pisać posta to jeszcze było pusto :/

> W ogóle to baldurana nie ma,
Balduran z siostrą do Krakowa pojechał

/ciachu/

Współczuję tym, co nie odrabiali w sobotę. Teraz muszą chodzic do szkoły, biedaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 22:26, Blackbeard napisał:

Współczuję tym, co nie odrabiali w sobotę. Teraz muszą chodzic do szkoły, biedaki:)


Etam od razu muszą. Mój brat teoretycznie dzisiaj powinien iść do szkoły a siedział w domu. Podobnie zrobiło chyba z 80% jego klasy. Ja też jakbym miał w taki weekend iść do podstawówki / gimnazjum / liceum, to na pewno bym się z domu nie ruszył. Przynajmniej nie w kierunku szkoły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2007 o 22:33, Klimos napisał:

Etam od razu muszą. Mój brat teoretycznie dzisiaj powinien iść do szkoły a siedział w domu.
Podobnie zrobiło chyba z 80% jego klasy. Ja też jakbym miał w taki weekend iść do podstawówki
/ gimnazjum / liceum, to na pewno bym się z domu nie ruszył. Przynajmniej nie w kierunku szkoły
:P


No dokładnie...Ja miałem mieć dziś lekcje, ale całe szczęście, że uzbieraliśmy większość klasy i poszliśmy na warsztaty meidlane "Jak napisać scenariusz?":D A reszta co nie zapłaciła - pewnie większość nie przyszła :D
Ja mam tyle roboty przez ten długi weekend
Jeszcze jutro na zawody muszę jechać rano :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować