Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie


Bambucza z moczeniem drewna, dobre :D

btw za daleko... czy moze być za daleko dla gościa, który ma krowe z dwoma głowami na awatarze? ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 03:48, Budo napisał:


Bambucza z moczeniem drewna, dobre :D

btw za daleko... czy moze być za daleko dla gościa, który ma krowe z dwoma głowami na awatarze?
^_^

przekonałeś mnie avek się przyjął zostaje, finito, jak narazie to jest ten "jedyny" :D
wiesz mam kupe chorych obrazków ale nie ma co ich tu dawać :D no może dam ulubiony bo głupi, wynaturzeń nie dam, bo znowu mi zarzucą niemoralność ;]

20070809035316

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 03:53, otc napisał:

wiesz mam kupe chorych obrazków ale nie ma co ich tu dawać :D no może dam ulubiony bo głupi,
wynaturzeń nie dam, bo znowu mi zarzucą niemoralność ;]


Hahaha, widzę trafiłem w problem wyboru awatara... u mnie rotacja co parę miechów, a jak zmienię to mnie ludzie nie poznają i kasują moje wpisy na gieesach :D
Obrazek- dobry, mocne 4/5... co do niemoralności, wiesz... na gieeesach widziałem takie rzeczy za które dałbym bana na forum, bez mrugnięcia, oznaczenie że nie dla dzieci i jedziesz :)
Zanim zaczniesz jednak przeczytaj regulamin /mowa o gieeesach ofkoz/ :D
A teraz lecę, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle że osoby najbardziej zapamiętuje sie po avatarach i tak jest w twoim przypadku(niech bedzie) panie Budo napoczątku nie poznałem ;). Fajny avek, chociaż ja jak i pewnie inni gramowcze przyzwyczailiśmy sie do tego starego. Nie wiem czy mi sie tylko tak wydaje ale Moderatorom to chyba rzadko sie zdarza zmieniać avatara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 03:58, Budo napisał:

Hahaha, widzę trafiłem w problem wyboru awatara... u mnie rotacja co parę miechów, a jak zmienię
to mnie ludzie nie poznają i kasują moje wpisy na gieesach :D

ja nie mam gieesa nie mam problemu :)

Dnia 09.08.2007 o 03:58, Budo napisał:

Obrazek- dobry, mocne 4/5... co do niemoralności, wiesz... na gieeesach widziałem takie rzeczy
za które dałbym bana na forum, bez mrugnięcia, oznaczenie że nie dla dzieci i jedziesz :)

no sam paru pojechałem za ich denne wpisy, przecież to ani zabawne, ani śmieszne, ani zabawne. Wręcz żałosne, a inni się z tego cieszyli ;/

Dnia 09.08.2007 o 03:58, Budo napisał:

Zanim zaczniesz jednak przeczytaj regulamin /mowa o gieeesach ofkoz/ :D

Ale, że co mam zaczynać niby z gieesami? Choćbyście mi przyprowadzili bezpruderyjną dziewoję za to bym założył swojego gieesa to bym tego nie zrobił ;] Dla mnie giees (jak by to powiedzieć by nikogo nie urazić?) (o wiem) to taki zwykły blog, a dla mnie blog to bubel. A poza tym zawsze lubiłem robic wszystko inaczej niż wszyscy :D

Dnia 09.08.2007 o 03:58, Budo napisał:

A teraz lecę, pa

no to dobranoc, ja wzorem Obiego-wana Kenobiego nie sypiam co drugi dzień ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 00:55, Graffis napisał:

Na forum gildii masz garść informacji o sytuacji związanej z Ventrilo, choć teraz już wszystko
jest jak było kiedyś. Nie pamiętam tylko, czy przed rewolucjami wyjechałeś, czy już w trakcie ;)

Na pewno pojawię się na festiwalu smoka. W zasadzie to cały weekend mam wolny, w sobotę tylko jadę do kumpla kupić rower.

Dnia 09.08.2007 o 00:55, Graffis napisał:

Poczekaj, aż poczujesz duńską specyfikę ;P Mama w piątek opuszcza Jutlandię, już się doczekać nie może ;P

Już się powoli przyzwyczajam do niektórych rzeczy. Na przykład łazienka. To normalne, że są one rozmiarów metr na dwa, w środku kibel i umywalka oraz luźno wiszący prysznic, a cała łazienka robi w zasadzie za brodzik? Choć jakby się uprzeć i uszczelnić drzwi to i za wannę może posłużyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 03:58, Budo napisał:

Hahaha, widzę trafiłem w problem wyboru awatara... u mnie rotacja co parę miechów, a jak zmienię
to mnie ludzie nie poznają i kasują moje wpisy na gieesach :D


A moj avatar mam od kilku miesiecy, i nie zamierzam go zmieniac, bo mi sie podoba. Od czasu gdy avatary sa na forum to moj obecny jest raptem drugi jaki posiadam. A zmienilem go tylko i wylacznie dlatego, ze wersja pierwsza mimo iz byla wg. mnie bardzo ladna niemilosiernie bila po oczach. Zbyt czerwone to 007 bylo. :)

A obecny avatar zrobilem sobie (z pomoca mojego brata) w Photoshopie i do dzis jestem z niego zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że rozmowa zszedła na temat avatarów ;) Ja przez jeden dzień, miałem mandoline ( xD ), a od jakiegoś czasu, mam motyw z World In Conflict, na którego nie moge się doczekać :D Zamówiłem EK CCCP, ciekawią mnie rozmiary flagi :D
PS: Pierwszy spar mojego klanu w CZ, przegrany 28:20, no cóż, gramy dopiero tydzień, a przeciwnicy już ponad 2 miesiące...
Pozdrawiam i życzę miłej nocy, bo czas iść spać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobie jak Ty, tylko raz zmieniłem mojego awka. Tak z tym, jak i poprzednim (tak mi się wydaję) nie czułem się rozpoznawalny:) Mnie się taki podoba i już. To ma być najważniejsze - jak się Ci podoba, to po co zmieniać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 00:23, Wojman napisał:

A obecny avatar zrobilem sobie (z pomoca mojego brata) w Photoshopie i do dzis jestem z niego
zadowolony.

Dobrze wygląda, przyzwyczaiłem się do tego avka. Zwykle go widać przy zamykanym temacie :P
Jutro muszę napisać tekst do konkursu, może uda mi się wygrać wymarzoną mysz ;) Jeśli sie postaram to mogę czekać na paczkę.
Co do Bad Boys to lubię uspokajać się tekstem "woozaa" (czy jak to sie pisze :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w avatarze mam,hmmm sam nie wiem za bardzo co przedstawia.Chyba świstaka albo jakiegoś pieska.Sam nie jestem pewien ale mnie się podoba.

PS:Idę spać.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi a avki, to przynaję, że na samym początku miałem na króciutko innego. Niestety musiałem go usunąć, bo uchwycenie twarzy postaci było dość trudne i nie oddawało sytuacji w jakiej sie znajduje. Potem przypomniałem sobie o wielu fotkach, screenach, tapetach i zacząłem szukać tego zapamiętanego. No i znalazłem. Mimo, że Double Agent to kipeska gra, postać Sama właśnie z niej najbardziej mi się podoba. Nie zamierzam zmieniac avatara, chyba że będzie coś fajnego przy Conviction, bo w niej Fisher tez jest takim pogrążonym w depresji agentem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym życzę dobrej nocy ;) A co do avka, to chyba przedstawia jakiegoś moderatora pod prysznicem... ( Nie brać na serio, bracia moderatorzy ). Szczerze, to chyba nie jest to piesek, raczej świstak, zawijający w te sreberka kradzione.
PS: Fajny nick, czyżby nawiązanie do Morrowinda ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2007 o 00:29, AQ22 napisał:

Co do Bad Boys to lubię uspokajać się tekstem "woozaa" (czy jak to sie pisze :D)


To się bodaj pisze- "whaaassuup" (tak przynajmniej ostatnio widziałem) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 00:29, Ja Guar napisał:

Ja w avatarze mam,hmmm sam nie wiem za bardzo co przedstawia.Chyba świstaka albo jakiegoś pieska.Sam
nie jestem pewien ale mnie się podoba.

To piesek preriowy :)
Świstaki mają ciemniejsze ubarwienie (chyba, że ten ma farbowaną sierść xD).

Witam
Heh... swojego(aktualnego) avka mam już od dwóch miesięcy, wcześniej miałem tylko avka przedstawiającego assasyna z Assasins Creed (sam myślałem, że on z PoP jest......). Się okazało, że z 12 osób na forum miało identyczne...
Musiałem wtedy zmienić.

A teraz... kimać trzeba, bo już muszę się przyzwyczajać do spania do 7 rano, ponieważ budo nadchodzi, niemiłosiernie, więc czas bardzo wczesnych wstawań. A teraz zazwyczaj śpię do 11(heh - jak wróciłem z podróży to poszłem spać o ok. północy, a wstałem gdzieś o 15.45 :P).
Pzdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam swojego długo nie szukałem (tzn. przypadkiem znalazłem oO) i tak zostało. Taki trochę mroczny i choć nieraz słyszę, że moda na "oczka" się skończyła to ja szczerze mówiąc mam to w głębokim poważaniu :) Raczej przez dłuższy czas nie zamierzam go zmieniać, gdyż jest bardzo fajny, taki trochę mroczny i krwawy... Czyli taki, jakiego nieraz szukałem buszując po stronkach z avkami.

Mam takie (dość dziwne) pytanie, jaki jest najlepszy środek na komary (ukąszenia*), bo ja mam ich z pięćdziesiąt, no cóż, trzeba było szczelniej się ubrać, ale moja wina, że nie pomyślałem... ;/ A teraz często miewam napady swędzenia, które czasem muszę ugasić drapiąc, mimo silnej woli czasem po prostu muszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 00:29, AQ22 napisał:

Co do Bad Boys to lubię uspokajać się tekstem "woozaa" (czy jak to sie pisze :D)

Poprawnie : What''s up?
Gangsta: Wassup
Idiot Gangsta: Wazzzzaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 00:39, Gol Galad napisał:

> Co do Bad Boys to lubię uspokajać się tekstem "woozaa" (czy jak to sie pisze :D)
Poprawnie : What''s up?
Gangsta: Wassup
Idiot Gangsta: Wazzzzaaaa

heh, faktycznie były takie dzwonki na telefon, zapomniałem :P Poszukam czegoś podobnego do oryginału i ściągnę.
Jak mi na lekcji zadzwoni taki dzwonek to będzie nieźle, zależy jeszcze czy nauczyciel wie o co chodzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam AntyBzzz od Ziaji. Nad morzem byłem - wieczór to lepiej siedzieć w namiocie/w domku czy gdziekolwiek, byleby nie na dworze. AntyBzzz naprawdę działa, cała chmara komarów nade mną nie zbliżyła się na 50 centymetrów, żadnych ukąszeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 00:36, Wayzin napisał:

Mam takie (dość dziwne) pytanie, jaki jest najlepszy środek na komary (ukąszenia*), bo ja mam
ich z pięćdziesiąt, no cóż, trzeba było szczelniej się ubrać, ale moja wina, że nie pomyślałem...


Najlepszy srodek na komary - kapec. Dzis juz kilka zalatwilem. :) Jak mnie ukasi komar to smaruje sie Amolem i musze przyznac, ze dziala. Choc ma jeden efekt uboczny - rozgrzewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować