Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Witam dzisiaj wszystkich! Nie wiem jak długo posiedzę, bo muszę iść spać a potem do szkoły :) Ale za to dzisiaj miałem dosyć szczęśliwy dzień, ponieważ zmieniły mi się literki pod nickiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja.Teraz oglądam "Katastrofę Stulecia",potem tylko wykąpać się i spać,bo jutro szkoła...Dobrze,że już niewiele dni szkoły.

@Kafar-spójrz na datę dodania posta przez bitelza90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 22:19, Pablo Querte napisał:

Witam dzisiaj wszystkich! Nie wiem jak długo posiedzę, bo muszę iść spać a potem do szkoły
:) Ale za to dzisiaj miałem dosyć szczęśliwy dzień, ponieważ zmieniły mi się literki pod nickiem
:D

Witam ! Ja też długo dzisiaj nie posiedzę ... Wiadomo - szkoła.
Gratulacje ! Witaj w gronie Brygadzistów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, po wielu latach spamoania dostałeś się do brygady :) W takim przypadku (muszę to zrobić jak ktoś jest w brygadzie) poczytaj to http://pl.wikipedia.org/wiki/Brygada :P

A w ogóle to dzień dobry wieczór :)

I małe pytanko - ma ktoś jakiś link do ciekawej oferty wycieczki do Czech? Potrzebne coś ciekawego na geografię, google nic ciekaego nie wykrywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 22:21, Lisun napisał:

To ja.Teraz oglądam "Katastrofę Stulecia",potem tylko wykąpać się i spać,bo jutro szkoła...Dobrze,że
już niewiele dni szkoły.

@Kafar-spójrz na datę dodania posta przez bitelza90.


Wiem kiedy został dodany :) i to nie zmienia faktu kiedy to napisałem. Chciałem w nocy ale nie wiedziałem że nikt się nie zjawi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 22:27, tykus napisał:

O, po wielu latach spamoania dostałeś się do brygady :) W takim przypadku (muszę to zrobić
jak ktoś jest w brygadzie) poczytaj to http://pl.wikipedia.org/wiki/Brygada :P

A w ogóle to dzień dobry wieczór :)

I małe pytanko - ma ktoś jakiś link do ciekawej oferty wycieczki do Czech? Potrzebne coś ciekawego
na geografię, google nic ciekaego nie wykrywa :P

Ja mogę polecić tą na której sam byłem, wszyscy tak się upili, że zaczęli chodzić po dachu baaaardzo stromym. Tylko musiałbym się popytać ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 22:19, Pablo Querte napisał:

Witam dzisiaj wszystkich! Nie wiem jak długo posiedzę, bo muszę iść spać a potem do szkoły
:) Ale za to dzisiaj miałem dosyć szczęśliwy dzień, ponieważ zmieniły mi się literki pod nickiem
:D

Gratulacje ^^ Do delegata juz bliziutko :) Ja awansowałem do brygady akurat w tym temacie, mam nadzieje ze sie to wkrótce powtorzy ^^
PS: Witam wszystkich marków, posiedze góra do 3.00, chce sobie jeszcze pograc w Obliviona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro jadę na pogrzeb dziadka i mnie nie będzie. O tym tylko tyle.
Ze stroną LotRa jest coraz lepiej i mamy sukces praktycznie w kieszeni. Nie to żeby coś ale genialnie nam idzie. Muszę sie tym pochwalić. Formularz wysłany i teraz tylko czekać na odpowiedź.
Witajcie Nocne Marki, co u was ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 22:36, Zgłębiczart napisał:


Gratulacje ^^ Do delegata juz bliziutko :) Ja awansowałem do brygady akurat w tym temacie,
mam nadzieje ze sie to wkrótce powtorzy ^^
PS: Witam wszystkich marków, posiedze góra do 3.00, chce sobie jeszcze pograc w Obliviona :P

Tylko do 3.00? Niech zgadnę, masz wolne? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 22:36, Zgłębiczart napisał:

> Witam dzisiaj wszystkich! Nie wiem jak długo posiedzę, bo muszę iść spać a potem do szkoły

> :) Ale za to dzisiaj miałem dosyć szczęśliwy dzień, ponieważ zmieniły mi się literki pod
nickiem
> :D
Gratulacje ^^ Do delegata juz bliziutko :) Ja awansowałem do brygady akurat w tym temacie,
mam nadzieje ze sie to wkrótce powtorzy ^^
PS: Witam wszystkich marków, posiedze góra do 3.00, chce sobie jeszcze pograc w Obliviona :P

Ja tam próbuje od kolegi pożyczyć Obliviona ale on nie chce pożyczyć choć mu nie działa na jego kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 22:38, AQ22 napisał:

Jutro jadę na pogrzeb dziadka i mnie nie będzie.

Mam podobnie :( Tyle że dziadkowie/babciowie (xD) poumierali juz wieki temu :( W zeszły czwartek zmarł mój wujek :( tez zamierzam sie wybrac na pobrzeb :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2007 o 22:36, Zgłębiczart napisał:

PS: Witam wszystkich marków, posiedze góra do 3.00, chce sobie jeszcze pograc w Obliviona :P


W Oblivona z reguły któtko się nie gra...Ciekawe do której bedziesz jutro z rana spał :D

BTW: Witam wszystkie nocne marki i gratulacje dla lisuna - oby tak dalej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 22:40, nerull7 napisał:

Ja tam próbuje od kolegi pożyczyć Obliviona ale on nie chce pożyczyć choć mu nie działa na
jego kompie.


Nie dziwię się ;P Jak pożyczyłem Gothica to wrócił w kiepskim stanie, teraz gry pożyczam tylko jednemu kumplowi, reszcie nie ufam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 22:38, AQ22 napisał:

Jutro jadę na pogrzeb dziadka i mnie nie będzie. O tym tylko tyle.
Ze stroną LotRa jest coraz lepiej i mamy sukces praktycznie w kieszeni. Nie to żeby coś ale
genialnie nam idzie. Muszę sie tym pochwalić. Formularz wysłany i teraz tylko czekać na odpowiedź.
Witajcie Nocne Marki, co u was ? ;)

Witaj AQ22.
Przykro mi z powodu dziadka ;( [*]
A co u mnie ?
Już za trzy dni wystawianie ocen ... Fajnie nawet :D Jeszcze tylko 3 dni nauki, a później to już tylko po świadectwo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 22:41, tykus napisał:

Nie dziwię się ;P Jak pożyczyłem Gothica to wrócił w kiepskim stanie, teraz gry pożyczam tylko
jednemu kumplowi, reszcie nie ufam ^^


Nie Ufam tylko UFOm, ja gier nie porzyczam od kiedu jedna z moich ulubionych gier wruciła do mnie w stanie nimożliwym do zainsatalowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 22:39, Pablo Querte napisał:

Tylko do 3.00? Niech zgadnę, masz wolne? :D

Hehe ... nie xD Jutro na 7,35 do budy, "tylko" osiem lekcji ;) Ale lubie sonie posiedziec do pozna :) Stąd w tagach "Nocne Marki" ^^
nerull7---> Kup sobie swoj egz. tylko 90zł a opłaca sie jak nic ^^ Ja dostałem Obliciona na ten dzien dziecka xP Wczesniej tez grałem, ale tylko u qmpla ;P
BTW Nie tnie mi sie na średniej grafie hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz jak zawsze siedze w domu i czekam na kąpiel :d a potem spac do jutro Sql ale dobze bo tez sie ciesze ze jeszcze 3 dni i wystawiaja oceny a potem to juz wycieczki itp wiec loozy az do odebrania swiadectw i wakacje od dawna oczekiwane :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 22:41, tykus napisał:

> Ja tam próbuje od kolegi pożyczyć Obliviona ale on nie chce pożyczyć choć mu nie działa
na
> jego kompie.

Nie dziwię się ;P Jak pożyczyłem Gothica to wrócił w kiepskim stanie, teraz gry pożyczam tylko
jednemu kumplowi, reszcie nie ufam ^^

Ja akurat dbam o płytki swoje i innych, może nie chce mi pożyczyć Obliviona z powodu że jeszcze mu nie oddałem WoW-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gier nigdy nie pożyczam. Że mam sałe oryginały to się boje :P. Raz pozyczyłem Obliviona to musiałem kupować drugiego :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 22:45, ZóL2 napisał:

A ja teraz jak zawsze siedze w domu i czekam na kąpiel :d a potem spac do jutro Sql ale dobze
bo tez sie ciesze ze jeszcze 3 dni i wystawiaja oceny a potem to juz wycieczki itp wiec loozy
az do odebrania swiadectw i wakacje od dawna oczekiwane :d

U mnie w szkole ktoś zgłosił że z powodu matur nie mamy lekcji i mamy teraz kontrolę z kuratorium i na dodatek nie mamy wyjść ze szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować