Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2007 o 22:53, pizmak666 napisał:

no więc witaj Marku (dosłownie i w przenośni) ; ) właśnie tak sobie myśle, na co namówić klasę.
czy na spider-mana 3 czy Piratów 3...


Idz na Piratow. Trzecia czes Spider-mana wbrew prasowym recenzjom moim zdaniem byla zwyczajnie slaba i nie trzmala poziomu pierwszej i drugiej czesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra, lecim się myć. jak laptop z biurka mi nie zniknie, to postaram się jeszcze wpaść. ale tymczasem żegnam i życzę miłej dyskusji ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 22:48, Wojman napisał:

Muzyki z filmu o trzeciej czesci piratow nie sluchalem na filmie tez jeszcze nie bylem.

To najpierw idź na film, a potem Ci prześlę linka na immem, gdize znaleźć soundtrack ;)
Chmm...65zł trochę drogo, ale naprawdę warto :D

Dnia 17.06.2007 o 22:48, Wojman napisał:

Ale
skoro mowa o muzyce to wlasnie skonczylem odsluchiwac soundtrack z serialu Kryminalni. I nawet
polecam zakup tej plytki. Niestety nie wszystkie utwory mi przypadly do gustu, ale przynajmniej
jest ten utwor ktory jest na poczatku kazdego odcinka serialu oraz ten, przy ktorym zazwyczaj
odcinek sie konczy. Ogolnie gosc robiacy muzyke do Kryminalnych mial talent.

Muzyka do Kryminalnych w kilku utworach zawsze przeszywa mnie dreszczem, ma w sobie to coś...Po porstu poprawia przyjemność oglądania serialu o jakieś 50% ^^
Ile zwiera utworów? I cena jaka?:P
W sumie jak o muzykę z serialu chodzi to ja czekam na soundtrack do absolutnej rewelacji w Polsce w tym roku - serialu "Odwróceni" ---> www.odwroceni.onet.pl - zarys fabuły, jak ktoś nie oglądał...
Oprócz samej kapitalności serialu, znajdziemy tam mocną muzykę jak i takie rozrywkowe kawałki :D -
http://www.wrzuta.pl/audio/6lPRYEsIif/odwroceni_-_koncowy_motyw_full - pełna wersja mojego ulubionego utworu z tego serialu ;)
http://majorns.wrzuta.pl/audio/8VBuyFxDK6/odwroceni_-_koncowka - a to wersja puszczana w serialu, mocno skrócona, ale tu podkręć na max głośniki :D
Ciekaw jestem tylko czy TVN wypuści z tego muzykę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 22:54, Pablo Querte napisał:

Wojman
Muszę to gdzieś zapisać i sprzedam tą informację dotyczącą twojego imienia:P


Jeszcze tylko nazwisko się dowiedz i możesz dresów na wojmana nasłać :D

Wojman-------> Miałem iść do kina na Spidre-man''a 3 i muszę przyznać że bardzo liczyłem na ten film, zwłaszcza po obejżeniu znakomitych poprzednich części...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2007 o 23:01, Obi-wan Kenobii napisał:

Wojman-------> Miałem iść do kina na Spidre-man''a 3 i muszę przyznać że bardzo liczyłem
na ten film, zwłaszcza po obejżeniu znakomitych poprzednich części...

To ja wejdę w dyskusje. Moim zdaniem ten sequel Spider-Mana nie przyciągnął mnie na tyle, abym wybrał się na niego do kina. Nie mniej jednak "Piratów... 3" mogę z czystym sumieniem polecić, może nie jest tak dużo humoru Jacka Sparrowa jak w "Skrzyni umarlaka" , ale i tak jest wiele scen wartych tych kilkunastu Złotych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 22:59, Oskar24 napisał:

Ile zwiera utworów? I cena jaka?:P


Zawiera 27 utworow, ktore lacznie trwaja 48 minut i 23 sekuny. Cena plytki wynosi 39.90 PLN

Dnia 17.06.2007 o 22:59, Oskar24 napisał:

W sumie jak o muzykę z serialu chodzi to ja czekam na soundtrack do absolutnej rewelacji w
Polsce w tym roku - serialu "Odwróceni" ---> www.odwroceni.onet.pl - zarys fabuły, jak ktoś
nie oglądał...


Nie ogladalem, bo bojkotuje telewizje TVN za to, ze kilka razy wyludzili ode mnie ogladanie reklam. Jesli pojawi sie na DVD w jakiejs gazecie to wtedy te plytki kupie i obejrze. Zreszta Kryminalnych pierwszej serii w normalnej edycji nie kupilem i dobrze zrobilem, bo niedawno pierwsza seria byla dolaczona na DVD do Wybiórczej.

Dnia 17.06.2007 o 22:59, Oskar24 napisał:

Ciekaw jestem tylko czy TVN wypuści z tego muzykę :/


Powiem w ten sposob. Serial Kryminalni pojawil sie w telewizji TVN w 2004 roku. Soundrack do Kryminalnych pojawil sie w 2007 roku. Wiec chyba troche poczekasz. A jak to jest z prawami autorskimi na tych serwisach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 23:01, Obi-wan Kenobii napisał:

Jeszcze tylko nazwisko się dowiedz i możesz dresów na wojmana nasłać :D


Dresow? Na mnie? A za co? To az tak mnie nie lubicie na tym forum? :)

Dnia 17.06.2007 o 23:01, Obi-wan Kenobii napisał:

Wojman-------> Miałem iść do kina na Spidre-man''a 3 i muszę przyznać że bardzo liczyłem
na ten film, zwłaszcza po obejżeniu znakomitych poprzednich części...


Tez liczylem na bardzo dobry film, ale sie przeliczylem. A juz szczegolnie po tym jak w prasie czytalem recenzje tego filmu. Ale to akurat jest dosc czeste - ja o filmach mam zupelnie inne zdanie niz recenzenci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 22:50, Wojman napisał:

W kazdym razie z tego co slyszalem to jednak warto wybrac sie
na trzecia czesc Piratow. Ja na razie mam taki zamiar.

Warto, warto :D
Choćby dla samego Deep''a (Sparrow) i Rush''a (Barbossa) - właśnie ich duetu (bo został sam Sparrow) brakowało w drugiej części - nie było tych tarczek słownych :(
No ale mimo tego iż trójka bardzo mi się podobała (mimo skandalicznych zakończeń wątków i pogorszenia się Blooma w poziomie aktorstwa - chyba już mu się nie chciało :/), to jedynki nic nie przebiję, ta scena przmeiany Barbossy :D - http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoID=1952279030 - jest boska, najlepszy efekt specjalny jaki widizałem, naturalny a zarazem niesamowity xD
P.S. W ogóle zainteresowanych odsyłam do mojej recki Klątwy Czarnej Perły na GS''ie :P Jak kogoś to nie obchodzi, to niech nie wchodzi - po prostu chcę wiedzieć co inni myślą o moich recenzjach o odczuciach xD
No mały offtop, ale Wojman naprawdę Ci polecam iść, jeśli podobały Ci isę jedynka i dwójka - choćby dlatego iż wszsytko jest w miarę możliwości zakończone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 23:06, Wojman napisał:

Powiem w ten sposob. Serial Kryminalni pojawil sie w telewizji TVN w 2004 roku. Soundrack do
Kryminalnych pojawil sie w 2007 roku. Wiec chyba troche poczekasz. A jak to jest z prawami
autorskimi na tych serwisach?


No TVN też mnie irytuję, ale co zrobić - czekam też na DVD Odwróconych ;)
A oc do praw autorskich to...no chyba legalne :D To tak samo jak na video.google.pl oglądają wszyscy Włatców Móch, a czy legalne? Nie wiadomo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 23:08, Wojman napisał:

> Jeszcze tylko nazwisko się dowiedz i możesz dresów na wojmana nasłać :D

Dresow? Na mnie? A za co? To az tak mnie nie lubicie na tym forum? :)

Ja sie boje przy tobie pisać posty :P Znowu mnie zdegradujesz albo co...
Lubisz może Wiedźmina?
Ktoś gra w GW? Miło widziany Nightfall, bo do Propha i Factions mam tylko trial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 23:12, AQ22 napisał:

Ktoś gra w GW? Miło widziany Nightfall, bo do Propha i Factions mam tylko trial.


Co dziesiąty(?) post związany z GW:) Myślisz, że w co ludzie grają, gdy nie piszą w markach??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 23:06, Wojman napisał:

A jak to jest z prawami
autorskimi na tych serwisach?


Korzystając z twojego pytania: a jak jest z legalnością na imeemie? Bo tam łwaśnie przesłuchałem cały soundtrack z Pirató i stwierdziłem, że pozbęde Media Markt jednego egzemplarza :D Chociaż w fimie muzyka była wspaniała, tu jest jeszcze lepsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 23:12, AQ22 napisał:

Ja sie boje przy tobie pisać posty :P Znowu mnie zdegradujesz albo co...


Az taki straszny jestem? BAN. Ktos jeszcze boi sie przy mnie posty pisac? :) (Od razu mowie - zartowalem!)

Dnia 17.06.2007 o 23:12, AQ22 napisał:

Lubisz może Wiedźmina?


Lubie. I mam nadzieje, ze do EK Wiedzmina bedzie dodana koszulka z tej gry

Dnia 17.06.2007 o 23:12, AQ22 napisał:

Ktoś gra w GW? Miło widziany Nightfall, bo do Propha i Factions mam tylko trial.


Mam zamiar w przyszlosci zaopatrzyc sie w te gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 23:20, Oskar24 napisał:

Korzystając z twojego pytania: a jak jest z legalnością na imeemie? Bo tam łwaśnie przesłuchałem
cały soundtrack z Pirató i stwierdziłem, że pozbęde Media Markt jednego egzemplarza :D Chociaż
w fimie muzyka była wspaniała, tu jest jeszcze lepsza ;)


No wlasnie nie wiem jak z ta legalnoscia na imeemie jest. Nie sadze, zeby koncerny fonograficzne pozwalaly na to, zeby w jakims serwisie mozna by bylo za darmo sluchac ich utworow. Ale bede musial sie zapytac kogos, kto lepiej sie na tym zna ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 23:22, Wojman napisał:

/.../


Widzę, że dzisiejsze Nocne Marki to rozmowy na luzie z [n]Wojmanem :D
Popiszę dzisiaj trochę z wami, bo GW raczej nie będę włączać. Mam trochę pracy z aplikacją do magisterki i siedzę z odpalonym Eclipse. Przy okazji zerkam też kątem oka na mecz Ligi Światowej Argentyna-Polska i właśnie wygraliśmy pierwszy set 25:21, mimo, że przez znaczną część gry to Argentyńczycy byli na prowadzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej napisałem - Argentyńczycy wzięli się w garść po porażce i myślę, żę czeka nas dzisiaj "tajbrek".
Dzisiaj jakoś też nie mam ochoty na GW ani na FM i PES''a, więc raczej też popiszę z wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 23:30, Klimos napisał:

> /.../

Widzę, że dzisiejsze Nocne Marki to rozmowy na luzie z [n]Wojmanem :D
Popiszę dzisiaj trochę z wami, bo GW raczej nie będę włączać.

Jak zwykle dopisku GW nie mogło zabraknąć ;) Może niedługo pojawi się w bbcode [gw] (nie wiem jeszcze do czego będzie używany) ? Panikuje trochę, jestem szczęśliwym posiadaczem podstawki i jakoś nie podniecam się tą grą tak jak niektórzy ;)

Dnia 17.06.2007 o 23:30, Klimos napisał:

Przy okazji zerkam też kątem oka na mecz Ligi Światowej
Argentyna-Polska i właśnie wygraliśmy pierwszy set 25:21, mimo, że przez znaczną część gry
to Argentyńczycy byli na prowadzenia.

Poprzednio wygraliśmy chyba 3:2, więc jeśli znowu wygramy to będzie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 23:30, Klimos napisał:

Widzę, że dzisiejsze Nocne Marki to rozmowy na luzie z [n]Wojmanem :D


A jakos tak dzis wyszlo. W kazdym razie ja jestem taki, ze ze mna da sie swobodnie pogadac. Owszem jestem wyczulony na wszelkie odstepstwa od zasad. Ale zasady to jedno, a rozmowy drugie.

Dnia 17.06.2007 o 23:30, Klimos napisał:

Przy okazji zerkam też kątem oka na mecz Ligi Światowej
Argentyna-Polska i właśnie wygraliśmy pierwszy set 25:21, mimo, że przez znaczną część gry
to Argentyńczycy byli na prowadzenia.


No to dobrze, ze jest chociaz jedna dziedzina, w ktorej nasi reprezentanci trzymaja poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 23:38, Wojman napisał:

No to dobrze, ze jest chociaz jedna dziedzina, w ktorej nasi reprezentanci trzymaja poziom.


Znalazłoby się jeszcze parę innych. Faktem jest, że w tych najbardziej popularnych i najbardziej widowiskowych dyscyplinach idzie nam ze zmiennym szczęściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 23:25, Wojman napisał:

No wlasnie nie wiem jak z ta legalnoscia na imeemie jest. Nie sadze, zeby koncerny fonograficzne
pozwalaly na to, zeby w jakims serwisie mozna by bylo za darmo sluchac ich utworow. Ale bede
musial sie zapytac kogos, kto lepiej sie na tym zna ode mnie.


No ja wątpie szczególnie w to iż At World''s End można sobie tak słuchać, choć wyszło 3 tygodnie temu :/
No ale dobra, przesłuchałem, kupię i będem miał spokój :D Czasem coś takiego jak imeem się przydaję - najpierw wolę przesłuchać czegoś, co mam zamiar kupić :P
Klimos - no Wojman tu dziś szaleję...:D Ale w sumie zauważ, że jak tylko moderator z nami pisze to nikt nie spamuję :P Budo hucznie zapowiadał, że będzie się tu często pojawiał, ale po tygodniu po nim ani widu ani słychu ;) No i potem przez parę dni obfitowało to w posty typu "Hej ziomy! Właśnie msuze robić zadnaie, a wolałbym sobie pograć! POZDRO FOR ALL!" - no bez przesady :/
A, i kojarzysz AQ 22? Chiałby wstąpić do gildii naszej, więc trzeba z Mudrą pogadać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować