Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2007 o 00:03, choper napisał:

Już niedziela i jutro do szkoły :/
Ja zamierzam posiedzieć na forum jeszcze troszkę :)


Hehehehehe taak, u mnie jeszcze sprawdzianik w poniedziałem z niezwykle hardym nauczycielem więc bedzie się działo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 00:04, MassterG napisał:

> O czym gaworzymy?
Rzuć temat to pogadamy:D


Rzućcie ktoś jakiś temat (tylko proszę nie związany z jakimiś filmami :P).
Witam ja was 2 grudnia ;).Już jutro do szkoły :P...jakie to niesprawiedliwe...ale za trzy tygodnie święta...jupi ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 00:04, reykan napisał:

Myśl pozytywnie:) Jeszcze tylko 3 tygodnie i święta! A szkoły w sumie tylko 14 dni, bo w ostatni
piątek zapewnie wigilia.


Ja w wigilie siedze w pracy do 15:30 :( A pozniej dwa dni wolne i znow do pacy. :( A gdybym chodzil do szkoly to od wigili az do nowego roku mialbym wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 00:04, reykan napisał:

Myśl pozytywnie:) Jeszcze tylko 3 tygodnie i święta! A szkoły w sumie tylko 14 dni, bo w ostatni
piątek zapewnie wigilia.

Taaaa, ale armia kartkówek już zbiera siły by zaatakować mnie w poniedziałek :)
Wojman --> Ta szkoła ma jednak jakieś zalety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 00:06, Drapek napisał:

błagam wybacz u mnie troszku zegarek się śpieszy :P


Wybaczam xD, wiadomo chciałeś rozpocząć dyskusje, rozumiem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 00:06, Wojman napisał:

Ja w wigilie siedze w pracy do 15:30 :( A pozniej dwa dni wolne i znow do pacy. :( A gdybym
chodzil do szkoly to od wigili az do nowego roku mialbym wolne.


A ja mam wolne 24, 25 i 26 XII oraz 31 XII i 1I tak odgórnie. Ale i tak musiałem 7 dni urlopu wziąć, żeby był w ogóle sens w domu sie pojawić :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie w poniedziałek mam sprawdzian z fizyki i we wtorek sprawdzian z matmy. A weekend mi mija jak z bicza strzelił. Witam wszystkich nocniaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 00:04, NuGGet napisał:

No w końcu mamy już grudzień, ciesze sie z trzech powodów, 6 grudnia będę miał już PS2 (a
może raczej, DOPIERO, miałem mieć tą konsolę wcześniej, ale jakoś tak wyszło że będzie dopiero
6 grudnia), potem święta, choinka itp. a 28 grudnia, moje urodziny :P Swoją drogą, późno je
mam, co? :P


Hehe ;)...to widzę ,że chyba lubisz ten miesiąc...ale ja chyba nie chciałbym mieć urodzin 28 grudnia (na pewno jesteś najmłodszy w klasie ^^).PS2...jakaś kasa pod choinkę na gry...i jeszcze urodziny...żyć nie umierać xD.

Dnia 02.12.2007 o 00:04, NuGGet napisał:

Witam Nocne Marki :)


Też witam ja Ciebie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a później jakieś 2 tygodnie i ferie :P jednak po feriach już tylko odliczanie dni do matury :/ nie ma co zazdrościć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam witam i o wodke nie pytam bo za andrzeja wypilem wczoraj :D
no a ja mam spr z histy w pon ale probolby nie bedzie bo mamy jakies proby bo w ten pt bedzie jakas wazna uroczystosc szkolna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja zarzucę temat. Co sądzicie o zmienianiu avków na świąteczne? Ja już zmieniłem. Namalowałem w paintcie tego Mikołaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 00:08, Mr Red napisał:

Pięknie w poniedziałek mam sprawdzian z fizyki i we wtorek sprawdzian z matmy. A weekend mi
mija jak z bicza strzelił. Witam wszystkich nocniaków :D

Witaj. Mam takie same sprawdziany do tego dochodzą "DZIADY":/
A weekend zawsze leci jak z bicza strzelił!! I nie mogę uwierzyć że już niedziela:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 00:06, Wojman napisał:

Ja w wigilie siedze w pracy do 15:30 :( A pozniej dwa dni wolne i znow do pacy. :( A gdybym
chodzil do szkoly to od wigili az do nowego roku mialbym wolne.


Starość nie radość ;).Jeśli jest się jeszcze na tyle młodym ,że chodzi się do szkoły...trzeba korzystać ;).Potem praca i ...tak jak mówisz :P.Takie jest życie...dążenie aby dostać dobrą pracę przez całe życie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 00:09, choper napisał:

No to ja zarzucę temat. Co sądzicie o zmienianiu avków na świąteczne? Ja już zmieniłem. Namalowałem
w paintcie tego Mikołaja.


Ja raczej mojemu mrocznemu elfowi czapki mikołaja nie założe ;/ bo sie nie da. Ale pomysł fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2007 o 00:09, Nertis napisał:

Hehe ;)...to widzę ,że chyba lubisz ten miesiąc...ale ja chyba nie chciałbym mieć urodzin 28
grudnia (na pewno jesteś najmłodszy w klasie ^^).PS2...jakaś kasa pod choinkę na gry...i jeszcze
urodziny...żyć nie umierać xD.

Dokładnie, grudzień to mój ulubiony miesiąc ^^ Święta, urodziny, i na dodatek zaraz po urodzinach, sylwester :P Aż za dużo tych wydarzeń :P
A w klasie jest tylko jedna osoba młodsza ode mnie, koleś się urodził 29 grudnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować