Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2007 o 23:03, Obi-wan Kenobii napisał:

A jak ja sogie GW kupie to kto mi dotrzyma towarzystwa? Ładnie to tak?

Czytałeś moje poprzednie posty?
Kurde normalnie idę sobie kulturalnie misję robić, robię bonus, zostaję mi dokończyć zadanie główne, a tu ryp i cała moaj drużyna pada na raz - nie wiedizęc czemu :/
Ale awansowałem na 17 lvl i jest dobrze ;)
P.S. A już kupiłeś, czy się przymierzasz?;p
P.S.2: Jak jeszczen ie masz - nie kupuj! Uzależnia jak mało co :/
Normalnie nawet przy Oblivionie takiego psychola nie dostałem xD
No może przy Medku II ;]
Od dziś po prostu w GW będe grał diametralnie mniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:00, hito_kun napisał:

Khem, khem. Sprawę mam, a nie chcę forum zaśmiecać. Zawitasz dziś na IRCa?


Witam kolegę... Straciłeś się nam... Witamy z powrotem. [przypomina sobie, że widział wczoraj zielona lampkę obok kolegi Hito-kuna]

@Oska24 >> Wiem o tym, ale było tam też parę tęższych umysłów tego forum.
@Budo >> Czemu od razu ban? Może dasz chłopakowi szansę?? ;] Tak jak niejednemu na tym forum... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:07, Oskar24 napisał:

Kurde normalnie idę sobie kulturalnie misję robić, robię bonus, zostaję mi dokończyć zadanie
główne, a tu ryp i cała moaj drużyna pada na raz - nie wiedizęc czemu :/
Od dziś po prostu w GW będe grał diametralnie mniej :P


Uhhh, kolego! To ty może lepiej rzeczywiście odstaw to GW na półkę. Jak na początku gry w jakiejś misji dostajesz po d***e i przez to czynisz tak poważne postanowienia, to co będzie potem? Bieganie po kilka razy za jedną misją, po to tylko by zrobić ją z bonusem to norma. Musiałbyś mieć naprawdę mocną i zgraną drużynę, żeby tak wszystko od razu za pierwszym podejściem wychodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:08, greg_f napisał:

@Oska24 >> Wiem o tym, ale było tam też parę tęższych umysłów tego forum.

Równo objeżdżających autora tematu, w czym ich totalnie wspieram :P

Dnia 21.06.2007 o 23:08, greg_f napisał:

@Budo >> Czemu od razu ban? Może dasz chłopakowi szansę?? ;] Tak jak niejednemu na tym
forum... :)

Nie pamiętam przypadku, aby modek darował komuś propagowanie piractwa - nawet WT od razu by skosił xD
O sory, nic nie mówię, bo zaraz się rzucą iż dyskryminuję niższych rangą :/ (patz temat: "O podziałach na forum..." - obecnie jeden z najpopularniejszych, w ciągu dwóch dni naspamowali tam tyle, ile w Markach przez ten tydzień xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:07, Oskar24 napisał:

Od dziś po prostu w GW będe grał diametralnie mniej :P

Mam lepszy pomysł, pograsz ze mną :D Daj kontakt do tego kolesia co mnie zaprosi do gildii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:10, Klimos napisał:

Uhhh, kolego! To ty może lepiej rzeczywiście odstaw to GW na półkę. Jak na początku gry w jakiejś
misji dostajesz po d***e i przez to czynisz tak poważne postanowienia, to co będzie potem?

Widac mnie nie rozumiesz :P Mnie nikt nie zabił! Wykosiłem dookoła Megoyle, idę uliczką, dookoła żadnej czerwonej kropki,a tu nagle wszyscy oprócz mojego rysia równocześnie padają na ziemię martwi :/

Dnia 21.06.2007 o 23:10, Klimos napisał:

Bieganie po kilka razy za jedną misją, po to tylko by zrobić ją z bonusem to norma. Musiałbyś
mieć naprawdę mocną i zgraną drużynę, żeby tak wszystko od razu za pierwszym podejściem wychodziło.

A ja nie biegam za misją, żeby zrobić ją z bonusem, bo bonusa zrobiłem xD
P.S. Po prostu rzadziej będe wpadał - uzależniłem się i pora na walkę...Nie zamierzam przed kompem całych wakacji przesiedzieć - tylko noce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:08, greg_f napisał:

@Budo >> Czemu od razu ban? Może dasz chłopakowi szansę?? ;]
Tak jak niejednemu na tym forum... :)


Nie sądzę. Za takie wyznania jak KubamiszczuJ uczynił na tym forum (a także na starym cdprojektu) zawsze był banan. To w sumie najlżejsza kara przewidziana regulaminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że regulamin jest jasny więć po co te komentarze.Po drugie mam ptyanie jak zmienić opis sobie bo widze że niektórzy umieją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:26, buraczek18 napisał:

Myślę że regulamin jest jasny więć po co te komentarze.Po drugie mam ptyanie jak zmienić opis
sobie bo widze że niektórzy umieją?


Pod okienkiem gdzie wpisujesz treść posta masz trzy przyciski: pogrubienie, kursywa, podkreślenie. Pod nimi masz okienko z napisem podpis. Tam właśnie go zmieniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:14, Oskar24 napisał:

Widac mnie nie rozumiesz :P Mnie nikt nie zabił! Wykosiłem dookoła Megoyle, idę uliczką, dookoła
żadnej czerwonej kropki,a tu nagle wszyscy oprócz mojego rysia równocześnie padają na ziemię martwi :/

Jeżeli wszyscy z ekipy w jednym momencie padli martwi to znaczy, że misja z jakiegoś powodu nie powiodła się. Albo za bardzo się grzebaliście i czasu brakło, albo zginął jakiś kluczowy NPC, powodów może być wiele.

Dnia 21.06.2007 o 23:14, Oskar24 napisał:

P.S. Po prostu rzadziej będe wpadał - uzależniłem się i pora na walkę...

Samo przejdzie. Też tak miałem na początku. Potem przyszła pora na pisanie magisterki i GW samo z siebie spadło na drugi plan (niestety, chlip, chlip :P ).

Dnia 21.06.2007 o 23:14, Oskar24 napisał:

Nie zamierzam przed kompem całych wakacji przesiedzieć - tylko noce ;)

Ja zamierzam. Od sierpnia do pracy, więc czeka mnie co najmniej 8h dziennie przed monitorem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:04, Klimos napisał:

Też miałem dwa: stacjonarny na spółę z bratem i laptop na spółę z dziewczyną. Dziewczyna sobie
pojechała, to go wzięła, bo tem by nic nie miała

I co Ty teraz biedny poczniesz? ;P

Dnia 21.06.2007 o 23:04, Klimos napisał:

Nie sądzę, żeby to było naruszenie prawa jak zainstalujesz grę na obu kompach.

Pewnie nie, ale nie wiem czy na drugim komputerze GW pójdzie. Może nawet nie działać na minimalnych wymaganiach.
>Jednocześnie i tak grać nie będziecie, bo gra na sztywno jest przypisana do konta i jak drugi gracz próbuje

Dnia 21.06.2007 o 23:04, Klimos napisał:

się zalogować na to samo konto, to pierwszego wywala.

To też wiem,
prędzej czy później się dorobię dodatku - ale czy w wtedy do gry dodawany jest kolejny klucz aktywacyjny i można zrobić nowe konto?

Dnia 21.06.2007 o 23:04, Klimos napisał:

Przydaje się, zwłaszcza jak ktoś prowadzi przenośny tryb życia :P

Pewnie.

Dnia 21.06.2007 o 23:04, Klimos napisał:

Też mam. Leży w szafie zapakowany w pudło. Ale czasem wyciągam by trochę w Final Fantasy albo
w Gran Turismo pograć :D

Mój leży na półce pod telewizorem,
w Gran Turismo bym sobie zagrał, ale teraz akurat nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem okazji Shinian, a raczej Lordzie... :] Gratulacje!

@Klimos >> wiem, ze tak jest. Wiem również, że to słuszna kara. Są jednak gorsze rzeczy na tym forum, np. jak obraza innych - za to dostaje się degrada, nie bana... :\ Cóż - widać, że kolega nie błyszczy inteligencją, skoro ofen się przyznał na forum... :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:31, balduran2 napisał:

I co Ty teraz biedny poczniesz? ;P

W sierpniu jej zabiorę :P

Dnia 21.06.2007 o 23:31, balduran2 napisał:

Pewnie nie, ale nie wiem czy na drugim komputerze GW pójdzie. Może nawet nie działać na minimalnych
wymaganiach.

Spróbować zawsze można. Ewentualnie weź sobie jakąś starszą grę, której nieprzeszedłeś i jak siostra będzie chciała pograć w GW, to Ty u niej pograsz sobie w to coś starszego.

Dnia 21.06.2007 o 23:31, balduran2 napisał:

To też wiem, prędzej czy później się dorobię dodatku - ale czy w wtedy do gry dodawany jest kolejny klucz
aktywacyjny i można zrobić nowe konto?

Można i tak i tak, ale zdecydowanie bardziej opłaca się pierwsze rozwiązanie. W przypadku drugiego nie będziesz mógł tą samą postacią poruszać się po kilku kontynentach, bo na koncie na którym masz ją zarejestrowany będzie tylko jeden rozdział. No i na multi z siostrą też nie pograsz, bo będziecie mieli różne rozdziały, chyba że w PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shinian kurde, zgapiłeś mi pomysł na WT :D:(
Tylko trochę inną, filmową formę, aleznaczenie to samo ;)
Tak wogóle to gratulację ;)
AQ 22 - to też na gadu - nie będe upubliczniał :P
Klimos --->

Dnia 21.06.2007 o 23:27, shinian napisał:

Jeżeli wszyscy z ekipy w jednym momencie padli martwi to znaczy, że misja z jakiegoś powodu nie powiodła się. Albo za bardzo się grzebaliście i czasu brakło, albo zginął jakiś kluczowy NPC, powodów może być wiele.

Właśnie wydaję mi się, że za długo, bo przerwałem na pół godziny, a miałem szukać jakiegoś gościa z berłem igo eskortować :D

Dnia 21.06.2007 o 23:27, shinian napisał:

Samo przejdzie. Też tak miałem na początku. Potem przyszła pora na pisanie magisterki i GW samo z siebie spadło na drugi plan (niestety, chlip, chlip :P ).

Mi teraz książki SW zepchną to na drugi plan (hura!, hura! :P)

Dnia 21.06.2007 o 23:27, shinian napisał:

Ja zamierzam. Od sierpnia do pracy, więc czeka mnie co najmniej 8h dziennie przed monitorem :P

Już widzę tą Twoją pracę ^^ Chmm...czyżby po rodzimemu fach ten nazywał się Wojny...Gildii? ;P
Ja bym osobiście 8h dziennie przed monitorem nie wytrzymał...Dizś na GW spędziłem prawie 6 i już nie mogłem patrzeć w komp xD


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:34, greg_f napisał:

Cóż - widać, że kolega nie błyszczy inteligencją, skoro ofen się przyznał na forum... :\


Czy wy naprawdę myślicie ta wypowierz na serio była? To 100% żart z jego strony był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A był już przodownikiem. Za piractwo należy się ban. Jedyne co bym zmienił to za obrażanie ludzi z forum też dałbym bana, a podawanie linków do cracków itp. powiadomienie odpowiednich organów. Ale to tylko moja skromna opinia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:36, Oskar24 napisał:

Właśnie wydaję mi się, że za długo, bo przerwałem na pół godziny, a miałem szukać jakiegoś
gościa z berłem igo eskortować :D

Masz eskortować kolesia. Przerywasz grę na pół godziny. A potem dziwisz się, że misja nie wyszła ???

Dnia 21.06.2007 o 23:36, Oskar24 napisał:

Już widzę tą Twoją pracę ^^ Chmm...czyżby po rodzimemu fach ten nazywał się Wojny...Gildii? ;P

Niestety nie. Coś bardziej poważnego. Nie wiem dokładnie co będę robił, bo dowiem się na miejscu, ale praca w "pewnej dużej firmie produkującej oprogramowanie komputerowe". Na razie nazwę przemilczę, bo nie wiem czy jest się czym chwalić :P

Dnia 21.06.2007 o 23:36, Oskar24 napisał:

Ja bym osobiście 8h dziennie przed monitorem nie wytrzymał...Dizś na GW spędziłem prawie 6
i już nie mogłem patrzeć w komp xD

Spoko. Jak nie jest non-stop bez przerwy to idzie wytrzymać. Zawsze jest jakaś przerwa na lunch, kawkę, etc. Zarówno rok temu, jak i dwa też tak pracowałem i żyję. Potem nawet czasem w domu przed kompem siadałem jak nie było co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:36, Oskar24 napisał:

AQ 22 - to też na gadu - nie będe upubliczniał :P

To się odezwij jakoś. Numer mi twój ukradło przy naprawianiu gg, bo coś nawalało i prawie straciłem swój numer. A tak poza to jak pisze na numer z twojego GSa widzę brak dostępności.

Zaraz lecę spać bo zakończenie o 9 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crack sam w sobie nie jest piracki. Są przecież legalne strony z crackami. Masz oryginał, to możesz posiadać np. pliki No-CD, jest nawet na to odpowiednia dyrektywa unijna. Nie mówię oczywiście o oprogramowaniu, tylko o grach :)
Obraza innych w sposób mało inteligentny również powinna być karana srożej.

@Obi-wan Kenobii >> uważam, że to była prowokacja, ale wydaje mi się również, że czegoś tak durnego nie można wymyślić na poczekaniu. Znając jego wcześniejsze posty, jestem nawet w stanie uwierzyć, że coś tak głupiego zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować