Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2007 o 00:12, Magwisienka napisał:

Ja do szkoły już wszystko mam, znaczy materialnie: książki, zeszyty itp, tylko jakoś chęci
brak :P A jeszcze jak pomyślę o Wiedźminie... :D


Ja też tylko o tym Geralcie myślę... Nawet EK kupiłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, nawet mi nie wspominajcie o podręcznikach bo mi sie niedobrze robi... Mam dwie poprawki pod koniec sierpnia, jak ich nie zalicze to powtarzam klase. W tym problem że nic mi nie wchodzi do głowy, mógłbym sie uczyć cały dzień i nic nie zapamiętam:/ Chyba wyjdzie na to że po raz pierwszy w życiu będe "kiblował":/

A tak wogóle, Witam Nocne Marki:)

Wojman >>
Ja tak sobie myśle, że Wy, Moderatorzy to macie tak przerąbane że nie można mieć gorzej:P Np. przed chwilą, kilka tematów do zamknięcia bo sie ludziom nie chce z wyszukiwarki korzystać, potem ban za piractwo, Bożeeee... Jak ja bym był Modem to bym kiedyś nie wytrzymał i zjechał jednego z drugim tak że by nie wiedział co sie dzieje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam marki i Marka szanownego:)
Żeś się Wojman dzisiaj rozkręcił, nie ma co:) Książki do liceum? Ludzie, połowa wakacji(no, może trochę więcej). Zresztą nawet jeszcze nie wiem, do którego LO będę chodził (rekrutacja uzupełniająca), ale mam nadzieję, że się dostanę do Zamoyskiego w Wawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedzmina do szkoły będziesz brać ?! :P
Ja do szkoły wszystko mam, a książki po siostrze :D Chodź niektóre nowe wydania, więc z kupnem muszę poczekać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 00:08, Wojman napisał:

Jak jeszcze raz napiszesz moje imie z malej litery to nie wiem co Ci zrobie. ;)

A myślałem, że nazywasz się Wojtuś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 00:13, przxmek napisał:

Ja też tylko o tym Geralcie myślę...

Też? tego nie powiedziałam, obsesji nie mam :P

Dnia 12.08.2007 o 00:13, przxmek napisał:

Nawet EK kupiłem ;)

Tak jak i ja :)

Baal--->
>Wiedzmina do szkoły będziesz brać ?! :P
Nie no, jasne że nie :P Po prostu chyba okres przedświąteczny (znaczy już od początku listopada) nie będzie w moim wykonaniu najlepszy, jeżeli chodzi o oceny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 00:18, Baal Namib napisał:

Tak samo u mnie :D Gdybym miał lekturę witcherka :D...


Ja mam pierwsze dwa tomy o Geralcie. I nawet trochę poczytuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chwalcie się, nie chwalcie się. Też Wiedźmina EK mam, a się nie chwalę (paweldomar1 jakoś dziwnie patrzy się na swój podpis...).

Magwisienka:
Oj tam, od razu nie najlepszy. W takim razie poczekaj do Świąt Bożego Narodzenia i wtedy zacznij grać, nie będzie złych ocen i wszyscy będą zadowoleni. No, może prawie wszyscy, bo pewnie tyle nie wytrzymasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 00:09, Baal Namib napisał:

Ale żeś tematów przed chwilą pozamykał :D I bana żeś dał... No, zaczynasz szaleć :-)


Ja zamknalem jakies tematy? A wogole to jestem na forum? Pytam, bo dzis sie dowiedzialem w pewnym watku, ze na forum wogole nie widac mojej aktywnosci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... Ja to pisałem ? ... eee, wiesz, nigdy tak długo nie siedziałem, nie wiedziałem że jesteś "batmanem" .. Przepraszam :P A tak na poważnie, pierwszy raz widzę Cię online zamykający :D

przxmek
Ja mam zamiar wypożyczyć, ale teraz nie będzie czasu na czytanie... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 00:12, Magwisienka napisał:

A jeszcze jak pomyślę o Wiedźminie... :D


Jak bedziecie w szkole ja bede sie mscil za to, ze wy mieliscie dwa miesiace wakacji, a ja tylko tydzien urlopu. Moja zemsta bedzie wygladac w ten sposob, ze wy bedziecie siedziec w szkole i sie uczyc, chodzic na dodatkowe kursy czy odrabiac prace domowe, a ja po pracy bede sobie gral w Wiedzimna. :)

Swoja droga Wiedzmina bedziesz mogla wziac do szkoly, bo z tego co pamietam to nawet do stadardowej edycji ma byc dodane opowiadanie pana Sapkowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 00:22, Belmundo napisał:

Wiecie czemu Wojman szaleje, bo ktoś się wypowiadał, że Budo odwala 150% roboty. Ucierpiała
jego duma :D

Heh, nie szalaje. Ty zapewne byś te tepaty zostawił ;] No i zresztą Ty wiesz lepiej czemu Wojman zachowuje się tak a nie inaczej ^^
Wojman: Bo ludzie spią a Ty głownie w nocy się wypowiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to dopiero za jakiś miesiąc... A na razie mamy luzik :D
Ehh, że pomyśleć że muszę w szkole na wszystkich dyskotekach, rozpoczęciach, apelach, i na tym wszystkim być, to mnie krew zalewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 00:25, Wojman napisał:

> A jeszcze jak pomyślę o Wiedźminie... :D

Jak bedziecie w szkole ja bede sie mscil za to, ze wy mieliscie dwa miesiace wakacji, a ja
tylko tydzien urlopu. Moja zemsta bedzie wygladac w ten sposob, ze wy bedziecie siedziec w
szkole i sie uczyc, chodzic na dodatkowe kursy czy odrabiac prace domowe, a ja po pracy bede
sobie gral w Wiedzimna. :)

Swoja droga Wiedzmina bedziesz mogla wziac do szkoly, bo z tego co pamietam to nawet do stadardowej
edycji ma byc dodane opowiadanie pana Sapkowskiego.



Twój plan zawalił, bo ja nie mam zamiaru iść na żadne dodatkowe kursy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź taki śmieszny. Skąd wiesz, czy przypadkiem Magwisienka nie będzie wagarowała i grała w Wiedźmina?:)
Zresztą w EK mają być karty dodane, medalion, no i jak mówiłeś opowiadanie:) Zresztą Bestiariusz też można wziąć, przyszpanować można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 00:20, paweldomar1 napisał:

No, może prawie wszyscy, bo pewnie tyle
nie wytrzymasz:)

I w tym właśnie tkwi cały problem :P

Wojman--->
>Jak bedziecie w szkole ja bede sie mscil za to, ze wy mieliscie dwa miesiace wakacji, a ja tylko tydzien urlopu. Moja >zemsta bedzie wygladac w ten sposob, ze wy bedziecie siedziec w szkole i sie uczyc, chodzic na dodatkowe kursy >czy odrabiac prace domowe, a ja po pracy bede sobie gral w Wiedzimna. :)
Argh, nie załamuj :P
>Swoja droga Wiedzmina bedziesz mogla wziac do szkoly, bo z tego co pamietam to nawet do stadardowej edycji ma >byc dodane opowiadanie pana Sapkowskiego.
Ano, też racja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować