Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

A dzięki za wsparcie:) Też mam taką nadzieję, bo fajnie znać kogoś z gram.pl w realu. BTW ile miałeś punktów?
Jak już mówiłem, miałem 2 punkty za mało, więc mam 149. Miałeś miejsce w 1-30 czy 31-61 w mat-geo-inf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 23:26, paweldomar1 napisał:

A dzięki za wsparcie:) Też mam taką nadzieję, bo fajnie znać kogoś z gram.pl w realu. BTW ile
miałeś punktów?
Jak już mówiłem, miałem 2 punkty za mało, więc mam 149. Miałeś miejsce w 1-30 czy 31-61 w mat-geo-inf?

w mat-geo-inf coś koło 30 na ponad 60 (bo są dwie klasy);do tej klasy mam 156.36 . w mat-inf-fiz były 62 osoby, a ostatnia miała 154 pkt. a ja do tej mam 152.36, więc powiedzieli mi że jestem gdzieś 3 czy 4 na liście tych co się nie dostali. ale napisałem podanie z prośbą o przeniesienie i się zobaczy jak to rozpatrzą. mam nadzieje że pomyślnie dla mnie. no i było by fajnie znać kogoś z forum ; ) a jakby to była 1 klasa to już w ogóle super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 23:09, balduran2 napisał:

I tak nie rozumie? O jaki status?

Ja za "jedi" uważam przewodniczącego, czyli ty jesteś padawanem a ja dopiero uczniem...(na swym gs''e mam to troszkę bardziej opisane, gdzieś na dole :)

Dnia 03.07.2007 o 23:09, balduran2 napisał:

Ale jakby tak popatrzeć, to jesteś status niżej ode mnie - więc można Cię uznać, za Jedi ;P

No tak, ale ty już Delegta miałeś :P

Dnia 03.07.2007 o 23:09, balduran2 napisał:

A jak się gdzieś wybierasz? Wyjeżdżasz?
Podczas wyjazdu na przykład w góry, zbierasz się do wyjścia w góry dopiero koło 11?

Oj...

Dnia 03.07.2007 o 23:09, balduran2 napisał:

; No...może. Ale post, o który mi chodziło napisałem w temacie o Kolektywie.

Aha. Nieporozumienie :)

Dnia 03.07.2007 o 23:09, balduran2 napisał:

Ja kupiłem, bo ludzie mówili że jest fajna - faktycznie, spodobała mi się.
Ale nie aż, tak żeby non-stop w nią grac.

No właśnie tego się boje, że za długo będę grać..Ostatnio to wogle czasu nie mam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzę Ci dostania się jak najlepiej, ale zostając w 2 klasie mat-geo-inf jest chyba jedyna szansa na chodzenie do jednej klasy:) Oczywiście jeśli się tam dostanę, choć naprawdę tracę wszelkie nadzieje i chyba pozostaje nic innego jak modlitwa. Może jakis cud?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 23:35, Obi-wan Kenobii napisał:

Ja za "jedi" uważam przewodniczącego, czyli ty jesteś padawanem a ja dopiero uczniem...(na
swym gs''e mam to troszkę bardziej opisane, gdzieś na dole :)

Dobra, niech Ci będzie.
A co do "Twoich statusów", to jeszcze między Padawanem a Rycerzem Jedi, jest jeszcze zwykły Jedi.
A co to jest "Lord Jedi"? Nie pomyliło Ci się przypadkiem z Lordem Sithów?

Dnia 03.07.2007 o 23:35, Obi-wan Kenobii napisał:

No tak, ale ty już Delegta miałeś :P

No tak...zostałem zdegradowany, za nie posłuszeństwo wobec Zakonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 23:36, paweldomar1 napisał:

Życzę Ci dostania się jak najlepiej, ale zostając w 2 klasie mat-geo-inf jest chyba jedyna
szansa na chodzenie do jednej klasy:) Oczywiście jeśli się tam dostanę, choć naprawdę tracę
wszelkie nadzieje i chyba pozostaje nic innego jak modlitwa. Może jakis cud?


może cud? zobaczymy. ja wierze że uda się i mi i Tobie. tak czy siak, powodzenia w przyszłej szkole, na nowej ścierzce życia ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że nie jestem humanistą, to nie mogę patrzeć na "ścierzkę" :). Jednak bardzo dziękuję za życzenie(?)(chociaż może wiesz, że nieedługo mam urodziny:D) i także życzę powodzenia na nowej ścieżce życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Was ludziska! Właśnie po trzygodzinnej grze w GW postanowiłem zrobic sobie przerwę... Juz wiele razy powtarzałem, że tą grę powinni spalić! Jest jak narkotyk! ;// Widzę, że bardzo dużo spamerów mamy od wczoraj, oby się to nie skończyło obniżeniem statusu... ;]

@Balduran2 >> Tiaa, Ciemna Strona Cię pokusiła młody padawanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 23:41, balduran2 napisał:

A co do "Twoich statusów", to jeszcze między Padawanem a Rycerzem Jedi, jest jeszcze zwykły
Jedi.

hmm...myślełem, że to to samo

Dnia 03.07.2007 o 23:41, balduran2 napisał:

A co to jest "Lord Jedi"? Nie pomyliło Ci się przypadkiem z Lordem Sithów?

Nie. Lord Jedi - rzadki tytuł stosowany głównie przez dowódców oddziałów Jedi podczas Nowych Wojen Sithów, ale także w innych okresach. Ranga Lorda była wyższa od Mistrza.

Dnia 03.07.2007 o 23:41, balduran2 napisał:

No tak...zostałem zdegradowany, za nie posłuszeństwo wobec Zakonu...

Ech, a ja myślę że Powinieneś dostać za to ostrzeżenie, w końcu Jedi jest co raz mniej...

Do wszystkich:
Oglądał ktoś ostatnio Scary Movie? Bo ja właśnie wszystkie części po kolei oglądam, zatrzymałem się na "dwójce"
Co do wczorajszej dyskusji na temat Shreka to w Strasznym Filmie również jest wiele nawiązani co do innych filmów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 23:50, Obi-wan Kenobii napisał:

Do wszystkich:
Oglądał ktoś ostatnio Scary Movie? Bo ja właśnie wszystkie części po kolei oglądam, zatrzymałem
się na "dwójce"
Co do wczorajszej dyskusji na temat Shreka to w Strasznym Filmie również jest wiele nawiązani
co do innych filmów...


oglądało się wszystkie części. a jak twoja opinia Obi o tym całkiem kontrowersyjnym filmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 23:50, Obi-wan Kenobii napisał:

hmm...myślełem, że to to samo

Nie - to nie jest to samo.

Dnia 03.07.2007 o 23:50, Obi-wan Kenobii napisał:

Nie. Lord Jedi - rzadki tytuł stosowany głównie przez dowódców oddziałów Jedi podczas Nowych
Wojen Sithów, ale także w innych okresach. Ranga Lorda była wyższa od Mistrza.

> No tak...zostałem zdegradowany, za nie posłuszeństwo wobec Zakonu...

Aha, nie wiedziałem - bo po prostu jest bardzo rzadki.

Dnia 03.07.2007 o 23:50, Obi-wan Kenobii napisał:

Ech, a ja myślę że Powinieneś dostać za to ostrzeżenie, w końcu Jedi jest co raz mniej...

Dobre, dobre - ale podobno już jakieś wcześniej ostrzeżenie dostałem.

Dnia 03.07.2007 o 23:50, Obi-wan Kenobii napisał:

Do wszystkich:
Oglądał ktoś ostatnio Scary Movie? Bo ja właśnie wszystkie części po kolei oglądam, zatrzymałem
się na "dwójce"

Ja oglądałem, ale nie ostatnio.
Nawet fajne są te filmy, ale niektóre sceny są beznadziejne.

greg_f ===> Witaj. Kto tu jest po Ciemnej Stronie? Wydawało mi się że Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 23:57, pizmak666 napisał:

oglądało się wszystkie części. a jak twoja opinia Obi o tym całkiem kontrowersyjnym filmie?

Sorki za pobrubienie :/ Chciałęm tylko frazę "Do wszystkich" a wyszło jak zawsze...
Jak dla mnie to niektóre sceny są naprawdę przenie, można się przy nich nieżle uśmiać ale jak przed momentem widziałem scene w której ksiądz, ksiądz2 i nawiedzona panna wymiotują na siebie to jakoś odechciało mi się dalej oglądać..Mam wrażenię że z każdą częścią jest coraz gorzej, nie ma tego ''czegoś" co mi sie podobało w jedynce.
balduran2----> Ja już mam 2 ostrzeżenia więc muszę mieć się na baczności aby nie puść drogą Anakina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 00:04, Obi-wan Kenobii napisał:

balduran2----> Ja już mam 2 ostrzeżenia więc muszę mieć się na baczności aby nie
puść drogą Anakina.

Serio? Jesteś dopiero 60 dni na forum, jako przodownik i już 2 ostrzeżenia?
Ja w swojej ponad 600 dniowej "karierze" na forum Gram.pl, pierwsze ostrzeżenia dostałem gdzieś w marcu(?) tego roku. A drugie, kilka dni po pierwszym - jakiś taki dziwny tydzień był. A jakieś 3 tygodnie temu dostałem kolejne ostrzeżenie i tym samym degrada.

Simon Whiteman ===> To spróbuj, się bardziej "wtopić" w temat - bo jak dotąd wyróżniasz się postami podchodzącymi pod spam. Przeczytaj sobie przypiętego posta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od spamu jak najbardziej się wzbraniam ;) Liczyłem na małe ''ukierunkowanie''

Podejmując temat degradów - mnie póki co to się nie tyczy, zresztą dopiero ostatnio wciągnąłem się w forumowe życie, pomimo, że jestem dość spory kawał czasu. Czasami dziwię się jak ktoś może nabić 100 postów dziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 00:21, balduran2 napisał:

Serio? Jesteś dopiero 60 dni na forum, jako przodownik i już 2 ostrzeżenia?

+ 2 degrady...

Simon Whiteman-------->Niech moc będzie w Tobie silna, nie przechódź na ciemną strone mocy (czytaj spamowania) Nie jest tam z byt miło, wiem bo sam byłem nie skromnie mówiąc Lordem Sith ale niczym "robak z popiołów" narodziłem się na nowo :)
Ale nie tylko po przez spamowanie można "nabić" 100 postów, są forumowicze którzy tego dokonali bez skażenia swych teczek. Mi bedzie trudno tę haniebną plamę zamazać ale jestem na dobrej drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100 dziennie to rzeczywiscie trudno... ale większość z tych co to osiągają to spamerzy (nie ubliżając tym co się im udało a nimi nie są:P). w każdym razie lepiej pisać do rzeczy niż za dużo glupot ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obi-wan Kenobii-------->

Gromki śmiech budzą użytkownicy, którzy ograniczają się do dwóch słów w poście...
W sumie wolałbym aby mówić do mnie Whiteman ;) Kiedy rejestrowałem się po raz pierwszy nie do końca pomyślałem nad swoim nickiem - teraz już oficjalnie wszędzie funkcjonuję jako Whiteman, natomiast na gram.pl niestety nie mogę edytować nicku :)

Spam mnie jakoś specjalnie nie pociąga, zwłaszcza jeżeli chce się dbać o należytą reputację. Bo ogólnie panuje trend - kto ma wyższą rangę ten lepszy - stąd też zastraszająca ilość spamerów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 00:44, Simon Whiteman napisał:

Gromki śmiech budzą użytkownicy, którzy ograniczają się do dwóch słów w poście...

Raczej żal...

Dnia 04.07.2007 o 00:44, Simon Whiteman napisał:

W sumie wolałbym aby mówić do mnie Whiteman ;) Kiedy rejestrowałem się po raz pierwszy nie
do końca pomyślałem nad swoim nickiem - teraz już oficjalnie wszędzie funkcjonuję jako Whiteman,

Hmm....Więc od teraz jesteś znany jako "biały człowiek"? Mam nadzieję że to nie żaden podteks rasistowski? :pp

Dnia 04.07.2007 o 00:44, Simon Whiteman napisał:

natomiast na gram.pl niestety nie mogę edytować nicku :)

Był jeden(mi znany) taki przypadek, mianowicie pan Ponury Żniwiarz napisał swój Nick z błędem ortograficznym i wysłał prośbę o zmianę i ją rozpatrzyli pozytywnie :) Spróbuj, może Tobie się też poszczęści?

Dnia 04.07.2007 o 00:44, Simon Whiteman napisał:

Spam mnie jakoś specjalnie nie pociąga, zwłaszcza jeżeli chce się dbać o należytą reputację.

Smap śmierdzi na kilometr xD

Dnia 04.07.2007 o 00:44, Simon Whiteman napisał:

Bo ogólnie panuje trend - kto ma wyższą rangę ten lepszy - stąd też zastraszająca ilość spamerów...

Niestety tak, ale jest paru userów krótzy choć mali rangą to są znani, szanowani i inne "ani, ani" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie - żadnych aspektów rasistowskich ;)

Po prostu... khem... ;) Moje nazwisko spowodowało, że mam taki a nie inny pseudonim ;)
A nick spróbuję zmienić - jak na razie daje sobie spokój z wysyłaniem maili - poszły już dwa (chociaż w nieco innej sprawie) jednak odpowiedzi nie otrzymałem...

A co do rang - nie mówię, że nie rajcuje mnie posiadanie własnej unikatowej rangi - dlatego też skrupulatnie będę dążył do tegoż celu - bez spamu, z kulturą, humorem i zdrowym podejściem do pewnych spraw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować