Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2007 o 23:40, tykus napisał:

xDD Ciekawe czy lachony polecą na nową koszulkę LP xD Albo se zrobię fryz jak L ( http://www.lacoctelera.com/myfiles/pierrot/l.jpg),
nawet instrukcję na Death God znalazłem :D

Fryz super :P.

Dnia 24.06.2007 o 23:40, tykus napisał:

A co do lachona, o którym wspomniałem - w wakacje kiepski kontakt coś mam, ale mam :D A, że
tojedna z niwielu dobrym gustem muzycznym (a nie technomularski ignorant) to trza się zakręcić
:D

No ba. Ja nienawidzę techna, a jak jeszcze moja laska ma tego słuchać to "Ciao bejbe". Szukam czegoś pięknego i inteligentnego ;P.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2007 o 23:37, Arkads napisał:

Czyli Vasilli jesteś bez szans.


No wiesz..jak się nie uda to zawsze będzie inna;P Dziewczyn(i tych ładnych) w moim mieście nie brakuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak samo. Ostatnio poznałem strasznie ładną z innej szkoły, ale taka że to wymiata :P. Ale co krok to same bardzo ładne panie. I to w moim wieku! ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 23:48, Vasilli napisał:

No wiesz..jak się nie uda to zawsze będzie inna;P Dziewczyn(i tych ładnych) w moim mieście
nie brakuje;)


Masz bardzo optymistyczne nastawienie;) Nie ta to inna i masz racje tego kwiatu to pół światu;)
Będzie dobrze i w końcu znajdziesz tę jedyną tak jak ja, przynajmniej tak myślę, że to się nie zakończy źle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 23:52, Arkads napisał:

U mnie tak samo. Ostatnio poznałem strasznie ładną z innej szkoły, ale taka że to wymiata :P.
Ale co krok to same bardzo ładne panie. I to w moim wieku! ;>


I tak nie masz raczej duzych szans. Z doswiadczenia wiem, ze wiekszosc z tych dziewczyn ma juz pewnie swpoich chlopakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No u mnie też w moim wieku, tylko, że mi przeszkadza mój wzrost(156cm) a kobity to z 165;/;/;/;/ I to mi w podrywaniu przeszkadza;/

BTW: Znasz jakieś dobre sposoby na podrywanie kobiet, ale na trzeźwo ;P?

@Lamb3rt Popsuć się między nami może ale na dugi dzień będzie good:) http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3979&pid=22147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat zszedł na dziewczyny:D
Mi wzrost w sumie nie przeszkadza, choć dużo osób twierdzi, że jestem za wysoki (190cm-dane sprzed 1 minuty:D). Dwie rzeczy mi się nie podobają w sobie : waga(no jestem "przy kości", ale że wysoki jestem to nie jestem aż tak gruby:P) no i nieśmiałość, co kompletnie przeszkadza mi w podrywaniu. Jedna dziwczyna z byłej klast mi się podobała, ale mogę o niej tylko pomarzyć.Niby na dyskotece się tańczyło, gadało, ale i tak nie mam szans:P Może teraz w liceum??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie może ktoś sklep www.gamblin.pl ?
Bo interesuję mnie kupno polskiej gry by Techland - Call of Juarez...
No i na wirtusie kosztuję ona 67zł, a w gamblinie 41, więc czy gamblin to solidny, polecany itp.itd. sklep?
Vasilli - najlepszy sposób na podryw, to być sobą ;]
Nie ma czego udawać ani się popisywać - po prostu bądź taki jaki jesteś...Nawet, gdy "podryw" da Ci rezultat, to potem w końcu zaczniesz przy wybranej być sobą i może to ją zaskoczyć (nie mówię iż negatywnie, ale może tak być ;)
BTW - już za jakieś 5 minut pójdziemy w GW, tylko posprzątam ubranai w pokoju - jakoś nieład mnie irytuję, przez co psuję mi samopoczucie, co nie mzienia faktu iż cały czas mam mniejszy bądź większy syf w pokoju xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2007 o 00:13, Oskar24 napisał:

Vasilli.............


Dzięki za radę:) Skorzystam ;)

Dnia 25.06.2007 o 00:13, Oskar24 napisał:

BTW .......


Wiem, mi tez często przez bałagan(np. butelki na podłodze, nie sprzątnięte łóżko) powodują iż muszę posprzątać, bo inaczej jakoś na kompie nie chce mi sie siedzieć:) Wczoraj robiłem wielkie sprzątanie i myślę, że na 4 dni starczy xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 00:08, paweldomar1 napisał:

/.../


Ja w sumie również jestem nieśmiały ale jakoś sie przełamałem i teraz ma kogoś do kogo mogę się przytulić i kto mnie wspiera;) Przełam się również naprawdę nie pożałujesz tego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 00:08, paweldomar1 napisał:

Widzę, że temat zszedł na dziewczyny:D
Mi wzrost w sumie nie przeszkadza, choć dużo osób twierdzi, że jestem za wysoki (190cm-dane
sprzed 1 minuty:D). Dwie rzeczy mi się nie podobają w sobie : waga(no jestem "przy kości",
ale że wysoki jestem to nie jestem aż tak gruby:P) no i nieśmiałość, co kompletnie przeszkadza
mi w podrywaniu. Jedna dziwczyna z byłej klast mi się podobała, ale mogę o niej tylko pomarzyć.Niby
na dyskotece się tańczyło, gadało, ale i tak nie mam szans:P Może teraz w liceum??:)


Nieśmiałość - znam ten problem :(
Wogóle w kontaktach z dziewczynami na żywo (nie przez GG) mam taki problem, ze cieżko mi nieraz wogóle coś powiedzieć. Nie wiem czem, poprostu jestem tak nieśmiały.
Warunki na podryw z tego co wiem mam dobre 15lat, 180 cm, figurka niczego sobie, tylko ta bariera nieśmiałości strasznie nieraz przeszkadza.
Ptrafie z dziewczyną gadać 5h na GG bez przerwy, ale na żywca to już trudno mi nieraz trzymać rozmowę.
Chodziaż ostatnio, odkąd zacząłem spędzać czas w sql z "laskami" to jakoś tak mi lepiej ^^
Dziekuje AnguŚ, AnitkuŚ i IzuŚ :*
Chłopie wierze w Ciebie, uda CI się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też w sumie jestem nieśmiały, ale biorę się w garść i próbuje być zabawny, aby na początek rozśmieszyć;P I później jak się śmieje, to dalej idzie gładko(tzn. więcej mówisz, a nie stoisz z otwarta gębą, nie mogąc wydusić ani słowa):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@wdowiakm, wip_01
Właśnie też mam problem pomiędzy GG a realem. Także mogę gadać kilkanaście ładnych minut bez żadnych barier, ale jak dochodzi do spotkania w realu to już tragedia:/ Ale jakoś się powoli przełamuję, więc nie będzie tak źle:) Niedawno na dyskotece to tylko pod drabinkami siedzieć i tylko patrzeć. A na ostatniej? Cała dyskoteka na parkiecie, a nawet zatańczyłem wolny taniec z Nią(45 minut czekania, aż się w końcu odważę:P ale opłacało się:)) Teraz liceum, tam powinno być już o wiele lepiej:D Od początku gimnazjum zawsze byłem nieśmiały, teraz się już przełamuję, więc teraz w liceum musi być dobrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 00:08, paweldomar1 napisał:

ale i tak nie mam szans:P


Opowiem Ci fajną historię - prawdziwą.
Był sobie chłopak i dziewczyna, którzy się kolegowali. A przynajmiej tak się obu zdawało, ponieważ chłopak po jakimś czasie odkrył, że czuje do niej coś więcej. Ona była bardzo inteligenta, ładna, zgrabna i miała cudowny charakter, a on był zwyczajny. Swe uczucie tłamił w sobie, nie marzył o tym aby nawet jej to powiedzieć, a co dopiero być z nią, tak był pewny, że nie ma szans.
Jakież było jego zdziwienie, kiedy w końcu przestali się nawet spotykac kolegować, ponieważ ona się w nim zakochała, dawała znaki, dawała do zrozumienia, a on w swej ślepocie tego nie widział.
Jedyne co wydawało jej się śmieszne, głupie i niepoważne w nim, to wmawianie sobie, że nie mam szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 00:24, paweldomar1 napisał:

/w teczce/


No ja na dyskotetki przez te 2 lata gim nie chodziłem, byłe, tylko na ostatniej w tym roku (tej najgorszej) :P
I to zatańczyłem raz, dwa na 2-3 godziny o.O
Ale na kolejny sezon, znaczy rok szkolny zapowiadam poprawę i bycie na prawie kazdej :D
W końcu tańczyć się uczyłem 3-4 miesiace nie na darmo ^^ Nie będę dalej podpierał parapetu...
Traz mam 3 gim i chcę zeby dziewczyny zapamiętały mnie jakoś, chodziaż mieć dziewczynę nie jest dla mnie najważniejszą rzeczą :P
Ale widziesz paweldomar1 wystarczy cierpliwość i szczytpa odwagi i się uda :)
Trzeba się przełamać...dobrniemy do celu...ja do licuem muszę to pokonać, a ty teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, że mnie pocieszasz:D Wiem, że takie historie się zdarzają, bo jak czasem idę sobie ulicą to widzę, jak super dziewczyny chodzą z normalnymi chłopakami. Jeszcze raz mówię : czekam na liceum:)
P.S. Ta historia to o Tobie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 00:35, paweldomar1 napisał:

Dzięki, że mnie pocieszasz:D Wiem, że takie historie się zdarzają, bo jak czasem idę sobie
ulicą to widzę, jak super dziewczyny chodzą z normalnymi chłopakami. Jeszcze raz mówię : czekam
na liceum:)
P.S. Ta historia to o Tobie?:)


Ty może lepiej nie czekaj tylko działaj jeśli masz jakąś na oku bo możesz stracić więcej i będziesz tego żałował ile ja przez takie coś straciłem, ale człowiek uczy się na własnych błędach. Więc jeśli upatrzyłeś sobie jakąś to weź się w garść i rób co do Ciebie należy;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 00:35, paweldomar1 napisał:

Wiem, że takie historie się zdarzają, bo jak czasem idę sobie
ulicą to widzę, jak super dziewczyny chodzą z normalnymi chłopakami.

Poważnie? A ja tam widzę samych przystojniaków ze zwykłymi dziewojami. ;-)
Każdy jest królem badź królową na swój sposób.

Dnia 25.06.2007 o 00:35, paweldomar1 napisał:

Jeszcze raz mówię : czekam na liceum:)

Nie ma na co czekać.

Dnia 25.06.2007 o 00:35, paweldomar1 napisał:

P.S. Ta historia to o Tobie?:)

Na szczęście nie. Ja jak się pierwszy raz zakochałem to się odważyłem, mimo iż było trudno. Ale trudno jest zawsze. Za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie i tak mogę tylko czekać, bo wyjechała na 2 tygodnie na wakacje:P Jeszcze zależy kiedy ja wyjadę na wakacje, bo może się okazać, że będziemy się tak mijali, że możliwe będzie jakiekolwiek spotkanie dopiero we... wrześniu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować