Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2007 o 22:29, wdowiakm napisał:

Ja do matury się praktycznie nie uczyłem za bardzo, jakoś mi się nie chciało ;) Ale zdałem
;)


Hmm...za rok, pewnie też tak będę mówiła...a teraz to siętylko boję <obgryza paznokcie ze stresu>...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 22:26, Klimos napisał:

I dobrze zrobił! Gdybym miał 1,5k złotych na zbyciu, to postąpiłbym identycznie. Miałem jednak
połowę tego i kupiłem PSP ;)


Gdybym ja miałm tyle złotych to kupiłbym sobie najpierw WoW''a ... ;P Może chce ktoś mi pożyczyć/dać 100 zł ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 22:26, judyta88 napisał:

Widzę, że też wolisz przedmioty ścisłe:).... Wolałabym wszystko inne byle nie polski, poprostu
nienawidze!!!

taaa... ale na próbnym położyłam matme... niestety. Teraz pewnie też będzie mimo wszystko więcej z polaka.. i rozważam pójście na dziennikarstwo, ale bardziej wolę medycynę.. cóż.. zdecyduje się jeszcze ;)

Dobra Nocne Marki, ja kimam bo znowu padne w szkole tak jak dzisiaj ^^
Branoc i powodzenia judyta88 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Na zbyciu mówisz?? To wtedy może i kupiłbym konsolę, ale do konsoli to i telewizor czy monitor jakiś trzeba mieć, nagłośnienie, a to kolejne wydatki.
Konsola u mnie nigdy nie wygra z PC, szczególnie z powodu swojej znacznie mniejszej uniwersalności. Jednak muszę przyznać, ze jeśli chodzi o 99% grania to konsola nie jest złym wyborem.
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 22:31, judyta88 napisał:

Hmm...za rok, pewnie też tak będę mówiła...a teraz to siętylko boję <obgryza paznokcie ze
stresu>...


Serio nic sie nie uczyłem ;)
Nie bój sie będzie dobrze zdasz i będziesz się z tego śmiała ;)
W każdym bądź razie życzę szczęścia ;)
Głowa do góry będzie na pewno dobrze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 22:29, Oskar24 napisał:

Oo....Klimos :D Dawno Cię nie widziałem :P Witaj, witaj...Jak tam Guild Wars? Bo ja mam "już" 11 lvl xD
Teraz biję po następny.

Wczoraj byłem cały czas, przedwczoraj chyba też, cały tydzień z resztą się tutaj zjawiam o ile tylko żółtej karteczki nie ma. Jeśli chodzi o GW to dobiłem już do maksymalnego poziomu, zrobiłem chyba z 13 misji z bonusami. Ostatnio jednak gram znacznie mniej, bo coś wreszcie ruszyło się w sprawie mojej magisterki. Dzisiejszej nocy może wpadnę jak się wyrobię z tym co mam do zrobienia i jeszcze mi troszkę czasu zostanie.

@ wdowiakm:
Ja też za bardzo się nie uczyłem. Matura z polaka była 7go albo 8go maja a ja w długi weekend zacząłem czytać streszczenia, opracowania i stare zezszyty. Na ustny potem też trzeba było trochę powtarzać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 22:33, marian538 napisał:

Na zbyciu mówisz?? To wtedy może i kupiłbym konsolę, ale do konsoli to i telewizor czy monitor
jakiś trzeba mieć, nagłośnienie, a to kolejne wydatki.
Konsola u mnie nigdy nie wygra z PC, szczególnie z powodu swojej znacznie mniejszej uniwersalności.
Jednak muszę przyznać, ze jeśli chodzi o 99% grania to konsola nie jest złym wyborem.
pozdrawiam


Telewizor akurat mam, rodzice niecały rok temu wymeniali 20-letniego grata na nowy, więc o to się nie martwię. Inna sprawa, że jestem akurat w takim wieku, że lada chwila przyjdzie mi się wyprowadzić na stałe z rodzinnego domu, więc póki co w żaden sprzęt nie inwestuję. Z resztą w ciągu ostatnich trzech lat nie mieszkałem w jednym miejscu dłużej niż pół roku i głównie dlatego kupiłem PSP zamiast na przykład PS2.

Poza tym dla mnie PC nie jest dobrym wyborem i póki co mogę porównać go do papieru toaletowego - używam bo muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 22:44, Klimos napisał:

Poza tym dla mnie PC nie jest dobrym wyborem i póki co mogę porównać go do papieru toaletowego
- używam bo muszę.


No nie wiem ... Czasem możesz używać chusteczek jednorazowych ;PP Albo liści =D
Poza tym, to nie wiem czy ktoś Ci karze na forum być ;)) =P Ale dobrze, że jesteś ;)) =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 22:48, bitelz90 napisał:

No nie wiem ... Czasem możesz używać chusteczek jednorazowych ;PP Albo liści =D

Na jedno wychodzi.

Dnia 17.05.2007 o 22:48, bitelz90 napisał:

Poza tym, to nie wiem czy ktoś Ci karze na forum być ;)) =P Ale dobrze, że jesteś ;)) =D

Nie chodzi mi o bytność na forum, ale ogólnie o używanie PC do pracy. Studiując informatykę, bez komputera byłoby naprawdę ciężko. Z resztą nie tylko informatykę. Każdą pracę magisterską należy obecnie napisać w edytorze tekstów, a nie ręcznie czy na maszynie do pisania :/

@ marian538:

Dnia 17.05.2007 o 22:48, bitelz90 napisał:

Mając konsolę zamiast PC, to z forumowania :P nici.... Takiego statusu by się nie dorobił :)

Coś mi się kojarzy, że jakieś posty dla próby wysyłałem z PSP, ale do wygodnego to nie należy. Co innego takie PS3, gdzie podłączasz klawiaturę i mysz, odpalasz Linuxa i masz normalnego kompa. I nie chodzi mi bynajmniej o konsolę zamiast PC, chodzi o sam fakt pracy na PC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie odpowiedni temat, ale chciałbym się trochę tez do rozmowy wkręcić :) Może nie odpowiednio... Ale mam do was pytanko, w tym temacie, bo pewnie w tamtym nikt już nie zajrzy... Czy jak edytuje wpis, to później w znajomych jest pokazane nowy wpis ? Czy tylko załóżmy posty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 23:00, Baal Namib napisał:

Może nie odpowiedni temat, ale chciałbym się trochę tez do rozmowy wkręcić :) Może nie odpowiednio...
Ale mam do was pytanko, w tym temacie, bo pewnie w tamtym nikt już nie zajrzy... Czy jak edytuje
wpis, to później w znajomych jest pokazane nowy wpis ? Czy tylko załóżmy posty ?


Jeżeli tylko edytujesz istniejący wpis to raczej nic się nie pojawi. Jeżeli natomiast edytujesz wpis, który wcześniej był zapisany jako szkic, to się pojawi odpowiednia informacja. Jak bardzo chcesz, żeby się pojawiała po edycji, to możesz chyba otworzyć edycję starego posta, skopiować całość do schowka, dodać nowy wpis i wprowadzić odpowiednie zmiany, skasować stary wpis i opublikować ten który stworzyłeś jako nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 23:00, Baal Namib napisał:

Może nie odpowiedni temat, ale chciałbym się trochę tez do rozmowy wkręcić :) Może nie odpowiednio...
Ale mam do was pytanko, w tym temacie, bo pewnie w tamtym nikt już nie zajrzy... Czy jak edytuje
wpis, to później w znajomych jest pokazane nowy wpis ? Czy tylko załóżmy posty ?

Jak edytujesz wpis u twoich znajomych nic sie nie pokarzę. Chyba że napisałeś posta to wtedy będzie tak jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 22:58, Klimos napisał:

> No nie wiem ... Czasem możesz używać chusteczek jednorazowych ;PP Albo liści =D
Na jedno wychodzi.

> Poza tym, to nie wiem czy ktoś Ci karze na forum być ;)) =P Ale dobrze, że jesteś ;))
=D
Nie chodzi mi o bytność na forum, ale ogólnie o używanie PC do pracy. Studiując informatykę,
bez komputera byłoby naprawdę ciężko. Z resztą nie tylko informatykę. Każdą pracę magisterską
należy obecnie napisać w edytorze tekstów, a nie ręcznie czy na maszynie do pisania :/


No ja rozumiem, rozumiem :] Tak tylko żartowałem. Sam gdybym miał pieniądze zaopatrzyłbym się w konsole do gier - w Xbox3600, PS3, czy Wii ... No, a wiadomo informatyki bez PC raczej ni ma :P A nawet już w szkołach średnich czasami chcą prace pisane np. Wordzie. Tak np. u mnie jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. Ale wtedy już nie byłoby komentarzy... :) Nie skorzystam z tego akurat w tej sytuacji. :) Ale ogólnie dzięki za wytłumaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 22:58, Klimos napisał:

Nie chodzi mi o bytność na forum, ale ogólnie o używanie PC do pracy. Studiując informatykę,
bez komputera byłoby naprawdę ciężko. Z resztą nie tylko informatykę. Każdą pracę magisterską
należy obecnie napisać w edytorze tekstów, a nie ręcznie czy na maszynie do pisania :/


teraz chyba i na wcześniejszych stopniach edukacji wymagają prac pisanych na kompie...
a pisanie pracy mgr to inaczej sobie nie wyobrażam...jak sobie pomyśle ile zmieniałam, poprawiałam... jakby to było na maszynie...masakra...:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 23:04, bitelz90 napisał:

No, a wiadomo informatyki bez PC raczej ni ma :P A nawet już w szkołach średnich czasami
chcą prace pisane np. Wordzie. Tak np. u mnie jest ...


Chyba jeszcze jednak nie chodzi nam o to samo. Informatyka bez PC istnieje i ma się całkiem dobrze. Mnie chodziło, że nie da się studiować informatyki nie mając komputera, a to wbrew pozorom nie to samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zakończyłem misje z Polakiem :D Misja Regent Valley Defense (Obrona ODliny Regenta) - byliśmy tylko w dwóch, on miał tylko 8 poziom, ale jakoś przeżyliśmy :P Jak się w ogóle nazywasz? Bo Ci tam szepnę kiedyś ;)
P.S. Wypadł mi z potwora zaraz po tym jak wyszedłem z prologa czarny barwnik i mam 6k teraz xD Tylko za bardzo nie mam na co wydać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nawet już w szkołach średnich czasami chcą prace pisane np. Wordzie. Tak np. u mnie

Dnia 17.05.2007 o 23:04, bitelz90 napisał:

jest ...


koleżanka z poprzedniej pracy miała dzieci w podstawówce i było to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 23:14, Coni-z napisał:

koleżanka z poprzedniej pracy miała dzieci w podstawówce i było to samo...


Za moich czasów, to w liceum nam nie pozwalali wręcz pisać na komputerze, przynajmniej wypracowań z polskiego. Do 2 klasy wszystko musiało być w zeszytach a od trzeciej na kartkach A4, ale również ręcznie. Chodziło o to, moim zdaniem całkiem słusznie, że po pierwsze pisząc na kompie nie zwracasz uwagi na błedy ortograficzne, bo ci edytor wszystko poprawi, a po drugie przed tak ogromnym wypracowaniem, jakie jeszcze niedawno pisało się na maturze potrzebne jest trochę wprawy w pisaniu ręcznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować