Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2007 o 00:43, paweldomar1 napisał:

Jak widać poo moim nicku, raczej nie nazywam się ani Andrzej, ani Bartek:)

Nicki lubią mylić ;) Jak masz na imię? :P

Dnia 12.08.2007 o 00:43, paweldomar1 napisał:

to olewaj i tyle:)

Chcę jakoś wywalić tego kolesia, nawet poprosiłem jedną z dziewczyn o zmianę numeru tamtego kolesia... Poprosiła mnie 3 razy jak byłem a tego kolesia nie wiem czy złapała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 00:44, Wojman napisał:

UPDATE
O tym jak zostalem moderatorem opowiadalem wczoraj. :)


Znamy już Twoje perypetie ze szkół i drogę do moderatorstwa na forum...

No to teraz czas na dzieje z przedszkola :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 00:44, Wojman napisał:

> Ciągle mam bylemat co wybrać: EK Wiedźmina czy wersję zwykłą?

Bierz Edycje Kolekcjonerska. Raz, ze jest bardziej wypasiona od zwyklej. Dwa, ze jest fajna
koszulka :) Trzy - edycja jest limitowana, wiec jak ci sie znudzi bedziesz ja mogl w przyszlosci
komus odstapic.

EK kosztuje 120 złoty więcej i ma parę dodatków (które strasznie kuszą ) ;) Na dodatek dodają to etui do zwykłej :P

Dnia 12.08.2007 o 00:44, Wojman napisał:

A czwarty powod wymysl sobie sam. :)

Będę miał już 4 edycje kolekcjonerskie :D

Dnia 12.08.2007 o 00:44, Wojman napisał:

UPDATE
O tym jak zostalem moderatorem opowiadalem wczoraj. :)

Zaraz zerknę na poprzednie strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojman, otwierasz się na forumowiczów zwykłych:) codziennie inne historie, niedługo chyba wydam książkę "Wojman-jego życie, marzenia i osiągnięcia" za 99,99 zł:)
AQ22:
Mój nie myli:) Paweł jestem:) Miło mi cię poznać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 00:45, Belmundo napisał:

Może chodzi o mnie, mam Adrian o imię :)

A włamałeś się może na numer 7531242? Jak tak to pytały o ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego o tych sprawdzianach - to z Niemieckiego nauczycielka wogóle nam zdołała zrobić tylko 2 sprawdziany :)
A powinno być 7. Takim sposobem "cheatowaliśmy" z nauczycielami :)
Ile to sprawdzianów się przełożyło tym sposobem (zdarzało się , że ani jednego, z 2 nie było xD).
Tylko nauczycielka z geografii była nieugięta....

No i u mnie w klasie zawsze był Romek(tak go nazywaliśmy) co walczył o niepodległość uczniów - a''la udawanie tego gościa w masce z Scar Movie - i to na lekcji... (wtedy to były ROTFL''e....). No ale przynajmniej regulamin nosił :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 00:49, paweldomar1 napisał:

Wojman, otwierasz się na forumowiczów zwykłych:) codziennie inne historie, niedługo chyba wydam
książkę "Wojman-jego życie, marzenia i osiągnięcia" za 99,99 zł:)


Nie dostaniesz ode mnie autoryzacji. :) Ale moze wydam kiedys autobiograficzna ksiazke pt. "Wojman - moje zycie, marzenia i osiagniecia" :D
Niemej jednak jesli chcesz pisac o mnie ksiazke - pisz. Udzial w interesie jest uczciwy - ty ponosisz wszystkie koszty, a zyskami dzielimy sie sprawiedliwe tj. ty dostajesz 5% a ja 95%. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 00:54, Wojman napisał:

Nie dostaniesz ode mnie autoryzacji. :) Ale moze wydam kiedys autobiograficzna ksiazke pt.
"Wojman - moje zycie, marzenia i osiagniecia" :D

Może by ją dodać do któregoś z simsowych dodatków? W końcu normalny gramowicz by sie na simsy skusił :P Albo do jakiejś innej gry tyle żę już od "SiDiProjekt" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 00:56, AQ22 napisał:

> Nie dostaniesz ode mnie autoryzacji. :) Ale moze wydam kiedys autobiograficzna ksiazke
pt.
> "Wojman - moje zycie, marzenia i osiagniecia" :D
Może by ją dodać do któregoś z simsowych dodatków? W końcu normalny gramowicz by sie na simsy
skusił :P Albo do jakiejś innej gry tyle żę już od "SiDiProjekt" ;)


The Sims 2 Historie ze Świata Wojmana - Tytuł zapowiada się wyśmienicie. Ta nutka tajemnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepsze 5% zysków i koszty niż samo ponoszenie kosztów:) Za to ja oczekuję jakiegoś honorarium za nazwę książki:) To znaczy zysków, nie kolejnych kosztów, rozumiemy się?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dali w końcu jakąś relacje ze zjazdu ;) Widać nawet mnie na zdjęciach (hura :P). Dziwna pora troszkę na dodanie takiego dumnego newsa -.-'' Nie ujawnię szczegółów ,sami zobaczycie co tam robiliśmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 00:58, przxmek napisał:

The Sims 2 Historie ze Świata Wojmana - Tytuł zapowiada się wyśmienicie. Ta nutka tajemnicy...


Będzie to tytuł przełomowy - całkowicie zmieni się styl gry. Teraz będziesz kierował ruchami Gramowiczów przez komputer Wojmana, a wszelkie wycieczki bohatera będą traktowane jako nauka/praca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zebrało ci się na zamykanie dubli i innych zbędnych tematów widze ;] Dobra pora jest na to, prawie że nikt nie patrzy :P Dzięki tobie będzie troszkę większy porządek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 02:55, Graffis napisał:

Chory obrazek, hmm... Może taki, który przebije twój? Ok, podejmuję wyzwanie:
''I find your lack of black disturbing.'' ;P

Mówiąc, chory obrazek miałem na myśli typu mojego avka ;] Vader fajny :D
A to wyzwanie jest na same wadery czy chore obrazki ogółem? Stawiam na to drugie, masz.
Ale ostrzegam ludzi o słabych nerwach!!! Na razie coś lekkiego:

20070812012218

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 01:20, AQ22 napisał:

Zebrało ci się na zamykanie dubli i innych zbędnych tematów widze ;]


A po prostu troche mnie dzis zranila jedna wypowiedz w temacie o moderatorach. Postanowilem wiec mocno sie poprawic. Po prostu przejrzalem tematy z ostatnich 24 godzin (przejrzalem strony na forum az do miejsca, w kotrych zaczely sie tematy do ktorych klodki nalozylem wczoraj w nocy). Wszystkie duble pozamykalem. I bede teraz tak robil codziennie tj. bede przegladal strony z ostatnich 24 godzin i dublujace tematy zamykal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło z twojej strony ;] zapomniałem też ci podziękować za szybką akcję związaną z moim tematem i jego dublami. Już po minucie było widać twoją reakcję. Nadal tylko jednego nie mogę ci darować... (nie chodzi o degrada, przynajmniej dosłownie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 01:27, Wojman napisał:

/.../ I bede teraz tak robil codziennie tj. bede przegladal strony
z ostatnich 24 godzin i dublujace tematy zamykal.


To będziesz miał sporo pracy, nawet nie zazdroszczę;)
Tylko sie nie przepracuj bo kto będzie pilnował porządku? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co tam u Nocnych Marków? U mnie dzien jak to dzień jakoś minął. Wstałem gdzieś po dwunastej, pograłem w Ubersoldier, poszedłem na zakupy, wróciłem, pograłem w PES-a i obejrzałem jeden odcinek Kryminalnych. Ktoś to widział? Ale to było denne. Raz - dzieciak Zawady ma Xboxa 360 + nowego PES-a. To ja nie wiedziałem że mają takie wypasione pensje. Dwa, oczywiscie babka w banku udzielenie informacji w sprawie klientów odpowiedziała: "Tak oczywiście, proszę bardzo, lubie pomagać". Trzy - ten Zakościelny w ogóle mi nie podchodzi, to taki sobie aktor, który niezbyt dobrze udaje gliniarza bez skrupułów. A tak w ogóle to po staremu.
P.S. Co myślicie o książce "Dzieci Hurina" albo "Niedokończonych Opowieściach", obie Tolkiena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 01:45, reykan napisał:

No i co tam u Nocnych Marków? U mnie dzien jak to dzień jakoś minął. Wstałem gdzieś po dwunastej,
pograłem w Ubersoldier, poszedłem na zakupy, wróciłem, pograłem w PES-a i obejrzałem jeden
odcinek Kryminalnych. Ktoś to widział? Ale to było denne. Raz - dzieciak Zawady ma Xboxa 360
+ nowego PES-a. To ja nie wiedziałem że mają takie wypasione pensje. Dwa, oczywiscie babka
w banku udzielenie informacji w sprawie klientów odpowiedziała: "Tak oczywiście, proszę bardzo,
lubie pomagać". Trzy - ten Zakościelny w ogóle mi nie podchodzi, to taki sobie aktor, który
niezbyt dobrze udaje gliniarza bez skrupułów. A tak w ogóle to po staremu.

zakościelnego to kury domowe lubią (moja mama się nim zachwyca "ależ to taki polski Pitt" ;/)

Dnia 12.08.2007 o 01:45, reykan napisał:

P.S. Co myślicie o książce "Dzieci Hurina" albo "Niedokończonych Opowieściach", obie Tolkiena?

Myślę, że jak są Tolkiena to są dobre ;] a tak na serio jeszcze nie czytałem.

Kurde właśnie teraz lookłem na godzinę i się załamałem, muszę iść jak najszybciej spać, bo jutro na koncert do Katowic :D PAPA :D
But I''m still right here, giving blood and keeping faith. And I''m still right here

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować