Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2007 o 22:49, xbit71 napisał:

Pewnie masz 16 lat. ;)

Jeśli tak uważasz ;>

Dnia 22.06.2007 o 22:49, xbit71 napisał:

Kurczę, ja też chcę już zarabiać na EK Wiedźmina! Może kupię to na Allegro za kilka lat?...
^.^

No toż to wtedy naprawdę będzie EK, brylok zjechany, Bestariusz bez kartek ze zdjęciem Giertycha, Karty zamiast do Wiedźmina to do Pokera. Jea :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 22:51, AQ22 napisał:

> To dobrze. Już myślałem że wszystko rusza w poniedziałek, a teraz spłukany jestem ^^''

Premiera gry we wrześniu ,to masz czas :P

Do tamtej pory to sobie lekko uzbieram, może nawet dwa PO kupię, jednego na Allegro za niezłą sumkę opchnę :P. No i jeszcze pójdzie na lekki upgrade sprzętu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 22:40, Magwisienka napisał:

A jak tam Wasze świadectwa? Jakieś nagrody, wyróżnienia na koniec roku? Pochwalcie się :D
Grr, a ja już chcę poniedziałek :P A z reguły tego dnia tygodnia nienawidziłam najbardziej
;)


Na koniec roku? Już od dawna koniec roku przypada dla mnie 31 grudnia.
Matura dawno minęła, studia też, stypendium już nie tylko przepite ale i imprezy toną powoli w mrokach przeszłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 22:48, Magwisienka napisał:

O, to bardzo fajnie, pochwalić obowiązkowego ucznia :D

Dziękuję. ;)

Dnia 22.06.2007 o 22:48, Magwisienka napisał:

A powiedz jeszcze, jaką książkę dostałeś?

Michelle Paver - "Wilczy Brat" ^^
Książka jest naprawdę ciekawa, niestety nie wiem, ile kosztowała, bo pani zalepiła cenę. ;]
Powiem jedno - p. Kulczyk sprawiła mi tym ogromną radość, ave! ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Nocne Marki ;)
Dziś tytuł najbardziej zaspamionego tematu zyskuję u mnie wiualizacja EK Wiedźmina :P
Normalni co drugi post "super" albo "ale fanie!" xD
A tak poza tym to Magwisienka - grasz w GW już? jaki nick?:P
I oprócz tego zakończenie roku - kurde musiałem trzy razy na środek wyłazić :/
A dostałem książke "Tajemnice Historii", która ma 720 stron! :D Oj bedzie czytania, oj będzie ;p
Najlepiej jak czytają "dla Oskara... [tu pominę - anonimowość ;p]", ja isę tam patrże i widzę ksiege wielkości biblii xD
Ogólnie to jeszcze odebrałem dyplom za 100% frekwencje no i za zajęcie trzeciego miejsca mojej drużyny w biegu tereonowym...Bylibyśmy pierwsi, gdyby nie ot, ze pomyliliśmy drogi i poszliśmy punktami 1, 2, 6, 7, 8, 4, 5, 6, 3, 9, 10 xD Ale ogólnie spoko było ;p
No i nareszcie wakację, czas imprez ;D [witaj Arkads xD]
A na koniec zakomunikuję iż zmiana avka, lecz jeszcze miecz świetlny muszę mu dorobić - póki co jestem skazany na krytykę baldurana :( ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 22:52, Arkads napisał:

Do tamtej pory to sobie lekko uzbieram, może nawet dwa PO kupię, jednego na Allegro za niezłą
sumkę opchnę :P. No i jeszcze pójdzie na lekki upgrade sprzętu :)

Mi się bardzo podoba, kupuje EK i jeszcze dodatkowy zestaw kart, żeby pograć ze znajomymi ,którzy mają za słabe kompy na Wiedźmaka i nie kupują Wiedźmina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2007 o 22:53, Oskar24 napisał:

No i nareszcie wakację, czas imprez ;D [witaj Arkads xD]

Witaj, witaj. Jakby co to się zgłaszaj po porady. I polecam Warkę, dla mnie w tej chwili najlepsza ;P.

Dnia 22.06.2007 o 22:53, Oskar24 napisał:

A na koniec zakomunikuję iż zmiana avka, lecz jeszcze miecz świetlny muszę mu dorobić - póki
co jestem skazany na krytykę baldurana :( ;D

Właśnie coś tak nie poznałem, ale avek tak jakoś się dopasowywuje, fajny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2007 o 22:54, AQ22 napisał:

Mi się bardzo podoba, kupuje EK i jeszcze dodatkowy zestaw kart, żeby pograć ze znajomymi ,którzy
mają za słabe kompy na Wiedźmaka i nie kupują Wiedźmina ;)


Dlatego robię upgrade''a, żeby mi Wiedźmin poszedł. W karciankę pogram na pewno, gram w M;tG to pewnie zasady szybko załapie. Artbooka i Bestariusza będę sobie przeglądał, brylok do kluczy, koszulka na moją piękną klate :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała prośba, pograsz ze mną w GW? Mam jeszcze jedną godzinkę do wykorzystania :P A samemu mi sie nie chce grać jakoś ;( Nick Magwiś to Mc Cherry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>I polecam Warkę, dla mnie w tej chwili najlepsza

Przyłączam się. Chociaż u mnie i tak tradycją jest, że pije się Królewskie, to czasem trzeba spróbować czegoś innego- i to jest najlepsza odskocznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 22:56, Arkads napisał:

Dlatego robię upgrade''a, żeby mi Wiedźmin poszedł. W karciankę pogram na pewno, gram w M;tG
to pewnie zasady szybko załapie. Artbooka i Bestariusza będę sobie przeglądał, brylok do kluczy,
koszulka na moją piękną klate :P.

Przez ostatni teks prawie z krzesła spadłem :P Ja może zdążę jeszcze uzbierać na pamięć RAM żeby płynniej chodziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 22:57, mikal15 napisał:

Przyłączam się. Chociaż u mnie i tak tradycją jest, że pije się Królewskie, to czasem trzeba
spróbować czegoś innego- i to jest najlepsza odskocznia :)

No ba. Sam mi ojciec doradził :P. Powiedział że ten Goolman to jakieś shit. A teraz najlepiej pije się opalając. Daje takiego kopa że huhu. Ostatnio na ognisku zjazdu klubowego też ładnie poszło. I teraz impreza za imprezą, ale najlepiej się pije na basenie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 22:54, AQ22 napisał:

> Do tamtej pory to sobie lekko uzbieram, może nawet dwa PO kupię, jednego na Allegro za
niezłą
> sumkę opchnę :P. No i jeszcze pójdzie na lekki upgrade sprzętu :)
Mi się bardzo podoba, kupuje EK i jeszcze dodatkowy zestaw kart, żeby pograć ze znajomymi ,którzy
mają za słabe kompy na Wiedźmaka i nie kupują Wiedźmina ;)


Hmmm.. ja od razu jak sie ukarzą załatwiam sobie egzemplarz przedpremierowy... znaczy sie przed premierą sobie załatwiam, i będę szczęśliwy.
Drazni mnie tylko to, że niestety jako opakowanie jest.. pudełko ( ;( ). Ja osobiście liczyłem na coś bardziej konkretnego... tak jak w Gothicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2007 o 22:58, AQ22 napisał:

Przez ostatni teks prawie z krzesła spadłem :P Ja może zdążę jeszcze uzbierać na pamięć RAM
żeby płynniej chodziło ;)

Żebyś zobaczył! :P Ja jak kupię jakiś sprzęt, to w miarę tanio i dobry do O/C żeby ładnie podkręcić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 22:59, cedricek napisał:

Drazni mnie tylko to, że niestety jako opakowanie jest.. pudełko ( ;( ). Ja osobiście liczyłem
na coś bardziej konkretnego... tak jak w Gothicu.

Mi odpowiada, zawartość ważniejsza ;) Pudełko od G3 stoi i sie kurzy, normalne od NWN 2 bardzo się przydaje a Puszka z EK STALKERa kurzy się na półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 22:55, Arkads napisał:

Witaj, witaj. Jakby co to się zgłaszaj po porady. I polecam Warkę, dla mnie w tej chwili najlepsza
;P.

Meeeh...syfu nie piję xD Ja tam wspieram Lecha [Poznań] najczęsciej ;P

Dnia 22.06.2007 o 22:55, Arkads napisał:

Właśnie coś tak nie poznałem, ale avek tak jakoś się dopasowywuje, fajny ;)

Gdyby nie był fajny, to bym nie dawał - proste xD
P.S. Sory za jakiekolwiek błędy w pisaniu, ale szczur właśnie częstuje się klawiaturą :P
P.S.2: No i EK też kupuję ;]
AQ 22 - teraz się idę kompać...Prawdziwe życie w GW zaczyna się po północy - spamują na chatcie ile wlezie xD
P.S3: Lepszy ten co był avek [bez miecza] czy z mieczem ? (wiem, że lipny miecz, ale to mój pierwszy dzień z LSMaker ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 22:49, cedricek napisał:

Witajcie Marki!
Jak tam nocne życie Gram.pl?
Jak wam miną rok szkolny, oraz co planujecie na wakacje?


witam dziś i ja. rok szkolny minął niezbyt przyjemnie, bo to już koniec gim. i się wszyscy rozstajemy. a i tym mniej przyjemnie, że mi papiery zwalili. jak z CKE przysyłali wyniki testów to wpisali mi złe miejsce urodzenia. jako, że wszędzie indziej mam dobrze to muszą to zmienić. ale niestety już weekend mamy więc nie wiadomo kiedy to zrobią. a do pon. do 15 musze mieć zawiezione papiery do szkoły, a ci ludzie z CKE nie wiedzą czy się wyrobią...
porażka po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 23:00, Arkads napisał:

Żebyś zobaczył! :P

Ja jednak wolę dziewczyny i myślę ,że ty też :P

Dnia 22.06.2007 o 23:00, Arkads napisał:

Ja jak kupię jakiś sprzęt, to w miarę tanio i dobry do O/C żeby ładnie podkręcić ;)

1 GB RAMu DDR2 ponoć kosztuje już 120 złoty, wiesz może gdzie tak tanio skombinować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 22:53, Oskar24 napisał:

Witam Nocne Marki ;)

A witamy, witamy ;)

Dnia 22.06.2007 o 22:53, Oskar24 napisał:

Dziś tytuł najbardziej zaspamionego tematu zyskuję u mnie wiualizacja EK Wiedźmina :P
Normalni co drugi post "super" albo "ale fanie!" xD

A co ludzie mają pisać jak nie same pozytywy <lol>

Dnia 22.06.2007 o 22:53, Oskar24 napisał:

A tak poza tym to Magwisienka - grasz w GW już? jaki nick?:P
I oprócz tego zakończenie roku - kurde musiałem trzy razy na środek wyłazić :/

Ja raz...i nie lubię tego momentu....

Dnia 22.06.2007 o 22:53, Oskar24 napisał:

A dostałem książke "Tajemnice Historii", która ma 720 stron! :D Oj bedzie czytania, oj będzie

Masz problem, nie czytaj :P

Dnia 22.06.2007 o 22:53, Oskar24 napisał:

Najlepiej jak czytają "dla Oskara... [tu pominę - anonimowość ;p]", ja isę tam patrże i widzę
ksiege wielkości biblii xD

i zawał na miejscu

Dnia 22.06.2007 o 22:53, Oskar24 napisał:

Ogólnie to jeszcze odebrałem dyplom za 100% frekwencje

Ożesz ty...ja tam za często się z lekcji zrywam...

Dnia 22.06.2007 o 22:53, Oskar24 napisał:

no i za zajęcie trzeciego miejsca mojej drużyny w biegu tereonowym...Bylibyśmy pierwsi, gdyby nie ot, ze pomyliliśmy drogi i poszliśmy punktami 1, 2, 6, 7, 8, 4, 5, 6, 3, 9, 10 xD Ale ogólnie spoko było ;p

No i to najważniejsz: Aby się dobrze bawić :D

Dnia 22.06.2007 o 22:53, Oskar24 napisał:

A na koniec zakomunikuję iż zmiana avka, lecz jeszcze miecz świetlny muszę mu dorobić - póki
co jestem skazany na krytykę baldurana :( ;D

Blue był ładniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2007 o 23:02, Oskar24 napisał:

Meeeh...syfu nie piję xD Ja tam wspieram Lecha [Poznań] najczęsciej ;P

Jesteś dziwny ^^. Piszesz że syfu nie pijesz, a potem piszesz że pijesz Lecha. Zdecyduj się! :P

Dnia 22.06.2007 o 23:02, Oskar24 napisał:

Gdyby nie był fajny, to bym nie dawał - proste xD

No tak. Ale jak przyjdzie balduran, ohohoho.

Dnia 22.06.2007 o 23:02, Oskar24 napisał:

P.S. Sory za jakiekolwiek błędy w pisaniu, ale szczur właśnie częstuje się klawiaturą :P

Smacznego mu życz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować