Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Hmm... Moja pierwsza wizyta tutaj ;) Witam i pozdrawiam wszystkich :) Do 18.00 jutro czas będzie dla mnie płynął bardzo wolno - czekam na premierę mojego ukochanego modzika, KotF-a ;) Już rok czekam... Ale kiedy go dorwę, to wakacje skończą się zanim na całego się rozpoczną ;P

PS Vasili - gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieję, że nie kłamiesz ,,pijoku" :P <joke> Przynajmniej kacyka nie będziesz miał;P

@Probos tez gram kobietą;) Chyba się w niej nawet zakochałem <joke>

A zapomniałem napisać: Otóż dziś napisał do mnie kumpel z klasy(na gg) :

xxx: Ej masz jakieś fajne programy do ściągania gier(z jego opisu na gg wnioskowałem, że chce ściągnąć NFSU2)
Ja: Nie jestem piratem więc nie wiem:)
xxx: Ale z Ciebie cham, na pewno znasz;/

I tu kończy sie nasza rozmowa, po prostu nie chciało mi się z nim kłócić i robić wykładów na temat piractwa, bo dość dużemu ludowi z mojej okolicy to robię;)

Takich właśnie mam kumpli( i klasę), więc niektórzy po prostu mnie nie lubią za to że nie jestem piratem:P ;(
Dobrze, że jest chociaż jeden normalny tak zwany Baal Namib;) Z którym można pogadać normalnie bez wyzywania mnie od chama jak co niektórzy;( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieję, że nie kłamiesz ,,pijoku" :P <joke> Przynajmniej kacyka nie będziesz miał;P

@Probos tez gram kobietą;) Chyba się w niej nawet zakochałem <joke>

A zapomniałem napisać: Otóż dziś napisał do mnie kumpel z klasy(na gg) :

xxx: Ej masz jakieś fajne programy do ściągania gier(z jego opisu na gg wnioskowałem, że chce ściągnąć NFSU2)
Ja: Nie jestem piratem więc nie wiem:)
xxx: Ale z Ciebie cham, na pewno znasz;/

I tu kończy sie nasza rozmowa, po prostu nie chciało mi się z nim kłócić i robić wykładów na temat piractwa, bo dość dużemu ludowi z mojej okolicy to robię;)

Takich właśnie mam kumpli( i klasę), więc niektórzy po prostu mnie nie lubią za to że nie jestem piratem:P ;(
Dobrze, że jest chociaż jeden normalny tak zwany Baal Namib;) Z którym można pogadać normalnie bez wyzywania mnie od chama jak co niektórzy;( :)

Sorki za (chyba) drugi post, ale mi się nic nie wyświetla, ni weim jak Wam:( Chyba coś mi gram.pl nawala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 22:33, Vasilli napisał:

No mam nadzieję, że nie kłamiesz ,,pijoku" :P <joke> Przynajmniej kacyka nie będziesz
miał;P

A nie będzie! I stronka niedługo, ale mnie Jang unika, więc wszystko sam będę musiał zrobić.

Dnia 24.06.2007 o 22:33, Vasilli napisał:

Dobrze, że jest chociaż jeden normalny tak zwany Baal Namib;) Z którym można pogadać
normalnie bez wyzywania mnie od chama jak co niektórzy;( :)

A Baala coś ostatnio na GG nie widzę, mam sprawę ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. 42 zł za dzień pracy to ładna kasa;)
Ja ciągle szukam pracy, ale jakoś nic nie mogę znaleźć:/ Jeszcze się przejdę po mieście, może się coś znajdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że u mnie to ludzie od razu mnie wyzywają(jak im nie powiem/pożyczę/ściągnę gry) I ogólnie jak się tak wszyscy ,,rzucą" na mnie to zostaję sam:( I wszyscy są na mnie obrażeni:( (prócz tych co nie rozumieją jak Baal) Ogólnie od moich ,,kumpli spod bloku" to się odsunąłem, unikam ich, nie utrzymuje kontaktów;/ co prawda jest jeden co nie chce ode mnie żadnych gier(ma tak lipnego/starego kompa, że nic mu nie chodzi) ale on się zdaje z tymi ,,złymi" :P Ale go lubię i mi sprzedaje książki do II klasy (gimnazjum, żeby nie było;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluję:) A CV musiałeś mu dawać xP ? Póki co to ja jestem jeszcze za młody, aby iść pracować, ale jeszcze 2 lata i zatrudnię się w McDonaldzie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 22:55, Vasilli napisał:

No to gratuluję:) A CV musiałeś mu dawać xP ? Póki co to ja jestem jeszcze za młody, aby iść
pracować, ale jeszcze 2 lata i zatrudnię się w McDonaldzie xD


Właśnie planowałem miesiąc popracować u ojca a potem do Maka.
Podobno przyjmują od 16 lat, a mi został jeszcze miesiąc do urodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 22:55, Vasilli napisał:

ale jeszcze 2 lata i zatrudnię się w McDonaldzie xD

To tam od ilu lat przyjmują? W arkadii nie chciałbyś pracować według mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 22:48, Sith66 napisał:

Dostałem pracę u ojca na wakacje. Będę siedział od 8.00 do 15.00 i wbijał kołki za 6zł/h.


Heh, pamiętam te czasy. Też pracowałem u ojca w firmie. Głównie latałem po dachach jako "przynieś, wynieś, pozamiataj", ale czasem jakąś dachówkę też dostałem do przybicia. Dostawałem po 50 złotych za dzień, ale robota trwała z 10h dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 23:01, tykus napisał:

Qmplom nic nie daję :P I sotsunki z nimi są dobre, bo zawsze znajdą kogoś innego do spieracenia
xD Oryginałów nie pożyczam, bo w ten sposób pozbyłem się ToCA RD 2 :/


Tez kiedyś pożyczyłem jakąś gierkę(nie pamiętam jaką) i wróciła z fajnymi wzorkami na ,,naklejce" i nawet bałem się to ,,cudo" włożyć do napędu;/ Mogłem przynajmniej ćwiczyć ,,rzut dyskiem" :P

Dnia 24.06.2007 o 23:01, tykus napisał:


Gość musi być chyba mistrzem HTML''a ^^

@AQ w McDonaldzie przymują od 16 lat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 23:04, paweldomar1 napisał:

Od 16 lat... mam 16 urodziny 9 lipca, więc może praca w McDonaldzie jest osiągalna:D Problem
z dojazdami, ale i tak nie jest źle:)


Ja mam 24.
U mnie z dojazdem nie jest źle. Autobus, 30 minut i jestem na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 23:08, Vasilli napisał:

AQ w McDonaldzie przymują od 16 lat;)

Jak dodało post zauważyłem post z tym info. Muszę czasem stronkę odświeżyć przed posta dodaniem. Wiesz dlaczego w arkadii tak strasznie? Tam są wietnamki ,co sie chamsko wpychają i jakieś nastki co sie śmieją ze wszystkiego, świra można dostać. I pracujesz tak parę godzinek i ciągle de javu (czy jak to sie pisze :P). Wyobraź sobie takie co padają na podłogę gdy słyszą hasło "WieśMc".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować