Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2007 o 02:32, Kafar napisał:

Saper to dobra gra jak się ją zrozumie a przyznam że niedawno dopiero ją odkryłem.. po prostu
nigdy nie chciałem nawet poznać o co tam chodzi :P tzn. co jak co ale o co to wiem.. ale jaka
jest zasada działania programu. Wole jednak GW :P


Tzw, chodzi Ci od środka? Mój kumpel jak w to gra to jakoś zawsze wie gdzie są miny :)

Joorg-----------> Dopiero zaczynam przygodę z grafiką więc tym milej słyszeć że się komuś podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie tylko np. co oznaczają te liczby itp. jak jedna jest zależna od drugiej i temu podobne. Ok ja spadam spać bo cały dzień w Guild Wars graliśmy i padnięty jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2007 o 02:37, Obi-wan Kenobii napisał:

Joorg-----------> Dopiero zaczynam przygodę z grafiką więc tym milej słyszeć że się
komuś podoba :)

Nie ma sprawy :)
Niestety i na mnie przychodzi pora. Dobranoc i do "jutra" :) Fajnie się gadało :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, zostałem sam, a monologu prowadzić mi się nie chce, więc też mykam do łuźka. Dobranoc wszystkim o których istnieni nie wiem :P

Joorg--------> mi też się przyjemnie gadało, mam nadzieję że to niedługo powtórzymy :)

Kafar------------> planuję sobie GW sprawić, ale widzę że uzależnie więc możę poczekam aż będę miał więcej czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 22:22, michas95 napisał:

To o czym dzisiaj porozmawiamy?


Dzisiaj nie bedziemy rozmawiac tylko o jednym, bo to tak troche nie wypada... Dzis pomowimy o dwoch piwach. :D Swoja droga jakis temat do rozmowy sie znajdzie np. dlaczego zadawanie niektorych pytan nie jest mile widziane? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja głosuję na muzykę z całego świata :)
Niedawno wyszła nowa płyta Scorpions, słuchał może ktoś bo zastanawiam się czy kupić.
BTW: mogliby dtaruszki wreście odpocząć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 22:26, Obi-wan Kenobii napisał:

Ja głosuję na muzykę z całego świata :)
Niedawno wyszła nowa płyta Scorpions, słuchał może ktoś bo zastanawiam się czy kupić.
BTW: mogliby dtaruszki wreście odpocząć :P



Zaraz, mówisz o tym zespole Scorpions? Tum takim starym zespole dosyć? Od piosenki Wind of Change? To oni jeszcze grają xD ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Marki ;)
Właśnie skończyłem słuchać całej od A do Z ścieżki dźwiękowej z najnowszych Piratów :D
Hans Zimmer został przez niektórych oskarżony o plagiat podczas bnagrywania soundtracku do drugije części, gdyż dodał tylko nowe utwory do tych z Klątwy Czarnej Perły (autorstwa Klausa Badelta)...
W 3 części przewrócił znane nam motywy muzyczne do góry nogami i w ścieżce dźwiękowej (w filmie bodajże też) motyw przewodni z poprzednich części ("He''s a Pirate) pojawia się tylko raz, przez minutę w jednym utworze...
To dobrze cyz źle, że zrezygnował z motywów nam już znanym? Chmm..no mógł ich zaserwować trochę więcej, ale niewątpliwie Na Krańcu Świata odświeża nieco już oklepane (choć i dalej śiwetne) utwory :P
Co do muzyki w 70% jest ona wzniosła, potężna, monumentalna - motywem przewodnim tym razem została piękna kompozycja skrzypcowa ;) Pojawia siew kilku utworach, a łącznie cały soundtrack zawiera 13 utworów...
Chmm...myślę, że jedynie tej ścieżce piratów mogę uznać za wybitną i daję jej 10/10 ;)
Z pierwszych dwóch cżęści zasługują na +9/10 :D
Cena soundtracka wynosi obecnie 65zł i myślę iż za jakiś tydzień zasili moją kolekcję krążków filmowych :P
P.S. A jutro drugi raz na "Na Krańcu Świata" idę do kina xD Drugi raz z całą szkołą idę, za pierwszym wolałem obejrzeć na spokojnie, a nie z bandą wrzeszczących dzieciaków :P
Obi-wan Kenobii - no coś Ty, GW uzależnia? Jak to? To nie prawda :D
A tak poza tym to kto idzie grąc w GW? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 02:18, balduran2 napisał:

pizmak666 ===> Nie - nie podoba mi się Twój podpis. Co w ogóle, masz do "takich"
osób. I co właściwie oznacza to "takich" osób?


to odpowiedz za wczorajsze. jeśli wiesz co nieco o G. Andrzejewicz to można się domyślać o co mi chodzi. ale nie ma sensu ciągnąć tego tematu. opis się nie podoba, ok, znika. nie ma co spięć tworzyć ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciachen/
Jak dla mnie to 3 część była troszkę zbyt zakręcona. Zbyt dużo wątków dali na raz :/ Powinni to lepiej rozmieścić. Np. wspomnieć coś o Talarach i Kalipso w Skrzyni Umarlaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widze, że znowu o filmach rozprawiamy ;) widziałem co prawda pierwsze 2 części Piratów, ale takie przeróżne są opinie o 3 części, że już sam nie wiem... Marki poradźcie, warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 22:38, Oskar24 napisał:

Witam Marki ;)
Właśnie skończyłem słuchać całej od A do Z ścieżki dźwiękowej z najnowszych Piratów :D


Muzyki z filmu o trzeciej czesci piratow nie sluchalem na filmie tez jeszcze nie bylem. Ale skoro mowa o muzyce to wlasnie skonczylem odsluchiwac soundtrack z serialu Kryminalni. I nawet polecam zakup tej plytki. Niestety nie wszystkie utwory mi przypadly do gustu, ale przynajmniej jest ten utwor ktory jest na poczatku kazdego odcinka serialu oraz ten, przy ktorym zazwyczaj odcinek sie konczy. Ogolnie gosc robiacy muzyke do Kryminalnych mial talent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 22:43, Pablo Querte napisał:

Jak dla mnie to 3 część była troszkę zbyt zakręcona. Zbyt dużo wątków dali na raz :/ Powinni
to lepiej rozmieścić. Np. wspomnieć coś o Talarach i Kalipso w Skrzyni Umarlaka.

Na temat kontynuacji się tu może nie bede wypowiadał, bo jakieś niemiłe słowa powiem...Ale mówię o muzyce, nie filmie - samo "Na Krańcu Świata" jest kapitalne jako film, ale jako kontynuacja czegoś jest...no trochę gorsza :/
Dwójka uratował Deep oraz oprawa audio-wizualna z muzyką na czele...
Trójkę uratowali Deep i Rush troszkę Keira Knightley (zagrała prawie tak dobrze jak w pierwszje części), oprawa audio-wizualna z muzyką na czele i piosenka Yo Ho!xD
No a jedynka to klasa :P Ale do dwójki i trójki mogli się wysilić ze scenariuszem, bo przyznam szczerze iż po tak kapitalnej fabule, Deepie i filmie wogóle moje oczekiwania wobec obydwóch kontynuacji były ogromne...Dlatego troochę się zawiodłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 22:46, pizmak666 napisał:

Marki poradźcie, warto?


Na tym forum sa tez uzytkownicy, ktorzy maja inne imiona. :) (a dla tych ktorzy nie zrozumieli zartu: ja mam na imie Marek :)) W kazdym razie z tego co slyszalem to jednak warto wybrac sie na trzecia czesc Piratow. Ja na razie mam taki zamiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za kilka minut rozpocznie się mecz Polska-Argentyna w siatkę. Jak myślicie, Polacy znów rozgromią Argentynę? Mi się wydaję, że Argentyna się w tym meczu postara, ale i tak Polska wygra w tie-break''u. Mecz leci na Polsacie Sport, na zwykłym Polsacie chyba też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 22:50, Wojman napisał:

Na tym forum sa tez uzytkownicy, ktorzy maja inne imiona. :) (a dla tych ktorzy nie zrozumieli
zartu: ja mam na imie Marek :)) W kazdym razie z tego co slyszalem to jednak warto wybrac sie
na trzecia czesc Piratow. Ja na razie mam taki zamiar.


no więc witaj Marku (dosłownie i w przenośni) ; ) właśnie tak sobie myśle, na co namówić klasę. czy na spider-mana 3 czy Piratów 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie może ktoś czy jest gdzieś do kupienia płyta z soudtrackiem Jeicho? Bo często jak oglądma to słyszłę taką charakterystyczną, świetnie wkomponowaną w zdarzenia mające miejsce w serialu, muzyce. Ale niestety na stronach fanowskich nie piszę jaki to utwór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh pewnie fabułę wymyślali na bieżąco i stąd te wady:) Ale tak czy inaczej na film opłaca sie iść :) Zmartwiło mnie zakończenie. Czyżby kolejna kontynuacja tylko dla kasy?

Wojman
Muszę to gdzieś zapisać i sprzedam tą informację dotyczącą twojego imienia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować