Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2007 o 03:51, Karharot napisał:


> Ale na momen na irc zawitałeś :D

Nie mogłem się powstrzymać:) Ale odparłem pokusę, trenuję swoją siłę woli.


Ja tam zawsze miałem z tym problemy, jeśli chodzi o irca albo forum :) Dajmy na to teraz, jestem zmęczony, wiem, że powinienem iść się wykąpać i iść spać, ale mimo to coś mnie ciagnie i siedzę na forum ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat teraz może cię nie ciagnąć do tego tematu, bo rozmowy w Nocnych Markach zaczynamy od 24 (patrz przypięty post:P) i możesz iść się wykąpać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom laae wiesz że teraz zaspamowaliśmy?? Bo regulamin tego tematu mówi że "Temat - jak sama nazwa wskazuje jest na pogaduchy dla lubiących nocne życie. Trzymajmy się zatem zasady, że
wypowiadamy się w nim w godzinach [EDIT]- 0:00 - 06:00. Inne posty traktowane będą jako spam.
Pozdrawiam." a więc spamik !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 00:01, Krystian-03 napisał:

Dobra otwieram temat Nocne Marki i zapraszam wszytkich tutaj!!


Właśnie przez takie posty na NM zostały narzucone takie ostre reguły. Jeśli nie masz nic do napisania, to nie pisz, a zapraszać także nie musisz, bo to nie jest ani bar, ani restauracja. Jak chce coś napisać to napisze, nie potrzeba tutaj Twojego zaproszenia. :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie upominanie to też jest lekki spam, od tego są na forum moderatorzy. Jeżeli ma zwrócić uwagę to zwróci i nie potrzeba mu zapewne do tego Twojej pomocy.
Kurde, zepsułeś nastrój no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano.. Strasznie szybko mi zleciał ten miesiąc. A wam jak? Dopiero przecież co było zakończenie roku :/ Ale teraz klasa maturalna to rok szkolny krótszy będzie. Za to noce dłuższe.... <nauka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny mam powód, że Otwock (podobno miasto), w którym mieszkam, to jedna wielka wieś. Dwaj pracownicy różnych sklepów komputerowych, w których byłem w piątek spytać się o Sagę Baldur''s Gate oznajmili mi, żebym przyszedł we wtorek, bo na pewno będzie. Jak głupi uwierzyłem (czemu nie zamówiłem wcześniej na gram.pl?). Dzisiaj idę sobie z 25 złotymi w kieszeni. Zachodzę do pierwszego sklepu. Oczywiście nie ma, nawet nie było zamówione. Phi, dobra, został drugi sklep. Idę sobie kilkaset metrów, wchodzę do sklepu. Pytam się Pana za ladą o Sagę BG. Tia, nie ma i nie wiadomo kiedy będzie. Dobra, wychodzę ze sklepu. Ten jeszcze, gdy byłem przy wyjściu bezczelnie mi powiedział, żebym wcześniej przychodził i się pytał/zamawiał, a przy okazji czy to ta EKG z piątka jest. Myślałem, że skoczę za ladę, ale po prostu olałem typa i wyszedłem. Mam nauczkę - zamawiaj na gram.pl (ewentualnie 8 zł za bilaet do Wawy i z powrotem i zajść do MM bądź Empiku), Otwock to wieś i nigdy tu nic nie ma. Chciałem sobie przed wyjazdem (tak, dzisiaj o 6:00 mam jechać nad morze, Kąty Rybackie, może ktoś jedzie?:) Widać, że mam zamiar się wyspac;D) zacząć grać w Baldur''s Gate I (2 mam jeszcze z pudełkiem tym niebieskim - btw świetne jest;)) a tu zonk. Jak tu się nie wkurzyć w taki dzień?
P.S. Się rozpisałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczęściarz:) Niektórzy z nas nie mogą już się cieszyć luksusem 2 miesięcy wakacji.
Teraz to jedyna nadzieja i odległe światełko w tunelu to emerytura. Dopiero wtedy takie forumowe dziadki jak ja mogą liczyć na trochę naprawdę wolnego czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłeś podstawowy błąd. U mnie tez raczej tych gier nie kupi. Gry sa tylko w jednym sklepie w mieście i to z opóźnieniem i strasznymi cenami. Dlatego zamawiam zawsze przez neta i jest ok :). Nie muszę się stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie taki problem na szczęście nie istnieje, Szczecin, duże miasto, multum sklepów. W jednym z Empików zrobili nawet request - mówisz jaki chcesz tytuł, a oni zamawiają :) Raz nawet zamówili dla mnie B&W 1, którego kupiłem za 40zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 00:01, Krystian-03 napisał:

Dobra otwieram temat Nocne Marki i zapraszam wszytkich tutaj!!


Niedawno byla dyskusja w tym watku co robic z takimi postami jak ten cytowany. Jesli nie masz nic do powiedzenia w jakims temacie to nic nie mow. A poniewaz wielokrotnie prosilismy o to, zeby w tym temacie wypowiadac sie w godzinach ktore sa podane w przypetym poscie - ostrzezenie dla wszystkich, ktorzy zlamali cisze no... dzienna. :) Tak wiec ostrzezenie dostaja nastepujace osoby:

Krystian-03
paweldomar1
Mr.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie sprzedawcy w dużych miastach są świadomi konkurencji i tego że zniechęcony klient może nie tylko udać się na zakupy do innego sklepu ale też zapamiętać sobie że został źle potraktowany. Dlatego rozsądny sprzedawca stara się wyjść naprzeciw potrzebom kupującego.
Natomiast jeśli właściciel sklepu wie że kupujący i tak do niego wróci bo nie ma wyboru to ma go gdzieś.
Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 00:11, reykan napisał:

No to wchodzimy w sierpień. Już połowa wakacji za nami, ale jest jeszcze calutki miesiąc na
polegiwanie.


Pogadamy jak bedziesz mial tak jak ja 5 dni urlopu do wykorzystania, a nie dwa miesiace wakacji. Zobaczysz wtedy jak fajnie bedzie sie czytac posty studentow, ktorzy wakacji maja trzy miesiace. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 00:23, paweldomar1 napisał:

P.S. Się rozpisałem:)

E tam, jeszcze długich postów nie widziałeś :P Np to: "wchodzę do sklepu", wiesz ile można o tym napisać? xD Parę sekund życia można w paru pięknych zdaniach zapisać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować