Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Ehh. Przygotowałem sobie tekst w Wordzie, żeby można było od razu ctrl c, ctrl v i był już na gramsajcie. I oczywiście Word się zepsuł i nie da się nic robić tylko podglądać ten plik...tak więc muszę przepisywać. Super. Prawie strone A4, aż sobie czas zmierzę- od teraz aż do czasu gdy pojawi się na GS :P Jaki z tego morał? Korzystać ze szkiców..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 02:11, Probos napisał:

Powinieneś się wstydzić :P Całej swojej wypowiedzi :D Mnie nie znać ?! :D No i to 666...:P

Ano Ciebie, za kogo Ty się uważasz?! :D (jeszcze 7 postów i jubileusz 3000 posta będziesz obchodził xD)

Dnia 19.07.2007 o 02:11, Probos napisał:

Prawidłowo :D

No, chyba tak, skoro Ty tak robisz, to zapewne jest to prawidłowe ;P

Dnia 19.07.2007 o 02:11, Probos napisał:

Nie znam, ale spoko ;)

Wiem że nie znasz, mało kto zna...

Dnia 19.07.2007 o 02:11, Probos napisał:

A pewnie, że tak :D

Dedukcja Jedi ciągle mnie zadziwia..
A jakie to województw? ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2007 o 02:15, Obi-wan Kenobii napisał:

Ano Ciebie, za kogo Ty się uważasz?! :D (jeszcze 7 postów i jubileusz 3000 posta będziesz
obchodził xD)

Nie musisz wiedzieć, za kogo ja się uważam, musisz wiedzieć, za kogo uważają mnie inni xD A co do 3000 postów, to dzięki, że mi przypomniałeś :D

Dnia 19.07.2007 o 02:15, Obi-wan Kenobii napisał:

No, chyba tak, skoro Ty tak robisz, to zapewne jest to prawidłowe ;P

Tym mnie rozwaliłeś xD

Dnia 19.07.2007 o 02:15, Obi-wan Kenobii napisał:

Wiem że nie znasz, mało kto zna...

Tak jak większość klubów młodzieżowych :)

Dnia 19.07.2007 o 02:15, Obi-wan Kenobii napisał:

Dedukcja Jedi ciągle mnie zadziwia..

A jakie to województw? ;-D

Małopolskie, koło Zakopanego :) I 80km na południe od Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 minut, ale za to ani jednej literówki :P

Karharot mi by się chyba odechciało grać jeśli bym wiedział, że i tak przegram...podziwiam wolę walki :)

Ja natomiast piłkę trenuję w Wosirze Wyszków (jutro zarzucę linkiem z naszymi wynikami może jeszcze są na stronie MZPNu) , choć prawdopodobne sa przenosiny do Agrykoli Warszawa lub Dolcanu Ząbki bo takie propozycje otrzymuję. Ale to chyba za rok i od razu do LO pojadę do stolicy :)

A tymczasem ja już się na dziś żegnam- chcę spędzić przedostatnią noc w lipcu w swoim łóżku :P Dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 02:21, Probos napisał:

Nie musisz wiedzieć, za kogo ja się uważam, musisz wiedzieć, za kogo uważają mnie inni xD A

Więc? :-)

Dnia 19.07.2007 o 02:21, Probos napisał:

co do 3000 postów, to dzięki, że mi przypomniałeś :D

Przyjemność po mojej stronie ;)

Dnia 19.07.2007 o 02:21, Probos napisał:

Tym mnie rozwaliłeś xD

To lepiej się pozbieraj szybko ;P

Dnia 19.07.2007 o 02:21, Probos napisał:

Tak jak większość klubów młodzieżowych :)

Nom, małe klubiki, bez większych sukcesów, jednak posiadających w swych szeregach graczy bardzo amitnych, pragnących wybić się dalej ale cóż...prawdę mówiąc miejsce dyskwalifikuje ich na starcie.

Dnia 19.07.2007 o 02:21, Probos napisał:

Małopolskie, koło Zakopanego :) I 80km na południe od Krakowa

Hmm...Pewnie kibicujesz Wiśle Kraków? ;D Ja mieszkam w lubelskim, z 60 km do granicy z Ukrainą ;)

ps. Jeśli wysyłasz mi zaproszenie to japierw przeczytaj ostatni wpis (przynajmniej) i jego komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2007 o 02:30, Obi-wan Kenobii napisał:

Więc? :-)

A, nieważne :D

Dnia 19.07.2007 o 02:30, Obi-wan Kenobii napisał:

Przyjemność po mojej stronie ;)

Miło mi to słyszeć :)

Dnia 19.07.2007 o 02:30, Obi-wan Kenobii napisał:

To lepiej się pozbieraj szybko ;P

Już, jeszcze tylko noge znajde i będzie dobrze

Dnia 19.07.2007 o 02:30, Obi-wan Kenobii napisał:

Nom, małe klubiki, bez większych sukcesów, jednak posiadających w swych szeregach graczy bardzo
amitnych, pragnących wybić się dalej ale cóż...prawdę mówiąc miejsce dyskwalifikuje ich na
starcie.

Wiem o czym mówisz :) Znam to uczucie... Sam grałem w UKS, tylko, że odnosiliśmy duuże sukcesy

Dnia 19.07.2007 o 02:30, Obi-wan Kenobii napisał:

Hmm...Pewnie kibicujesz Wiśle Kraków? ;D Ja mieszkam w lubelskim, z 60 km do granicy z Ukrainą
;)

No co ty... Kibicuję Podhalu Nowy Targ ;) Mistrz Polski w hokeju na lodzie ;)

Dnia 19.07.2007 o 02:30, Obi-wan Kenobii napisał:

ps. Jeśli wysyłasz mi zaproszenie to japierw przeczytaj ostatni wpis (przynajmniej) i jego
komentarza...

O.K !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 02:34, Probos napisał:

A, nieważne :D

Pewnie nic miłego to nie jest więc nie chcesz wyjawić :P

Dnia 19.07.2007 o 02:34, Probos napisał:

Miło mi to słyszeć :)

Mialem taka nadzieję ;)

Dnia 19.07.2007 o 02:34, Probos napisał:

Już, jeszcze tylko noge znajde i będzie dobrze

Chyba za okno wyleciała...

Dnia 19.07.2007 o 02:34, Probos napisał:

Wiem o czym mówisz :) Znam to uczucie... Sam grałem w UKS, tylko, że odnosiliśmy duuże sukcesy

Skoro duże to przynajmniej mieliście szansę zostać zauważonym...

Dnia 19.07.2007 o 02:34, Probos napisał:

No co ty... Kibicuję Podhalu Nowy Targ ;) Mistrz Polski w hokeju na lodzie ;)

Wiem, ale chodzi mi o piłkarski klub z pierwszej ligi ;)

Dnia 19.07.2007 o 02:34, Probos napisał:

O.K !! :D

Cóż, może troszkę surowy pod tym względem jestem ale...taki już jestem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2007 o 02:42, Obi-wan Kenobii napisał:

Pewnie nic miłego to nie jest więc nie chcesz wyjawić :P

Nie, po prostu jestem wstydliwy bardzo :D

Dnia 19.07.2007 o 02:42, Obi-wan Kenobii napisał:

Chyba za okno wyleciała...

Właśnie nie, leżała przy łózku :) Swoją drogą, chyba chce iść spać, no cóż, ona tak, a ja nie :D

Dnia 19.07.2007 o 02:42, Obi-wan Kenobii napisał:

Skoro duże to przynajmniej mieliście szansę zostać zauważonym...

I byliśmy, dostawaliśmy zaproszenia na mecze międzynarodowe, wszelakie puchary..Nieraz w jednym tygodniu, 3 dni spędzałem poza domem, grając gdzieś tam :)

Dnia 19.07.2007 o 02:42, Obi-wan Kenobii napisał:

Wiem, ale chodzi mi o piłkarski klub z pierwszej ligi ;)

To chyba Groclin Grodzisk Wielkopolski :D

Dnia 19.07.2007 o 02:42, Obi-wan Kenobii napisał:

Cóż, może troszkę surowy pod tym względem jestem ale...taki już jestem ;D

Bardzo dobrze, przynajmniej masz swój styl, a to się liczy ;)
Pozdrawiam i życzę miłej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 01:49, Obi-wan Kenobii napisał:

Heh, jest nas trzech, niczym trzech muszkieterów :D

Jak to dumine brzmi :D "Trzech muszkieterów..i ich piłki" xD ...tylko że ja piłki nie mam :D

Dnia 19.07.2007 o 01:49, Obi-wan Kenobii napisał:

Konkretnie co? Bo ja nieskromnie powiem że mnie drybling ;)

Ja tyle na dryblingu sie znam co na gotowaniu :D Może z 2-3 kiwki umiem ale nic innego ^^
A wyróżnia mnie szybkość, rajdy, zapał i serce do gry (niegdy nie odpuszczam), no i do walki ;) No i choroba trace te 2 pierwsze, ale nie mogę na to pozwolic. Nie w tej klasie.
Ale ostatnio nawet talent bramkarski znalzalem w sobie, moze wykorzystam to w sql, ale tam to nie trawka, tam parkiet, tam bedzie boleć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat zszedł na piłkę nożną:) Moją ulubioną dyscyplinę sportową:)
Mnie wyróżnia dobra gra na bramce. W końcu trenowałem w 3 klubach, więc coś tam potrafię:) A czasem lubię sobie pograć w polu, mam dalekie wykpoy/dośrodkowania i co najważniejsze - celne:P. Pokiwać coś umiem, ale raczej jestem nie za szybki:P
A tak w ogóle to witam Nocnych Marków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Może z 2-3 kiwki umiem ale nic innego ^^
I nie trzeba umieć nic innego. Po co komu zwody jak Cristiano Ronaldo, skoro o wiele skuteczniejsze jest po prostu ćwiczenie przyspieszenia i dobrego prowadzenia piłki? :) Na pewno prowadzenie piłki tuż przy nodze w dodatku z podniesioną głową i możliwość nagłego przyspieszenia daje o wiele więcej niż jakieś zwody :P

Ja tam np. wszystkich, z którymi gram niezbyt często np. w lidze robię na to samo- na szybkości piłka lekko w lewo/prawo z jednoczesnym jej podrzuceniem do góry o parenaście cm i sprint. Skuteczne jak cholera, bo bardzo trudno powstrzymac pilke lecaca szybko w powietrzu, zwykle wystawienie nogi nic nie da.

Moim idolem jest pod tym względem Leo Messi, który nigdy nie bawi się w jakieś zwody, a mimo to potrafi np przejść pół boiska jak w meczu z Getafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

NIe wiem czy temat zszedłczy nie bo ja tylko odpowiadałem na wczorajszego posta :D
Na bramkarza to ja sie na początku szkoliłem, potem dopiero zaczuważyłem że bez kiwek w polu też mozna grać, no i tak zostało, i sie z tego cieszę ;)
Ja to tz mam ładne dosrodkowania i podania, gorzej z celnoscią strzałów, ale często "fart" dopomoże i leca piękne bramki ^^
A wszystkiego dokonałem na podwórku, w żadnym klubie nie grałem ponieważ wtedy kiedy sie powinno do klubu zapisać to ja w piłkę grać nie umiałem, wiec zostało tylko podwórko i mój "nauczyciel" kolega ze szkoły.

O tez sie zapomniałem przywitać: Dzień Dobry Wieczór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A, z celnością też nigdy nie byłem za pan brat, ale rok spędzony na ściance z namalowaną bramką jednak pomaga:) Nigdy też nie miałem problemów z siłą, więc mogę spokojnie walić bramki z kilkunastu metrów. Jestem wysoki (190 cm/16 lat) więc często mi się zdarza strzelać bramki głową na boisku. Uwielbiam uderzać rzuty wolne - ćwiczyłem na ściance i teraz potrafię naprawdę zagrać idealną piłkę na główkę czy to uderzyć:D
Obecnie nie chodzę do żadnego klubu (lenistwo:P).
A tak poza tym to ktoś lubi freestyle? W tym już naprawdę nie jestem zły:) Kilka fajnych sztuczek potrafię zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 00:28, paweldomar1 napisał:

A, z celnością też nigdy nie byłem za pan brat, ale rok spędzony na ściance z namalowaną bramką
jednak pomaga:) Nigdy też nie miałem problemów z siłą, więc mogę spokojnie walić bramki z kilkunastu
metrów. Jestem wysoki (190 cm/16 lat) więc często mi się zdarza strzelać bramki głową na boisku.
Uwielbiam uderzać rzuty wolne - ćwiczyłem na ściance i teraz potrafię naprawdę zagrać idealną
piłkę na główkę czy to uderzyć:D

Z uderzeniem nie mam problemu, gdyż też mam bardzo dobre warunki fizyczne (173cm/13 lat), z siłą nie kombinuję, cenię sobie precyzję, dlatego nie lutuję na bramkę, tylko wrzucam do niej piłkę lobem. O dziwo ta metoda jest bardzo dobra na bramkarzy. A z celnością to ja mam lepiej, choć jeśli nie będę choć raz w tygodniu sobie grał, to celność już nie jest moją dobrą stroną

Dnia 20.07.2007 o 00:28, paweldomar1 napisał:

Obecnie nie chodzę do żadnego klubu (lenistwo:P).

No to jak ja :P

Dnia 20.07.2007 o 00:28, paweldomar1 napisał:

A tak poza tym to ktoś lubi freestyle? W tym już naprawdę nie jestem zły:) Kilka fajnych sztuczek
potrafię zrobić:)

znam kilka, dobrze wytrenowałem, lecz cenię sobie grę wyzywającą. Prowokuję rywala szybką grą, lecz nie zbliżam się, jak on zaczyna się do mnie zbliżać, robię hop hop i puszczam mu piłkę pod nogami lub obok niego (czasem też podcinam piłkę).

A co do bramkarstwa, to miałem półroczny epizod na tej pozycji. Całkiem dobrze mi szło, lecz zrezygnowałem, gdyż 2/3 tego czasu spędziłem lecząc kontuzje, no cóż, zawsze grałem ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o same strzały, to proponuję się patrzec na bramkarza- 90% zawsze robi rozkrok, zeby latwiej bylo obronic i mocna pilka zalatwia sprawe, po prostu nie zdazy sie zsunac nog. Choc ja akurat to trenowalem na sciance w klubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 00:48, mikal15 napisał:

Jesli chodzi o same strzały, to proponuję się patrzec na bramkarza- 90% zawsze robi rozkrok,

postawa bramkarska. Nogi w lekkim rozkroku, aczkolwiek na tyle dużym, żeby zmieścić w nim piłkę, góra ciała pochylona do przodu, ręce stroną wewnętrzną w stronę piłki itd itp.

Dnia 20.07.2007 o 00:48, mikal15 napisał:

zeby latwiej bylo obronic i mocna pilka zalatwia sprawe,

wcale nie załatwia sprawy, jeśli bramkarz ma dobry refleks, będzie skupiony i przewidzi, gdzie napastnik będzie chciał posłać piłkę, to nawet i taki bardzo mocny strzał (wykluczam tu atomowy, strasz przy nich popełnić błąd, bo może się przy słabych kościać[choć takownych bramkarze nie powinni mieć] może się to zakończyć złamaniem) to ten mocny strzał bez większego trudu wybroni.

Dnia 20.07.2007 o 00:48, mikal15 napisał:

po prostu nie zdazy sie zsunac nog.

doświadczony bramkarz nie będzie zsuwał nóg. Wiesz jak błyskawicznie można złabać taką piłkę, która leci wprost na bramkarza?

Dnia 20.07.2007 o 00:48, mikal15 napisał:

Choc ja akurat to trenowalem na sciance w klubie.

Ja trenowałem w klubie na normalnej bramce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 00:22, mikal15 napisał:

I nie trzeba umieć nic innego. Po co komu zwody jak Cristiano Ronaldo, skoro o wiele skuteczniejsze
jest po prostu ćwiczenie przyspieszenia i dobrego prowadzenia piłki? :)

No w sumie masz racje. Innych i tak się nie nauczę bo tych co robie siejeszce nie nauczyłem .Dla mnie liczy sie skutecznosć nie jakość wiec wole jednak dociagnąć te 2-3 do perfekcji.

Dnia 20.07.2007 o 00:22, mikal15 napisał:

Ja tam np. wszystkich, z którymi gram niezbyt często np. w lidze robię na to samo- na szybkości
piłka lekko w lewo/prawo z jednoczesnym jej podrzuceniem do góry o parenaście cm i sprint.

Ja raczej rywali tylko szybkoscią i przesuwaniem piłki na bok. Podrzucać sie tak nie uczylem ,ale wykorzystuje podrzucanie tylko przy wślizgach i wystawianych nogach, chodziaż też nie zawsze. Tylko sprint, najlepszy sposób na rywali, niektórych.

Dnia 20.07.2007 o 00:22, mikal15 napisał:

Moim idolem jest pod tym względem Leo Messi, który nigdy nie bawi się w jakieś zwody, a mimo
to potrafi np przejść pół boiska jak w meczu z Getafe :)

Moim C.Ronaldo ale nie z powodu kiwek jakie robi, tylko z powodu rajdów. Bo właśnie jest moją główną cecha na boisku, najpierw rajd prawą stroną (jezeli potem dośrodowanie), lub lewą jeżeli wejście w środek. Potrafie sie dobrze rozpedzić ale przy tym nie kontroluje jeszcze najlepiej piłki, no i ją tracę.

Ale pragnę zaznaczyc że ja jestem tylko prawonożny, lewą nogą nawet piłki nie kopnę, nawet nieraz nie trafię w nią...nie wiem czemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nagle sobie przypomniałem, że jutro o 9:30 mam korki z niemca, a ja jeszcze zadania nie zrobiłem :[
co to ma być, żeby w wakacje rodzice zmuszali do nauki ;/ jeszcze o tak barbarzyńskich porach w środku nocy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 01:19, otc napisał:

Kurde, nagle sobie przypomniałem, że jutro o 9:30 mam korki z niemca, a ja jeszcze zadania
nie zrobiłem :[
co to ma być, żeby w wakacje rodzice zmuszali do nauki ;/ jeszcze o tak barbarzyńskich porach
w środku nocy ;/

O cholercia. No to masz nieciekawie. Rzeczywiście to nie jest ok, jak rodzice do nauki zmuszają. Co innego jak np. sam uznasz, że to Ci dobrze zrobi i chcesz się tego poduczyć. A poza tym słyszałam, że to niezdrowo i że wakacje są po to, żeby ODPOCZYWAĆ w pełym tego słowa znaczeniu od nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzecz niemożliwa się stała, ze w smarkach nie ma ludzi... Moze się tak stało po ataku dzikich węży, który miał miejsce w wątku dla zdegradowanych? Ubolewam nad niskim poziomem tego forum, a jeszcze bardziej nad tym iż wolność słowa i obrona godności zostały zmieszane z błotem, z powodu zwykłego widzimisię... Moderatorom gratuluję samouwielbienia i postępującego uwsteczniania tego pseudoforum i zaniżania jego poziomu. Reaven, Hito - jesteśmy z Wami! Nie zmieniajcie się i nadal brońcie swojej godności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować