Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Nudy troche ostatnio, ale i tak dobrze że wogóle wakacje są! Ja tam jestem szczęśliwy bo pokonałem kryzysik z gram.pl i znowu sie aktywowałem na forum :D Może nadchodzący numer CD-A zmieni oblicze najbliższych dni:) Aha, no i pozdro wszystkim nocnym markom;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 22:20, pizmak666 napisał:

witam marków ; )
siedze sobie wczoraj, właściwie to już dzisiaj ok 1 w nocy. na forum z lekka robi się pusto,
z nudów przeglądam basha i nagle jak nie huknie! deszcze padał okropnie w czoraj u mnie w wawie
i nagle prąd walnęło na całym budynku. ja zadowolony że mam laptopa :D słyszę tylok okrzyki
sąsiadów, typu "o ku*wa". i dopiero wtedy sobie przypomniałem że przecież mam modem podłączony
kablem :/ niestety musiałem czekać na wznowienie połączenia do południa...

a na jakim kanale meczyk możne obejrzeć???

Na dwójce ;] Ja na szczęście mam kartę telewizyjną w komputerze i będę mógł oglądać mecz i siedzieć na forum ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 22:20, pizmak666 napisał:

witam marków ; )

Witam, witam...

Dnia 03.07.2007 o 22:20, pizmak666 napisał:

siedze sobie wczoraj, właściwie to już dzisiaj ok 1 w nocy. na forum z lekka robi się pusto,

Pust to się po 3:00 robi :pp

Dnia 03.07.2007 o 22:20, pizmak666 napisał:

z nudów przeglądam basha i nagle jak nie huknie! deszcze padał okropnie w czoraj u mnie w wawie
i nagle prąd walnęło na całym budynku. ja zadowolony że mam laptopa :D słyszę tylok okrzyki
sąsiadów, typu "o ku*wa".

Heh, u mojej koleżanki też tak ostatnio było ;) Tyle że w środku dnia i trafiło w antene, lekkie iskry i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 22:26, maciek999 napisał:

Na dwójce ;] Ja na szczęście mam kartę telewizyjną w komputerze i będę mógł oglądać mecz i
siedzieć na forum ;]


dzięki za informacje ; ) ja też mogę nakompie obejrzeć, ale starszy mi kabel zaiwanił jakiś czas temu i nie kwapi się żeby oddać. wezme więc laptopa przed TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 22:29, Obi-wan Kenobii napisał:

Pust to się po 3:00 robi :pp

no pusto trochę,ale i tak spać nie mogę. wole w dzień ; )

Dnia 03.07.2007 o 22:29, Obi-wan Kenobii napisał:

Heh, u mojej koleżanki też tak ostatnio było ;) Tyle że w środku dnia i trafiło w antene, lekkie
iskry i tyle...


no to ładnie musiało wyglądać :D u mnie gdzieś huknęło parę razy. było tak że przywracali prąd na pół minuty po czym znowu Trach! pewnie dlatego mi modem zwariował i nie miałem połączenia do południa...

miejmy nadzieję że dziś i towarzystwo i temat rozmowy wszystkim nam podejdzie i spędzimy noc na forum ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 22:29, pizmak666 napisał:

ale starszy mi kabel zaiwanił jakiś czas temu i nie kwapi się żeby oddać.

Hehe...Dobrze że laptopa masz, bo jak byś nie miał to kiszka : )
Tak sobie pomyśle to mnie też to może niedłogo czekać, a laptopa siostra do Sligo zabrała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że marki (tak! małą literą się to pisze ;P), rozpoczęły już "sesję".
Mi dziwnie dzień minął, bardzo wcześnie wstałem (czytaj o 8 ;P ), a potem trochę zmokłem.
Po powrocie do domu, przyglądałem się dyskusji pomiędzy pracownikiem CDP, a zasłużonym (moim zdaniem) forumowiczem w temacie o Kolektywie.
Koło 16-17 czytałem sobie po raz kolejny "Krew Elfów" (dla nie wtajemniczonych, to 1 tom sago Wiedźmina) i jakoś mi się tak przykimało aż do 19 ;P
Potem oglądałem nowy serial w TVP2 - "Hotel Babilon", a następnie "Detektywa Monka".

Teraz, dopiero dorwałem się do komputera bo moja siostra grała sobie na moim koncie w Guild Wars!

Czy, ma ktoś z Was najnowszy numer Clicka? Widzieliście tam reklamę reedycji Sag Baldur''s Gate i Icewind Dale?
Jeśli tak, to może ktoś zarzucić skanem albo zdjęciem - bardzo mi zależy?! Byłbym bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 22:33, Obi-wan Kenobii napisał:

> ale starszy mi kabel zaiwanił jakiś czas temu i nie kwapi się żeby oddać.
Hehe...Dobrze że laptopa masz, bo jak byś nie miał to kiszka : )
Tak sobie pomyśle to mnie też to może niedłogo czekać, a laptopa siostra do Sligo zabrała...


laptop dobra rzecz. tym bardziej kiedy masz dobrego kompa, a na laptop i tak kasy sam nie wydawałeś (służbowy), który i tak stoi w domu. na prawde świetna sprawa :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 22:37, balduran2 napisał:

Po powrocie do domu, przyglądałem się dyskusji pomiędzy pracownikiem CDP, a zasłużonym (moim
zdaniem) forumowiczem w temacie o Kolektywie.

też się temu już od dawna przyglądam. intrygująca sprawa...

Dnia 03.07.2007 o 22:37, balduran2 napisał:

a następnie "Detektywa Monka".

świetny serial ; ) niestety dziś przegapiłem. a o czym było

Dnia 03.07.2007 o 22:37, balduran2 napisał:

Teraz, dopiero dorwałem się do komputera bo moja siostra grała sobie na moim koncie w Guild
Wars!

siostra w GW? a często tak pogrywa? ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 22:37, balduran2 napisał:

Widzę że marki (tak! małą literą się to pisze ;P), rozpoczęły już "sesję".

Widzę że wzrok Cię nie myli, padawanie :)

Dnia 03.07.2007 o 22:37, balduran2 napisał:

Mi dziwnie dzień minął, bardzo wcześnie wstałem (czytaj o 8 ;P ), a potem trochę zmokłem.

Heh, ja też wcześnie (czytaj o 10:30)

Dnia 03.07.2007 o 22:37, balduran2 napisał:

Po powrocie do domu, przyglądałem się dyskusji pomiędzy pracownikiem CDP, a zasłużonym (moim
zdaniem) forumowiczem w temacie o Kolektywie.

Nie byłeś sam :P

Dnia 03.07.2007 o 22:37, balduran2 napisał:

Teraz, dopiero dorwałem się do komputera bo moja siostra grała sobie na moim koncie w Guild Wars!

I jak jej szło? Pewnie masz już 34 level :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 22:42, Obi-wan Kenobii napisał:

Widzę że wzrok Cię nie myli, padawanie :)

Wspominałeś coś o jakimś Padawanie?
Mój młody uczniu...
A tak w ogóle, to o co Ci biegało że mnie wzrok nie myli? O to że, żeście już zaczęli?

Dnia 03.07.2007 o 22:42, Obi-wan Kenobii napisał:

Heh, ja też wcześnie (czytaj o 10:30)

No...to ja tak, przeważnie wstaję jak nigdzie się nie wybieram.

Dnia 03.07.2007 o 22:42, Obi-wan Kenobii napisał:

Nie byłeś sam :P

No...to dobrze,
a tak w ogóle to ta dyskusja rozgorzała po moim wczorajszym poście...

Dnia 03.07.2007 o 22:42, Obi-wan Kenobii napisał:

I jak jej szło? Pewnie masz już 34 level :D

Chyba, dobrze jej idzie.
A mój poziom? Mam dopiero 12(?)...nie grałem chyba od tygodnia, ale to się musi w końcu zmienić.

pizmak666 ===> Co do "Monka", to osobiście nudziłem się przy dzisiejszym odcinku. A o czym było? Jak zawsze - zabili kogoś ;P
A co do GW, to tak - moja siostra gra (dziwne prawda?). I ostatnio, gra częściej nawet ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Nocne Marki:)
Dzisiaj miałem ciężki dzień. Zaczęło się od pobudki o 7:00 (wakacje...). Potem musiałem jechać do Warszawy w sprawie liceum, dowiadywać się o rekrutacji dodatkowej. Powiedziano mi, że jutro(4 lipca) trzeba przywieźć podanie o ponownym rozpatrzeniu mojej kandydatury(BTW zabrakło mi 2 punktów:/). No nic, wracam do Otwocka i sprawdzam, czy cos nowego z listą z numerkami do Wiedźmina jest(jak wiemy: NIE:P). Pomijam fakt, że u mnie w domu jest remont i mam bardzo ograniczoną przestrzeń ruchową:) No to umawiam się z kumplami pograć w piłkę. Gra się jeszcze nie zaczęła na dobre, a mama dzwoni mi na komórkę, że trzeba zawieźć podanie do liceum dziś do 16:/ No nic, wracam do domu, biorę podanie, legitymację i na autobus. 20 minut czekania, niewygodne siedzenia dla mnie (190 cm wzrostu, problem z nogami w autobusie:P). Dobra, dałem podanie i idę pochodzić po Warszawie. Wracam na przystanek i czekam kolejne 20 minut na autobus(tym razem lepsze siedzenia, co pozwoliło mi się zdrzemnąć przez 2 minuty:P). Dobra - 16 zł w plecy(8 zł do Warszawy i z powrotem) ale nic. Wracam do domu - a remont w najlepsze idzie:/. Koledzy już gdzieś poszli, to pogram na kompie. Nie pogram, bo brat siedzi:/ W takim razie poszedłem spać na pół godzinki. Wstaję, komp wolny. Bez namysłu wchodzę na gram.pl, potem włączam The Guild 2. Świetnie mi idzie, a ja jak ostatni (za przeproszeniem) kretyn zapominam o quick save''ach, dużo zarobiłem, no i oczywiście gra do windy wywaliła. Spoko, gorzej juz być nie może;) Teraz sobie siedzę, przeglądam stronki, oglądam Polska-USA(Polacy do boju:)), mam zamiar pograć w Football Managera 2007:) Trochę się rozpisałem, ale cóż:) Tak przy okazji - Ktoś wie, czy na Politechnice Warszawskiej w dniach 6-8 lipca będzie jakaś impreza związana z grami? Coś mi się obiło o uszy, ale wolę się upewnić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, zawsze mogło być gorzej ;) Ale te 2 brakujące punkty to naprawdę niefart... Pamiętam jak dwa lata temu sie cieszyłem bo dostałem się gdzie chciałem za pierwszym razem.

Ale też nie miałem dzisiaj kolorowego dnia, cały dzień u dziadka rąbałem drewno. Chociaż trochę sie człowiek poruszał na świeżym powietrzu zawsze... Ale komary mnie zgryzły a odciski od siekiery całej metalowej (dobrze czytacie :p) długo nie dadzą o sobie zapomnieć... Najgorsze jest to, że jutro to samo, ale już nie dużo zostało :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 22:52, balduran2 napisał:

Wspominałeś coś o jakimś Padawanie?
Mój młody uczniu...

Z Padawanem mi o status chodziło a nie o avek :)

Dnia 03.07.2007 o 22:52, balduran2 napisał:

A tak w ogóle, to o co Ci biegało że mnie wzrok nie myli? O to że, żeście już zaczęli?

Tak.

Dnia 03.07.2007 o 22:52, balduran2 napisał:

No...to ja tak, przeważnie wstaję jak nigdzie się nie wybieram.

A ja zawsze, tzn zawsze w wakacje...

Dnia 03.07.2007 o 22:52, balduran2 napisał:

No...to dobrze,
a tak w ogóle to ta dyskusja rozgorzała po moim wczorajszym poście...

Hmm...Nie wiem, wczoraj wieczorem nie miałem czasu tu spamować :D

Dnia 03.07.2007 o 22:52, balduran2 napisał:

Chyba, dobrze jej idzie.
A mój poziom? Mam dopiero 12(?)...nie grałem chyba od tygodnia, ale to się musi w końcu zmienić.

Ech....Mnie już tak do tej gierki "ciągnie", jeszcze troszkę i ją kupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 22:52, balduran2 napisał:

pizmak666 ===> Co do "Monka", to osobiście nudziłem się przy dzisiejszym odcinku.
A o czym było? Jak zawsze - zabili kogoś ;P
A co do GW, to tak - moja siostra gra (dziwne prawda?). I ostatnio, gra częściej nawet ode
mnie.


może nie tyle dziwne że gra, co to że akurat w GW ; )

paweldomar1 ----> a do którego liceum się wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 23:04, Obi-wan Kenobii napisał:

Z Padawanem mi o status chodziło a nie o avek :)

I tak nie rozumie? O jaki status?
Ale jakby tak popatrzeć, to jesteś status niżej ode mnie - więc można Cię uznać, za Jedi ;P

Dnia 03.07.2007 o 23:04, Obi-wan Kenobii napisał:

A ja zawsze, tzn zawsze w wakacje...

A jak się gdzieś wybierasz? Wyjeżdżasz?
Podczas wyjazdu na przykład w góry, zbierasz się do wyjścia w góry dopiero koło 11?

Dnia 03.07.2007 o 23:04, Obi-wan Kenobii napisał:

Hmm...Nie wiem, wczoraj wieczorem nie miałem czasu tu spamować :D

No...może. Ale post, o który mi chodziło napisałem w temacie o Kolektywie.

Dnia 03.07.2007 o 23:04, Obi-wan Kenobii napisał:

Ech....Mnie już tak do tej gierki "ciągnie", jeszcze troszkę i ją kupie...

Ja kupiłem, bo ludzie mówili że jest fajna - faktycznie, spodobała mi się.
Ale nie aż, tak żeby non-stop w nią grac.

pizmak666 ===>
Dotychczas, Ona grała tylko w Herosy III/IV oraz Sagi Baldur''s Gate/Icewind Dale - nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym do XVIII LO im. Jana Zamoyskiego w Warszawie (ul. Smolna 30) na mat-fiz-inf bądź mat-geo-inf, a czy się dostanę to zależy tylko od szczęścia(i Boga:)). Ale jeśli się nie dostanę, to czeka mnie I LO i. K.I.Gałczyńskiego w Otwocku. Nie jest to szczyt marzeń, ale lepsze to niż nie dostanie się do żadnego liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 23:09, balduran2 napisał:


pizmak666 ===>
Dotychczas, Ona grała tylko w Herosy III/IV oraz Sagi Baldur''s Gate/Icewind
Dale - nic więcej.


czyli do RPG-ów Ją ciągnię.i słusznie. ja w sumie jutro mam się zamiar po GW wybrać. jak będe stał w sklepie z pudełkiem/pudełkami w łapach to zadecyduje czy brać czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 23:13, paweldomar1 napisał:

Chciałbym do XVIII LO im. Jana Zamoyskiego w Warszawie (ul. Smolna 30) na mat-fiz-inf bądź
mat-geo-inf, a czy się dostanę to zależy tylko od szczęścia(i Boga:)).


to modle się razem z Tobą żebyś się dostał! bo i ja tam idę. póki co przyjęli mnie do mat-inf-geo, ale skłądam podanie o przeniesienie do mat-inf-fiz (jestem tuż tuż, 3 chyba co ich przyjęli, może ktoś zrezygnuję...). liczmy na to że w roku szkolnym spotkamy się w Zamoyu ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować