Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2007 o 23:08, vazon napisał:

A o mnie to już wszyscy zapomnieli ;( Ciekawe dlaczego???
BTW ave wszystkim ;P


Miałem Cię wpisać, ale ostatnio się zarzekałeś, że szkołę masz, że pracować zacząłeś i pewnie rzadziej będziesz wpadać. Nie byłem pewien czy się zjawisz, więc Cię pominąłem. Po co mamy obgadywać nieobecnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2007 o 23:03, vazon napisał:

Klub to możesz mieć u siebie w domu, tak samo z syfem. Daj już sobie spokój bo to zaczyna się
robić żałosne.

Tyle tylko że te towarzystwo wzajemnej adoracji faktycznie wprowadzało niezłe zamieszanie. Powoli robił nam się temat dla "elit i wybrańców". Dobrze że moderatorzy to zauważyli i wprowadzili "godziny ciszy nocnej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2007 o 23:06, Graffis napisał:

Porzucenie GW to daleko idąca przesada, po prostu nie mogę już tyle czasu na to poświęcać,
trzeba trochę popracować, żeby wakacje były w całości wolne ;)


No przecież wiem...To było takie, chmmm...wyogólnienie...Wiesz, jak już pisałem wczeniej jak mj brat był uzależniony od Tibii to pięć godzin bez grania i szał :P
Klimos ---> uspokójsię :D On nic nie porzuca, tylko uczy isę do egzaminów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 23:09, Vormulac napisał:

Przecież napisałem prawdę. Przez durne zasady kilku osób, w tym słynna zmiana godzin w których
można pisać, chcieliście zrobić sobie temat tylko dla kilku osób. Dzięki temu moderatorzy zaczęli
interesować się tym tematem i są zmiany.

No i bardzo dobrze, przynajmniej jest mniej stron z bezsensownymi wypowiedziami spamerów. Możesz pisać w tym temacie co chcesz, przecież nic nie stoi na przeszkodzie. Zawsze tak było, jest i będzie... A ty robisz z tego wielką aferę, że moderator tu wpada czasami i pomarudzi ;P
Proszę Cię wyluzuj i przestań narzekać jak Stwór na brak Sekretarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 23:10, vazon napisał:

Gratki Graffis z okazji Delegata. W końcu się doczekałeś chociaż nigdy nie wspomniałeś o swoim
statusie. Oby tak dalej.

WoW!!!
o.O!!!
Hehej! Kto się zabiera ze mną w Delegację?! :D

@ Klimos
To właśnie cię tak mało dziś widzę w GW. Ale to dobra rzecz tak sobie odpocząć od czasu do czasu :)

@ Vormulac
Czy komukolwiek odebraliśmy prawo do wypowiadania się? Po prostu teraz nie można pisać bezsensownych postów składających się z kilku słów, a to powstrzyma userów, którzy zwyczajnie chcą sobie posta doładować, bo im dzisiaj w statach brakuje to wpadną się przywitać do Marków :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa....no i przecież gratulacje :D To gdzie jedziesz w delegacje? :P Po zapas fajerwerków na Guild Warsa?:P
Nie no tak poważnie to awansowałeś przed chwilą no nie?
P.S. Dobra, dobra, a jak ja awansowałem wczoraj to mi nie pogratulowałeś :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 23:10, Klimos napisał:

Miałem Cię wpisać, ale ostatnio się zarzekałeś, że szkołę masz, że pracować zacząłeś i pewnie
rzadziej będziesz wpadać. Nie byłem pewien czy się zjawisz, więc Cię pominąłem. Po co mamy
obgadywać nieobecnych?

No fajnie by było przeczytać następnego dnia, że się o mnie pamięta. Jakoś balduran2 jest pamiętany.
NO ale co ja tam będę się żalił, nie to nie ;P

Darkstar181>>>jakbyście nie zauważyli to tu nie ma żadnej elity i wybrańców. Ładnie sobie dopowiadacie i wymyślacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vormulac, Darkstar181, vazon --->

Zostawmy może ten temat. Chyba nie po to tu piszemy, żeby się kłócić. Będziecie sopie wypominać teraz całe zamieszanie jedni mając za argument forumową wolność słowa a drudzy głębszą ideę tematu i spamowanie? Była propozycja, była dyskusja, zakończmy to już wreszcie. Ostatnio ktoś napisał ze dwa razy posta w czasie "ciszy dziennej" i nic go za to nie spotkało. Wszelkie powitania i pożegnania, których czepia się Budo można wpleść w innego posta i wszystko będzie OK. Chcecie na siebie nawrzucać, to umówcie się lepiej na partyjkę jakiegoś Quake''a albo coś w tym rodzaju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 23:13, SyNu510346071 napisał:

Czy ktoś słuchał ostatnio jakiejś fajnej muzy?


No pewnie na moim blogu - znaczy się gramsajcie - ale lepiej jak nie będę robił niepotrzebnej reklamy %]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 23:14, Oskar24 napisał:

P.S. Dobra, dobra, a jak ja awansowałem wczoraj to mi nie pogratulowałeś :D:D

Oj zachowanie to Delegata niegodne. Wybacz zatem, a ja składam zasłużone, aczkolwiek spóźnione gratulacje i życzenia rychłej dalszej nobilitacji :)

@ SyNu510346071
Mnie ostatnio muza z Labiryntu Fauna prześladuje. film bardzo dobry, ze świetna ścieżką dźwiękową - dokładnie jaka powinna być: tajemnicza, lekka i delikatna, bardzo bajkowa i tajemniczo podszyta dziecięcym strachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2007 o 23:16, vazon napisał:

Darkstar181>>>jakbyście nie zauważyli to tu nie ma żadnej elity i wybrańców. Ładnie
sobie dopowiadacie i wymyślacie...


No dokładnie...Czy ja jestem jakaś elita i wybraniec? Jestem tu dwa tygodnie, od przodownika i jakoś mnie tu jako tako (:D) szanują, bo nie piszę głupot jak niektórzy, których Budo złapał...W sumie to dobrze, że modki tu wpadają bo syf oczyszczają i wreszcie temat będzie odspamowany...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 23:13, SyNu510346071 napisał:

Czy ktoś słuchał ostatnio jakiejś fajnej muzy?


To nie irc... zacząłem robić porządki z tym wątkiem i będę tępił posty takie jak ten. Przeczytaj przypięty post. To samo tyczy sie xwx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 23:18, Klimos napisał:

Vormulac, Darkstar181, vazon --->

>/ciach/
Ok, ja dam sobie spokój. Poświęcę dzisiejszą noc na przyjemniejsze rozmowy z tymi co nie narzekają(czyt.elita, wybraniec) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 23:14, Graffis napisał:

Hehej! Kto się zabiera ze mną w Delegację?! :D

Ja może nie skorzystam z propozycji ;)

Dnia 30.04.2007 o 23:14, Graffis napisał:

@ Klimos
To właśnie cię tak mało dziś widzę w GW. Ale to dobra rzecz tak sobie odpocząć od czasu do czasu :)

Po tym jak w nocy się wylogowałem, to dzisiaj w ogóle nie włączałem GW. W ogóle mało przy komputerze siedziałem, trochę innych spraw się nagromadziło. Brat trochę sobie pograł tylko na moim koncie, ale jeszcze samouczka nie przeszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 23:20, Graffis napisał:

> P.S. Dobra, dobra, a jak ja awansowałem wczoraj to mi nie pogratulowałeś :D:D
Oj zachowanie to Delegata niegodne. Wybacz zatem, a ja składam zasłużone, aczkolwiek spóźnione
gratulacje i życzenia rychłej dalszej nobilitacji :)


Heh..Dziękuje niezmiernie mości Delegacie :P
A co do Labiryntu Fauna: polecacie? Bo ja normalnie już tyle słyszałem opinii o tym filmie (zlych i dobrych oczywiście), ale w mojej wioszecce będzie dopiero 25 maja :P Chyba, że pojadę do Oświęcimia...Ale to zależy :D
Naprawdę taki dobry ten film? Chmmm...no a jak soundtrack mówicie, zę dobry to i tak warto iść - uwielbiam przecież muzykę filmową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 23:22, Klimos napisał:

Ja może nie skorzystam z propozycji ;)

Jak to dlaczego? :(

Dnia 30.04.2007 o 23:22, Klimos napisał:

Po tym jak w nocy się wylogowałem, to dzisiaj w ogóle nie włączałem GW. W ogóle mało przy komputerze
siedziałem, trochę innych spraw się nagromadziło. Brat trochę sobie pograł tylko na moim koncie,
ale jeszcze samouczka nie przeszedł.

Też to mam. Mniej niż pięć tygodni do egzaminów, trzeba się za coś zabrać po niemal roku zlewki. Ale wiesz na chwile mógłbyś wpaść, bo nie mam ciekawego materiału na film ;P Tak to przynajmniej jakiś dokument będzie - ''Z kamerą wśród Klimosów - dzikie bestie jakich nie znacie'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować