Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2007 o 23:25, SyNu510346071 napisał:

ale ten temat jest bardzo fajny! dont do that! pleazzzzzzzzzz


No to nie pisz takich krótkich postów. Rozwiń swoją wypowiedź i będzie dobrze. Budo nie będzie miał wtedy powodu aby dać Tobie ostrzeżenie. Pisz dłuższe i mądrzejsze posty a będzie gites ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no film jest bardzo ładny- smutny i brutalny ale ładny i music tez ale soundtrack jeszcze nie miałem okazji posłuchac.
za to mam soundtrack do nowego Spidermana. Bardzo fajne songi polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 23:23, Oskar24 napisał:

A co do Labiryntu Fauna: polecacie? Bo ja normalnie już tyle słyszałem opinii o tym filmie
(zlych i dobrych oczywiście), ale w mojej wioszecce będzie dopiero 25 maja :P Chyba, że pojadę
do Oświęcimia...Ale to zależy :D

Film jest... dziwny. Bardzo prosty w swoim przekazie, ma wiele przerysowań (wyraźny podział dobre-złe). Dlaczeog polecam? Bo chociaż morał z niego wynikający jest prosty i wydaje się oczywisty to ludzie maja od zawsze problem z jego realizacją. Jedna z tych rzeczy które wszyscy uznają za dobre, mało kto ma odwagę rzeczywiście się za tym opowiedzieć, gdy trzeba to zrobić. Wtedy jest milion powodów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może teraz trochę nie do tematu, ale wiecie, że Budo bawi się w chwili obecnej własnym gramsajtem - właśnie zmienił tło - hehe.
Takie wejście smoka i się chowa.

A może teraz jeszcze do innego tematu - znaczy się co do filmów - jakie macie zdanie o filmie Domino?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 23:28, vazon napisał:

> ale ten temat jest bardzo fajny! dont do that! pleazzzzzzzzzz

No to nie pisz takich krótkich postów. Rozwiń swoją wypowiedź i będzie dobrze. Budo nie będzie
miał wtedy powodu aby dać Tobie ostrzeżenie. Pisz dłuższe i mądrzejsze posty a będzie gites
;P


Dzieki Ci ! Ty piszesz strasznie dłuuuuuuuuuuuuuuuuugie ! Moje wcale nie są głupie i ciekwsze niż te

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

85% jest niepotrzebnych. Dać Ci linki do tych dzisiejszych, chyba nie, bo sam widzisz. Wczoraj brakowało tylko wyceny przedmiotów i mielibyśmy drugi wątek o Gulid Wars. Co z tego, że te osoby pisały w temacie traktującym o tej grze? Trzeba było nabić posty by top5 był w deche i już. Przychodzicie codziennie pisząc "otwieramy sesje" i ględzicie o tym co na gg czy innym bzdecie do 22, a potem przenosicie to na forum. Idea tematu była inna, ale niektórym to można mówić a oni dalej swoje.
I uważam, że to co zrobiło kilka osób "dla dobra tego tematu" doprowadzi do zamknięcia tego tematu w przyszłości jak tak dalej będzie.
Nie zapomnijcie ustalić kto ma napisać o zamknięciu sesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, zróbmy tak. Zaproponuj temat. I podtrzymaj go. Ja bardzo chętnie, póki sił i wytrzymałości w walce z sennością starczy będę się udzielał. Bo jak do tej pory mnóstwo z twojej strony krytyki w stylu Andrzeja L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2007 o 23:23, Oskar24 napisał:

A co do Labiryntu Fauna: polecacie?


Moim zdaniem, to fajny film. Trochę brutalny i krwawy, ale bardzo mi się podobał :)) Polecam Ci go, ale jak obajrzysz to sam ocenisz, czy warto było, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 23:25, SyNu510346071 napisał:

ale ten temat jest bardzo fajny! dont do that! pleazzzzzzzzzz


Temat może i być fajny, ale to forum a nie irc, zrozum. Zapraszam na gramirca, jeśli Twoje wypowiedzi nadal będa miały po jednym zdaniu i kilka słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 23:35, SyNu510346071 napisał:

Dzieki Ci ! Ty piszesz strasznie dłuuuuuuuuuuuuuuuuugie ! Moje wcale nie są głupie i ciekwsze
niż te

niż co... Ja nie mówię, że Twoje posty są głupie tylko tak CI poradziłem. Jeżeli uważasz, że źle to ok Twoja sprawa. Mi też czasami zdarza się napisać coś krótkiego.

Vormulac>>>no proszę podaj ideę tego tematu i zaproponuj jakiś temat(tak jak powiedział el Graffsso;P), które przeżyje całą dzisiejszą noc. Ja czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to dziwnie się tutaj robi ... Co tutaj zajrzę to ktoś się z kimś kłuci w tym temacie o jakieś nieistniejące elity, wybrańców, czy spam, że ktoś napisze co dzisaij robił, albo co będzie ... Wiadomo, nie o takich rzeczach tutaj powinno się pisać, ale czy temat słowna zabawa to nie spam ?? Bo, moim zdaniem, tak. Przecież posty w tamtym temacie składają się głównie z 2, albo 3 wyrazów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja bym chciał się w końcu dowiedzieć jakie jest wasze zdanie co do filmu Domino - jest on oparty na faktach i bardzo mnie interesuje, ale jeszcze nikt nie napisał o nim nawet w temacie na forum o filmach, a w internecie najdłuższa recenzja ma pięć zdań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2007 o 23:32, Graffis napisał:

Film jest... dziwny. Bardzo prosty w swoim przekazie, ma wiele przerysowań (wyraźny podział
dobre-złe). Dlaczeog polecam? Bo chociaż morał z niego wynikający jest prosty i wydaje się
oczywisty to ludzie maja od zawsze problem z jego realizacją. Jedna z tych rzeczy które wszyscy
uznają za dobre, mało kto ma odwagę rzeczywiście się za tym opowiedzieć, gdy trzeba to zrobić.
Wtedy jest milion powodów :(


Dobra, i tak pójdę...Mi się większość filmó podoba (może dlatego, że chodzę na same dobre, bo jestem wybredny?:D)
Ja będe się powoli zbierał, jeszcze tyko jakiś odcinek Włatców móch i spać :D
Jutro jadę na zawody do Sosnowca (pewnie wojewódzkie :/) z lekkiej na 100m :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiego syfu jakiego syfu ?:P sam jesteś syf :P my tu prowadziliśmy poważne rozmowy BA niektóre czasami za bardzo poważne bo o życiu i śmierci :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 00:02, Kafar napisał:

Jakiego syfu jakiego syfu ?:P sam jesteś syf :P my tu prowadziliśmy poważne rozmowy BA niektóre
czasami za bardzo poważne bo o życiu i śmierci :PPP



Nooo, jak Ty coś piszesz to odrazu smiać mi się chce :PP =D Nie wiem, ale wydaje mi się, że każde Twoje słowo może doprowadzić człowieka do śmiechu =P Tak w ogóle to napisałeś ten drugi egzamin ?? :> Bo jeśli się nie mylę to miałeś pisać coś w najbliższym czasie ... O ile coś mi się nie powaliło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 00:02, Kafar napisał:

Jakiego syfu jakiego syfu ?:P sam jesteś syf :P my tu prowadziliśmy poważne rozmowy BA niektóre
czasami za bardzo poważne bo o życiu i śmierci :PPP

No i dołączył do nas buntownik z wyboru ;P Nie poruszajmy już ''tego'' tematu...
Co do maila od tego profesorka to muszę Ciebie zmartwić ale niestety nie odpisał i nie znam kurde powodu dlaczego tak jest. Mam nadzieję, że wystarczą Ci filmy, które mam w Polsce, i które wyślę Ci w sierpniu lub później ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 00:09, Jojti napisał:

No mamy 12 w nocy czyli zaczyna sie prawdziwe markowanie :)

Prawdziwe markowanie to się zaczyna wtedy gdy jest 3 w nocy, a tobie nadal nie chce się spać...ani trochę.

Dnia 01.05.2007 o 00:09, Jojti napisał:

Noi mamy dzisiaj 1 maja xD

Taa... wywieś flagę.
Tylko nie dziw się jeśli sąsiedzi będą patrzeć na ciebie z przeszywającym spojrzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować