Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Ta... Sory za dubla
Oczywiście jest to 4 misja przystani. Jakoś dzisiaj nie myślę:P Mam jezscze do was małą sprawę (a dokładnie zadanie z chemii:P). Oblicz ile gramów fruktozy wydzieli się w reakcji hydrolizy 10g sacharozy. Pisałem w kąciku prac domowych, ale zapewne nie zauważyli albo nie ma tam chemików;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 22:26, greg_f napisał:

ps.To chyba jakiś dowcip ze strony Nival, co nie? hyhyhy


LoooL :D To M26 Pershing? :) Dobre dobre :)

Jak ja chodziłem do gimnazjum (2 lata temu :P) to sie biegało na 2000m albo 3000m :P :/ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tęsknota tęsknotą... ja nie tęsknię za jutrzejszym WF-em na 7 rano xP
Ciekawe co będzie... wytrzymałościówka, albo podobne bzdury

Niestety wszystkie rzeczy związane z dynamiką zrobiliśmy tydzień temu, a niestety wiem, że od grania w siatkówkę wytrzymałość mi się specjalnie nie rozwija ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 22:57, bitelz90 napisał:

> Eh, chodziło się do szkoły, biegało się na 60m. To były czasy. Nawet jak chodziłem do
liceum
> to tam już nie biegalismy niestety, a ja tak lubiałem na 60m :D
>
Ja zawsze lubiłem krótke dystansy =D Bo szybko się je przebiragało i potem już był lajt :]
Nie trzeba było się tak bardzo męczyć =PP



I tak mi teraz zostało. Wole pojeździć 30km samochodem po mieście niż 50km poza, bo zwyczajnie w mieście się więcej dzieje, a tu skręcić a tu hamować a tu spod świateł moge sobie wystartowac jak z rakiety (oczywiście jak sam jadę samochodem bo jak z boku ktoś z rodziny siedzi to mnie to automatycznie blokuje :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema siema :)
Małe pytanko, weterani kwasów może zaradzą :D Ma ktoś jakieś ciekawe i śmieszne obrazki związane z mediami? Przydałyby się na pracę z wosu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2007 o 22:59, awesome napisał:

(...) a tu spod świateł moge sobie wystartowac
jak z rakiety (oczywiście jak sam jadę samochodem bo jak z boku ktoś z rodziny siedzi to mnie
to automatycznie blokuje :P).


No tak i automatycznie pewnie łamiesz kilka punktów przepisu drogowego =PP Nie ładnie, nie ładnie ... :P Zaraz dam cynk do komendanta i już następnego razu nie będzie :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łamanie praw tyczących ruchu drogowego to ZUOOOO :) Na szczęście ja jeżdżę wyśmienicie i ostrożnie. Wyznaje zasadę lepiej dłużej jechać niż nie dojechać :P

bitelz na moim GS są moje fotki :P w końcu odkryłem twarz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe... widzę, że znów przyszedł wielki zły Budo i wszystkich wystraszył, bo żeby o tej porze przez godzinę nikt się nie wypowiedział, to zdarza się chyba tylko jak nam gram.pl żółtą karteczkę przyklei. Jak będzie wam się nudziło jutro w godzinach 10-12, to możecie kciuki za mnie potrzymać, bo mam rozmowę kwalifikacyjną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 00:03, Klimos napisał:

Hehehe... widzę, że znów przyszedł wielki zły Budo i wszystkich wystraszył, bo żeby o tej porze
przez godzinę nikt się nie wypowiedział, to zdarza się chyba tylko jak nam gram.pl żółtą karteczkę
przyklei. Jak będzie wam się nudziło jutro w godzinach 10-12, to możecie kciuki za mnie potrzymać,
bo mam rozmowę kwalifikacyjną :)


To ja sobie potrzymam nawet wszystkie palce, bo zapewne ze względu na moją niesprawną nogę w tych godzinach będzie mi się nudziło.
Jesli można zapytać - jaka to praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 00:03, Klimos napisał:

Hehehe... widzę, że znów przyszedł wielki zły Budo i wszystkich wystraszył, bo żeby o tej porze
przez godzinę nikt się nie wypowiedział, to zdarza się chyba tylko jak nam gram.pl żółtą karteczkę
przyklei. Jak będzie wam się nudziło jutro w godzinach 10-12, to możecie kciuki za mnie potrzymać,
bo mam rozmowę kwalifikacyjną :)


W tych godzinach to ja będę sobie liczył - 500, 501, 502 a umów ogólnie 1000 do podpisania ;/ Przejęcie innej firmy... I jak tu nie dostać odcisków na palcach? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 00:07, Vaxinar napisał:

Jesli można zapytać - jaka to praca?


Nudy - programista, tester oprogramowania i te klimaty. Jak wszystko dobrze pójdzie, to mam nadzieję w następnej sesji Nocnych Marków się pochwalić i podać więcej szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 00:15, Klimos napisał:

Nudy - programista, tester oprogramowania i te klimaty.


Czasem jak czytam to forum, przeglądam GS to mam wrażenie, że jestem tutaj sam jeden, który nie jest programistą, ani żadnym grafikiem, ani w ogóle nic w tych klimatach. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 00:25, Vaxinar napisał:

> Nudy - programista, tester oprogramowania i te klimaty.

Czasem jak czytam to forum, przeglądam GS to mam wrażenie, że jestem tutaj sam jeden, który
nie jest programistą, ani żadnym grafikiem, ani w ogóle nic w tych klimatach. :P


Nie tylko Ty :) Ja też nie jestem programistą ani grafikiem ani nikim tym podobnym :). Od przyszłego miesiąca jestem już kierownikiem ds. działu transportu - nie ma to jak firma chrzestnego :D. W sumie to już nim jestem, ale niby sie douczam jeszcze na to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 00:25, Vaxinar napisał:

Czasem jak czytam to forum, przeglądam GS to mam wrażenie, że jestem tutaj sam jeden, który
nie jest programistą, ani żadnym grafikiem, ani w ogóle nic w tych klimatach. :P

Zajrzyj sobie do szkolnego tematu. Jak zobaczysz oceny z różnych przedmiotów które ludzie rozpisują to się pewnie nawabisz takich kompleksów jak ja XD. A co do GSów to system majstrowania przy nich jest bardzo prosty, a materiałów to można w necie na tony znaleźdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 00:25, Vaxinar napisał:

Czasem jak czytam to forum, przeglądam GS to mam wrażenie, że jestem tutaj sam jeden, który
nie jest programistą, ani żadnym grafikiem, ani w ogóle nic w tych klimatach. :P


To widocznie zaglądasz do tematów, gdzie tylko tacy zaglądają ;)
Kafar na przykład filmy kręci, Graffis trupy w kostnicy operuje, greg_f też coś w tych klimatach działa, Budo na Biotechnologii imprezuje...
Nie wiem jak inni, bo sporo osób tutaj jest jeszcze w wieku gimnazjalno-licealnym, ale da się "swoich" znaleźć, trzeba tylko dobrze się rozejrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 00:38, Klimos napisał:

To widocznie zaglądasz do tematów, gdzie tylko tacy zaglądają ;)

Polityka, historia, piłka nożna, Bóg, relacje damsko - męskie...
Faktycznie! :D

Dnia 06.06.2007 o 00:38, Klimos napisał:

Budo na Biotechnologii imprezuje...

A to wiem akurat. Walgierz jest historykiem. :D Ale generalnie to mnóstwo tu tych cyber ludzi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 00:43, Vaxinar napisał:

Ale generalnie to mnóstwo tu tych cyber ludzi. :D


Chyba zgodzisz się ze mną, że prawdopodobieństwo wejścia na takie forum (albo w ogóle na jakiekolwiek forum internetowe) osoby zawodowo związanej z komputerami jest dużo większe niż osoby spoza tej dziedziny. Mało który informatyk czy programista spędza swój wolny czas całkowicie z dala od komputera. Większości mało jest czasu spędzonego przed monitorem w pracy i po godzinach również przesiadują z łapami na klawiaturze i myszce, łażąc po internecie, grając w coś, bądź "porządkując" dane na dysku. Jeżeli kiedyś będziesz miał zamiar pozbyć się informatyka z towarzystwa, daj mu komputer najlepiej podłączony do Internetu, a na 100% się zajmie i nie będzie przeszkadzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 00:49, Klimos napisał:

Jeżeli kiedyś będziesz miał zamiar pozbyć się informatyka z towarzystwa,
daj mu komputer najlepiej podłączony do Internetu, a na 100% się zajmie i nie będzie przeszkadzał.


Heh, dziękuje za radę. :P
Zapamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do Nocnych marków:
czy moglibyście mi podsunąć jakieś pomysły na rozbudowanie strony NM?
Pytam się Was, dlatego że niby czas mam na tworzenia/aktualizowanie strony - ale już na myślenie co z nią zrobić już nie za bardzo. Zapytacie się pewnie dlaczego - a to dlatego, że mam trochę roboty nad nową stroną do Kolektywu, a także przymierzam się do objęcia stanowiska Redaktora Naczelnego Bezpiecznej Przystani Baldur''s Gate II (tak strona też jest w Kolektywie, jeśli by ktoś nie wiedział).
Więc jak...macie jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować