Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Teraz już część rozumiesz i zobaczysz, że sama się z czasem przyłapiesz na ich używaniu. Ja też na początku nawet nie chciałem wiedzieć co to jest, ale jak już zajarzyłem to zacząłem ich używać. Potem zakumałem, że część z nich jest też np. w gg czy aqq. A emotikony tez mnie śmieszyły, ale w końcu się przekonałem i sam używam. Można nieźle przekazać uczucia.
@Budo czyli to jakaś szycha? Coś jak Coni-z? Czemu zatem nie jest smerfem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 23:18, AQ22 napisał:

> Od której strony? Trochę w OpenGLu programowałem i Mayą nieco się bawiłem.
Tworzę stronę o LotR i potrzebuje człowieka który zajął by się stroną graficzną>.>

Zna ktoś fajną czcionkę pasującą do LotR? Jakoś nie mogę znaleźć ;(

Była ta orginalna czcionka z LotR, ale nie mogę sobie przypomnieć jak ona się zwie.. :|
Tą co wykorzystali w grze, wiesz o co mi chodzi nie? I była jej nazwa zdaje się, ale nie mogę sobie przypomnieć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 23:19, greg_f napisał:

@Budo czyli to jakaś szycha? Coś jak Coni-z? Czemu zatem nie jest smerfem? :P

Wiem że nie do mnie ale powiem. Jak ktoś jest z CDP Red to niebieski raczej nie będzie a czerwonego nie przygotowali tym bardziej że modki są czerwone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 23:18, AQ22 napisał:

Tworzę stronę o LotR i potrzebuje człowieka który zajął by się stroną graficzną>.>

To nie pomogę niestety. Od zawsze doskwiera mi brak wyczucia artysty :P

Dnia 28.05.2007 o 23:18, AQ22 napisał:

Zna ktoś fajną czcionkę pasującą do LotR? Jakoś nie mogę znaleźć ;(

Przyjaciel Google zna: http://www.thehutt.de/tolkien/fonts.html ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 23:22, Klimos napisał:

> Zna ktoś fajną czcionkę pasującą do LotR? Jakoś nie mogę znaleźć ;(
Przyjaciel Google zna: http://www.thehutt.de/tolkien/fonts.html ;)

Szukałem w google ale jakoś nie mogłem znaleźć tego ,co trzeba. czasem tak mam.
Teraz pokombinuje jak zrobić żeby tym pisać :P
mam fajną czcionkę pasującą do Stalekra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 23:18, AQ22 napisał:

Zna ktoś fajną czcionkę pasującą do LotR? Jakoś nie mogę znaleźć ;(


nie mów że chcesz dac fonta z lotr, przecież to bedzie niczytelne, główna cionka musi byc w miarę normalna a na banerek można np dac tę z piersciena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 23:21, AQ22 napisał:

> @Budo czyli to jakaś szycha? Coś jak Coni-z? Czemu zatem nie jest smerfem? :P Wiem że nie do mnie ale powiem. Jak ktoś jest z CDP Red to niebieski raczej nie będzie a czerwonego nie przygotowali tym bardziej że modki są czerwone :P


CDP to CDP i nie ważne czy Red, Green czy Shit-Brown. Jakby go dali jako smerfa to nikt nie miałby obiekcji czemu jest własnotytułowcem. Jay-z zrezygnował z pracy w CDP i go "nominowali" na własnotytułowca. To rozumiem.
Dobra, nieistotne.
Oglądam posty o wspaniałomyślnym uwe i zaliczyłem ROTFLA po przeczytaniu tego http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=23488&pid=25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 23:27, M1chał napisał:

BTW do googli, znacie tą stronę? -> www.google.ocom.pl hehe :)


Heh, diwne że jej jeszcze nie widziałem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Greg_f---> mocne ;]

A tak w ogóle to dobry pomysł z tą czerwoną czcionką, kurde żądamy czerwonej czcionki, wolność dla moderatorów!@!!!!!!1oneoneeleven1!!1
Dobra, pora spać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 23:28, greg_f napisał:

Oglądam posty o wspaniałomyślnym uwe i zaliczyłem ROTFLA po przeczytaniu tego http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=23488&pid=25


LOL :D :D A tak swoją drogą to taką gre fajną jak Far Cry dać takiemu baranowi do ekranizacji... wtf?!
Chociaż tak w sumie jakby nie patrzeć, fabuła w FC jakaś rewelacyjna nie jest, ale gra miodzio :) Ten Uwe 3 nogi to taki reżyser że.. i szkoda profanować taką grę jak FC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 23:31, Budo napisał:

Dobra, pora spać ;]


proszę państwa co się dzieje ludzie krzyczą, bawią, taniczą się i żądają skarpętę buda w krórej degraduje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 23:34, Obi-wan Kenobii napisał:

> Dobra, pora spać ;]

proszę państwa co się dzieje ludzie krzyczą, bawią, taniczą się i żądają skarpętę buda w krórej
degraduje....

"taniczą się" :D :D hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 23:38, M1chał napisał:

"taniczą się" :D :D hehehehe


oczywiście to taki środek artystyczny użyty przeze mnie celowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 23:40, Obi-wan Kenobii napisał:

> "taniczą się" :D :D hehehehe

oczywiście to taki środek artystyczny użyty przeze mnie celowo....

ok ok wierzę :P czepiam się tak z natury :D podoba mi się to swoją drogą "taniczą się" nie masz praw autorskich do tego nie? :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 23:43, M1chał napisał:

> > "taniczą się" :D :D hehehehe
>
> oczywiście to taki środek artystyczny użyty przeze mnie celowo....
ok ok wierzę :P czepiam się tak z natury :D podoba mi się to swoją drogą "taniczą się" nie
masz praw autorskich do tego nie? :P :D

heh nie to w jakimś kabarecie zostało użyte.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ze temat zdechł, więc zmykam na filma z tej wylęgarni spamu, jak to zwykł mówić Selv - forumowa maruda.
Budo wyśpij się, bo jutro kolejny dzień pracy. Życzę snów o degradach :]
Klimos mam nadzieję, ze znajdzie sie miejsce dla mnie w Waszej gildii? tylko muszę się uporać z dodatkiem do SpellFoce 2. Dawno żadna gra mnie tak nie wciągnęła.
A tak btw dawno nie widziałem tutaj Graffisa, Vazona, Unreala, Stwora i Monastora... :\ może boja się Buda? i nie chcą wyjść z kryjówki? ^_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 23:08, greg_f napisał:

Ludu widzieliście ten skandal? O_o Widzieliście kolesia o ksywce Funky Monk? Możesz nam to
wytłumaczyć jako pracownik CDP? http://statystyki.gram.pl/uzytkownik.php -_-


najwyraźniej to też jest pracownik CDP, ale nie tego niebieskiego:) więc nie pisze na niebiesko:) na czerwono to dziwnie tak:) to mają tytuły:)

AQ22>

Dnia 28.05.2007 o 23:08, greg_f napisał:

ty i tak nie dostaniesz się wyżej bo już tam jesteś smerfie (bez obrazy). Jesteś wyżej niż Budo :P
Może pograsz z nami w grzyby?
Dziwnie się trochę czuje jak ktoś do mnie niebiesko pisze :P


nie obrażam się:)tak tylko nieśmiało piszę że nie zawsze sie dużo pisze dla awansu:P
dziwnie ze na niebiesko? łiii tam, literki jak każde inne;)

awesome>

Dnia 28.05.2007 o 23:08, greg_f napisał:

Weź no popędź akne co by szybciej nagrody zaczęła rozsyłać z jednego z konkursów. Powiesz jej mój nick i, że > chodzi o konkurs a ona już będzie wwszystko wiedziała :)
Użyj swoich wpływów :D


jeśli chodzi o konkurs to ja też wszystko wiem i mogę Ci obiecać ze nagrody będą rozesłane jak tylko się da. Z tego co pamiętam to oficjalnie czas jest do 31.08.07 ale Akne i Mario robią wszystko żebyście dostali je jak najwcześniej. Musisz mi uwierzyć bo sama im starałam się w tym pomóc. Pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość i jeszcze chwilkę poczekać:) Nie chcemy nic przedłużać, też chcemy żebyście to już dostali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o0o0o0o coś temat całkowicie upadł :/ Też lece spać bo moja miłość poszła to nie mam z kim gadać na gg.. zresztą z nikim innym nie gadam.. ;D dObranOc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować