Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2007 o 00:29, AQ22 napisał:

> za to, ze pod moją nieobecność pozwala szwędać się kuzynom po moim pokoju.... ;/
schowaj pady w szafce i zamknij na klucz. Mi to skutkuje, chociaż raz dzieciak koleżanki mamy
zniszczył moją kolekcje modeli (zajmuje sie czasem modelarstwem).


bym zamykał, ale mój problem polega na tym, ze jestem w domu raz na miesiąc - dwa, i nie chowam padów, bo siostra gra na x-klocku. w sumie i tak sie cieszę, że poszedł pad x-shark, a nie oryginalna S-ka od M$oftu.

Blackbeard kuzyn przeżył. w zasadzie w momencie, gdy przekroczyłem rróg domu on już spał, wiec ;f jutro (znaczy dziś) rano sie nad nim popastwię ;]

Vasilli no własnie u mnie jest ten problem, ze rzadko w domu jestem. co cenniejsze rzeczy oczywiście pochowane, a wszelkie gry, na które tyle kasy poszło na allegro - bezpiecznie ukryte (tak, mam 20 oryginałów na x-klocka, z tórych jestem dumny ;] zwłaszcza z Ninja Gaiden Black ;] ). Nie daj boże do tych płyt by się ktoś dorwał ;/ na moje szczescie mam przerobioną konsolę, i zawsze jakas gra jest zgrana na dysk, by nie rysować płyt. przydatna sprawa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2007 o 00:54, DarkCloud napisał:

Blackbeard kuzyn przeżył. w zasadzie w momencie, gdy przekroczyłem rróg domu on już
spał, wiec ;f jutro (znaczy dziś) rano sie nad nim popastwię ;]


Jaki rodzaj tortur masz na myśli??;P Do kibla go nie puścisz czy nie dasz mu śniadania;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd wezme ich foty :P Nie interesowałem się nimi (dziewczynami) to nie mam fotek.. teraz żałuję :/ hehehe :D A ja w wojsku to tylko piechota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu taki zastój dziś? Nie ma nikogo?
Graffis pewnie się uczy :D (czytaj: siedzi na GW :P), Klimos też pewnie na GW, balduran dalej w Krakowie? Miał być do poniedziałku :P no i Kafara z bitelzem też coś nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zszokowany, że nie ma mojej... ulubionej ekipy.
Może powyższe posty ich zniechęciły, tj. ''nowi'' opanowali na 3h temat. A poza tym to młoda godzina więc może ktoś wpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 01:32, Vormulac napisał:

Też jestem zszokowany, że nie ma mojej... ulubionej ekipy.
Może powyższe posty ich zniechęciły, tj. ''nowi'' opanowali na 3h temat. A poza tym to młoda
godzina więc może ktoś wpadnie.


Mnie chyba nowym nie nazywasz? To że mnie jakiś miesiąc nie było chyba mnie nie degraduje do niewtajemniczonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 01:32, Vormulac napisał:

Też jestem zszokowany, że nie ma mojej... ulubionej ekipy.

No właśnie mojej też...Taką poznałem na początku kwietnia (wtedy pierwszy raz w Nocnych Markach :D) i do takiej się przyzwyczaiłem :P Po prostu idzie z nimi pogadać...

Dnia 02.05.2007 o 01:32, Vormulac napisał:

Może powyższe posty ich zniechęciły, tj. ''nowi'' opanowali na 3h temat.

No, właśnie dlatego tak mało pisałem...Bo normalnie taki zamęt tu narobili, że oglądałem sobie zamiast jednego odcinak Włatców móch to dwa :D:D W ogóle to ostatnio każdy "nowy" to jest tylko na jedną noc i potem znika ;)

Dnia 02.05.2007 o 01:32, Vormulac napisał:

A poza tym to młoda
godzina więc może ktoś wpadnie.

Może...ja jeszcze 15 minut, a potem muszę pracować nad gazetką na polaka :/ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 01:36, otc napisał:

Mnie chyba nowym nie nazywasz? To że mnie jakiś miesiąc nie było chyba mnie nie degraduje do niewtajemniczonego?

Odpowiadałem na posta Oskar''a24 i "powyższe" w tym przypadku odnosi się do tego co powyżej jego posta a nie to co poniżej lub powyżej mojego czyli ten dubel w Twoim wykonaniu. :)

Oskar24 ----->
Nie zrozumieliśmy się. Chyba nie byłeś tu obecny jak sobie pisałem z osobami z tej grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 01:49, Vormulac napisał:

> Mnie chyba nowym nie nazywasz? To że mnie jakiś miesiąc nie było chyba mnie nie degraduje
do niewtajemniczonego?
Odpowiadałem na posta Oskar''a24 i "powyższe" w tym przypadku odnosi się do tego co powyżej
jego posta a nie to co poniżej lub powyżej mojego czyli ten dubel w Twoim wykonaniu. :)

Oskar24 ----->
Nie zrozumieliśmy się. Chyba nie byłeś tu obecny jak sobie pisałem z osobami z tej grupy.


He he, zrozum moją sytuację, od 3 godzin piszę matmę i końca nie widzę to i trochę załamany jestem ;P
Szkoda, że nie ma Graffisa ani bitelza, z nimi dobrze mi się gadało zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2007 o 01:49, Vormulac napisał:

Oskar24 ----->
Nie zrozumieliśmy się. Chyba nie byłeś tu obecny jak sobie pisałem z osobami z tej grupy.


Dobra, pamiętam jak się wczoraj "sprzeczaliśie" :D Tylko myślałem, że to tylko raz :P Ale to od dłuższego czasu?;> Ale o co wam chodzi? Rozumiem, że jak te dziecka włażą i spamują to możesz mieć pretensje (mnie też to wkurza, np. treść całego postu "cześć":/ No bez przesady...), ale co do Graffisa i Klimosa np. masz to nie rozumiem?:P
P.S. Spóźnione gratulacje z okazji awansu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jaka jest różnica pomiędzy nocnym markowaniem a seksem?
Gdy markujesz sam nikt się z ciebie nie śmieje.

Takim akcentem kończę post numer 18 253

A jak ktoś przyjdzie i spyta dlaczego tak cicho to sam osobiście utłukę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam nie śpiących, a raczej nie sypiających forumowiczów - zwanych potocznie "Nocnymi Markami". Czy można się dołączyć do rozmowy, o czym tu w ogóle jest gadka? Cieszę się, że kogoś zastałem, bo wczoraj o tej godzinie było pusto i głucho - pewnie chłopacy znowu urządzili sobie sesję GW - Ci to mają dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpuściłem sobie wasze towarzystwo na rzecz organizowanego przez TVP1 wieczoru dla nocnego marka. Emitowali, ba emitują dalej film Szamanka. Co to za totalna szmira to wolę nie mówić. Ehh...

Ma ktoś pomysły na życie w nocy? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 03:42, s2nto napisał:

Odpuściłem sobie wasze towarzystwo na rzecz organizowanego przez TVP1 wieczoru dla nocnego marka.
Emitowali, ba emitują dalej film Szamanka. Co to za totalna szmira to wolę nie mówić. Ehh...


Trzeba takich rzeczy nie oglądać tylko zajrzeć tu i zobaczyć mojego posta, który pozostał bez odpowiedzi - odpisać na niego i już pięknie nawiązałby się dialog :) Film "Szamanka" - dobre!

Dnia 02.05.2007 o 03:42, s2nto napisał:

Ma ktoś pomysły na życie w nocy? :>


Cóż, jedyną opcją jest wyjście do klubu, a jeśli to nie wypali to siadać do kompa i niczym weterani tematu - nawalać w GW! Można także wejść na forum i pisać, popijając w międzyczasie jakiś soczek - opcji jest wiele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 03:42, s2nto napisał:

Ma ktoś pomysły na życie w nocy? :>


No ja mam, po długim treningu polazłem na impreze i właśnie wróciłem- jak masz za dużo energii i chcesz sie zmęczyć/wyżyć/napić/spotkać z przyjaciółmi/whatever polecam trening sztuk walki, a po nim noc na parkiecie ;]
Wyrabia kondyche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 03:47, igorinho napisał:

Cóż, jedyną opcją jest wyjście do klubu, a jeśli to nie wypali to siadać do kompa i niczym
weterani tematu - nawalać w GW! Można także wejść na forum i pisać, popijając w międzyczasie
jakiś soczek - opcji jest wiele!


Kolejna opcja to podłączenie się do IRC-a, albo nabicie tutaj kilka postów by pokazać tym dzieciom, że prawdziwe nocne marki zaczynają pisać o 4 a nie tak jak nasze koffane dzieciaczki o 22. Pfff

Mhm... odkładam ten sen jak najdalej bo dziś (póki nie poszedłem spać to jeszcze jest dziś, znaczy wczoraj dla niektórych) stwierdziłem, że jest ostatni dzień obijania sie - od jutra przygotowania do maturki ruszają pełną parą. Mianowicie powtórzenie epok literackich, lektur, praca maturalna i pewnie gdzies po drodze z angolem będę się mierzył. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 03:51, Budo napisał:

No ja mam, po długim treningu polazłem na impreze i właśnie wróciłem- jak masz za dużo energii
i chcesz sie zmęczyć/wyżyć/napić/spotkać z przyjaciółmi/whatever polecam trening sztuk walki,
a po nim noc na parkiecie ;]
Wyrabia kondyche :)


Ja tam bym wolał po prostu zgarnąć moją panienkę na noc do mnie do domciu i też bym sobie wyrobił kondyche, ot co i jak myślisz, kto by lepiej z nas się bawił? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować