Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2007 o 23:36, paweldomar1 napisał:

a podawanie linków do cracków itp. powiadomienie odpowiednich
organów. Ale to tylko moja skromna opinia:)


Regulamin forum przewiduje takie kroki, ale jeśli się nie mylę do tej pory z nich nie skorzystano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lool... Klimos niezły jesteś, jak umiesz wytrzymać przed monitorem 8h O_o
Ja dzisiaj nawalałem ze 2h w Enemy Territory, potem już mi się nie chciało
Swoją drogą, ciekawe co ja będę w wakacje robił bo tv w naprawie =/

p.s. u was też tak burze są często?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:47, kapistar1 napisał:

p.s. u was też tak burze są często?


U mnie non stop się zanosi, codziennie wieczorem z każdej strony błyskawice i grzmoty, a rzadko spadnie choć kropla deszczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi by się przydał jakiś patch/crack który pozwoli mi na korzystanie z G3 bez płyty bo napęd robi się strasznie głośny. A Vasiliemu już 2 razy płytkę w napędzie zepsuło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:35, Klimos napisał:

W sierpniu jej zabiorę :P

O Ty nie dobry!

Dnia 21.06.2007 o 23:35, Klimos napisał:

Spróbować zawsze można. Ewentualnie weź sobie jakąś starszą grę, której nieprzeszedłeś i jak
siostra będzie chciała pograć w GW, to Ty u niej pograsz sobie w to coś starszego.

Tak też można, ale konkretnie to tamten komputer jest mojego brata - a On zawsze nie ma miejsca na dysku (którym zresztą ja mu dałem, jak kupiłem nowy).

Dnia 21.06.2007 o 23:35, Klimos napisał:

Można i tak i tak, ale zdecydowanie bardziej opłaca się pierwsze rozwiązanie. W przypadku drugiego
nie będziesz mógł tą samą postacią poruszać się po kilku kontynentach, bo na koncie na którym
masz ją zarejestrowany będzie tylko jeden rozdział. No i na multi z siostrą też nie pograsz,
bo będziecie mieli różne rozdziały, chyba że w PvP.

Oj...to faktycznie lipa. A drugiego egzemplarza podstawki chyba nie będę kupował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:43, Klimos napisał:

Masz eskortować kolesia. Przerywasz grę na pół godziny. A potem dziwisz się, że misja nie wyszła
???

Najpierw miałem go znaleźć, potem zn im pogadać i dopiero potem go przeeskortować ;)
Naprawdę nie iwem, czemu mi drużyna przegrała :D

Dnia 21.06.2007 o 23:43, Klimos napisał:

Niestety nie. Coś bardziej poważnego. Nie wiem dokładnie co będę robił, bo dowiem się na miejscu,
ale praca w "pewnej dużej firmie produkującej oprogramowanie komputerowe". Na razie nazwę przemilczę,
bo nie wiem czy jest się czym chwalić :P

Ooo...jaka firma?:P

Dnia 21.06.2007 o 23:43, Klimos napisał:

Spoko. Jak nie jest non-stop bez przerwy to idzie wytrzymać. Zawsze jest jakaś przerwa na lunch,
kawkę, etc. Zarówno rok temu, jak i dwa też tak pracowałem i żyję. Potem nawet czasem w domu
przed kompem siadałem jak nie było co robić.

Mimo wszystko nie chciałoby mi się tyle siedzieć, a po drugie to przy grze tyle h rozumiem, ale np. na Wordzie bolą mnie oczy po godzinie :D
kapistar1 - u mnie się skończyła z godzinę temu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:48, mikal15 napisał:

U mnie non stop się zanosi, codziennie wieczorem z każdej strony błyskawice i grzmoty, a rzadko
spadnie choć kropla deszczu :)

A miałeś grad dzisiaj? Bo u mnie waliło mooocno... normalnie największy grad od lat!!

Ja gram w NwN z Extra Klasyka NeXt i działa bez płyty. To jedna z niewielu gier które chodzą na moim prastarym blaszaku... (bo ten komputer z którego teraz pisze to jest "rodzinny" - mój to zupełnie inna bajka, a właściwie koszmar #_#)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:48, AQ22 napisał:

Mi by się przydał jakiś patch/crack który pozwoli mi na korzystanie z G3 bez płyty bo napęd robi się strasznie głośny. A Vasiliemu już 2 razy płytkę w napędzie zepsuło...


Mnie kiedyś poszła w napędzie płyta od Win98 SE, rozpadła się w mak:]
Widzicie? Nawet taka niemądra rzecz jak nagrywarka, wie, że Windows to shit i trzeba go zniszczyć... :)
Jeśli zaś chodzi o pliczek, to -> www.google.ocom.pl

U mnie były dzisiaj tak gwałtowne burze, że myślałem, że mi szybę wybije grad. A lało chyba z 5 litów na m2/minutę! Klatkę mi zalało w bloku. Uwielbiam burzę, przez okno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:07, Oskar24 napisał:

Czytałeś moje poprzednie posty?

nom, czytałem...Niech moc będzie z tobą.

Dnia 21.06.2007 o 23:07, Oskar24 napisał:

Kurde normalnie idę sobie kulturalnie misję robić, robię bonus, zostaję mi dokończyć zadanie
główne, a tu ryp i cała moaj drużyna pada na raz - nie wiedizęc czemu :/

To się nazywa bug.

Dnia 21.06.2007 o 23:07, Oskar24 napisał:

Ale awansowałem na 17 lvl i jest dobrze ;)

no to gratki ;)

Dnia 21.06.2007 o 23:07, Oskar24 napisał:

P.S. A już kupiłeś, czy się przymierzasz?;p

Dopiero się przymierzam....

Dnia 21.06.2007 o 23:07, Oskar24 napisał:

P.S.2: Jak jeszczen ie masz - nie kupuj! Uzależnia jak mało co :/

No właśnie to jest jeden z powodów, mam za mało czasu ;/ Ale od czego są wakacje :)

Dnia 21.06.2007 o 23:07, Oskar24 napisał:

Normalnie nawet przy Oblivionie takiego psychola nie dostałem xD
No może przy Medku II ;]

Nie wiem nie grałem...

Dnia 21.06.2007 o 23:07, Oskar24 napisał:

Od dziś po prostu w GW będe grał diametralnie mniej :P

oj, coś nie chce mi się w to wierzyć...Ale to naprawde uzależnienie musi być bo przecież abonamentu płacić nie trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 00:19, Obi-wan Kenobii napisał:

Niech moc będzie z tobą.

Z Wami także, moi młodzi uczniowie ;P

Dnia 22.06.2007 o 00:19, Obi-wan Kenobii napisał:

To się nazywa bug.

Fakt, jakaś lipa - ale każdej grze zdarza się raz, na jakiś czas mieć coś takiego.

Dnia 22.06.2007 o 00:19, Obi-wan Kenobii napisał:

no to gratki ;)

Ja mam dopiero (już?), 11 poziom.

Dnia 22.06.2007 o 00:19, Obi-wan Kenobii napisał:

Dopiero się przymierzam....

To daj znać, jak zakupisz giere - to Ci chętnie pomożemy przy misjach.

Do wszystkich ===> Pamiętacie jak dawno temu (za górami, za lasami) pytałem się Was jakie plakaty sobie powiesić w pokoju? No... to w końcu sobie wczoraj(!) powiesiłem. Ale niestety nie te co mi radziliście (w sumie te też, ale nie wszystkie), bo od tamtego czasu kilka mi nowych doszło. Jeśli chcecie się przekonać jakimi ozdobiłem swój pokój to zapraszam tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9281&pid=36 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:49, balduran2 napisał:

O Ty nie dobry!

Będziemy jeszcze negocjować komu komp będzie bardziej potrzebny. W trakcie tego roku pracy na pewno oboje sobie kupimy po nowym, ale te początki zawsze są najtrudniejsze.

Dnia 21.06.2007 o 23:49, balduran2 napisał:

Tak też można, ale konkretnie to tamten komputer jest mojego brata

To ile Was tam jest? Ty, Magda, jeszcze jakaś siostra z Anglii, teraz o braci się dowiaduję. Konkretna rodzinka ;)

Dnia 21.06.2007 o 23:49, balduran2 napisał:

- a On zawsze nie ma miejsca na dysku (którym zresztą ja mu dałem, jak kupiłem nowy).

format C: ??

Dnia 21.06.2007 o 23:49, balduran2 napisał:

Oj...to faktycznie lipa. A drugiego egzemplarza podstawki chyba nie będę kupował.

No chyba, że siostrze się tak bardzo spodoba, że sama sobie kupi. Mój brat cały czas się zastanawia :P


@ Oskar24:

Dnia 21.06.2007 o 23:49, balduran2 napisał:

Najpierw miałem go znaleźć, potem zn im pogadać i dopiero potem go przeeskortować ;)
Naprawdę nie iwem, czemu mi drużyna przegrała :D

Opisy misji znajdziesz na www.guildwiki.org. Naprawdę bardzo pomagają.

Dnia 21.06.2007 o 23:49, balduran2 napisał:

Ooo...jaka firma?:P

Bardzo chcesz wiedzieć?

Dnia 21.06.2007 o 23:49, balduran2 napisał:

Mimo wszystko nie chciałoby mi się tyle siedzieć, a po drugie to przy grze tyle h rozumiem,
ale np. na Wordzie bolą mnie oczy po godzinie :D

Tu nie ma czy się chce czy nie. Płacą to trzeba siedzieć :P
Ale idzie się przyzwyczaić. Zwłaszcza, że tak jak mówię jest sporo okazji, żeby zrobić sobie przerwę :P


@ Obi-wan Kenobii:

Dnia 21.06.2007 o 23:49, balduran2 napisał:

oj, coś nie chce mi się w to wierzyć...Ale to naprawde uzależnienie musi być
bo przecież abonamentu płacić nie trzeba...

Uzależnienie to dopiero jest gdy ten abonament trzeba płacić. Nie dość, że sama gra Cię ciągnie, to jeszcze świadomość, że robiąc przerwę lecą sobie bezpowrotnie zapłacone złotóweczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 00:39, Klimos napisał:

Będziemy jeszcze negocjować komu komp będzie bardziej potrzebny. W trakcie tego roku pracy
na pewno oboje sobie kupimy po nowym, ale te początki zawsze są najtrudniejsze.

Negocjacje - jak to brzmi!

Dnia 22.06.2007 o 00:39, Klimos napisał:

> Tak też można, ale konkretnie to tamten komputer jest mojego brata
To ile Was tam jest? Ty, Magda, jeszcze jakaś siostra z Anglii, teraz o braci się dowiaduję.

Dużo nas, dużo nas...To jest tak od najstarszego: Magda, Kaśka (w Anglii), Michał i Ja ;P
A i jeszcze są 2 przyrodnie siostry (córki ojca, z 1 małżeństwa), ale mieszkają daleko od Nas.

Dnia 22.06.2007 o 00:39, Klimos napisał:

Konkretna rodzinka ;)

A jak!!!

Dnia 22.06.2007 o 00:39, Klimos napisał:

format C: ??

Też można, ale ja się już gubię w tych jego partycjach.

Dnia 22.06.2007 o 00:39, Klimos napisał:

No chyba, że siostrze się tak bardzo spodoba, że sama sobie kupi. Mój brat cały czas się zastanawia

Haha...dobre, w sumie mogła by sobie kupić.
Nigdy nie grała w to co ja (my,z bratem) - no może oprócz BG oraz IWD, a teraz się nagle czepiła GW. A zawsze mówiła że jej się takie gry nie podobają (widziane z takiej perspektywy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 00:39, Klimos napisał:

Uzależnienie to dopiero jest gdy ten abonament trzeba płacić. Nie dość, że sama gra Cię ciągnie,
to jeszcze świadomość, że robiąc przerwę lecą sobie bezpowrotnie zapłacone złotóweczki :P


No ale widzisz, grasz nie tylko z przyjemności ale też z powodu aby nie zmarnować pieniędzy ;)
A GW tylko sama gra cię przyciąga więc uzależnienie jest większe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 00:45, balduran2 napisał:

Dużo nas, dużo nas...To jest tak od najstarszego: Magda, Kaśka (w Anglii), Michał i Ja ;P
A i jeszcze są 2 przyrodnie siostry (córki ojca, z 1 małżeństwa), ale mieszkają daleko od Nas.


Czy wszystkie rodziny w dzisiejszych czasach muszą być takie pokręcone? :P
Ja z bratem mam tylko wspólną mamę. Z siostrą za to wspólnego tatę. Jest jeszcze jeden osobnik (w sumie to też jakiś tam brat chyba), z którym łączy mnie jedynie to, że mamy wspólną siostrę. Normalnie brakuje mi tylko kogoś, z kim miałbym wyłącznie wspólnego brata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 00:58, Klimos napisał:

Czy wszystkie rodziny w dzisiejszych czasach muszą być takie pokręcone? :P
Ja z bratem mam tylko wspólną mamę. Z siostrą za to wspólnego tatę. Jest jeszcze jeden osobnik
(w sumie to też jakiś tam brat chyba), z którym łączy mnie jedynie to, że mamy wspólną siostrę.
Normalnie brakuje mi tylko kogoś, z kim miałbym wyłącznie wspólnego brata :P


Hmm...albo to tak "pokręcono" napisałeś albo mózg mi się lansuje bo z tego postu AŻ nic nie zrozumiałem, to chyba wystarczający powód abym się wreście przespał (na nogach od 5-tj)
Więc wszytkim wytrwałym nocnym markom życzę nie przespanych nocy i....niech moc będzie z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 00:58, Klimos napisał:

Czy wszystkie rodziny w dzisiejszych czasach muszą być takie pokręcone? :P

No bez przesady,
ale faktycznie coraz więcej jest takich rodzin - jak Ty to nazwałeś "pokręconych".

Dnia 22.06.2007 o 00:58, Klimos napisał:

Ja z bratem mam tylko wspólną mamę. Z siostrą za to wspólnego tatę. Jest jeszcze jeden osobnik
(w sumie to też jakiś tam brat chyba), z którym łączy mnie jedynie to, że mamy wspólną siostrę.
Normalnie brakuje mi tylko kogoś, z kim miałbym wyłącznie wspólnego brata :P

To Ty normalnie, masz jeszcze bardziej "pokręcone" niż ja...kurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynamy sesję? Witam wszystkich marków ;>. Co tam u was dziś? Ja nieźle spieczony, zakończenie, i mały zarobek. I oczywiście oczekiwanie na EK Wiedźmina ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 22:35, Arkads napisał:

Zaczynamy sesję? Witam wszystkich marków ;>. Co tam u was dziś? Ja nieźle spieczony, zakończenie,
i mały zarobek. I oczywiście oczekiwanie na EK Wiedźmina ;).


Mały zarobek? Dniówki wyrabiasz?
Ja dostaję pieniążki dwa razy w miesiącu. Ale na Wiedźmina i tak sobie raczej nie będę mógł pozwolić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 22:35, Arkads napisał:

Zaczynamy sesję? Witam wszystkich marków ;>. Co tam u was dziś? Ja nieźle spieczony, zakończenie,
i mały zarobek. I oczywiście oczekiwanie na EK Wiedźmina ;).

To my sesje zaczynamy? Ja tu normalnie pisze po 22.
Witajcie NM ;)
Jak u was zaczęły sie wakacje? kto jeszcze ma zajęte a kto pracuje, hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować