Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2007 o 23:22, Belmundo napisał:

Nic dziwnego, że radzisz :P

Przez przypadek nacisnąłem t zamiast r a postów nie można edytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 23:16, Deathblade napisał:

A ja natomiast pomyliłem kosz z szufladą i zamiast wrzucić drażetek do szuflady wyrzuciłem
je do śmieci xD


Heh, no i tak można. Ja pomyliłem dzisiaj luty z lipcem tłumacząc znajomemu do kiedy mam sesję i to po polsku xD
Ok pora na mnie, dobrej nocy wszystkim i nie śmiećcie za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 23:24, Budo napisał:

Heh, no i tak można. Ja pomyliłem dzisiaj luty z lipcem tłumacząc znajomemu do kiedy mam sesję
i to po polsku xD


Mnie też się to często zdarza. Mylę luty z lipcem mówiąc po polsku, a kwiecień z sierpniem w języku angielskim lub francuskim. To chyba normalne zważywszy na podobieństwo nazw tych miesięcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee... nie o to mi chodzi aż tak bardzo nie jestem czepialski żeby czepiać się o literówki tego nawet nie zauważyłem. Chodzi mi o to, że mu radzisz żeby tam się pytał bo to twój temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnie dwie nocki zarwałem (no, do 2:30 i do 1:30, czy to zarwanie :) ?), tłukąc kolejne setki zidiociałych przeciwników w Dandżen Sidżu na PSP :) .

Ta gra jest tak niemożliwie prymitywna i banalna, a jednak coś do niej ciągnie :) . Kolejne lochy, przedmioty, levele... Niczym kochane Diabla (?) czy "właściwe" DSy. Tyle, że o niebo prostsze: mam postać tak potężną, że potwory giną po 1-2 ciosach; bossowie, nawet "najsilniejsi", również padają od razu; stwory nigdy nie występują w "grupach" liczniejszych niż 3-5 osobników, więc nawet nie nadrabiają ilością. Pamiętam dosłownie jeden moment, w którym miałem jakikolwiek problem (4 upierdliwych bossów-nekromantów na 15tych lvl vs ja na 13 lvl :) ). A tak, to nawet nie korzystam z jakichkolwiek mikstur leczących czy pomocy najemnika-bo i po co... A w plecaku tak kosmiczna liczba złota, że mógłbym wykupić cały zapas sklepu i nie straciłbym nawet 10%... Ech... :)

Teraz muszę przygotować kilka "świetnych inaczej" pracek do szkoły i idę lulu (bo przed poniedziałkiem jednak lepiej się wyspać).

Trzymajcie się!

PS Budo: tłumaczenie takich tekstów?! Na jakim kierunku jesteś? Filologia czy biologia :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 23:22, Zgłębiczart napisał:

> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=23635 tu masz wszystko napisane i tam też tadzę
zadawać
> pytania
Im więcej osób będzie o tym wiedziało, tym sie to stanie mniej oryginalne :p Trzeba było mu
napisac na gg ;) Teraz zaleją cie falą pytań, bo ktoś nie będzie czegoś wiedział/bedzie miał
jakiś problem :)

Zawsze można sobie zrobić wakacje od forum. Jak chciałem rozpętać rewolucją był bardzo mały odzew a mój temat jest od kilku dni na forum i nikt nic nie napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 23:26, Belmundo napisał:

eee... nie o to mi chodzi aż tak bardzo nie jestem czepialski żeby czepiać się o literówki
tego nawet nie zauważyłem. Chodzi mi o to, że mu radzisz żeby tam się pytał bo to twój temat
:)

Ale awansu nie dostanę za to że ktoś na nim pisze więc to tylko jest twój nick przy nazwie tematu i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 23:25, Klimos napisał:

> Heh, no i tak można. Ja pomyliłem dzisiaj luty z lipcem tłumacząc znajomemu do kiedy mam
sesję
> i to po polsku xD

Mnie też się to często zdarza. Mylę luty z lipcem mówiąc po polsku, a kwiecień z sierpniem
w języku angielskim lub francuskim. To chyba normalne zważywszy na podobieństwo nazw tych miesięcy
:P


Ja mam podobnie, ale zdaża mi się tez mylić szafki z lodówką, albo szyflady ze śmietnikiem :PP Albo czasami zdaża mi się mylić przedmioty, które chcem wyżucić do śmietnika np. kilka razy zdarzyło mi się tak, że otworzyłem gumę i chciałem wyrzucić papierek do śmietnika, a zamiast papierka wyrzuciłem gume, a papierek został mi w rękach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 23:30, Deathblade napisał:

Dobra, ja lecę się uczyć ;/ a potem spać dobranoc wszystkim!

A ja na jutro mam przeczytać potop, hmmm trzeba będzie przeczytać streszczenie ok 40 stron + 2 strony opisów postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 23:32, nerull7 napisał:

> Dobra, ja lecę się uczyć ;/ a potem spać dobranoc wszystkim!
A ja na jutro mam przeczytać potop, hmmm trzeba będzie przeczytać streszczenie ok 40 stron
+ 2 strony opisów postaci.

w jedną noc nie przeczytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 23:32, nerull7 napisał:

A ja na jutro mam przeczytać potop, hmmm trzeba będzie przeczytać streszczenie ok 40 stron
+ 2 strony opisów postaci.


Bluźnicie Obywatelu! Jak można czytać streszczenie zamiast "Potopu". Przecież to jedna z najlepszych i najciekawszych lektur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 23:33, Belmundo napisał:

w jedną noc nie przeczytasz?

Streszczenie dam radę ale do książki to się nawet nie zabieram bo nawet jej nie wyporzyczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 23:34, Klimos napisał:

> A ja na jutro mam przeczytać potop, hmmm trzeba będzie przeczytać streszczenie ok 40 stron

> + 2 strony opisów postaci.

Bluźnicie Obywatelu! Jak można czytać streszczenie zamiast "Potopu". Przecież to jedna z najlepszych
i najciekawszych lektur.

Może i ciekawa ale muszę przeczytać streszczenie bo bym się z zaliczeniem polskiego nie wyrobił. Jeszcze mam do zaliczenia Lalkę oraz Zbrodnię i Karę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 23:37, Belmundo napisał:

ale leń jesteś :P

To sam spróbuj sam przeczytać potop w jedną noc, no chyba że przeszedłeś kurs szybkiego czytania to już co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 23:40, Belmundo napisał:

nie takie książki się czytało :P

Tylko mam pytanie się czytało czy ktoś mi czytał (audiobooki) bo to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 23:40, Belmundo napisał:

nie takie książki się czytało :P

Fajnie, tyle że on chodzi do liceum, a ty (chyba) do gimnazjum ;) Więc nie rozumiem o czym my tu mowimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zadanie przeczytania "Potopu" dostałeś wczoraj... -_-
Jak chcesz, to sobie czytaj "streszczenie", ale uważaj, parę razy się trafiło, że w różnej maści "streszczeniach" były błędy, czasem zabawne, choć napisanie ich dla paru osób w mojej klasie zakończyło się mniej "zabawnie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować