Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Sorry za dubla, ale wtedy nie spojrzałem się na godzinę ostatniego postu. Sam napisałem mój do pustki, bo wszyscy już sobie poszli ;). To i ja spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 02:47, Vasilli napisał:

A ja muszę iść też do biblioteki i wypożyczyć Sagę o Wiedźminie;)

A Ty myślisz, że w jakiejś będzie? Takie książki, zawsze są wypożyczone - o ile w ogóle, w bibliotekach takie mają.
Na dodatek teraz - na wakacjach.

A tak w ogóle witam wszystkich!
Jak Wam minął dzień?
Mnie na przykład złapał deszcz jak sobie pod wieczór (czytaj koło 21) biegałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhh... Przeszukałem kila-naście sklepów i w żadnym nie mają The Longest Journey :( o robić na alle-gore nie kupuje, kurka chyba musze zacząć :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 22:17, Arlik napisał:

ehhh... Przeszukałem kila-naście sklepów i w żadnym nie mają The Longest Journey :( o robić
na alle-gore nie kupuje, kurka chyba musze zacząć :\

Faktycznie - chyba musisz zacząć na Allegro kupować! A czego do tej pory, nie kupowałeś?
Aukcje internetowe, to nic strasznego - trzeba po prostu wiedzieć co i od kogo kupować. Trzeba wybierać wiarygodnych sprzedawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 22:17, Arlik napisał:

ehhh... Przeszukałem kila-naście sklepów i w żadnym nie mają The Longest Journey :( o robić
na alle-gore nie kupuje, kurka chyba musze zacząć :\


Ja mam. Mogę odsprzedać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 22:17, Arlik napisał:

ehhh... Przeszukałem kila-naście sklepów i w żadnym nie mają The Longest Journey :( o robić
na alle-gore nie kupuje, kurka chyba musze zacząć :\


Zacznij bo warto xD

Witam wszystkich....

Mi dzień dziś minął dobrze. Ba! Nawet bardzo dobrze :) m.in zawiozłem rower do naprawy poznałem fajną du** i pisze z nią na gg :] a co u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o alegro to zazwyczaj przez kolegow kupuje bo rzadko to robie w sumie i oni ju wiedza co i jak wiec mozna by rzec ze zostawaim wszystko w rekach profesjonalistów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2007 o 22:24, wadik12 napisał:

Mi dzień dziś minął dobrze. Ba! Nawet bardzo dobrze :) m.in zawiozłem rower do naprawy poznałem
fajną du** i pisze z nią na gg :] a co u was ?


Rzuciła mnie dziewczyna, komputer mi się zepsuł i musze na laptopie siedzieć. Totalne dno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2007 o 22:25, lord-x napisał:

Rzuciła mnie dziewczyna, komputer mi się zepsuł i musze na laptopie siedzieć. Totalne dno :P


A warta była chociaż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2007 o 22:25, lord-x napisał:

Rzuciła mnie dziewczyna, komputer mi się zepsuł i musze na laptopie siedzieć. Totalne dno :P

to niewesołe zycie masz ale bedzie lepiej... dziewczyna to pewnie glupia byla a jak by mi sie komputer zepsol to nie mial bym gdzie siedziecchyba ze u kolegi :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 22:26, wadik12 napisał:

A warta była chociaż ?


Warta ... i to bardzo. Ale znalazła jakiegoś innego i nie wróci do mnie, chociaż jej drzwi od klatki oblegałem przez pół dnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam nowych Nocnych Marków, jak i starych:)
Dzień ogółem dobrze minął: zawożenie papierów do Warszawy bez problemów. Dzisiaj kupiłem jeszcze w Empiku The Guild 2 - naprawdę niezła gra:) Oczywiście pani z Empiku policzyła 100 zł, więc lekko przypomniałem o "Wakacyjnej wyprzedaży":) Dzień raczej minął na graniu: w piłkę, z kolegą w Colina Mc''Rae Rally 2005(świetna gra na dwóch-także dziś kupił:D) i na The Guild 2. Jutro zamierzam bardziej wgłębić się w świat The Guild 2, ewentualnie z kolegą poszaleć w Colina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 22:24, wadik12 napisał:

Mi dzień dziś minął dobrze. Ba! Nawet bardzo dobrze :) m.in zawiozłem rower do naprawy

A co? Samemu nie można rowerka naprawić? Przecież to nie jest aż, tak strasznie skomplikowane urządzenie. Chyba że naprawdę, coś poważnie się zepsuło - co przy rowerach bardzo rzadko się zdarza.

Dnia 25.06.2007 o 22:24, wadik12 napisał:

poznałem fajną du** i pisze z nią na gg :] a co u was ?

No nie... To teraz, już z dziewczynami nawet przez GG się gada!?

Silveren, Popello & lord-x ===> Witamy, mamy nadzieję że będziecie stosować się do regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 22:28, balduran2 napisał:

Silveren, Popello & lord-x ===> Witamy, mamy nadzieję że będziecie stosować się do
regulaminu.


Oczywiście. Już go wydrukowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2007 o 22:28, balduran2 napisał:

A co? Samemu nie można rowerka naprawić? Przecież to nie jest aż, tak strasznie skomplikowane
urządzenie. Chyba że naprawdę, coś poważnie się zepsuło - co przy rowerach bardzo rzadko się
zdarza.


No wiesz pół rowerka było rozwalone ( wole to powierzyć profesjonalistą ), ah te moje górskie szaleństwa xD

Dnia 25.06.2007 o 22:28, balduran2 napisał:

No nie... To teraz, już z dziewczynami nawet przez GG się gada!?


A jak to sobie to wyobrażałeś kolego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 22:23, lord-x napisał:

Ja mam. Mogę odsprzedać :)



Ooo fajnie :D
trzy pytania:
1.ile chce za to cudo
2.w jaki jest stanie
3. może mieszkasz w Warszawie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować