Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2007 o 00:21, Harvenar napisał:

Hmmm.. dziwne, miałem znaczek cytatu przy temacie, wchodzę, a tu nic. :P


ja właśnie też... o_O

przeznaczenie?:D
heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potraktuje to jako rubaszną ofertę matrymonialną :P Ale ten cytat to naprawdę dziwna sprawa, może jednak coś w tym jest. Apropo, nie masz jeszcze dość spamowania? :D No wiesz, sen, kot, te sprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlałzem na twój GS - podoba mi się pierwsze zdanie we wpisie: "Pierwszy weekend na forum spędziłam spamowo ale miło…" - jakieś praktyki dla mnie załatwisz? Jak być lubianym i szanowanym spamerem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam witam wszystkich niedospanych... Co was tak trzyma na nogach, że urzędujecie w tym temacie?

U mnie jakaś biologiczna blokada wspierana przez srogie dylematy spowodowane brakiem istnienia procedur pozwalających na trwałe transfery międzynarodowe z jednej uczelni na drugą... No i odrobina Jacka Bauera, 24 godziny, seria 3 (oryginał, żeby nie było! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 00:30, Harvenar napisał:

Potraktuje to jako rubaszną ofertę matrymonialną :P


nie przesadzałabym:P
nie pcham się za żaden maż:P

Dnia 03.06.2007 o 00:30, Harvenar napisał:

Ale ten cytat to naprawdę dziwna sprawa,
może jednak coś w tym jest.

:D

Dnia 03.06.2007 o 00:30, Harvenar napisał:

Apropo, nie masz jeszcze dość spamowania? :D No wiesz, sen, kot,
te sprawy ;)


a w życiu:P przypominam że cyborgi nie sypiają:P

tykus>

>Wlałzem na twój GS - podoba mi się pierwsze zdanie we wpisie: "Pierwszy weekend na forum spędziłam

Dnia 03.06.2007 o 00:30, Harvenar napisał:

spamowo ale miło…" - jakieś praktyki dla mnie załatwisz? Jak być lubianym i szanowanym spamerem :D


chętnie, ale boje się że okazałoby się, że sympatia forumowiczów wynika tylko z koloru moich literek i trochę się boję konfrontacji z rzeczywistością;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 01:02, .Xaos napisał:

Witam witam wszystkich niedospanych... Co was tak trzyma na nogach, że urzędujecie w tym temacie?

U mnie jakaś biologiczna blokada wspierana przez srogie dylematy spowodowane brakiem istnienia
procedur pozwalających na trwałe transfery międzynarodowe z jednej uczelni na drugą... No i
odrobina Jacka Bauera, 24 godziny, seria 3 (oryginał, żeby nie było! ;)


Oczywiście że orginał nikt nie poddaje twych słów w wątpliwość :D. Fajny serial, sam oglądałem...Niestety nie do końca bo miałem tylko polsat a tam zjadły mnie nerwy spowodowe 45 minuowymi reklamami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś sobie na noc puściłem soundtrack Gothic 3. Muzyczka leci, leci i BUM! jakiś utworek który był bardzo, bardzo głośny. Od razu cała rodzinka w moim pokoju mnie wyzywać przyszła;P Więcej przy muzyce nie zasypiam;P

BTW- Skończyłem zadania w Bakareshu, idę tera do Mora Sul, spotkam sie ludźmi, otworzę świątynię i ta w Al Shedim też, wyzwolę miasta na pustyni(w Myrtanie już to zaliczyłem). Pójdę do Xardasa, trochę z nim połażę po lasach i skończę grę;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 01:25, Kafar napisał:

Dobry wieczór :P albo dzień dobry. Vazon jesteś ty w ogóle ?:P i czemu tu nikt nie śpi :P


Dzień Dobry;) Wiesz czemu tu nikt nie śpi? Bo siedzi w Nocnych Markach;) A po co ci Vazon? ;P jeśli wolno spytać;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 01:02, .Xaos napisał:

Witam witam wszystkich niedospanych...

Witaj również. Ale dlaczego od razu "niedospanych"?
>Co was tak trzyma na nogach, że urzędujecie w tym temacie?
Hmm...nic Nas nie trzyma. Po prostu prowadzimy taki tryb życia.

A tak w ogóle, to dziś zacząłem sobie oglądać/przypominać stare dobre Star Trek''i - oczywiście Gwiezdne Wojny są lepsze.
Istnieją fani SW oraz ST. A ja jestem połączeniem obu - taka hybryda ;P

Kafar ===> Witaj. Co do vazona - to ostatnio rzadko tu bywa chyba, bodajże wczoraj lub przedwczoraj był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 01:28, MagdalenaMM napisał:

Większość Nocnych Marków zmieniła awatary i nie poznaję was teraz. Myślałam, że to jakieś
nowe osoby spać nie mogą i dołączyły do forum :-)

Hmm, ja z powodu konkursu zmieniłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 01:28, MagdalenaMM napisał:

Większość Nocnych Marków zmieniła awatary i nie poznaję was teraz. Myślałam, że to jakieś
nowe osoby spać nie mogą i dołączyły do forum :-)

Tak z ciekawości wpadłem na Twojego sajta:-) i zauważyłem, że masz "dziś" urodziny, w związku z tym składam najlepsze życzenia (zwłaszcza znalezienia dobrej pracy, wiem jak to jest;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2007 o 01:27, Vasilli napisał:

Dzień Dobry;) Wiesz czemu tu nikt nie śpi? Bo siedzi w Nocnych Markach;) A po co ci Vazon?
;P jeśli wolno spytać;P


Wolno ale to nie znaczy że odpowiem :P No do GW potrzebny żadna tajemnica bo się leni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu GW? zresztą się nie dziwię ta gra wiciąga i uzależnia:) Tez w to gram(czasami całymi godzinami), ale teraz zrobiłem przerwę na G3;P

BTW: W jakiej gildi jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 01:37, Vasilli napisał:

Znowu GW? zresztą się nie dziwię ta gra wiciąga i uzależnia:) Tez w to gram(czasami całymi
godzinami), ale teraz zrobiłem przerwę na G3;P

Znowu ;P
Ja chciałem dzisiaj kupić, ale w żadnym sklepie w moim mieście nie było!
Teraz muszę przez neta zamawiać i czekać.

Kafar ===> Wysłałem Ci maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było zamawiać jak była promocja GW po 60 zł ;P Ja wtedy zamówiłem trzy części z czego Factions sprzedaje;) (Konto stare mi odblokowali, długa historia, nie chce mi się jej pisać:)

Kolejne BTW: Wiecie kiedy Klimos będzie dostępny(choćby na gg)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 01:37, Vasilli napisał:

Znowu GW? zresztą się nie dziwię ta gra wiciąga i uzależnia:) Tez w to gram(czasami całymi
godzinami), ale teraz zrobiłem przerwę na G3;P

BTW: W jakiej gildi jesteś?


W OLI :) u OLI :]]]] dla OLI :PPP

Uzależnia? dziś odpaliłem EVE Online.. o 22.00 zacząłem i skapnąłem się że jest .1.30 (stąd napisałem co nie co na forum) Zaraz msuze iśc spać oczy mnie bolą.. ciągle w kosmosie:P Wciąga.. UWAGA niebezpieczna gra :P

Ale Mudra tam tnie w GW może dojdę jeszcze do niego ale kurde nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 03.06.2007 o 01:35, sodolis napisał:

Tak z ciekawości wpadłem na Twojego sajta:-) i zauważyłem, że masz "dziś" urodziny, w związku
z tym składam najlepsze życzenia (zwłaszcza znalezienia dobrej pracy, wiem jak to jest;-) )


Oj, już nowy dzień, faktycznie 03.06. Serdeczne dzięki za życzenia, normalnie zapomniałam, że to dziś. Od poniedziałku intensywnie(j) szukam pracy - nie lubię poniedziałków, ich istnienie osładza jedynie fakt emisji mojego ulubionego serialu, ale w wakacje chyba nie będą go puszczać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować