Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2007 o 02:48, Kafar napisał:

> A propo snów - macie jakieś metody, bo chciałbym pośnić o tym o czym marzę(nvm. o co
tylko
> chodzi o to jak pobudzić)

Ciekawy temat. Na pewno pomaga jeśli o tym myślisz fantazjujesz i z tą myślą zasypiasz. Też
oczywiście jak dużo o danej rzeczy myślisz w ciągu dnia. A dodam jeszcze że najlepszym choć
dość chorym sposobem w sumie :P to poleżeć na ostrym słońcu i coś robić lub myśleć o tym i
tak leżeć leżeć.. i potem jak wracasz masz taki (nie wiem jak to się nazywa) mały udarek nazwijmy
hehehe :P i przez parę dni o tym będziesz śnił :) (nocy).

W chorwacji jak byłem i leżałem nad basenem z dziewczyna to grałem w makao i w pokoju potem
hotelowym też. I potem miałem koszmary zwidy jakieś że gram w nocy w makao BA powiem więcej
raz naprawdę graliśmy przez sen w makao i pamiętam to :) Niezły odlot. To są sny-horrory :)

Hmm o sposobach snu słyszałem i próbowałem - najlepsze metody żadne się do nich nie umywają, a jak leżenie na słońcu to wypróbuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 03:00, Grizzly. napisał:

po prostu jakby przypomnienie i porównanie z tym co ta hemkapma kiedyś wytworzyła. Słyszłem
też fdzieś że jest to błąd pracy mózgu.. Ale czy to wszystko prawda to nikt nie wie.

To ja mam te błędy nazbyt często ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 03:00, Grizzly. napisał:

i stwarza wizje, miejsca itp. I kiedy sobie np. idziemy i nagle czujemy de javu to jest to
po prostu jakby przypomnienie i porównanie z tym co ta hemkapma kiedyś wytworzyła. Słyszłem
też fdzieś że jest to błąd pracy mózgu.. Ale czy to wszystko prawda to nikt nie wie.

To po prostu w Matrixie wyskoczył kolejny "error 404" ;P
A tak serio o często miewałem takie akcje w roku szkolnym, może od tego, że w tym okresie czacha pracuje :D
Najczęściej tego typu derza wu miałem na religii i to w jednej określonej sali (nr.61), też mnie to ciekawi dlaczego tam akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)
Jak minął dzień ? U mnie dobrze, w końcu wróciła mi forma w CS :) A w dodatku otrzymałem paczkę z gram.pl, która zawierała :
- BG Złotą Edycję
- Album G III
- Smycz NWN 2
I muszę powiedzieć, że album jest wspaniały, a smycz wytrzymała :)
Gry nie będę komentował, bo każdy ją zna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 00:00, Probos napisał:

Witam wszystkich :)
Jak minął dzień ? U mnie dobrze, w końcu wróciła mi forma w CS :) A w dodatku otrzymałem paczkę
z gram.pl, która zawierała :
- BG Złotą Edycję
- Album G III
- Smycz NWN 2
I muszę powiedzieć, że album jest wspaniały, a smycz wytrzymała :)
Gry nie będę komentował, bo każdy ją zna :)


Witam, witam marku numero uno:)
Dzionek spoko, oprócz tego, że muszę chodzić do pracy i już jestem wymęczony to super;).
Ładna paczuszka, jak mówisz, że smycz w porządku to fajnie, ja również czekam na swoją, a w niej:
-smycz NWN2:)
-koszulka heroes5
-plakat wiedźmina
-koszulka game over
-książka piknik na skraju drogi
-gra the longest journey.
Mam nadzieję, że jutro dojdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także witam Cię i pozostałych marków:)
Ja osobiście dziś pójdę na miasto z 25 złotymi w ręku po te wspaniałe wydanie, jakim jest Saga Baldur''s Gate z EKG:) A co, trzeba w coś grać, zanim Wiedźmin przyjdzie:)
Pamiętajcie wszyscy, nie biegajcie po trawie w halówkach, gdy jest mokro. Śmiesznie było, jak się poślizgnąłem na małej góreczce i prześlizgnąłem się kilka dobrych metrów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 00:00, Probos napisał:

Witam wszystkich :)
Jak minął dzień ? U mnie dobrze, w końcu wróciła mi forma w CS :)

Ja grałem tylko w CoDa 2... ale dużo ale kolega mi pożyczył grę i perfidnie skorzystał z klucza. Nie ma bata grać nie mogę.

Dnia 31.07.2007 o 00:00, Probos napisał:

A w dodatku otrzymałem paczkę
z gram.pl, która zawierała :
- BG Złotą Edycję

Sam posiadam, ale gra wciąga strasznie boję się dalej grać. Szczególnie w nocy... wczoraj o 3 w nocy się wyrwałem :D

Dnia 31.07.2007 o 00:00, Probos napisał:

- Album G III

Był chyba w EK, ale musi być fajny bo dużo kosztował.

Dnia 31.07.2007 o 00:00, Probos napisał:

- Smycz NWN 2

Fajna kolorystycznie i gruba smycz.

Niedawno zamówiłem BG oraz ID razem... do tego podkładkę pod mysz z G3 (polecam!)

Ja rzadko się w NM udzielam, głównie siedzę na IRCU albo przy KwonHo lub innej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 00:12, patrYX93 napisał:

> - Album G III
Był chyba w EK, ale musi być fajny bo dużo kosztował.


Ja wygrałem go w konkursie, fajny był...


A tu kolejna noc, z moimi natrętnymi myślami ale ja je kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja dzisiaj prawie cały dzień w coda 2 pykałem i musze powiedzieć ze forma powraca po krótkiej przerwie i wreszczie powróciłem do mojego ukochanego clanu CoD 2 Mp :) Pozdrawiam wszystkich nocnych marków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 02:19, Krystian-03 napisał:

No ja dzisiaj prawie cały dzień w coda 2 pykałem i musze powiedzieć ze forma powraca po krótkiej
przerwie i wreszczie powróciłem do mojego ukochanego clanu CoD 2 Mp :) Pozdrawiam wszystkich
nocnych marków :)

hy, chyba ino nas dwóch zostało ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 02:22, otc napisał:

hy, chyba ino nas dwóch zostało ;]


sorka, własnie wróciłem z dworu, dżin poszedł albo dwa, zimno strasznie, drzewa sie chwieja, wiatr jak na antakrydzie, ale jestem i pisze, wiec marków jest wiecej ;]
no i kolejny raz sprawdza sie ograniczenie w watku, pisza Ci przeznaczeni do ego tematu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to noc jeszcze młoda i za jakieśkilka godzinek słoneczko będzie wstawać także wykorzzystajmy upływające minutki i pogadajmy o czymś zajefajnym, co ty na to?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 02:22, otc napisał:

hy, chyba ino nas dwóch zostało ;]

Jak to? Jestem ja, jest Budo... dużo nas. I Obi.

CoD2 mp rządzi, ale przerzuciłem się na GW oraz KwonHo... co do strzelanek to rozważam zakup HL2 za 50 pln, bo to niezła okazja. Ale i tak na brak gier nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 02:28, Krystian-03 napisał:

Sorki za dubla ale nie powstrzymam sie i musze powitać Budo w naszym gronie nocnych marków,
a więc Witamy!


Ty mnie witasz..? Ja tu już byłem jak Ty na chleb mówiłeś bep a na muchy tapty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Chłopie, Ty się prześpij lepiej ;]. Póki pićku było i ciepło było xD
otc: jakich dwóch, wiecej nas jest ale sie ukrywają :P
Krystian-03: Masz tapetkę z Visty w avku ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obi-wan Kenobii - No a co sie będe :)

Budo - No skoro tu juz czuwasz pare godzinek nad forum to przepraszam ale z twojego 1 postu tutaj którego zauważyłem świadczy że dopiero co zawitałeś u nas :) Więc miłego spędzania czasu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 02:32, Obi-wan Kenobii napisał:

otc: jakich dwóch, wiecej nas jest ale sie ukrywają :P


Czaimy się w ciemnościach nocy co?:)
A potem za dnia ciężko tego żałujemy... Tylko po to by następnej nocy znowu przy kompie zasiąść, na te kilka... naście... dziesiąt dodatkowych minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 02:35, Krystian-03 napisał:

Budo - No skoro tu juz czuwasz pare godzinek nad forum to przepraszam ale z twojego
1 postu tutaj którego zauważyłem świadczy że dopiero co zawitałeś u nas :) Więc miłego spędzania
czasu. :)


Nie chodzi że parę godzinek... ja byłem z tym wątkiem od jego powstania :)
W każdym razie, o tej porze jestem w stanie nieważkości wiec nie odpowiadam za orty ani uszcsebek na zdrowu powstał podczas czytana moich postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować