Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2007 o 00:29, paweldomar1 napisał:

Nie bądź taki śmieszny. Skąd wiesz, czy przypadkiem Magwisienka nie będzie wagarowała i grała
w Wiedźmina?:)
Zresztą w EK mają być karty dodane, medalion, no i jak mówiłeś opowiadanie:) Zresztą Bestiariusz
też można wziąć, przyszpanować można:)


te karty to się na nudne lekcje przydadzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra! To ja się będę żegnał, ssie mnie mały głód, i łóżko woła, więc spadam :-)

A co do szkoły, to niestety, trza chodzić, nauka sie przyda ( mam nadzieję ) ;-)

Good Night.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 00:27, przxmek napisał:

Twój plan zawalił, bo ja nie mam zamiaru iść na żadne dodatkowe kursy :P


Widze, ze jeszcze nie znasz zamiarow swoich rodzicow na nadchodzacy rok szkolny. Wysla cie na jakis kurs, badz spokojny. ;-)

---> Baal Namib

Dnia 12.08.2007 o 00:27, przxmek napisał:

Ehh, że pomyśleć że muszę w szkole na wszystkich dyskotekach, rozpoczęciach, apelach, i na tym wszystkim > być, to mnie krew zalewa...


To w twojej szkole dyskoteki sa obowiazkowe? Mi jak sie nie chcialo przyjsc na szkolna dyskoteke to po prostu nie przychodzilem. A jesli cie zmuszaja to zazadaj regulaminu szkoly. Jesli w regulaminie nie bedzie zapisu o tym, ze dyskoteki sa obowiazkowe to na nie nie chodz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam nocnych mar(ecz)ków.

Dnia 12.08.2007 o 00:28, sferis napisał:

Kurde przeraża mnie to, że rok szkolny coraz bliżej ;-(

Ehh... jeszcze mają dojść sztampowe mundurki dla 1-6 i gimnazjum ;P
Widziałem już je. Naprawdę teraz uczniowie mają czego się bać...... (nio nie wszyscy na szczęście, ale niektóre mają najbardziej idiotyczne mundurki jakie w życiu widziałem...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 00:14, NuGGet napisał:

Heh, nawet mi nie wspominajcie o podręcznikach bo mi sie niedobrze robi... Mam dwie poprawki
pod koniec sierpnia, jak ich nie zalicze to powtarzam klase. W tym problem że nic mi nie wchodzi
do głowy, mógłbym sie uczyć cały dzień i nic nie zapamiętam:/ Chyba wyjdzie na to że po raz
pierwszy w życiu będe "kiblował":/


W pierwszej klasie liceum tez mialem dwie poprawki. Z fizyki i z chemii. I jak w czasie wakacji nie moglem sie nauczyc (nie ma co ukrywac - nie chcialo mi sie) to te dwie poprawki zdalem bez problemu. A z fizyki nawet cos zaczalem rozumiec (fakt, ze nauczycielke w liceum mialem dobra). Co jednak jest najfajniejsze wiele rzeczy, ktore mialem na poprawce z fizyki powtarzalo sie na tym przedmiocie w trzeciej klasie liceum. I ja o tym jeszcze pamietalem. Wiec jak konczylem fizyke to nie mialem juz z nia problemow. W kazdym razie powodzenia na poprawkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojman nie obraź się ale napisze posta :P
Ciągle mam bylemat co wybrać: EK Wiedźmina czy wersję zwykłą? podpowie ktoś (sensownie)?
Nadal mam kłopot z gg... ktoś mi się włamuje na gg :| dostaję dziwne wiadomości z całusami, czyżby haker-randkowicz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 00:28, sferis napisał:

Kurde przeraża mnie to, że rok szkolny coraz bliżej ;-(

Łoeju... Jeszcze dużo czasu pozostało a Ty juz się martwisz. Swoją droga to ja w szokle nudno nie mam ;]
A mundurki zostaną spalone/wyrzucone/podarte/zgubione itp wciągu dwóch pierwszych tygodni ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 00:35, AQ22 napisał:

Wojman nie obraź się ale napisze posta :P
Ciągle mam bylemat co wybrać: EK Wiedźmina czy wersję zwykłą? podpowie ktoś (sensownie)?

Chyba nie ma już wyboru

Dnia 12.08.2007 o 00:35, AQ22 napisał:

Nadal mam kłopot z gg... ktoś mi się włamuje na gg :| dostaję dziwne wiadomości z całusami,
czyżby haker-randkowicz ?

no nie wiem jakie masz adoratorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 00:34, Wojman napisał:

W pierwszej klasie liceum tez mialem dwie poprawki. Z fizyki i z chemii. I jak w czasie wakacji
nie moglem sie nauczyc (nie ma co ukrywac - nie chcialo mi sie) to te dwie poprawki zdalem
bez problemu. A z fizyki nawet cos zaczalem rozumiec (fakt, ze nauczycielke w liceum mialem
dobra). Co jednak jest najfajniejsze wiele rzeczy, ktore mialem na poprawce z fizyki powtarzalo
sie na tym przedmiocie w trzeciej klasie liceum. I ja o tym jeszcze pamietalem. Wiec jak konczylem
fizyke to nie mialem juz z nia problemow.

Heh, jestem w technikum i mam dwie poprawki:P (miałeś tak samo tylko w liceum:P).
A wogóle to mam te poprawki z Niemieckiego (tu wątpie w to że zdam najbardziej, ta "kobita" usadziła własną córkę:P), a drugą poprawkę mam z "zajęć teoretycznych" z dyrektorem "praktyk" które mam dwa razy w tygodniu (straszna męczarnia). Naprawdę, nie wiem kiedy zdążę się tego nauczyć:/

Dnia 12.08.2007 o 00:34, Wojman napisał:

W kazdym razie powodzenia na poprawkach.

Dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 00:37, Belmundo napisał:

Chyba nie ma już wyboru

Jest, EK zamówione ale można zrezygnować :|

Dnia 12.08.2007 o 00:37, Belmundo napisał:

> czyżby haker-randkowicz ?
no nie wiem jakie masz adoratorki :)

Właśnie dostaje wiadomości od nieznajomych, jak się pytam o co chodzi dostaje pytanie "to ty misiu?". Lekko potem pytają o Adriana ,Marka albo Mariusza... (mam Jakub na imię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 00:32, przxmek napisał:

I to jest twoje utrapienie...
Ciągle ten regulamin ;)


Bo wiele fajnych rzeczy mozna sie z niego dowiedziec. A moje zamilowanie do regulaminow mam od szkoly podstawowej. W szostej czy siodmej klasie zarzucono mi, ze nie przestrzegam regulaminu szkolnego. Poprosilem wiec o egzemplarz zasad. Gdy go dostalem wczytalem sie w jego lekture. Obiecalem, ze bede sie do niego stosowac. Od razu tez wspomnialem, ze bede wymagac jego przestrzegania od wszystkich zarowno od kolezankek i kolegow jak i nauczycieli. I to dla nauczycieli w szkole byl koszmar. Byl na przyklad taki zapis, ze w ciagu tygodnia nie moze byc wiecej niz 3 sprawdziany, a w ciagu dnia moze byc tylko jeden. Nauczyciele oczywiscie nie przestrzegali tego zapisu, wiec boje na poczatku byly spore. Ale ostatecznie wywalczylismy co nasze jako klasa. :)

W liecem piersze co zrobilem to poprosilem o regulamin. Tam juz tak latwo jak w podstawowce nie bylo. Na poczatku wogole go nie dostalem co skonczylo sie tym, ze ja nie nosilem szkolnego identyfikatora bo nie bylo zadnego uzasadnienia w przepisach. Nauczyciele sie denerwowali, ale nie mogli mi nic zrobic. Jak wiec widzicie - warto znac przepisy.

Kurcze ja Wam dzisiaj opowiadam moje zyciowe perypetie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 00:28, sferis napisał:

Kurde przeraża mnie to, że rok szkolny coraz bliżej ;-(


To co ja mam powiedzieć? Byłem ostatnio prawie codziennie nad morzem... i chyba przesadziłem, bo strasznie mnie wczoraj głowa bolała... Jakby zaraz miała pęknąć na milion drobnym kawałeczków... Boję się, że to może być udar... Ale jeszcze bardziej boję się, że to może być zapalenie opon mózgowych - boję się iść do lekarza, bo być może przeniesie mnie do szpitala... A akurat w poniedziałek mam upragniony wyjazd do rodziny na dwa tygodnie... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio 3 takie wiadomości dostałem. "Hej Bartek/Andrzej/iunne, pamiętasz mnie? Jak nie to wejdź na fotka.pl/costamcostam". Jak widać poo moim nicku, raczej nie nazywam się ani Andrzej, ani Bartek:) Antywirem przeleciałem cały komp, nic nie wykrył, więc nie wiem co to. Najlepiej to olewaj i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 00:35, Obi-wan Kenobii napisał:

> Kurde przeraża mnie to, że rok szkolny coraz bliżej ;-(
Łoeju... Jeszcze dużo czasu pozostało a Ty juz się martwisz. Swoją droga to ja w szokle nudno
nie mam ;]

Czasu duuużo jest - 535h......(nioo plus-minus, jeśli patrząc o które rok szkolny się zaczyna :P)

Dnia 12.08.2007 o 00:35, Obi-wan Kenobii napisał:

A mundurki zostaną spalone/wyrzucone/podarte/zgubione itp wciągu dwóch pierwszych tygodni ^^

Niom... Przewidziane został akary za to. Mój kumpel jednak wymyślił pewien fajny pomysł - alergia na materiał. Ma taką jedna strasznie mocno śmierdzącą maść na trądzik :)))
Tylko się tym obsmarować, przed ubraniem się w część mundurka, na które mamy niby mieć alergie. Potem gostek tak śmierdzi, że już szkoła ogłaszała wyciek gazu przez to.....(testowane). A tak naprawdę nikt nie wiedział co to jest ;P
Wtedy szkoła da ci przyzwolenie na nie noszenie mundurka, tylko, że zawsze trzeba wtedy sprawdzać z czego są ubrania, żeby nie wpaść(wtedy nie używamy tej "smrodo-maści"). Wyobrażam se plagę "alergi" na mundurki :P (pozostaje tylko kwestia lekarza, ale z tym to jeszcze kombinujemy jak sfałszować wyniki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 00:41, Wojman napisał:

W liecem piersze co zrobilem to poprosilem o regulamin.robic.

W szkole przeczytałem 50 razy regulamin z nudów i nic nie pamiętam praktycznie... Było coś o zachowywaniu kultury i słuchaniu się pracowników szkoły.

Dnia 12.08.2007 o 00:41, Wojman napisał:

Kurcze ja Wam dzisiaj opowiadam moje zyciowe perypetie. :D

Opowiedz nam jak zostałeś moderatorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 00:35, AQ22 napisał:

Ciągle mam bylemat co wybrać: EK Wiedźmina czy wersję zwykłą?


Bierz Edycje Kolekcjonerska. Raz, ze jest bardziej wypasiona od zwyklej. Dwa, ze jest fajna koszulka :) Trzy - edycja jest limitowana, wiec jak ci sie znudzi bedziesz ja mogl w przyszlosci komus odstapic. A czwarty powod wymysl sobie sam. :)

UPDATE
O tym jak zostalem moderatorem opowiadalem wczoraj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 00:39, AQ22 napisał:

Właśnie dostaje wiadomości od nieznajomych, jak się pytam o co chodzi dostaje pytanie "to ty
misiu?". Lekko potem pytają o Adriana ,Marka albo Mariusza... (mam Jakub na imię).

Może chodzi o mnie, mam Adrian o imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować