Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2007 o 02:57, Lucas the Great napisał:

Ano lubię, bez dwóch zdań :)

Ja nie lubię. Zamieniamy się? ;>
Ok. Latarnik przeczytany, jeszcze sobie z łóżka w PESa pogram ale na forum już zaglądać nie będę, wszak jutro na 7:50 do szkoły dwa-trzy km drogi ''z buta''.. Mp4 to dobra rzecz, codziennie przez drogę sobie słucham. ;]
Dobranoc, miłych snów itp itd. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 02:45, Obi-wan Kenobii napisał:

Ok, działa ale takiej reakcji jak przewidywałeś nie było. ;] Szczerze mówiąc nie oglądałem
uważnie ale to co zobaczyłem.. Amazing! :)

Ech...bo to ma jakość beznadziejną. Skoro już wkleiłem do siebie na gs - to nie jest reklama ;P - to jeszcze linka tam dodałem do downloadu bezpoeśredniego, tu też wrzucę. Świetna muza i świetna akcja ;]
http://ccp.vo.llnwd.net/o2/video/2/EVENeverFadesLarge.wmv

Dnia 23.10.2007 o 02:45, Obi-wan Kenobii napisał:

Coraz bardziej jest prawdopodobne że gdy znajdę
trochę czasu na granie w coś innego niz PES06 zainstaluje trial EVE. ;]]

No bo bardzo warto, naprawdę bardzo :)

Dnia 23.10.2007 o 02:45, Obi-wan Kenobii napisał:

Tia, a Kafar gra nocą. ;P

Ja oczywiście też, a co ;P

@ Lucas the Great
Cóż nie każdy może sobie pozwolić na bycie najemnikiem, najpierw trzeba chyba się przez ten korporacyjny tygiel niewolnictwa przebić. Dobrze, że tobie się udało.
A pisanie... jak można go nie kochać, przecież to jest jedno z najwspanialszych osiągnięć ludzkości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 04:25, Graffis napisał:

Cóż nie każdy może sobie pozwolić na bycie najemnikiem, najpierw trzeba chyba się przez ten
korporacyjny tygiel niewolnictwa przebić. Dobrze, że tobie się udało.

Prawda jest taka, ze ktoś kto nie poznał korporacyjnej rzeczywistości, jako najemnik będzie miał w plecy. Tylko znając słabe i silne strony kontrahenta można z nim skutecznie współpracować :)
Ogólnie mamy takie czasy, że bez korporacyjnych szlifów jest trudniej się znaleźć w świecie. Taka szkoła się bardzo przydaje. To mówiłem ja, technokrata :D

Dnia 23.10.2007 o 04:25, Graffis napisał:

A pisanie... jak można go nie kochać, przecież to jest jedno z najwspanialszych osiągnięć ludzkości
:)

Pisanie ma różne oblicza. Niektóre z nich są paskudne jak noc listopadowa. Ale ogólnie masz rację.
A ja idę złapać kilka godzin drzemki, czuję, ze to dobry czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. ;)
Dziś przypiąłem NM bo coraz częściej nikt w nich nic nie pisze toteż musze je wyszukiwać. ;] Wczoraj ani jednego posta a korciło mnie żeby napisać ale ostatecznie zrezygnowałem, położyłem się i oglądałem Rocky''ego III. Wspaniały film, na ircu pomyśleliśmy że można by było zrobić stronę o ''Włoskim Ogierze'' ale jeszcze pomyślę. ;) Najgorzej z czasem, zawsze go brak, ostatnio tak szybko mi ucieka..
Przed momentem poraz piąty bodajże obejrzałem Jeff Dunham - Achmed the Dead Terrorist ( http://pl.youtube.com/watch?v=1uwOL4rB-go) ''Silence!!! I kill You! '' :D Ogólnie mówiąc bardzo zabawny filmik chociaż nie wszystko rozumiem.. xP Hm. Odwiedziłem stronę o Nocnych Markach.. myślę że można by ją rozbudować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 00:45, Obi-wan Kenobii napisał:

Wczoraj ani jednego posta

Ano, zadziwiające :)
a korciło mnie żeby napisać ale ostatecznie zrezygnowałem, położyłem

Dnia 25.10.2007 o 00:45, Obi-wan Kenobii napisał:

Przed momentem poraz piąty bodajże obejrzałem Jeff Dunham - Achmed the Dead Terrorist ( http://pl.youtube.com/watch?v=1uwOL4rB-go)
''Silence!!! I kill You! '' :D Ogólnie mówiąc bardzo zabawny filmik chociaż nie wszystko rozumiem..
xP

Uważam to za zbrodnię, bo napisy są słabo tłumaczone, ale... http://pl.youtube.com/watch?v=9BV4OGqnuiQ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za leniiiiiwyyyy... dzień. Po pierwsze sprzątanie, po drugie rozmowy telefoniczne, po trzecie totalny whine&cheese na forach EVE-O po tym jak wczoraj opublikowana i oddano do testowania nowe statki, które mają wejść do gry już w listopadzie. No i rasa którą gram, po raz kolejny dostała błyszczący na złoto traktor/autobus/wóz drabiniasty/co kto tam chce, podczas gdy inne rasy dostają ładne i śliczne pancerniki. Ok, inne statki Amarr nie są takie złe, ale... meeeh po prostu, znowu dostajemy po tyłku :(
No a poza tym zapadła ostatecznie decyzja o zakupie nowego kompa:
Płyta - MSI G33M-FI LGA 775 Intel G33 Micro ATX Intel
CPU - Intel Core 2 Quad Q6600 Kentsfield 2.4GHz
RAM - GeIL 2GB (2 x 1GB) 240-Pin DDR2 SDRAM DDR2 800
PSU - OCZ StealthXStream 600W
GPU - SAPPHIRE 100201SR Radeon HD 2900XT 512MB 512-bit GDDR3 PCI Express x16 HDCP

WIN!!! \o/ \o/ \o/
^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 00:45, Obi-wan Kenobii napisał:

Witam. ;)
Dziś przypiąłem NM bo coraz częściej nikt w nich nic nie pisze toteż musze je wyszukiwać. ;]


Dopiero żeś przypiął ten temat? Ja myślałem, że już dawno go masz przypiętego ale jednak sie myliłem ale mnie zaskoczyłeś drogi Obi a ja mam wieści dla Ciebie ale to na gadulcu ale coś Ciebie zbyt często na nim nie widzę no chyba, że siedzisz na niewidocznym ;/ Nawet widzę, że zmieniłeś avatara ale muszę powiedzieć, że poprzedni bardziej mi sie podobał wracaj do niego jak najszybciej xD A tak poważnie to coś się mijamy na forum i na gg ;/

Aha zapomniałem witam Nocne Marki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 00:42, Mc Verti napisał:

Hej, dobry wieczór. Kto z was jest fanem Szkła Kontaktowego, tak się spytam? :>


Ooo...ktoś się odezwał :P...a myślałem ,że wszyscy śpią ;).
Ja tam nie jestem fanem Szkła Kontaktowego ,bo wzrok mam jeszcze dość dobry :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 00:57, Mr Red napisał:

Ej no ja tez jeszcze nie śpie ale zaraz ide :D


Eee...i tak se pomyśleć ,że weekend jest ,a ludzi prawie zero :P.Może wszyscy chcą się wyspać ,bo będzie można więcej posiedzieć na kompie z soboty na niedziele (o cała godzinę więcej :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to zamiast spankia jedzenia picia i wszelkich innych czynności życiowych gra się w wiedźmina :p
Btw. co zrobic zeby na 1 gb ramu i win vista tak strasznie długo sie nie loadingował między lokacjami?
(Coś oprócz dokupienia ramu i zmiany visty oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 01:00, Nertis napisał:

Eee...i tak se pomyśleć ,że weekend jest ,a ludzi prawie zero :P.


No cóż... Są jeszcze inne rozrywki - tym bardziej w piątek - niż komp i forum... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 01:02, Vaxinar napisał:

No cóż... Są jeszcze inne rozrywki - tym bardziej w piątek - niż komp i forum... :)


Hehe...jest wiele innych rzeczy których można robić ;)...np.spać,leżeć,pić,imprezować,jeść,"utrzymywać przyrost naturalny"...jest tego bardzo dużo :D.

@bigmagic

Innej opcji niż zmiana systemu na XP nie wiedzę :P. Vista za dużo chleje ramu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się wyspałem za dnia. Trochę z nudów piwa przyjąłem i mnie zmuliło, więc się wyspałem po południu. Teraz też mnie trochę łamie, ale mam powód, żeby nie spać a jest nim jedna rzecz: browar... no i muzyka. Tak więc są to dwie rzeczy: browar i muzyka... i nazywanie ludzi idiotami na innym forum. Dobra, trzy rzeczy... :)

No dobra: cztery rzeczy. Oprócz powyższych przeklinanie UPC i zamęczanie ich mailami. Pingi do Wirtualnej o tej godzinie 40ms! W dodatku 20% pakietów goes MIA. Pięknie K***a Pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 00:56, wdowiakm napisał:

Dopiero żeś przypiął ten temat? Ja myślałem, że już dawno go masz przypiętego ale jednak sie
myliłem ale mnie zaskoczyłeś drogi Obi/.../

Łech. I już miałem z tym problemy, patrzę na stronę główną forum a Marków nie widać.. Wystukuje w szukajke ''marki'', znalazło ale patrzę - ostatni post o godzinie 01:25 dzisiejszego dnia czyli na liście powinny być. Dopiero potem się z czaiłem że mam wątek przypięty. xP

Dnia 26.10.2007 o 00:56, wdowiakm napisał:

a ja mam wieści dla Ciebie ale to na gadulcu ale coś Ciebie zbyt często na nim nie widzę no chyba, że siedzisz
na niewidocznym ;/ Nawet widzę, że zmieniłeś avatara ale muszę powiedzieć, że poprzedni bardziej mi sie
podobał wracaj do niego jak najszybciej xD A tak poważnie to coś się mijamy na forum i na gg ;/

Hm. Dziwne bo ostatnio właśnie długo siedze i Ciebie widze na dostępnym, i to dziwnie długo, np cały dzień ;] A avka nie zmienie, przecież widzisz jak ładnie mi współgra geesem. ;>

Dnia 26.10.2007 o 00:56, wdowiakm napisał:

Aha zapomniałem witam Nocne Marki ;)

Podpinam się.

Właśnie skończyłem nanosić drobne poprawki na mój gramsajt. ;) Cieszy mnie fakt że na większości rozdzielczości wygląda bardzo dobrze. Kolor avka zmieniony.. Niebieski chyba ładniejszy ale ten zdecydowanie lepiej wygląd ana tle sajta, jeszcze kiedyś wypróbuję zielony.. Jeszcze trochę posiedzę przed kompem, przeglądnę strony fanowskie o klubach piłkarskich w celu znalezienia odpowiedniej inspiracji. ^^ Rocky IV i błogi sen.. O, heh.. Nie mogę znaleźć mojej MP4... Ech, od rana szukam, mam nadzieję że jest gdzieś w domu.
Chciałbym jeszcze wspomnieć o pewnej ''sprawie'' z mojego życia. Mam pewną koleżankę którą dwa dni temu zdradził chłopak, wybaczenia nie było - z nimi koniec. Płakała całymi dniami.. Choć nie lubię o pewnych sprawach rozmawiać przez gg w tym przypadku nijak nie miałem wyjścia. Cóż, z 30 min tak rozmawiamy a ona mówi że jestem kochany itp. ;P Dziś znów rozmawiamy wybadałem że coś do mnie czuje, a przynajmniej tak myśli.. Ledwo się nie otrzęsła po zdradzie i już szuka nowego. Kiedyś też ktoś mnie zdradził, przez parę miesięcy nie angażowałem się w żaden związek, nie chciałem czuć tego samego bólu co poprzednio toteż jeszcze bardziej mnie dziwi jej postawa bo sama mi mówiła że więcej się już w nikim nie zakocha, nie chce już więcej cierpieć.. Rozmawiając z nią starałem się przekonać że źle myśli. Heh, czyżbym aż tak ją przekonał? Ale przejdźmy do sedna, (miało być krócej) Nie mogę się z nią związać, darzę ją sympatią ale ''chodzenie'' ze sobą odpada, nie znam jej tak dobrze jak powinienem, nie kocham jej i ona mnie też, jestem tego pewien. Myślę że w trudnych chwilach znalazła we mnie podporę i jestem niewiadomo kim.. ale to przecież zbyt mało. Nie chcę powiedzieć jej tego wprost, szczególnie teraz, nie będę dobijał jej gwoździa w serce. Ech, już była sytuacja w której zobaczyłem jak bardzo jest zawiedziona moją odpowiedzią.. Na razie nic nie będę potwierdzał, odrzucał. Przyjaźni, nic więcej ale heh, ponoć coś takiego między kobieta i mężczyzną nie istnieje. Z drugiej strony dziwne.. połowa chłopów z mojej szkoły chcieliby z nią ‘chodzić’ xP
W sumie nie wiem po co to napisałem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 01:02, Vaxinar napisał:

No cóż... Są jeszcze inne rozrywki - tym bardziej w piątek - niż komp i forum... :)

Bluźnisz ;P

@ Splocky
Picie do monitora i forum whoring ftl ;P

[G. wraca do EVE... kopać lód z asteroidy ;P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 04:05, Graffis napisał:

Picie do monitora


Jak zwykle zresztą. Znasz mnie przecież :)

>i forum whoring ftl ;P

Przepraszam bardzo! W tym przypadku rozdaję inwektywy wyłącznie zasłużenie. Chodzi oczywiście o poglądy polityczne. O nic innego... :)

@ Ben

Może łatwiej będzie się zamienić naszymi physique (a może i psychique)? Mnie jakoś żadna nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować