Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2007 o 22:40, Pablo Querte napisał:

Witam wszystkich!


No też witam;P

Dnia 02.06.2007 o 22:40, Pablo Querte napisał:

Jak sie cieszycie z weekendu?


Ogólnie weekend dobry jest;P CDP odesłało mi Gothic 3 (pokryli nawet koszty przesyłki, wtajemniczeni wiedzą) i w prezencie dali mi film o WoW: Burning Crusade(w pudełku dvd), a samo G3 w czarnym, cienkim etui DVD ;) A już zaczynałem wątpić w hojność CDP ;P Ogólnie jestem zadowolony ;)

Dnia 02.06.2007 o 22:40, Pablo Querte napisał:

Co będziecie robić?


Jutro napewno pójdę do kościoła na 11:30 i zjem obiad;P A co potem: się zobaczy;P Może gdzieś z kumplami, albo poskakać na rolkach po schodach;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj grałem swój pierwszy mecz w ASG (jak by ktoś nie wiedział to jest coś podobnego do paintball, tylko, ze gra się replikami prawdziwych broni) i muszę powiedzieć, że zabawa była przednia. Udało mi się kupić za jedyne 60 złotych elektrycznego M82 i nie żałuję zakupu. Polecam każdemu tą grę, gdyż można nieźle się zrelaksować.
PS. pamiętajcie o goglach! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Nocne życie to jest to. CZy to na imprezie czy tez w domu( w takich godzinach nikt z sąsiadó z osiedla nie przeszkadza, ani nikt nie czepia się w rodzinie o czas, który spędzam przed kompem). Pozdro dla wszystkich nocnych marków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 23:42, dawid11974 napisał:

Łohoho nie bylo mnie tu jakies pol roku i 900 stron przybylo : O
A tak po za tym witam wszystkich ;)


przy porządnych spamerach to szybko idzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 23:42, dawid11974 napisał:

Łohoho nie bylo mnie tu jakies pol roku i 900 stron przybylo : O
A tak po za tym witam wszystkich ;)

Też witam xD
tykus ---> a ja grałem w Championship Managera 4 i przy tej grze traciłem kontakt z rzeczywistością xD. Więc zdecydowałem się kupić i Football Manager 2006.
PS. Pięknie nasze "Orzełki" dzisiaj zagrały, co nie ? xD Rasialdinio sobie gola strzelił to mu nie uznali :( Ostatni gol najlepszy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 23:51, Coni-z napisał:

> Łohoho nie bylo mnie tu jakies pol roku i 900 stron przybylo : O
> A tak po za tym witam wszystkich ;)

przy porządnych spamerach to szybko idzie;)


Bo na gramie są nie byle jacy, tylko zawodowcy, profesjonalni spamerzy :) Ja przy nich to płotka jestem, ale taki Coni-z może kiedyś im dorówna :PP

kolektor ==>> grałem trochę w CM4 i CM1 ale tonie dla mnie. Ale Liga Polska Manager to była kaszana :P
A orzełki pofruwały po boisku, pofruwały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po kilkugodzinnej sesji w Medievala czuje się jak Napoleon, pomijam fakt, że mam makaron z sosem zamiast mózgu w tej chwili. Wygotował się, skubany. Witam NM''ów, troche spóźnione, ale lepsze niż nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 23:51, Coni-z napisał:

przy porządnych spamerach to szybko idzie;)



Największa spamerka się odezwała :> <joke>
O, widzisz. Jest ktoś z CDP. Mam pytanko. Kiedy będą nowe produkty w tej promocji za wPLN-y ? xD Zdradź coś ... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale są też dobre strony spamerstwa. Dzięki temu forum wydaje się dużo większe bo niektórzy nadrabiają za 5 ;).

Ja niestety zaraz spać idę bo jutro egzaminy, a tak dobrze mi się siedzi przy kompie w nocy :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla wszystkich.Dla większości pewnie wakacje się dopiero rozpczną, no coz ja mam już od 14 maja po maturze wolne. Teraz nadrabiam gierkowe zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No witam;) Co ja już od ok. 4 godzin gram w Gothic 3(na max detal mi chodzi;P) i chyba sobie lecę jeszcze trochę pograć;P Jak mi mózg się zamieni w to co tobie, to wpadnę do NM;P

BTW: Może to się wydać głupie, ale zamierzam jeszcze w nocy odrobić lekcje;P Matmę już zrobiłem, jeszcze angielski, biologia, niemiecki, chemia(kartkówka będzie), historia(test będzie) ;( Ogólnie zamierzam sie jeszcze wyrobić w trakcie trwania sesji;P Zna ktoś jakieś sposoby, aby nie zasnąć nad zeszytem/książką w nocy? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoła jest dla lamerów, leć grać w G3 :DD A jeśli chodzi o nie zaśnięcie: kawa, albo chlastanie po gębie przez kolege. Polecam drugi sposób, więcej frajdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 00:02, Vasilli napisał:

Zna ktoś jakieś sposoby, aby nie zasnąć nad zeszytem/książką w nocy? ;P


Oh, ja znam jeden: do podbrudka przyłóż sobie jakiś cieki, w miarę szeroki przedmiot, owiń go sznurkiem tak aby się trzymał głowy, poczym przymocój do niego książkę do której bedzie przyklejona mini lampka skierowana wprost w twoje oczy, oraz zestaw muzyczny nastawionu sa full. Gwarantuje Ci że nie zaśniesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz racje;P Ide grac;) Ale jak odrobie w trakcie trwania sesji NM, to później będę mógł grać jeszcze więcej i efektywniej;P

Co do drugiego ,,sposobu" to niestety kolegi u mnie nie ma:( Jedynie co to mogę iść do dresów, ale nie wiem czy przeżyję;P A wody na kawę nie wstawię, bo domownicy śpią, a na ,,krzyk" gwizdka, to mile nie zareagują ;P

Moras1990------> Do wali? To co ja mam z książką walczyć<joke>. Do nauki to mnie chyba nie pobudzi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jak zwykle. Pooglądam sobie jeszcze jakieś stare filmy i może jakaś sesja w Dungeon Siege II? Innymi słowy - rutyna soboty :P. Lub sobie jakieś kompakty posłucham.... hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 23:55, tykus napisał:

Bo na gramie są nie byle jacy, tylko zawodowcy, profesjonalni spamerzy :) Ja przy nich to płotka
jestem, ale taki Coni-z może kiedyś im dorówna :PP


<kłania się skromnie, z dygnieciem, lekko zawstydzona>
:D

kolektor>

Dnia 02.06.2007 o 23:55, tykus napisał:

Największa spamerka się odezwała :> <joke>

no nie noooo- a Budo?:D

Dnia 02.06.2007 o 23:55, tykus napisał:

O, widzisz. Jest ktoś z CDP. Mam pytanko. Kiedy będą nowe produkty w tej promocji za wPLN-y ? xD Zdradź
coś ... xD

chętnie bym pomogła, tylko... to chyba pytanie do gramu a nie do CDP:)))) ja jestem z CDP;)

Lumbago>

Dnia 02.06.2007 o 23:55, tykus napisał:

Ale są też dobre strony spamerstwa. Dzięki temu forum wydaje się dużo większe bo niektórzy nadrabiają za 5


nooo:) i jak potem może być ładnie niebiesko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować