Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 24.09.2007 o 00:11, Klimos napisał:

Taaa, przetrwały nawet rozpoczęcie regularnej pracy od wczesnych godzin porannych głównego
spa... tfu, forumowicza z największą ilością postów tego wątku, czyli mnie ;)


Ależ ta liczba postów dowodzi po prostu że jesteś nałogowcem. A nałóg nie tak łatwo rzucić nawet jeśli się tego chce:) Swoją drogą (mocno przeterminowane) gratulacje z okazji awansu:)

Dnia 24.09.2007 o 00:11, Klimos napisał:

Czy ja wiem czy taka niezła robota. Usiadł do kompa. Sprawdził maila i pozamykał to co zostało
zgłoszone. Po prostu dobrze wywiązuje się z obowiązków. Nie mógł na bieżąco, to teraz leci
hurtem.


I rozkręca się:) Najpierw tylko zamykał, teraz poszło już ostrzeżenie i degrad. Lepiej uważać - gdzie drwa rąbią tam wióry lecą...

Dnia 24.09.2007 o 00:11, Klimos napisał:

Taaa... a artykuł, który na dziś muszę przetłumaczyć dłuuugi. A co gorsza, jutro przed siódmą
do pracy trzeba wstać :/


Poradzisz sobie (bo jaki masz wybór?) - powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 00:15, Wojman napisał:

zaraz znow musze wziac te antybiotyki, bleee...)


Mój antybiotyk jest smaczny xD

Taki malinkowy, a że chory jestem i nie ide do szkoły to siedzie do późna w nocy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przystaw kompa do łóżka. Mówię to serio, jak jak byłem chory to tak zrobiłem bo jak siedziałem na fotelu to kręciło mi się w głowie, a w łóżku można w każdej chwili się położyć i jak dobrze ustawisz kompa to nawet nie musisz przerywać czytania/pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 00:21, Rumcajs52 napisał:

Taki malinkowy, a że chory jestem i nie ide do szkoły to siedzie do późna w nocy :P


To niesprawiedliwe, bo ja mam jakis paskudny antybiotyk. I ja nie chce jutro isc do prac... a zaraz moment... mam przeciez zwolnienie lekarskie do wtorku, zupelnie o tym zapomnialem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja raz tak zrobiłem, ale nie było mi wygodnie, więc przesiadłem się na fotel. Kiedy robiło mi się słabo, albo źle się poczułem to wracałem do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że się dzisiaj pojawisz i odpowiesz na nurtujące mnie pytanie, jakie powstało podczas dzisiejszego zwiedzania Roskilde. Byliśmy w mocno międzynarodowym gronie i jechaliśmy z Kopenhagi linią B (zieloną) do końca, czyli do Høje-Taastrup. Jako że nie mieliśmy ze sobą żadnego Duńczyka, zaczęliśmy się zastanawiać jak nazwę tej stacji powinno się wymawiać. Po uzgodnieniu wspólnej wersji, wszyscy się na mnie dziwnie patrzyli, jak zacząłem się śmiać. Czy "u" jest najbliższe w wymowie "ø" w tym wypadku, czy raczej powinno być coś w rodzaju naszego "e"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wtorku :D No to do wtorku wojujesz ? ;-> Jak wszedłem na gram''a przed chwilą, tak patrzę, pełno pozamykanych tematów. Z kulturą ofkors ;-)
Ja za to we wtorek nie idę do szkoły. Cała klasa jedzie na katyń :-) Gdybym tydzień wcześniej do Warszawy nie wpadł, też bym tam był :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 01:16, Klimos napisał:

Czy "u" jest najbliższe w wymowie "ø" w tym wypadku, czy raczej powinno być coś w rodzaju
naszego "e"?

Zależy od tego co jest w nagłosie i wygłosie ;P A tak na chłopski rozum to jest to które przechodzi w stronę [e]. Brzmi to szalenie i nie wiem po co komu teoria do fonetyki, skoro lepiej się wsłuchiwać i próbować papugować to co się słyszy. Masz jednak rację, że zgodnie z poprawną wymową jest to wyraz niebezpiecznie blisko pewnego niecenzuralnego rzeczownika w naszym języku ;) Coś jak ''szukać'' po czesku ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drobna korekta:

Dnia 25.09.2007 o 00:16, Graffis napisał:

Zależy od tego co jest w nagłosie i wygłosie ;P A tak na chłopski rozum to jest to [u ] które
przechodzi w stronę [e].

Sorry za dubel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 00:17, Graffis napisał:

Drobna korekta:
> Zależy od tego co jest w nagłosie i wygłosie ;P A tak na chłopski rozum to jest to [u
] które
> przechodzi w stronę [e].
Sorry za dubel.


Gryfisowy wiadomo coś na temat ventrilo bo jakoś nie mam jak z wami pogadać a do gry nie wchodzę na razie. Lub jakiś inny program ale żeby inni byli (mudrowski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 00:21, Kafar napisał:

Gryfisowy wiadomo coś na temat ventrilo bo jakoś nie mam jak z wami pogadać a do gry nie wchodzę
na razie. Lub jakiś inny program ale żeby inni byli (mudrowski:)

Serwer na razie leży. Albo jeszcze kilka godzin, albo kilka dni - ale ten stan już się ma ku końcowi. W piątek późnym wieczorem dojeżdżam do Londynu i dopilnuję, by wszystko wróciło do nie-wakacyjnej normy (wakacyjna = server down). Po weekendzie powinienem się tez uaktywnić w GW ;)

@ Długi18
Nie wiem, nie mnie pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo już tu nie widziałem takich pustek. Może zmiana godzin pisania od 22.00 do 6.00? Tak, tak pewnie to sprowadzi tutaj więcej spamerów, no ale ludzi i tak tutaj widzę ostatnio brak. Winna temu szkoła! Ja się wyjątkowo dzisiaj zasiedziałem do 1.00 nad DMoM&M. Nie działał, ale skorzystałem z poradnika pomocy technicznej i działa. Jutro cholera wstawać o 6.30! A ja jeszcze muszę prysznic wziąć! NA dodatek jutro, w sensie dzisiaj, sprawdzian z chemii, na który sie nic a nic nie uczyłem!
Życzę dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w sumie nie wina szkoła. Ja tu mało zaglądam bo w dzień zalatany i po prostu szybciej chodzę w kimę ale trzeba będzie wrócić trochę do nocnego życia :)

Się jeszcze zacznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja dawno, tutaj nic nie pisałem...
Ale te "dzisiejsze" NM, to już nie to samo co kiedyś...

Cóż powiedzieć,
miesiąc na nauki za Nami - jakoś to przeżyliśmy, więc przeżyjemy kolejne 9(?) miesięcy.
2 lata z Gram.pl za nami - to też jakoś przeżyliśmy, więc pewnie przeżyjemy kolejne 2 lata.
Fakt, faktem - ale cały serwis miał swoje spektakularne wzory...
Ale również dość dużo przeróżnych upadków, problemów oraz porażek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować